facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Podbeskidzie - Sandecja 2:3

Sparing: Podbeskidzie - Sandecja 2:3

Sparing, 05.07.2014 -
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 2:3 (2:0)
Wojciech Trochim 26, Dariusz Kołodziej 42 - Mateusz Bartków 55, Adrian Danek 68, 90
 
Podbeskidzie: Zajac (85 Madejski) - Pazio, Jarosz (46 Lenartowski), Grzelak, Kwame - Patejuk, Deja, Kołodziej (70 Jarosz), Trochim (44 Bartlewski), Malinowski - Okińczyc (46 Chrapek)
Sandecja: I połowa: Kozioł – Kalisz, Cicman, Szarek, Słaby – Bębenek, Margol, Szczepański (30 Kuźma), Piszczek – Traore (II połowa): Fabiański – Makuch, Szufryn, Niane, Bartków – Kuźma  (Urban), Danek, Nather, Grzeszczyk, Gerkenashvili – Janczarzyk

Podbeskidzie w meczu z Sandecją do przerwy prowadziło już dwoma bramkami, ostatecznie mecz zakończył się porażką bielszczan. Przyjezdni decydującego gola wbili w 90 minucie meczu, a jego strzelcem został Adrian Danek.

 

 

Źródło: tspodbeskidzie.pl

Dodano: 2014-07-05 20:26:45


Sandecja  sparing  Podbeskidzie 

Komentarze


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00