facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł ograł kolejnego trzecioligowca!

Orzeł ograł kolejnego trzecioligowca!

Sparing, 02.08.2014
Orzeł Piaski Wielkie - MKS Trzebinia 1:0 (1:0)
Adamczyk 27

Orzeł: Wiśniewski - Kubera (46 Bieńkowski), Parabuła, Spolitakiewicz, Krajewski (65 Machna) - Gołoś (65 Wajda), Pischevskyi, Petho, Szczytyński (76 Kapera) - Adamczyk (46 Tyrała) oraz Zawiła.
Trzebinia: K.Pająk (75 Gielarowski) - Sieczko, Kukla, Kalinowski, P.Szczepanik, Domurat (75 Grzebinoga), Ołownia (75 Muras), Lickiewicz, Giermek (75 Piskorz), J.Pająk (60 Małodobry), Witoń (60 Kowalik).

W meczu kontronym, IV-ligowy Orzeł Piaski Wielkie pokonał beniaminka III ligi MKS Trzebinię 1:0. Jedynego gola w 27 minucie zdobył efektownym wolejem Adamczyk, który wykończył dośrodkowanie Szczytyńskiego z lewej strony boiska.

 

 

Źródło: własne/mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl

Dodano: 2014-08-02 15:23:41


Trzebinia  Orzeł Piaski Wielkie 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
0:3
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
4:3
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
5:0
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
4:2
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
3:2
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:3
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30