facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.09.2018

Wicher Stróża
2:0
Górki II Myślenice
08.09.2018
17:00
Sęp Droginia
1:2
Orzeł II Myślenice
08.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
2:4
Grodzisko Raciechowice
09.09.2018
15:00
Sokół Borzęta
6:1
Karpaty II Siepraw
09.09.2018
16:00

2. kolejka 15.09.2018

Górki II Myślenice
0:5
Orzeł II Myślenice
15.09.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
0:2
Sokół Borzęta
15.09.2018
15:00
Wicher Stróża
3:1
Szczebel Lubień
15.09.2018
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
16.09.2018
16:00

3. kolejka 22.09.2018

Sokół Borzęta
1:0
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
2:1
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
2:1
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
6:1
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

4. kolejka 29.09.2018

Wicher Stróża
2:0
Sęp Droginia
29.09.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:0
Orzeł II Myślenice
29.09.2018
15:00
Górki II Myślenice
2:4
Karpaty II Siepraw
29.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
1:2
Sokół Borzęta
30.09.2018
15:00

5. kolejka 06.10.2018

Orzeł II Myślenice
0:3
Wicher Stróża
06.10.2018
16:00
Karpaty II Siepraw
1:4
Grodzisko Raciechowice
06.10.2018
16:00
Sęp Droginia
3:4
Szczebel Lubień
06.10.2018
16:30
Sokół Borzęta
4:0
Górki II Myślenice
06.10.2018
15:30

6. kolejka 13.10.2018

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
13.10.2018
16:00
Sokół Borzęta
2:1
Sęp Droginia
13.10.2018
15:30
Szczebel Lubień
2:3
Orzeł II Myślenice
14.10.2018
15:00
Górki II Myślenice
0:1
Grodzisko Raciechowice
14.10.2018
16:00

7. kolejka 20.10.2018

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
21.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża

7. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
21.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża

Wiadomości ligowe


AZS UMCS Lublin
:
Futsal Team Brzeg
24.02.2019
 

Ekstraklasa

Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
22.02.2019
18:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
22.02.2019
20:30
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
23.02.2019
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.02.2019
18:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019
15:30
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
24.02.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
24.02.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
25.02.2019
18:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Olimpia Szczecin
21.02.2019
17:00
Polonia Poznań
:
AZS PWSZ Wałbrzych
21.02.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
23.02.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Mitech Żywiec
23.02.2019
17:15
GKS Katowice
:
AZS Wrocław
24.02.2019
13:00