SMS w finałach Coca Cola Cup (video/foto)

W meczu finałowym turnieju Coca Cola Cup rozgrywanym na stadionie krakowskiego Nadwiślanu, drużyna SMS Kraków pokonała zespół z Brzeska 2:1 po bramkach Przemysława Porębskiego i Jakuba Ptaka. Mecz dostarczył sporo emocji i stał na wysokim poziomie. Rozpoczął się od bramki Przemysława Porębskiego, a następnie rywal z Brzeska doprowadził do remisu. Trzy minuty przed końcem spotkania Jakub Ptak po kapitalnym uderzeniu z dystansu ustalił wynik meczu na 2:1 dając krakowianom zwycięstwo w całym turnieju. Drużyna SMS Krakow udowodnila w tym spotkaniu, jak i w całym turnieju swoją wyższość nad rówieśnikami wygrywając wszystkie swoje pojedynki.

Konrad Handzlik (SMS Kraków) został najlepszym strzelcem turnieju otrzymując nagrodę indywidualną. Teraz przed SMS finał krajowy Coca Cola Cup 2014, który odbędzie się w połowie czerwca w Gdyni.