facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się LKS Libertów. 
Przed rozpoczęciem sezonu, w wyniku fuzji zespół Bronowicki Kraków przystąpił do rozgrywek jako Bronowicki/Bratniak Kraków.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Płomień Jerzmanowice
2:7
MKS Skała 2004
25.08.2018
15:00
Zawisza Sulechów
Clepardia II Kraków
25.08.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
Albertus Kraków
25.08.2018
17:00
Polonia Wilczkowice
2:3
Fairant Kraków
26.08.2018
17:00
Kabel Kraków
7:3
Prądniczanka II Kraków
26.08.2018
17:00
Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Błękitni II Modlnica pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Błękitni II Modlnica
2:2
Zawisza Sulechów
01.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
3:1
Polonia Wilczkowice
01.09.2018
14:00
Kabel Kraków
2:3
MKS Skała 2004
01.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków
Prądniczanka II Kraków
02.09.2018
 
Albertus Kraków
0:11
Orzeł II Bębło
02.09.2018
17:00
Fairant Kraków
4:3
Płomień Jerzmanowice
02.09.2018
15:00
Bronowicki/Bratniak Kraków pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Orzeł II Bębło
0:3
Prądniczanka II Kraków
05.09.2018
17:30
Polonia Wilczkowice
Błękitni II Modlnica
05.09.2018
17:30
MKS Skała 2004
7:0
Fairant Kraków
05.09.2018
17:30
Płomień Jerzmanowice
2:7
Clepardia II Kraków
05.09.2018
17:00
Zawisza Sulechów
1:7
Bronowicki/Bratniak Kraków
05.09.2018
17:30
Kabel Kraków
4:0
Grębałowianka II Kraków
05.09.2018
17:30
Albertus Kraków pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Błękitni II Modlnica
Płomień Jerzmanowice
09.09.2018
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:5
Orzeł II Bębło
09.09.2018
16:30
Albertus Kraków
1:1
Zawisza Sulechów
09.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
2:4
MKS Skała 2004
09.09.2018
13:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
6:3
Polonia Wilczkowice
09.09.2018
17:00
Kabel Kraków
3:1
Fairant Kraków
09.09.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

MKS Skała 2004
Błękitni II Modlnica
15.09.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
4:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
15.09.2018
15:00
Polonia Wilczkowice
2:5
Albertus Kraków
16.09.2018
17:00
Fairant Kraków
1:2
Clepardia II Kraków
16.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
5:7
Prądniczanka II Kraków
16.09.2018
16:00
Orzeł II Bębło
0:4
Kabel Kraków
16.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Bronowicki/Bratniak Kraków
1:3
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
3:17
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
1:0
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
3:2
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
0:7
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel Kraków
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30
Orzeł II Bębło pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

Płomień Jerzmanowice
0:3
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
4:1
Orzeł II Bębło
29.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
1:6
Grębałowianka II Kraków
30.09.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:1
Albertus Kraków
30.09.2018
16:00
Clepardia II Kraków
Błękitni II Modlnica
30.09.2018
11:00
Fairant Kraków
2:2
Bronowicki/Bratniak Kraków
30.09.2018
15:00
Kabel Kraków pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Płomień Jerzmanowice
4:5
Grębałowianka II Kraków
06.10.2018
15:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
1:3
Clepardia II Kraków
06.10.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:4
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
15:00
Orzeł II Bębło
3:1
Polonia Wilczkowice
07.10.2018
16:00
Albertus Kraków
0:1
Fairant Kraków
07.10.2018
16:00
Kabel Kraków
Błękitni II Modlnica
07.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

MKS Skała 2004
8:0
Grębałowianka II Kraków
13.10.2018
16:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
13.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów
2:1
Kabel Kraków
13.10.2018
16:00
Błękitni II Modlnica
Bronowicki/Bratniak Kraków
14.10.2018
15:30
Clepardia II Kraków
12:1
Albertus Kraków
14.10.2018
11:00
Fairant Kraków
2:6
Prądniczanka II Kraków
14.10.2018
15:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Zawisza Sulechów
3:0
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
2:0
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel Kraków
5:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Clepardia II Kraków
0:1
Grębałowianka II Kraków
27.10.2018
14:30
Płomień Jerzmanowice
2:2
Zawisza Sulechów
27.10.2018
15:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
5:0
Albertus Kraków
27.10.2018
15:00
Fairant Kraków
3:1
Orzeł II Bębło
28.10.2018
14:30
Polonia Wilczkowice
1:9
Kabel Kraków
28.10.2018
14:00
Błękitni II Modlnica
:
Prądniczanka II Kraków
24.12.2018
00:00
MKS Skała 2004 pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Orzeł II Bębło
2:3
Clepardia II Kraków
03.11.2018
14:00
Kabel Kraków
13:1
Albertus Kraków
03.11.2018
14:00
Zawisza Sulechów
3:5
MKS Skała 2004
03.11.2018
14:00
Grębałowianka II Kraków
Błękitni II Modlnica
04.11.2018
13:00
Polonia Wilczkowice
1:2
Płomień Jerzmanowice
04.11.2018
13:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
0:2
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00
Fairant Kraków pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Albertus Kraków
2:8
Prądniczanka II Kraków
10.11.2018
14:00
MKS Skała 2004
7:1
Polonia Wilczkowice
10.11.2018
13:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
10.11.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Kabel Kraków
10.11.2018
14:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
10.11.2018
11:00
Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Albertus Kraków
2:8
Prądniczanka II Kraków
10.11.2018
13:00
MKS Skała 2004
7:1
Polonia Wilczkowice
10.11.2018
14:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
10.11.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Kabel Kraków
10.11.2018
11:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
11.11.2018
14:00
Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
Clepardia II Kraków pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Albertus Kraków
2:8
Prądniczanka II Kraków
10.11.2018
13:00
MKS Skała 2004
7:1
Polonia Wilczkowice
10.11.2018
14:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
10.11.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Kabel Kraków
10.11.2018
11:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
11.11.2018
14:00
Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30