facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu z rozgrywek wycofały się: Wisła II Jeziorzany, Sankowia Sanka, Nadwiślan II Rusocice.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2018

Sparta Przeginia Duchowna
0:1
Potok Więckowice
26.08.2018
17:00
Fitball Szklary
9:0
Lotnik II Kryspinów
26.08.2018
17:00
Wisła Rząska
4:0
Błękitni Czułówek
26.08.2018
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:4
Topór Aleksandrowice
26.08.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Tyniec Kraków
26.08.2018
17:30
Kmita II Zabierzów Niegoszowianka pauzują.

2. kolejka 31.08.2018

Wisła Rząska
4:0
Kmita II Zabierzów
31.08.2018
17:30
Topór Aleksandrowice
2:3
Potok Więckowice
01.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
5:1
Niegoszowianka
01.09.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:5
Iskra Czułów
02.09.2018
12:00
Błękitni Czułówek
1:5
Fitball Szklary
02.09.2018
14:00
Gwiazda Ściejowice Sparta Przeginia Duchowna pauzują.

3. kolejka 04.09.2018

Wisła Rząska
9:1
Gwiazda Ściejowice
04.09.2018
17:30
Niegoszowianka
4:1
Lotnik II Kryspinów
05.09.2018
17:00
Iskra Czułów
5:2
Błękitni Czułówek
05.09.2018
17:30
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Tyniec Kraków
05.09.2018
17:30
Fitball Szklary
4:2
Kmita II Zabierzów
23.03.2019
15:00
Topór Aleksandrowice Potok Więckowice pauzują.

4. kolejka 08.09.2018

Tyniec Kraków
0:0
Potok Więckowice
08.09.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2018
12:00
Błękitni Czułówek
0:2
Niegoszowianka
09.09.2018
14:00
Kmita II Zabierzów
0:2
Iskra Czułów
09.09.2018
16:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Fitball Szklary
09.09.2018
16:00
Wisła Rząska Topór Aleksandrowice pauzują.

5. kolejka 15.09.2018

Wisła Rząska
2:1
Topór Aleksandrowice
08.09.2018
17:00
Niegoszowianka
3:0
Kmita II Zabierzów
15.09.2018
16:00
Potok Więckowice
5:1
Lotnik II Kryspinów
15.09.2018
17:00
Iskra Czułów
5:1
Gwiazda Ściejowice
16.09.2018
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:5
Błękitni Czułówek
16.09.2018
17:00
Fitball Szklary Tyniec Kraków pauzują.

6. kolejka 22.09.2018

Kmita II Zabierzów
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
0:9
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
1:4
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
5:1
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30
Lotnik II Kryspinów Iskra Czułów pauzują.

7. kolejka 29.09.2018

Tyniec Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
29.09.2018
16:00
Potok Więckowice
5:3
Kmita II Zabierzów
29.09.2018
16:00
Fitball Szklary
4:1
Topór Aleksandrowice
29.09.2018
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
8:0
Gwiazda Ściejowice
30.09.2018
16:00
Iskra Czułów
1:1
Wisła Rząska
30.09.2018
16:00
Niegoszowianka Błękitni Czułówek pauzują.

8. kolejka 06.10.2018

Fitball Szklary
3:0 v.o.
Iskra Czułów
06.10.2018
15:00
walkower, mecz przerwany w 39 min przy stanie 0:0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika Iskry
Wisła Rząska
3:1
Niegoszowianka
06.10.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
6:4
Lotnik II Kryspinów
06.10.2018
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Tyniec Kraków
07.10.2018
15:00
Gwiazda Ściejowice
0:2
Potok Więckowice
07.10.2018
15:30
Sparta Przeginia Duchowna Kmita II Zabierzów pauzują.

9. kolejka 13.10.2018

Niegoszowianka
2:4
Fitball Szklary
13.10.2018
15:00
Tyniec Kraków
8:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2018
16:00
Lotnik II Kryspinów
2:0
Błękitni Czułówek
14.10.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Wisła Rząska
14.10.2018
16:00
Iskra Czułów
5:1
Topór Aleksandrowice
14.10.2018
16:00
Potok Więckowice Gwiazda Ściejowice pauzują.

10. kolejka 20.10.2018

Topór Aleksandrowice
9:3
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
2:3
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
3:3
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
0:2
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
1:0
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30
pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Potok Więckowice
2:4
Fitball Szklary
27.10.2018
15:00
Niegoszowianka
2:2
Topór Aleksandrowice
27.10.2018
15:00
Lotnik II Kryspinów
3:2
Gwiazda Ściejowice
28.10.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:1
Iskra Czułów
28.10.2018
14:00
Błękitni Czułówek
5:3
Kmita II Zabierzów
18.11.2018
13:00
Tyniec Kraków Wisła Rząska pauzują.

12. kolejka 03.11.2018

Wisła Rząska
3:0
Tyniec Kraków
28.10.2018
14:00
Niegoszowianka
4:2
Sparta Przeginia Duchowna
03.11.2018
14:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Błękitni Czułówek
04.11.2018
13:30
Topór Aleksandrowice
1:2
Kmita II Zabierzów
04.11.2018
14:00
Iskra Czułów
4:2
Potok Więckowice
04.11.2018
14:00
Lotnik II Kryspinów Fitball Szklary pauzują.

13. kolejka 10.11.2018

Tyniec Kraków
4:1
Fitball Szklary
15.09.2018
16:00
Potok Więckowice
2:6
Niegoszowianka
10.11.2018
14:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Gwiazda Ściejowice
10.11.2018
14:00
Lotnik II Kryspinów
0:7
Wisła Rząska
10.11.2018
13:30
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00
Iskra Czułów Błękitni Czułówek pauzują.

14. kolejka 30.03.2019

Potok Więckowice
4:3
Sparta Przeginia Duchowna
30.03.2019
16:00
Lotnik II Kryspinów
3:3
Fitball Szklary
30.03.2019
16:00
Topór Aleksandrowice
2:2
Gwiazda Ściejowice
30.03.2019
16:30
Tyniec Kraków
2:2
Iskra Czułów
30.03.2019
16:30
Błękitni Czułówek
0:5
Wisła Rząska
31.03.2019
14:00
Kmita II Zabierzów
2:4
Niegoszowianka
31.03.2019
14:00
pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Potok Więckowice
3:0
Topór Aleksandrowice
06.04.2019
13:00
Fitball Szklary
9:0
Błękitni Czułówek
06.04.2019
16:00
Tyniec Kraków
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
06.04.2019
16:30
Gwiazda Ściejowice
0:3
Wisła Rząska
07.04.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Niegoszowianka
07.04.2019
13:00
Iskra Czułów
2:0
Kmita II Zabierzów
07.04.2019
15:00
pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Potok Więckowice
1:3
Tyniec Kraków
13.04.2019
17:00
Niegoszowianka
4:1
Błękitni Czułówek
13.04.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
2:7
Wisła Rząska
13.04.2019
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:6
Iskra Czułów
14.04.2019
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:0
Lotnik II Kryspinów
14.04.2019
11:00
Kmita II Zabierzów
1:4
Fitball Szklary
14.04.2019
15:00
pauzuje.

17. kolejka 27.04.2019

Kmita II Zabierzów
2:5
Wisła Rząska
27.04.2019
16:00
Topór Aleksandrowice
1:2
Iskra Czułów
27.04.2019
17:00
Fitball Szklary
4:2
Gwiazda Ściejowice
27.04.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:9
Potok Więckowice
28.04.2019
12:00
Błękitni Czułówek
1:6
Sparta Przeginia Duchowna
28.04.2019
16:00
Niegoszowianka
2:1
Tyniec Kraków
28.04.2019
17:00
pauzuje.

18. kolejka 04.05.2019

Potok Więckowice
Błękitni Czułówek
04.05.2019
16:00
Iskra Czułów
5:2
Fitball Szklary
05.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
2:4
Topór Aleksandrowice
05.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:2
Kmita II Zabierzów
05.05.2019
17:00
Niegoszowianka
4:2
Gwiazda Ściejowice
05.05.2019
17:00
Wisła Rząska
7:0
Lotnik II Kryspinów
05.05.2019
17:00
pauzuje.

19. kolejka 11.05.2019

Iskra Czułów
2:0
Lotnik II Kryspinów
11.05.2019
17:00
Tyniec Kraków
13:0
Błękitni Czułówek
11.05.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
1:8
Fitball Szklary
11.05.2019
17:00
Niegoszowianka
0:7
Wisła Rząska
11.05.2019
17:00
Gwiazda Ściejowice
0:1
Sparta Przeginia Duchowna
12.05.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
2:6
Potok Więckowice
12.05.2019
16:00
pauzuje.

20. kolejka 18.05.2019

Topór Aleksandrowice
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.05.2019
17:00
Błękitni Czułówek
4:1
Lotnik II Kryspinów
19.05.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
0:6
Tyniec Kraków
19.05.2019
17:00
Potok Więckowice
3:0
Gwiazda Ściejowice
11.06.2019
18:00
Fitball Szklary
3:2
Niegoszowianka
12.06.2019
18:30
Wisła Rząska
2:2
Iskra Czułów
12.06.2019
18:00
pauzuje.

21. kolejka 25.05.2019

Tyniec Kraków
4:1
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Niegoszowianka
1:6
Iskra Czułów
05.06.2019
18:30
Potok Więckowice
Wisła Rząska
05.06.2019
18:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Fitball Szklary
05.06.2019
18:30
Lotnik II Kryspinów
0:6
Kmita II Zabierzów
12.06.2019
19:00
Błękitni Czułówek
2:5
Topór Aleksandrowice
12.06.2019
18:30
pauzuje.

22. kolejka 01.06.2019

Potok Więckowice
Iskra Czułów
01.06.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:3
Tyniec Kraków
02.06.2019
14:30
Błękitni Czułówek
5:1
Gwiazda Ściejowice
02.06.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
7:3
Topór Aleksandrowice
02.06.2019
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Niegoszowianka
02.06.2019
17:00
Fitball Szklary
1:1
Wisła Rząska
02.06.2019
16:00
pauzuje.

23. kolejka 08.06.2019

Iskra Czułów
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
08.06.2019
17:00
Tyniec Kraków
0:4
Wisła Rząska
08.06.2019
17:00
Fitball Szklary
3:0
Potok Więckowice
08.06.2019
17:00
Topór Aleksandrowice
3:1
Niegoszowianka
08.06.2019
17:30
Gwiazda Ściejowice
2:7
Lotnik II Kryspinów
09.06.2019
17:00
Kmita II Zabierzów
5:1
Błękitni Czułówek
09.06.2019
17:00
pauzuje.

24. kolejka 15.06.2019

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

24. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
17:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
16.06.2019
18:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
pauzuje.

24. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
17:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
16.06.2019
18:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
1:1
Tyniec Kraków
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019
 

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00