facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
MKS Libiąż
3:0 v.o.
Victoria Zalas
19.08.2018
16:00
Korona Lgota
1:2
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
1:2
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

2. kolejka 22.08.2018

SPRiN Regulice
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
5:1
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
0:0
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
0:3 v.o.
MKS Libiąż
31.12.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

MKS Alwernia
3:0
SPRiN Regulice
25.08.2018
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Błyskawica Myślachowice
25.08.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
3:0
Zagórzanka Zagórze
25.08.2018
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
25.08.2018
17:00
Korona Lgota
0:4
Promyk Bolęcin
25.08.2018
16:00
UKS Dulowa
2:3
Fablok Chrzanów
26.08.2018
17:00
MKS Libiąż
Wolanka Wola Filipowska
09.10.2018
19:00

4. kolejka 01.09.2018

Błyskawica Myślachowice
1:1
UKS Dulowa
01.09.2018
16:00
Victoria Zalas
4:4
Wisła Jankowice
01.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Korona Lgota
01.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:0
Fablok Chrzanów
01.09.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:0
MKS Alwernia
02.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
2:5
Start Kamień
02.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
4:2
Ciężkowianka Jaworzno
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

MKS Alwernia
0:2
Zagórzanka Zagórze
08.09.2018
16:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
08.09.2018
17:00
Wisła Jankowice
6:3
Promyk Bolęcin
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Tenczynek
08.09.2018
17:00
Fablok Chrzanów
2:1
Błyskawica Myślachowice
08.09.2018
17:00
UKS Dulowa
0:3
Victoria Zalas
09.09.2018
17:00
MKS Libiąż
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

6. kolejka 12.09.2018

Victoria Zalas
1:1
Fablok Chrzanów
12.09.2018
17:00
MKS Alwernia
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Błyskawica Myślachowice
12.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
Wisła Jankowice
12.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
4:1
UKS Dulowa
12.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
5:3
Korona Lgota
12.09.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
0:3 v.o.
MKS Libiąż
30.12.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Start Kamień
8:1
SPRiN Regulice
15.09.2018
17:00
Błyskawica Myślachowice
4:2
Victoria Zalas
15.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Zagórzanka Zagórze
15.09.2018
15:00
Fablok Chrzanów
3:2
Promyk Bolęcin
15.09.2018
17:00
Korona Lgota
0:2
Tęcza Tenczynek
16.09.2018
14:30
UKS Dulowa
4:1
Wolanka Wola Filipowska
16.09.2018
17:00
MKS Libiąż
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

8. kolejka 22.09.2018

MKS Alwernia
6:1
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
0:1
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Korona Lgota
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
29.09.2018
16:00
Start Kamień
6:1
MKS Alwernia
29.09.2018
16:00
Błyskawica Myślachowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
29.09.2018
16:00
MKS Libiąż
Zagórzanka Zagórze
29.09.2018
16:00
Victoria Zalas
1:7
Promyk Bolęcin
30.09.2018
13:00
Wisła Jankowice
4:2
Tęcza Tenczynek
30.09.2018
16:00
UKS Dulowa
3:3
SPRiN Regulice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

MKS Alwernia
3:1
Wisła Jankowice
06.10.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:3
UKS Dulowa
06.10.2018
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:2
Victoria Zalas
06.10.2018
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień
06.10.2018
16:00
MKS Libiąż
1:0
Korona Lgota
06.10.2018
16:00
Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin
07.10.2018
16:00
SPRiN Regulice
Fablok Chrzanów
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Start Kamień
MKS Libiąż
13.10.2018
11:00
Wisła Jankowice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.10.2018
15:30
Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
13.10.2018
15:30
Korona Lgota
0:5
Zagórzanka Zagórze
14.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
7:0
SPRiN Regulice
14.10.2018
15:30
UKS Dulowa
0:1
MKS Alwernia
14.10.2018
15:30
Promyk Bolęcin
4:4
Wolanka Wola Filipowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Victoria Zalas
3:1
Tęcza Tenczynek
27.10.2018
14:30
Start Kamień
4:3
Zagórzanka Zagórze
27.10.2018
14:30
Wisła Jankowice
1:4
Korona Lgota
27.10.2018
14:30
UKS Dulowa
MKS Libiąż
27.10.2018
11:00
Fablok Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno
27.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
MKS Alwernia
28.10.2018
13:00
Promyk Bolęcin
0:0
SPRiN Regulice
28.10.2018
13:30

14. kolejka 03.11.2018

MKS Alwernia
1:1
Victoria Zalas
03.11.2018
13:30
Start Kamień
6:4
Wisła Jankowice
03.11.2018
13:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Promyk Bolęcin
03.11.2018
13:30
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Błyskawica Myślachowice
03.11.2018
13:30
Korona Lgota
0:3
UKS Dulowa
04.11.2018
13:30
SPRiN Regulice
4:5
Wolanka Wola Filipowska
04.11.2018
13:00
MKS Libiąż
4:1
Fablok Chrzanów
04.11.2018
13:30

15. kolejka 11.11.2018

Victoria Zalas
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
10.11.2018
13:00
Błyskawica Myślachowice
2:3
MKS Libiąż
10.11.2018
13:00
Wisła Jankowice
1:1
Zagórzanka Zagórze
10.11.2018
13:00
UKS Dulowa
0:5
Start Kamień
10.11.2018
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
Tęcza Tenczynek
10.11.2018
13:00
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
10.11.2018
13:00
Fablok Chrzanów
2:0
Korona Lgota
10.11.2018
13:00

16. kolejka 23.03.2019

Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

17. kolejka 30.03.2019

Tęcza Tenczynek
SPRiN Regulice
30.03.2019
15:30
Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska
30.03.2019
15:30
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
30.03.2019
15:30
Wisła Jankowice
3:2
Fablok Chrzanów
30.03.2019
15:00
UKS Dulowa
Zagórzanka Zagórze
30.03.2019
15:30
Korona Lgota
5:1
Victoria Zalas
31.03.2019
13:00
MKS Libiąż
3:0
Promyk Bolęcin
30.06.2019
15:00

18. kolejka 06.04.2019

Błyskawica Myślachowice
6:1
Wisła Jankowice
06.04.2019
16:00
Zagórzanka Zagórze
3:2
Tęcza Tenczynek
06.04.2019
16:00
Victoria Zalas
1:3
Start Kamień
06.04.2019
15:00
Promyk Bolęcin
6:1
Korona Lgota
06.04.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:1
UKS Dulowa
06.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
0:0
MKS Libiąż
06.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
3:6
MKS Alwernia
07.04.2019
16:00

19. kolejka 13.04.2019

Wisła Jankowice
1:2
Victoria Zalas
13.04.2019
16:00
Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska
13.04.2019
15:00
Fablok Chrzanów
0:1
Zagórzanka Zagórze
13.04.2019
16:00
Start Kamień
Promyk Bolęcin
13.04.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
SPRiN Regulice
13.04.2019
16:00
UKS Dulowa
1:4
Błyskawica Myślachowice
14.04.2019
16:00
MKS Alwernia
0:2
Tęcza Tenczynek
14.04.2019
16:00

20. kolejka 20.04.2019

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

21. kolejka 27.04.2019

Fablok Chrzanów
8:0
Victoria Zalas
27.04.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
5:0
MKS Alwernia
27.04.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
4:1
Zagórzanka Zagórze
27.04.2019
16:30
Wisła Jankowice
2:3
Wolanka Wola Filipowska
27.04.2019
16:30
MKS Libiąż
3:0 v.o.
Tęcza Tenczynek
27.04.2019
17:00
UKS Dulowa
4:2
Promyk Bolęcin
28.04.2019
17:00
Korona Lgota
4:1
SPRiN Regulice
28.04.2019
15:00

22. kolejka 01.05.2019

SPRiN Regulice
2:2
Start Kamień
01.05.2019
17:00
Victoria Zalas
0:4
Błyskawica Myślachowice
01.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
01.05.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:2
Fablok Chrzanów
01.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
4:1
Korona Lgota
01.05.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:0
UKS Dulowa
01.05.2019
17:00
MKS Alwernia
0:3
MKS Libiąż
01.05.2019
17:00

23. kolejka 04.05.2019

Korona Lgota
0:2
MKS Alwernia
04.05.2019
17:00
Victoria Zalas
1:7
Zagórzanka Zagórze
04.05.2019
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
04.05.2019
14:00
Fablok Chrzanów
1:1
Wolanka Wola Filipowska
04.05.2019
17:00
MKS Libiąż
Ciężkowianka Jaworzno
04.05.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Promyk Bolęcin
04.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
SPRiN Regulice
04.05.2019
17:00

24. kolejka 11.05.2019

MKS Alwernia
1:2
Start Kamień
11.05.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Błyskawica Myślachowice
11.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
5:2
MKS Libiąż
11.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
5:2
Wisła Jankowice
11.05.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:2
Korona Lgota
12.05.2019
15:00
Promyk Bolęcin
3:1
Victoria Zalas
12.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
4:3
UKS Dulowa
12.05.2019
17:00

25. kolejka 15.05.2019

Wisła Jankowice
1:0
MKS Alwernia
15.05.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
Tęcza Tenczynek
15.05.2019
17:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
15.05.2019
17:30
Korona Lgota
3:5
MKS Libiąż
15.05.2019
17:00
Promyk Bolęcin
2:7
Zagórzanka Zagórze
15.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
4:1
SPRiN Regulice
15.05.2019
17:00
Victoria Zalas
Wolanka Wola Filipowska
29.05.2019
17:30

26. kolejka 18.05.2019

MKS Libiąż
Start Kamień
18.05.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
18.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
3:3
Fablok Chrzanów
18.05.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Promyk Bolęcin
18.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Korona Lgota
19.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
1:7
Błyskawica Myślachowice
19.05.2019
17:00
MKS Alwernia
3:5
UKS Dulowa
19.05.2019
17:00

27. kolejka 25.05.2019

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
4:3
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:0
MKS Alwernia
04.06.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Zagórzanka Zagórze
05.06.2019
18:00
Start Kamień
Korona Lgota
05.06.2019
18:00
Victoria Zalas
2:0
SPRiN Regulice
05.06.2019
18:00

28. kolejka 01.06.2019

Tęcza Tenczynek
7:1
Victoria Zalas
01.06.2019
18:00
Zagórzanka Zagórze
5:0
Start Kamień
01.06.2019
17:00
Korona Lgota
1:3
Wisła Jankowice
01.06.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Fablok Chrzanów
01.06.2019
16:00
MKS Alwernia
1:2
Błyskawica Myślachowice
01.06.2019
17:30
SPRiN Regulice
2:1
Promyk Bolęcin
02.06.2019
14:00
MKS Libiąż
3:0 v.o.
UKS Dulowa
30.06.2019
15:00

29. kolejka 08.06.2019

Victoria Zalas
1:2
MKS Alwernia
08.06.2019
17:30
Wisła Jankowice
1:6
Start Kamień
08.06.2019
17:00
Promyk Bolęcin
1:1
Tęcza Tenczynek
08.06.2019
17:30
Błyskawica Myślachowice
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
08.06.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:1
SPRiN Regulice
08.06.2019
17:30
Fablok Chrzanów
2:3
MKS Libiąż
08.06.2019
17:30
UKS Dulowa
2:1
Korona Lgota
09.06.2019
17:00

30. kolejka 15.06.2019

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
17:30
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
17:30
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019
 

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00