facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Juventa Starachowice
2:1
Stal Mielec
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Karpaty Krosno
18.08.2018
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
Korona Kielce
18.08.2018
13:00
BKS Lublin
2:2
Cracovia Kraków
18.08.2018
16:00

2. kolejka 25.08.2018

Stal Mielec
1:3
Korona Kielce
25.08.2018
13:00
Karpaty Krosno
3:1
BKS Lublin
25.08.2018
13:00
Cracovia Kraków
1:1
Resovia Rzeszów
25.08.2018
15:00
Juventa Starachowice
0:2
Wisła Kraków
05.09.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Resovia Rzeszów
0:0
Karpaty Krosno
01.09.2018
11:00
Korona Kielce
0:0
Cracovia Kraków
01.09.2018
14:00
Wisła Kraków
1:3
Stal Mielec
01.09.2018
15:00
BKS Lublin
3:0
Juventa Starachowice
02.09.2018
12:00

4. kolejka 08.09.2018

Wisła Kraków
3:1
BKS Lublin
08.09.2018
12:00
Karpaty Krosno
0:1
Korona Kielce
08.09.2018
13:00
Stal Mielec
0:2
Cracovia Kraków
08.09.2018
13:00
Juventa Starachowice
1:2
Resovia Rzeszów
09.09.2018
16:00

5. kolejka 15.09.2018

Korona Kielce
4:1
Juventa Starachowice
15.09.2018
11:00
Resovia Rzeszów
1:0
Wisła Kraków
15.09.2018
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Karpaty Krosno
15.09.2018
16:30
BKS Lublin
1:1
Stal Mielec
16.09.2018
12:00

6. kolejka 22.09.2018

Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
22.09.2018
12:00
BKS Lublin
0:2
Resovia Rzeszów
22.09.2018
12:00
Stal Mielec
3:0
Karpaty Krosno
23.09.2018
12:00
Juventa Starachowice
0:3
Cracovia Kraków
23.09.2018
16:00

7. kolejka 29.09.2018

Karpaty Krosno
1:2
Juventa Starachowice
29.09.2018
12:00
Cracovia Kraków
1:4
Wisła Kraków
29.09.2018
12:00
Resovia Rzeszów
0:2
Stal Mielec
29.09.2018
12:30
Korona Kielce
1:1
BKS Lublin
29.09.2018
14:00

8. kolejka 06.10.2018

Stal Mielec
5:0
Juventa Starachowice
06.10.2018
12:00
Korona Kielce
0:1
Resovia Rzeszów
06.10.2018
12:00
Karpaty Krosno
0:1
Wisła Kraków
06.10.2018
15:00
Cracovia Kraków
0:1
BKS Lublin
07.10.2018
14:00

9. kolejka 13.10.2018

Wisła Kraków
8:1
Juventa Starachowice
13.10.2018
12:00
Resovia Rzeszów
3:2
Cracovia Kraków
13.10.2018
12:30
Korona Kielce
3:0
Stal Mielec
13.10.2018
14:00
BKS Lublin
1:1
Karpaty Krosno
14.10.2018
12:00

10. kolejka 20.10.2018

Karpaty Krosno
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
11:00
Cracovia Kraków
0:0
Korona Kielce
20.10.2018
12:30
Juventa Starachowice
1:3
BKS Lublin
21.10.2018
14:00
Stal Mielec
0:3
Wisła Kraków
31.10.2018
15:00

11. kolejka 27.10.2018

Resovia Rzeszów
4:1
Juventa Starachowice
27.10.2018
12:30
Korona Kielce
2:1
Karpaty Krosno
27.10.2018
14:00
BKS Lublin
2:1
Wisła Kraków
28.10.2018
12:00
Cracovia Kraków
2:1
Stal Mielec
28.10.2018
15:00

12. kolejka 03.11.2018

Karpaty Krosno
1:2
Cracovia Kraków
03.11.2018
12:00
Juventa Starachowice
0:4
Korona Kielce
03.11.2018
13:00
Wisła Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
04.11.2018
12:00
Stal Mielec
0:1
BKS Lublin
04.11.2018
14:30

13. kolejka 10.11.2018

Karpaty Krosno
0:1
Stal Mielec
10.11.2018
12:00
Resovia Rzeszów
2:2
BKS Lublin
10.11.2018
12:00
Korona Kielce
1:3
Wisła Kraków
10.11.2018
13:30
Cracovia Kraków
7:0
Juventa Starachowice
11.11.2018
12:00

14. kolejka 17.11.2018

Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
17.11.2018
11:00
Juventa Starachowice
1:5
Karpaty Krosno
17.11.2018
12:00
Stal Mielec
2:0
Resovia Rzeszów
18.11.2018
12:00
BKS Lublin
1:2
Korona Kielce
18.11.2018
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 17.11.2018

17.11.2018
11:00
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
17.11.2018
12:00
Juventa Starachowice
1:5
Karpaty Krosno
18.11.2018
12:00
Stal Mielec
2:0
Resovia Rzeszów
18.11.2018
12:00
BKS Lublin
1:2
Korona Kielce

14. kolejka 17.11.2018

17.11.2018
11:00
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
17.11.2018
12:00
Juventa Starachowice
1:5
Karpaty Krosno
18.11.2018
12:00
Stal Mielec
2:0
Resovia Rzeszów
18.11.2018
12:00
BKS Lublin
1:2
Korona Kielce

Wiadomości ligowe


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00