facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wieczysta Kraków ma nowego trenera

Mariusz Wojtyga został nowym szkoleniowcem V-ligowej Wieczystej Kraków. Na stanowisku tym zastąpił Andrzeja Rokickiego. 

Nowy trener Wieczystej jest absolwentem krakowskiej AWF, trenerem II klasy. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w XIII LO w Krakowie.

Jako zawodnik grał w następujących klubach: MKS Dębica (wychowanek), Igloopol Dębica (Liga MW Jun.), Igloopol Straszęcin (IV, III liga), Clepardia Kraków (IV liga), Kabel Kraków (III liga), Górnik Wieliczka (V, IV, III liga), Puszcza Niepołomice (V, IV liga), Niedźwiedź (IV liga), Tramwaj Kraków (V liga), Wieczysta Kraków (V liga), JKS Zelków (A klasa)

Jako trener pracował w Olimpicu Kraków (juniorzy starsi), dwukrotnie w Górniku Wieliczka(juniorzy młodsi i starsi plus juniorzy młodsi), Wieczysta Kraków (seniorzy), LKS Śledziejowice (seniorzy) i Węgrzcance Węgrzce Wielkie.

 

 

Źródło: fb/kswieczysta.com

Dodano: 2014-07-28 23:29:19


Wieczysta  zmiana trenera 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
0:0
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
4:4
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Unia Tarnów
5:7
Heiro Rzeszów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00