facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dragon Szczyglice mistrzem Gminy Zabierzów!

Dragon Szczyglice mistrzem Gminy Zabierzów!

W rozegranych w sobotę Nieoficjalnych Mistrzostwach Gminy Zabierzów w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Elżbiety Burtan triumfowali piłkarze Dragona Szczyglice. Zespół ten w finale turnieju pokonał Lot Balice 3:2. Trzecią lokatę wywalczyli piłkarze Kmity II Zabierzów.

 

 

Na podstawie przynależności ligowej dokonano podziału uczestników na dwie grupy. Z udziału w turnieju zrezygnowała V-ligowa drużyna Kmity Zabierzów. Wystąpi za to drużyna rezerw, beniaminka A klasy. W turnieju wzięła też udział Niegoszowianka, która wycofała się w trakcie sezonu z rozgrywek Klasy B (Kraków II).

Iskra Radwanowice - Dragon Szczyglice 0:1

JKS Zelków - Wisła Rząska 1:2

Iskra - Topór Aleksandrowice 3:2

Dragon - JKS 1:0                     

Iskra - Wisła  2:1            
       
Topór - Dragon  1:1    
         

Iskra - JKS 4:0               
       

Wisła - Topór  2:1          
     

Topór - JKS  0:1           
        

Dragon - Wisła  3:1                

Lot Balice - Kmita II Zabierzów 3:0

Potok Więckowice - Orlęta Rudawa 1:1

Lot - Niegoszowianka Niegoszowice 3:1

AP Kmita II - Potok 3:2

Lot - Orlęta 1:2

Niegoszowianka - AP Kmita II 0:4

Lot - Potok 2:1

Niegoszowianka - Orlęta 4:4

Potok - Niegoszowianka 1:0

AP Kimta II - Orlęta 2:1


 
Po zakończeniu eliminacji wicemistrzowie grup zagrają o 3 miejsce. Zwycięzcy eliminacji grupowych spotykają się w wielkim finale.
 
GR A
1 Dragon 10 pkt
2 Iskra 9 pkt
3 Wisła  6 pkt
4 JKS 3 pkt
5 Topor 1 pkt
 
GR B
1. LOT 9 pkt
2. APKZ II 9 pkt -między mecz Lot -APKZII 3:0
3. Orlęta  5 pkt
4. Potok 4 pkt
5. Niegoszowianka 1 pkt
 
 
Mecz o 3 miejsce
Kmita Zabierzów II - Iskra Radwanowice 3:1

Finał
Dragon Szczyglice - Lot Balice 3:2

Mistrzem Gminy Zabierzów Dragon Szczyglice.
Najlepszy zawodnik Daniel Mrozinski (Dragon)
Król strzelców Dominik Dąbek (Iskra Radwanowice)


Patronem medialnym turnieju był portal Futbol-Małopolska.

Źródło: mk/m

Dodano: 2014-07-06 18:06:18


Kmita  Lot  Dragon  Potok  Zelków  Orlęta  Iskra R.  Wisła Rz.  Niegoszowianka  Topór A.  Gmina Zabierzów  Puchar Wójta 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00