facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofała się Cedronka II Wola Radziszowska.
Przed rundą wiosenną wycofała się Gajowianka II Gaj. Wyniki wiosną weryfikowano jako walkowery.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

TKKF Kliny Kraków
0:0
Armatura Kraków
25.08.2018
17:00
Rybitwy Kraków
1:6
Trzebol Wielkie Drogi
25.08.2018
17:30
Pychowianka Kraków
0:2
Universum Kraków
25.08.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Gajowianka II Gaj
26.08.2018
17:00
Pogoń Skotniki
5:4
Rzozovia Rzozów
26.08.2018
17:00
Grom Kraków
0:3
Piast Skawina
18.11.2018
13:30
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Borkowianka Borek Sz.
01.09.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
0:2
Grom Kraków
01.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
0:4
Armatura Kraków
01.09.2018
17:00
Piast Skawina
2:1
Pozowianka Pozowice
02.09.2018
17:30
Universum Kraków
2:1
Gajowianka II Gaj
02.09.2018
15:30
Pychowianka Kraków
1:3
TKKF Kliny Kraków
02.09.2018
17:00
Pogoń Skotniki pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Pogoń Skotniki
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
05.09.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
4:2
Armatura Kraków
05.09.2018
17:30
Rybitwy Kraków
3:3
Pychowianka Kraków
05.09.2018
17:30
TKKF Kliny Kraków
1:1
Universum Kraków
05.09.2018
17:30
Gajowianka II Gaj
1:2
Piast Skawina
05.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Grom Kraków pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Trzebol Wielkie Drogi
4:1
Grom Kraków
08.09.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:2
Gajowianka II Gaj
08.09.2018
17:00
Pychowianka Kraków
2:4
Borkowianka Borek Sz.
08.09.2018
17:00
Universum Kraków
0:0
Piast Skawina
09.09.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
5:0
Rybitwy Kraków
09.09.2018
11:00
Pogoń Skotniki
3:0
Armatura Kraków
09.09.2018
16:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

Grom Kraków
1:1
Armatura Kraków
15.09.2018
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Universum Kraków
15.09.2018
16:00
Piast Skawina
1:2
Rzozovia Rzozów
16.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
2:5
Trzebol Wielkie Drogi
16.09.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
4:3
TKKF Kliny Kraków
16.09.2018
17:00
Pogoń Skotniki
5:1
Pychowianka Kraków
16.09.2018
17:00
Gajowianka II Gaj pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Rybitwy Kraków
3:2
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
1:3
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
1:4
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
2:1
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
12:1
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00
Piast Skawina pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

Armatura Kraków
6:0
Gajowianka II Gaj
29.09.2018
16:00
Borkowianka Borek Sz.
5:1
Universum Kraków
30.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
1:4
Pychowianka Kraków
30.09.2018
16:00
Grom Kraków
2:3
TKKF Kliny Kraków
30.09.2018
15:00
Piast Skawina
1:5
Trzebol Wielkie Drogi
30.09.2018
16:30
Pogoń Skotniki
11:1
Rybitwy Kraków
30.09.2018
16:00
Rzozovia Rzozów pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
06.10.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:0
Rzozovia Rzozów
06.10.2018
15:30
Armatura Kraków
1:0
Piast Skawina
07.10.2018
16:00
Pychowianka Kraków
1:1
Gajowianka II Gaj
07.10.2018
15:30
TKKF Kliny Kraków
3:0
Pozowianka Pozowice
07.10.2018
11:00
Borkowianka Borek Sz.
2:3
Pogoń Skotniki
07.10.2018
16:00
Universum Kraków pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

Rzozovia Rzozów
3:2
Armatura Kraków
13.10.2018
15:00
Gajowianka II Gaj
2:4
TKKF Kliny Kraków
13.10.2018
16:00
Piast Skawina
2:1
Pychowianka Kraków
14.10.2018
15:30
Pozowianka Pozowice
1:3
Rybitwy Kraków
14.10.2018
16:00
Grom Kraków
5:7
Borkowianka Borek Sz.
14.10.2018
15:00
Pogoń Skotniki
6:1
Universum Kraków
14.10.2018
15:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Rybitwy Kraków
11:2
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
2:3
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
7:3
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
7:1
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
7:0
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30
Armatura Kraków pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Gajowianka II Gaj
1:10
Borkowianka Borek Sz.
27.10.2018
14:00
Rzozovia Rzozów
2:1
TKKF Kliny Kraków
27.10.2018
15:00
Pozowianka Pozowice
0:1
Pogoń Skotniki
28.10.2018
14:00
Grom Kraków
5:1
Universum Kraków
28.10.2018
14:00
Piast Skawina
2:0
Rybitwy Kraków
28.10.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:4
Armatura Kraków
28.10.2018
14:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Rybitwy Kraków
0:6
Rzozovia Rzozów
03.11.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
10:2
Piast Skawina
04.11.2018
13:00
Universum Kraków
1:2
Armatura Kraków
04.11.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2018
14:00
Grom Kraków
4:5
Pozowianka Pozowice
04.11.2018
14:00
Pogoń Skotniki
9:2
Gajowianka II Gaj
04.11.2018
14:00
TKKF Kliny Kraków pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Armatura Kraków
2:0
Pychowianka Kraków
10.11.2018
13:00
Rzozovia Rzozów
1:2
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2018
14:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
0:7
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30
Rybitwy Kraków pauzuje.

14. kolejka 30.03.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Pozowianka Pozowice
 
 
Armatura Kraków
1:1
TKKF Kliny Kraków
30.03.2019
15:30
Universum Kraków
5:0
Pychowianka Kraków
30.03.2019
16:00
Rzozovia Rzozów
4:3
Pogoń Skotniki
30.03.2019
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Rybitwy Kraków
31.03.2019
13:00
Piast Skawina
3:2
Grom Kraków
31.03.2019
17:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Universum Kraków
 
 
Armatura Kraków
3:0
Rybitwy Kraków
06.04.2019
17:00
TKKF Kliny Kraków
2:0
Pychowianka Kraków
06.04.2019
17:00
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
07.04.2019
17:30
Grom Kraków
0:2
Rzozovia Rzozów
07.04.2019
14:00
Pozowianka Pozowice
2:1
Piast Skawina
07.04.2019
13:00
Pogoń Skotniki pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Piast Skawina
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
 
 
Armatura Kraków
2:3
Borkowianka Borek Sz.
13.04.2019
17:30
Pychowianka Kraków
0:0
Rybitwy Kraków
13.04.2019
17:00
Rzozovia Rzozów
0:2
Pozowianka Pozowice
13.04.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:5
Pogoń Skotniki
14.04.2019
11:00
Universum Kraków
1:3
TKKF Kliny Kraków
14.04.2019
17:00
Grom Kraków pauzuje.

17. kolejka 20.04.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Rzozovia Rzozów
 
 
Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

18. kolejka 27.04.2019

Armatura Kraków
1:0
Grom Kraków
27.04.2019
17:30
Rzozovia Rzozów
1:1
Piast Skawina
27.04.2019
17:00
TKKF Kliny Kraków
1:1
Borkowianka Borek Sz.
27.04.2019
17:00
Universum Kraków
4:4
Rybitwy Kraków
28.04.2019
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Pozowianka Pozowice
28.04.2019
11:00
Pychowianka Kraków
2:9
Pogoń Skotniki
28.04.2019
17:00
Gajowianka II Gaj pauzuje.

19. kolejka 01.05.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Borkowianka Borek Sz.
4:1
Rybitwy Kraków
01.05.2019
17:00
Pogoń Skotniki
3:4
TKKF Kliny Kraków
01.05.2019
17:00
Rzozovia Rzozów
5:1
Universum Kraków
01.05.2019
13:00
Armatura Kraków
0:1
Pozowianka Pozowice
05.06.2019
18:00
Grom Kraków
3:0
Pychowianka Kraków
06.06.2019
18:00
Piast Skawina pauzuje.

20. kolejka 04.05.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Armatura Kraków
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Piast Skawina
04.05.2019
17:00
Universum Kraków
0:2
Borkowianka Borek Sz.
05.05.2019
17:00
Pychowianka Kraków
2:4
Pozowianka Pozowice
05.05.2019
17:00
TKKF Kliny Kraków
7:2
Grom Kraków
05.05.2019
17:00
Rybitwy Kraków
1:6
Pogoń Skotniki
05.05.2019
17:00
Rzozovia Rzozów pauzuje.

21. kolejka 11.05.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Pychowianka Kraków
 
 
Rzozovia Rzozów
6:1
Trzebol Wielkie Drogi
11.05.2019
17:00
Grom Kraków
2:0
Rybitwy Kraków
12.05.2019
17:00
Piast Skawina
2:0
Armatura Kraków
12.05.2019
18:00
Pozowianka Pozowice
2:3
TKKF Kliny Kraków
12.05.2019
13:00
Pogoń Skotniki
3:2
Borkowianka Borek Sz.
12.05.2019
17:00
Universum Kraków pauzuje.

22. kolejka 18.05.2019

TKKF Kliny Kraków
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
 
 
Armatura Kraków
0:3
Rzozovia Rzozów
18.05.2019
18:00
Pychowianka Kraków
1:4
Piast Skawina
19.05.2019
17:00
Rybitwy Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
19.05.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Grom Kraków
19.05.2019
15:00
Universum Kraków
0:2
Pogoń Skotniki
19.05.2019
17:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

23. kolejka 25.05.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Rybitwy Kraków
 
 
Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Universum Kraków
12.06.2019
18:30
Piast Skawina
5:3
TKKF Kliny Kraków
12.06.2019
19:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Borkowianka Borek Sz.
12.06.2019
18:30
Grom Kraków
0:4
Pogoń Skotniki
13.06.2019
18:30
Armatura Kraków pauzuje.

24. kolejka 01.06.2019

Borkowianka Borek Sz.
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
 
 
TKKF Kliny Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
01.06.2019
17:00
Pogoń Skotniki
0:1
Pozowianka Pozowice
02.06.2019
18:00
Universum Kraków
0:4
Grom Kraków
02.06.2019
17:00
Rybitwy Kraków
1:0
Piast Skawina
02.06.2019
17:00
Armatura Kraków
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
02.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

25. kolejka 08.06.2019

Gajowianka II Gaj
0:3 v.o.
Pogoń Skotniki
 
 
Rzozovia Rzozów
5:1
Rybitwy Kraków
08.06.2019
17:00
Armatura Kraków
3:1
Universum Kraków
08.06.2019
18:00
Piast Skawina
0:2
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2019
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Pychowianka Kraków
09.06.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:1
Grom Kraków
09.06.2019
13:00
TKKF Kliny Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

Grom Kraków
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
 
 
Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
15.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
0:2
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
16.06.2019
18:00
Rybitwy Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Grom Kraków
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
15.06.2019
18:00
Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
16.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
0:2
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
Rybitwy Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Grom Kraków
3:0 v.o.
Gajowianka II Gaj
15.06.2019
18:00
Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
16.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
0:2
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
Rybitwy Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019
 

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00