facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.09.2018

Staw Polanka
4:3
Cisy Harbutowice
08.09.2018
16:30
Jawor Jawornik
1:2
Gościbia II Sułkowice
08.09.2018
17:00
Radwan Skomielna Czarna
0:4
Cyrhla Krzczonów
09.09.2018
15:00
Raba II Dobczyce
1:0
Dukla Bysina
09.09.2018
16:00

2. kolejka 15.09.2018

Cisy Harbutowice
2:4
Gościbia II Sułkowice
16.09.2018
15:00
Dukla Bysina
3:3
Jawor Jawornik
16.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:2
Raba II Dobczyce
16.09.2018
16:00
Staw Polanka
5:1
Radwan Skomielna Czarna
16.09.2018
16:00

3. kolejka 22.09.2018

Jawor Jawornik
0:3 v.o.
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
walkower, na boisku 1:1
Gościbia II Sułkowice
1:0
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
1:1
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

4. kolejka 29.09.2018

Staw Polanka
5:0
Jawor Jawornik
29.09.2018
16:00
Cisy Harbutowice
2:4
Dukla Bysina
29.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Raba II Dobczyce
29.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:1
Gościbia II Sułkowice
30.09.2018
14:00

5. kolejka 06.10.2018

Jawor Jawornik
2:1
Radwan Skomielna Czarna
06.10.2018
16:00
Gościbia II Sułkowice
2:0
Staw Polanka
07.10.2018
16:00
Raba II Dobczyce
1:3
Cisy Harbutowice
07.10.2018
15:00
Dukla Bysina
3:2
Cyrhla Krzczonów
07.10.2018
15:30

6. kolejka 13.10.2018

Raba II Dobczyce
0:3
Jawor Jawornik
14.10.2018
15:00
Staw Polanka
5:2
Dukla Bysina
14.10.2018
15:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
14.10.2018
15:00
Radwan Skomielna Czarna
0:0
Gościbia II Sułkowice
14.10.2018
12:00

7. kolejka 20.10.2018

Gościbia II Sułkowice
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
0:4
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
2:5
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00
Jawor Jawornik
:
Cisy Harbutowice
27.10.2018
15:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
16:00
Gościbia II Sułkowice
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
21.10.2018
14:00
Cyrhla Krzczonów
0:4
Staw Polanka
21.10.2018
15:00
Dukla Bysina
2:5
Radwan Skomielna Czarna
27.10.2018
15:30
Jawor Jawornik
:
Cisy Harbutowice

7. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
16:00
Gościbia II Sułkowice
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
21.10.2018
14:00
Cyrhla Krzczonów
0:4
Staw Polanka
21.10.2018
15:00
Dukla Bysina
2:5
Radwan Skomielna Czarna
27.10.2018
15:30
Jawor Jawornik
:
Cisy Harbutowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30