facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLJM: Cracovia - Trzebinia 9:1

MLJM: Cracovia - Trzebinia 9:1

Małopolska Liga Juniorów Młodszych: 10.09.2014 r. - Kraków
Cracovia Kraków - MKS Trzebinia/Siersza 9:1 (2:1)
Gawle 15, 56, Słomka 38, 53, 60, Żaba 46, 58, Tymoszuk 66, 73 - Chmielowski 18 (k)

Cracovia: Smoleń (50 Sendorek) - Barnaś (41 Pestka), Dukała, Szczepański (55 Dudek), Mik, Sroka, Żaba (64 Górecki), Wiśniewski (55 Czerlunczakiewicz), Słomka (59 Buraczek), Tymoszuk, Galwe (59 Malinowski).

MKS: Ryba - Dulba (70 Głowacz), Lasik, Pasoń, Jarosz, Rzepa (57 Kurek B.), Chmielowski, Piskorz (61 Jasiński), Głuch J. (8 Sieprawski), Sochacki, Noworyta (70 Stelmach).

W 5. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Cracovia Kraków pokonała na własnym stadionie drużynę MKS-u Trzebinia/Siersza 9:1.

 

 

Źródło: mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl

Dodano: 2014-09-12 10:34:40


Zobacz też: Małopolska Liga Juniorów Młodszych (II)

Trzebinia  Cracovia Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
 
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2020
 
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
28.11.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
28.11.2020
 
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
 
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
28.11.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
 
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
28.11.2020
 

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
27.11.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
28.11.2020
16:00
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
28.11.2020
19:10
Miedź Legnica
:
Odra Opole
28.11.2020
 
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
 
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
 

II liga

Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
28.11.2020
17:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
 
Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
28.11.2020
 
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
 
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
 

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
 
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
28.11.2020
 
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020