facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

2. kolejka 25.08.2018

Dragon Szczyglice
0:3
Orlęta Rudawa
25.08.2018
16:00
Sokół Rybna
2:1
Tęcza Piekary
25.08.2018
17:00
Sportowiec Modlniczka
Liszczanka Liszki
25.08.2018
17:30
Wisła Jeziorzany
6:1
Nadwiślan Rusocice
25.08.2018
17:00
JKS Zelków
1:3
Kmita Zabierzów
26.08.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:2
Strażak Rączna
26.08.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Górzanka Nawojowa Góra
26.08.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Strażak Rączna
3:4
Sokół Rybna
01.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
0:0
JKS Zelków
01.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Dragon Szczyglice
02.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Sportowiec Modlniczka
02.09.2018
17:00
Kmita Zabierzów
1:2
Wisła Jeziorzany
02.09.2018
17:00
Orlęta Rudawa
6:1
Wisła Czernichów
02.09.2018
12:00
Tęcza Piekary
3:4
Lotnik Kryspinów
02.09.2018
16:00

4. kolejka 08.09.2018

Dragon Szczyglice
0:2
Kmita Zabierzów
08.09.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
4:3
Strażak Rączna
08.09.2018
17:00
JKS Zelków
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
12:1
Nadwiślan Rusocice
09.09.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Tęcza Piekary
09.09.2018
17:00
Wisła Czernichów
1:1
Sokół Rybna
09.09.2018
15:00
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
09.09.2018
16:30

5. kolejka 15.09.2018

Sokół Rybna
3:2
Lotnik Kryspinów
15.09.2018
17:00
Tęcza Piekary
2:5
JKS Zelków
15.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
15.09.2018
16:30
Liszczanka Liszki
Dragon Szczyglice
16.09.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Jeziorzany
16.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Wisła Czernichów
16.09.2018
16:00
Strażak Rączna
2:3
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

6. kolejka 22.09.2018

Dragon Szczyglice
15:0
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
4:5
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Lotnik Kryspinów
2:0
Sportowiec Modlniczka
29.09.2018
16:00
Sokół Rybna
0:3
JKS Zelków
29.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Nadwiślan Rusocice
29.09.2018
16:00
Tęcza Piekary
1:0
Dragon Szczyglice
29.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Wisła Czernichów
29.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Orlęta Rudawa
30.09.2018
16:00
Strażak Rączna
1:3
Wisła Jeziorzany
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Strażak Rączna
06.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:1
Sokół Rybna
06.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Liszczanka Liszki
06.10.2018
15:30
JKS Zelków
Lotnik Kryspinów
07.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
6:2
Tęcza Piekary
07.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
2:2
Sportowiec Modlniczka
07.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
07.10.2018
15:00

9. kolejka 13.10.2018

Sokół Rybna
2:0
Dragon Szczyglice
13.10.2018
15:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Wisła Jeziorzany
13.10.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Wisła Czernichów
13.10.2018
16:00
Tęcza Piekary
4:0
Nadwiślan Rusocice
13.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:1
JKS Zelków
13.10.2018
13:30
Górzanka Nawojowa Góra
Kmita Zabierzów
14.10.2018
16:00
Strażak Rączna
2:1
Orlęta Rudawa
14.10.2018
15:00

10. kolejka 20.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
3:0
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

11. kolejka 27.10.2018

Lotnik Kryspinów
2:1
Orlęta Rudawa
27.10.2018
15:00
Sokół Rybna
3:0
Nadwiślan Rusocice
27.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice
27.10.2018
12:00
JKS Zelków
2:1
Wisła Jeziorzany
27.10.2018
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Czernichów
28.10.2018
14:00
Tęcza Piekary
Liszczanka Liszki
28.10.2018
14:00
Strażak Rączna
Kmita Zabierzów
28.10.2018
14:00

12. kolejka 03.11.2018

Dragon Szczyglice
1:1
JKS Zelków
03.11.2018
14:00
Liszczanka Liszki
Strażak Rączna
03.11.2018
13:00
Orlęta Rudawa
7:0
Sportowiec Modlniczka
04.11.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:2
Wisła Jeziorzany
04.11.2018
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:1
Tęcza Piekary
04.11.2018
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:3
Lotnik Kryspinów
04.11.2018
14:00
Kmita Zabierzów
Sokół Rybna
04.11.2018
14:00

13. kolejka 10.11.2018

Sokół Rybna
3:2
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
10:0
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
3:0
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice
10.11.2018
14:00
JKS Zelków
2:3
Orlęta Rudawa
10.11.2018
14:00
Tęcza Piekary
0:1
Wisła Czernichów
10.11.2018
14:00
Lotnik Kryspinów
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

14. kolejka 30.03.2019

Strażak Rączna
1:1
Tęcza Piekary
30.03.2019
16:00
Sokół Rybna
Górzanka Nawojowa Góra
30.03.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
Kmita Zabierzów
30.03.2019
16:00
JKS Zelków
0:1
Nadwiślan Rusocice
30.03.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:1
Dragon Szczyglice
31.03.2019
15:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Orlęta Rudawa
31.03.2019
15:00
Lotnik Kryspinów
Liszczanka Liszki
31.03.2019
15:00

15. kolejka 06.04.2019

Liszczanka Liszki
Sportowiec Modlniczka
06.04.2019
16:00
Kmita Zabierzów
JKS Zelków
06.04.2019
12:00
Orlęta Rudawa
6:3
Dragon Szczyglice
07.04.2019
12:00
Tęcza Piekary
1:3
Sokół Rybna
07.04.2019
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:1
Wisła Jeziorzany
07.04.2019
16:00
Strażak Rączna
2:0
Wisła Czernichów
07.04.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:5
Lotnik Kryspinów
07.04.2019
17:00

16. kolejka 13.04.2019

Sokół Rybna
2:0
Strażak Rączna
13.04.2019
15:00
JKS Zelków
Liszczanka Liszki
13.04.2019
16:00
Dragon Szczyglice
5:2
Nadwiślan Rusocice
13.04.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
Kmita Zabierzów
13.04.2019
17:00
Lotnik Kryspinów
4:3
Tęcza Piekary
13.04.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
11:0
Górzanka Nawojowa Góra
14.04.2019
17:00
Wisła Czernichów
5:2
Orlęta Rudawa
14.04.2019
15:00

17. kolejka 20.04.2019

Kmita Zabierzów
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

18. kolejka 27.04.2019

Lotnik Kryspinów
3:0
Sokół Rybna
27.04.2019
16:00
Dragon Szczyglice
Liszczanka Liszki
27.04.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
9:0
Górzanka Nawojowa Góra
27.04.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:4
Strażak Rączna
27.04.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Tęcza Piekary
28.04.2019
16:00
Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów
28.04.2019
12:00
Wisła Czernichów
3:1
Nadwiślan Rusocice
28.04.2019
16:00

19. kolejka 01.05.2019

Górzanka Nawojowa Góra
1:0
Dragon Szczyglice
01.05.2019
17:00
Sokół Rybna
3:0
Sportowiec Modlniczka
01.05.2019
17:00
Strażak Rączna
1:3
JKS Zelków
01.05.2019
18:00
Kmita Zabierzów
3:0 v.o.
Nadwiślan Rusocice
01.05.2019
17:30
Tęcza Piekary
1:4
Wisła Jeziorzany
01.05.2019
17:00
Liszczanka Liszki
Orlęta Rudawa
05.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Wisła Czernichów
05.06.2019
18:00

20. kolejka 04.05.2019

Dragon Szczyglice
1:4
Tęcza Piekary
04.05.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna
04.05.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Lotnik Kryspinów
05.05.2019
17:00
JKS Zelków
4:2
Sokół Rybna
05.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
Liszczanka Liszki
05.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
Kmita Zabierzów
05.05.2019
16:00
Orlęta Rudawa
Górzanka Nawojowa Góra
05.05.2019
12:00

21. kolejka 11.05.2019

Sokół Rybna
1:1
Wisła Jeziorzany
11.05.2019
17:00
Liszczanka Liszki
Kmita Zabierzów
11.05.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
2:2
JKS Zelków
11.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
1:5
Orlęta Rudawa
11.05.2019
18:00
Strażak Rączna
0:3
Dragon Szczyglice
12.05.2019
18:00
Sportowiec Modlniczka
4:3
Wisła Czernichów
12.05.2019
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Nadwiślan Rusocice
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

Wisła Jeziorzany
2:1
Lotnik Kryspinów
18.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
Liszczanka Liszki
18.05.2019
17:00
JKS Zelków
2:3
Sportowiec Modlniczka
18.05.2019
16:00
Kmita Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra
18.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
4:3
Tęcza Piekary
19.05.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:4
Strażak Rączna
19.05.2019
12:00
Dragon Szczyglice
2:1
Sokół Rybna
05.06.2019
18:30

23. kolejka 25.05.2019

Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00
Sportowiec Modlniczka
1:2
Wisła Jeziorzany
05.06.2019
18:00
Tęcza Piekary
2:4
Kmita Zabierzów
05.06.2019
18:00
Strażak Rączna
5:0
Nadwiślan Rusocice
05.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Dragon Szczyglice
13.06.2019
18:30
Sokół Rybna
3:1
Orlęta Rudawa
13.06.2019
18:30

24. kolejka 01.06.2019

Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka
01.06.2019
14:30
Liszczanka Liszki
Tęcza Piekary
01.06.2019
17:00
Orlęta Rudawa
5:2
Lotnik Kryspinów
02.06.2019
12:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Sokół Rybna
02.06.2019
18:00
Wisła Jeziorzany
3:0
JKS Zelków
02.06.2019
16:00
Wisła Czernichów
4:0
Górzanka Nawojowa Góra
02.06.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:3
Strażak Rączna
02.06.2019
15:00

25. kolejka 08.06.2019

JKS Zelków
3:0
Dragon Szczyglice
08.06.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
0:1
Wisła Czernichów
08.06.2019
17:00
Tęcza Piekary
11:0
Górzanka Nawojowa Góra
08.06.2019
16:00
Sokół Rybna
3:8
Kmita Zabierzów
08.06.2019
17:00
Strażak Rączna
Liszczanka Liszki
09.06.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
1:8
Orlęta Rudawa
09.06.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Nadwiślan Rusocice
09.06.2019
11:30

26. kolejka 15.06.2019

Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
18:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
15.06.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
18:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
Lotnik Kryspinów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019