1LJ: Podgórze wykorzystało zdekompletowanie rywala

I Liga Juniorów (Kraków), 10.05.2014
SMS II Kraków - Podgórze Kraków 2:9 (0:5)
??, Jaźwiec - Pater 5x, Zalewski, Piekarczyk 2x, Nalepka

Podgórze: Dolecki - Kołodziejczyk, Szaroń, Malarz, Konik - Sroczyński, Kania, Zalewski, Nalepka - Piekarczyk, Pater

Zespół Podgórza pokonał w wyjazdowym spotkaniu drugą drużynę SMS-u, aż 9:2 !! Taki ogromny wynik był jednak spowodowany brakami kadrowymi. Zespół Podgórza pojechał na spotkanie "gołą" jedenastką, a w ataku grał bramkarz. Gospodarze natomiast rozpoczęli spotkanie w "ósemkę", a po dwudziestu pięciu minutach doszło dwóch graczy, którzy trochę wzmocnili swój zespół.

Przez pierwsze 20 minut gry w przewadze, gracze Podgórza zdobyli cztery gole. Najpierw gola zdobył Zalewski, który celnie dobijał dośrodkowanie Patera z rożnego. Kolejne trzy bramki były autorstwa Patera, który dwa razy celnie główkował po dośrodkowaniach Nalepki i Kołodziejczyka, a hattricka skompletował dzięki podaniu Piekarczyka do 'pustaka'. Piątego gola do przerwy zdobył Piekarczyk, któremu tym razem piłkę na pustaka wyłożył Pater.

W drugiej części gry oba zespoły pozostawiały sobie dużo miejsca, dzięki czemu padło jeszcze sześć bramek. Gospodarze swoje dwie bramki zdobyli po kontratakach, natomiast przyjezdni zaaplikowali w między czasie cztery bramki. Dwie kolejne bramki zdobył Pater, który celnie główkował po dośrodkowaniach Nalepki. Kolejnego gola zdobył Piekarczyk, który znów dostał na pustaka futbolówkę od Patera. Ostatni gol był autorstwa Nalepki, który uderzył bardzo mocno i celnie w sytuacji sam na sam.

Źródło: Podgórze

Dodano: 2014-05-11 22:45:22