facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 04.08.2018

Pogoń Szczecin
2:0
Elana Toruń
04.08.2018
14:00
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
04.08.2018
12:00
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
04.08.2018
12:00
Korona Kielce
1:0
GKS Bełchatów
04.08.2018
12:00
Motor Lublin
0:2
Legia Warszawa
05.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
3:0
Arka Gdynia
05.08.2018
18:00
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
21.08.2018
11:00
Górnik Zabrze
3:3
Ruch Chorzów
29.08.2018
11:00

2. kolejka 11.08.2018

Legia Warszawa
7:0
GKS Bełchatów
11.08.2018
14:00
Ruch Chorzów
0:3
Korona Kielce
11.08.2018
14:00
Cracovia Kraków
Escola Varsovia Warszawa
11.08.2018
15:00
Arka Gdynia
3:3
Górnik Zabrze
12.08.2018
12:00
Elana Toruń
0:2
Lech Poznań
12.08.2018
16:00
Motor Lublin
0:4
Pogoń Szczecin
12.08.2018
16:00
Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
22.08.2018
12:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Wisła Kraków
26.09.2018
11:00

3. kolejka 18.08.2018

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
2:2
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Śląsk Wrocław
2:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2018
12:00

4. kolejka 25.08.2018

Legia Warszawa
3:1
Ruch Chorzów
25.08.2018
12:00
GKS Bełchatów
0:1
Arka Gdynia
25.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
25.08.2018
12:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Escola Varsovia Warszawa
25.08.2018
13:30
Elana Toruń
1:5
Śląsk Wrocław
25.08.2018
12:00
Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
25.08.2018
12:00
Pogoń Szczecin
2:1
Lech Poznań
25.08.2018
12:00
Zagłębie Lubin
2:1
Górnik Zabrze
26.08.2018
13:00

5. kolejka 01.09.2018

Lech Poznań
0:2
Legia Warszawa
01.09.2018
12:00
Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
01.09.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
4:2
Elana Toruń
01.09.2018
17:00
Korona Kielce
2:0
Zagłębie Lubin
01.09.2018
12:00
GKS Bełchatów
Cracovia Kraków
01.09.2018
14:00
Śląsk Wrocław
2:3
Motor Lublin
02.09.2018
12:00
Górnik Zabrze
0:2
Jagiellonia Białystok
02.09.2018
12:00
Ruch Chorzów
1:2
Arka Gdynia
02.09.2018
12:00

6. kolejka 08.09.2018

Cracovia Kraków
Ruch Chorzów
08.09.2018
12:00
Elana Toruń
1:4
Górnik Zabrze
08.09.2018
12:00
Motor Lublin
4:3
Escola Varsovia Warszawa
08.09.2018
13:00
Legia Warszawa
2:0
Arka Gdynia
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

7. kolejka 15.09.2018

Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
15.09.2018
12:00
Korona Kielce
1:1
Elana Toruń
15.09.2018
12:00
GKS Bełchatów
1:0
Jagiellonia Białystok
15.09.2018
11:00
Śląsk Wrocław
2:6
Lech Poznań
16.09.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:3
Pogoń Szczecin
16.09.2018
14:00
Górnik Zabrze
1:1
Motor Lublin
16.09.2018
12:00
Ruch Chorzów
5:1
Zagłębie Lubin
16.09.2018
12:00
Arka Gdynia
5:3
Cracovia Kraków
16.09.2018
13:00

8. kolejka 22.09.2018

Legia Warszawa
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
2:0
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
3:0
Arka Gdynia
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
2:2
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:2
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

9. kolejka 29.09.2018

Śląsk Wrocław
3:0
Legia Warszawa
29.09.2018
12:00
Górnik Zabrze
0:3
Lech Poznań
29.09.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Pogoń Szczecin
29.09.2018
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Motor Lublin
29.09.2018
12:00
Cracovia Kraków
0:2
Zagłębie Lubin
29.09.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Wisła Kraków
30.09.2018
16:00
Ruch Chorzów
1:1
Elana Toruń
30.09.2018
12:00
Arka Gdynia
1:1
Jagiellonia Białystok
30.09.2018
13:00

10. kolejka 06.10.2018

Legia Warszawa
0:1
Zagłębie Lubin
06.10.2018
14:00
Jagiellonia Białystok
0:3
Cracovia Kraków
06.10.2018
13:30
Elana Toruń
2:1
Arka Gdynia
06.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
GKS Bełchatów
06.10.2018
10:00
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
06.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
4:2
Escola Varsovia Warszawa
06.10.2018
12:00
Motor Lublin
1:1
Ruch Chorzów
07.10.2018
12:00
Lech Poznań
0:3
Korona Kielce
07.10.2018
12:00

11. kolejka 13.10.2018

Górnik Zabrze
2:1
Śląsk Wrocław
13.10.2018
13:00
GKS Bełchatów
2:4
Lech Poznań
13.10.2018
14:00
Cracovia Kraków
Elana Toruń
13.10.2018
14:00
Ruch Chorzów
1:2
Pogoń Szczecin
14.10.2018
14:00
Arka Gdynia
3:0
Motor Lublin
14.10.2018
13:00
Korona Kielce
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00
Zagłębie Lubin
1:1
Jagiellonia Białystok
24.10.2018
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Legia Warszawa
31.10.2018
14:00

12. kolejka 20.10.2018

Motor Lublin
1:1
Cracovia Kraków
17.10.2018
15:30
Legia Warszawa
5:2
Jagiellonia Białystok
19.10.2018
13:00
Lech Poznań
7:0
Ruch Chorzów
19.10.2018
11:00
Elana Toruń
0:2
Zagłębie Lubin
20.10.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Arka Gdynia
20.10.2018
12:00
Wisła Kraków
0:0
GKS Bełchatów
20.10.2018
12:00
Śląsk Wrocław
1:4
Korona Kielce
20.10.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Korona Kielce
2:3
Escola Varsovia Warszawa
27.10.2018
12:00
GKS Bełchatów
0:2
Śląsk Wrocław
27.10.2018
12:00
Ruch Chorzów
1:0
Wisła Kraków
27.10.2018
11:00
Jagiellonia Białystok
4:3
Elana Toruń
27.10.2018
13:30
Górnik Zabrze
2:1
Legia Warszawa
28.10.2018
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Pogoń Szczecin
28.10.2018
12:00
Zagłębie Lubin
0:1
Motor Lublin
28.10.2018
11:00
Arka Gdynia
0:1
Lech Poznań
07.11.2018
11:00

14. kolejka 03.11.2018

Legia Warszawa
2:1
Elana Toruń
03.11.2018
13:00
Wisła Kraków
1:2
Arka Gdynia
03.11.2018
12:00
Śląsk Wrocław
7:1
Ruch Chorzów
03.11.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
GKS Bełchatów
03.11.2018
13:30
Motor Lublin
0:1
Jagiellonia Białystok
04.11.2018
12:00
Pogoń Szczecin
2:4
Zagłębie Lubin
04.11.2018
12:00
Lech Poznań
1:3
Cracovia Kraków
04.11.2018
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Korona Kielce
10.04.2019
17:00

15. kolejka 10.11.2018

Korona Kielce
1:0
Legia Warszawa
10.11.2018
13:00
GKS Bełchatów
1:2
Górnik Zabrze
10.11.2018
12:00
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
10.11.2018
15:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Pogoń Szczecin
10.11.2018
13:30
Elana Toruń
0:0
Motor Lublin
10.11.2018
12:00
Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka Gdynia
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

16. kolejka 17.11.2018

Zagłębie Lubin
3:4
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
0:2
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
2:2
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka Gdynia
3:2
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia Białystok
3:2
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
1:0
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
1:1
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
0:3
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

17. kolejka 24.11.2018

Śląsk Wrocław
2:1
Zagłębie Lubin
22.11.2018
17:00
GKS Bełchatów
0:3
Legia Warszawa
24.11.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Ruch Chorzów
24.11.2018
13:00
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
24.11.2018
12:00
Lech Poznań
4:0
Elana Toruń
24.11.2018
13:00
Pogoń Szczecin
1:2
Motor Lublin
24.11.2018
11:00
Wisła Kraków
3:2
Jagiellonia Białystok
24.11.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:3
Cracovia Kraków
25.11.2018
15:00

18. kolejka 09.03.2019

Zagłębie Lubin
2:3
Escola Varsovia Warszawa
06.03.2019
12:00
Legia Warszawa
0:1
Pogoń Szczecin
09.03.2019
14:00
Jagiellonia Białystok
0:4
Śląsk Wrocław
09.03.2019
13:30
Motor Lublin
0:1
Lech Poznań
10.03.2019
12:00
Elana Toruń
Wisła Kraków
10.03.2019
12:00
Arka Gdynia
2:3
Korona Kielce
10.03.2019
13:00
Ruch Chorzów
2:3
GKS Bełchatów
10.03.2019
12:00
Cracovia Kraków
Górnik Zabrze
10.03.2019
12:00

19. kolejka 16.03.2019

Korona Kielce
5:3
Cracovia Kraków
14.03.2019
15:30
Lech Poznań
1:4
Pogoń Szczecin
14.03.2019
16:00
Arka Gdynia
2:2
GKS Bełchatów
16.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:0
Elana Toruń
16.03.2019
12:00
Wisła Kraków
Motor Lublin
16.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:3
Legia Warszawa
17.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Jagiellonia Białystok
17.03.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
17.03.2019
15:00

20. kolejka 23.03.2019

Legia Warszawa
1:1
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
2:2
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka Gdynia
3:3
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Górnik Zabrze
03.04.2019
14:30
Elana Toruń
0:3
Escola Varsovia Warszawa
10.04.2019
16:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
01.05.2019
11:00

21. kolejka 30.03.2019

Arka Gdynia
2:0
Legia Warszawa
27.03.2019
13:00
Ruch Chorzów
Cracovia Kraków
30.03.2019
11:00
Korona Kielce
3:1
Jagiellonia Białystok
30.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Motor Lublin
30.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
3:2
Pogoń Szczecin
30.03.2019
12:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
30.03.2019
12:00
GKS Bełchatów
0:2
Zagłębie Lubin
31.03.2019
14:00
Górnik Zabrze
3:1
Elana Toruń
31.03.2019
11:00

22. kolejka 06.04.2019

Legia Warszawa
Wisła Kraków
06.04.2019
14:00
Lech Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
06.04.2019
14:00
Pogoń Szczecin
2:0
Escola Varsovia Warszawa
06.04.2019
11:00
Elana Toruń
0:5
Korona Kielce
06.04.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:1
Ruch Chorzów
06.04.2019
15:30
Cracovia Kraków
Arka Gdynia
06.04.2019
12:00
Motor Lublin
1:1
Górnik Zabrze
07.04.2019
14:00
Jagiellonia Białystok
4:1
GKS Bełchatów
07.04.2019
13:30

23. kolejka 13.04.2019

Arka Gdynia
3:3
Zagłębie Lubin
12.04.2019
11:00
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
12.04.2019
13:00
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
13.04.2019
12:00
Ruch Chorzów
0:2
Jagiellonia Białystok
13.04.2019
11:00
GKS Bełchatów
0:1
Elana Toruń
14.04.2019
12:00
Korona Kielce
1:0
Motor Lublin
14.04.2019
12:00
Górnik Zabrze
3:3
Pogoń Szczecin
14.04.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Lech Poznań
14.04.2019
11:00

24. kolejka 20.04.2019

Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
1:3
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:3
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
1:2
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
2:2
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Arka Gdynia
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

25. kolejka 27.04.2019

Zagłębie Lubin
4:0
Legia Warszawa
27.04.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:3
Jagiellonia Białystok
27.04.2019
11:00
Ruch Chorzów
2:0
Motor Lublin
27.04.2019
11:00
GKS Bełchatów
2:1
Pogoń Szczecin
27.04.2019
12:00
Korona Kielce
3:2
Lech Poznań
27.04.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Wisła Kraków
27.04.2019
13:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Śląsk Wrocław
27.04.2019
11:00
Arka Gdynia
3:1
Elana Toruń
28.04.2019
13:00

26. kolejka 04.05.2019

Legia Warszawa
2:1
Escola Varsovia Warszawa
01.05.2019
14:00
Lech Poznań
3:1
GKS Bełchatów
02.05.2019
14:00
Motor Lublin
0:0
Arka Gdynia
02.05.2019
11:00
Śląsk Wrocław
2:0
Górnik Zabrze
04.05.2019
12:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
04.05.2019
12:00
Pogoń Szczecin
0:1
Ruch Chorzów
04.05.2019
14:00
Elana Toruń
1:5
Cracovia Kraków
04.05.2019
17:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Zagłębie Lubin
04.05.2019
13:30

27. kolejka 11.05.2019

Cracovia Kraków
Motor Lublin
10.05.2019
16:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Legia Warszawa
11.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
2:0
Elana Toruń
11.05.2019
17:00
Ruch Chorzów
4:2
Lech Poznań
11.05.2019
10:30
Górnik Zabrze
1:5
Escola Varsovia Warszawa
11.05.2019
12:00
GKS Bełchatów
4:1
Wisła Kraków
12.05.2019
12:00
Korona Kielce
3:0
Śląsk Wrocław
12.05.2019
12:00
Arka Gdynia
2:1
Pogoń Szczecin
14.05.2019
12:00

28. kolejka 18.05.2019

Legia Warszawa
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Korona Kielce
18.05.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
GKS Bełchatów
18.05.2019
12:00
Wisła Kraków
0:2
Ruch Chorzów
18.05.2019
12:00
Lech Poznań
0:1
Arka Gdynia
18.05.2019
11:00
Pogoń Szczecin
0:4
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:30
Elana Toruń
0:2
Jagiellonia Białystok
18.05.2019
12:00
Motor Lublin
0:1
Zagłębie Lubin
19.05.2019
12:30

29. kolejka 25.05.2019

Korona Kielce
3:1
Górnik Zabrze
22.05.2019
19:00
Elana Toruń
0:1
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka Gdynia
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
1:3
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

30. kolejka 01.06.2019

Motor Lublin
3:0
Elana Toruń
29.05.2019
17:00
Legia Warszawa
1:1
Korona Kielce
30.05.2019
15:30
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
30.05.2019
15:00
Pogoń Szczecin
2:3
Jagiellonia Białystok
31.05.2019
12:00
Górnik Zabrze
0:1
GKS Bełchatów
01.06.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Ruch Chorzów
01.06.2019
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Arka Gdynia
01.06.2019
12:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
01.06.2019
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 01.06.2019

29.05.2019
17:00
Motor Lublin
3:0
Elana Toruń
30.05.2019
15:30
Legia Warszawa
1:1
Korona Kielce
30.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
31.05.2019
12:00
Pogoń Szczecin
2:3
Jagiellonia Białystok
01.06.2019
12:00
Górnik Zabrze
0:1
GKS Bełchatów
01.06.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Ruch Chorzów
01.06.2019
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Arka Gdynia
01.06.2019
12:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin

30. kolejka 01.06.2019

29.05.2019
17:00
Motor Lublin
3:0
Elana Toruń
30.05.2019
15:30
Legia Warszawa
1:1
Korona Kielce
30.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
31.05.2019
12:00
Pogoń Szczecin
2:3
Jagiellonia Białystok
01.06.2019
12:00
Górnik Zabrze
0:1
GKS Bełchatów
01.06.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Ruch Chorzów
01.06.2019
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Arka Gdynia
01.06.2019
12:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019
 

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00