facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Pogórze Pleśna
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
11.08.2018
14:30
LKS Ładna
6:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.08.2018
18:00
Wola Radłowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
11.08.2018
18:00
KS US Śmigno
2:2
LUKS Skrzyszów
12.08.2018
11:30
Tuchovia Tuchów
0:2
Zorza Zaczarnie
12.08.2018
16:00
Wisła Szczucin
1:6
GLKS Gromnik
12.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:0
Olimpia Wojnicz
12.08.2018
17:00
Polan Żabno
1:1
Metal Tarnów
12.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze Pleśna
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
7:0
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

3. kolejka 22.08.2018

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
KS US Śmigno
1:4
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:0
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
0:3 v.o.
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pogórza, na boisku 5:0
Polan Żabno
0:3
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
6:0
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
4:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
1:2
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

4. kolejka 25.08.2018

Zorza Zaczarnie
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
25.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Olimpia Wojnicz
25.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
3:3
Wola Radłowska
26.08.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:6
Metal Tarnów
26.08.2018
16:00
LKS Ładna
2:6
Wisła Szczucin
26.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:2
Polan Żabno
26.08.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
KS US Śmigno
26.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Tuchovia Tuchów
4:3
LKS Ładna
01.09.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
GLKS Gromnik
01.09.2018
17:00
Metal Tarnów
1:1
LUKS Skrzyszów
01.09.2018
17:00
Wola Radłowska
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
01.09.2018
17:00
KS US Śmigno
1:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:1
Pogórze Pleśna
02.09.2018
15:00
Polan Żabno
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
02.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
0:6
Zorza Zaczarnie
02.09.2018
17:00

6. kolejka 08.09.2018

Wola Radłowska
0:3
Wisła Szczucin
08.09.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:6
Metal Tarnów
08.09.2018
17:00
LKS Ładna
4:3
KS US Śmigno
08.09.2018
15:30
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
Wolania Wola Rzędzińska
08.09.2018
17:00
Pogórze Pleśna
2:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
LUKS Skrzyszów
09.09.2018
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Polan Żabno
09.09.2018
17:00
GLKS Gromnik
3:1
Olimpia Wojnicz
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Polan Żabno
4:2
LKS Ładna
15.09.2018
16:30
LUKS Skrzyszów
2:3
Zorza Zaczarnie
15.09.2018
17:00
Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
15.09.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
11:0
Wola Radłowska
15.09.2018
17:00
KS US Śmigno
5:2
Pogórze Pleśna
16.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2018
17:00

8. kolejka 22.09.2018

Pogórze Pleśna
1:4
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
4:0
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
5:2
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Zorza Zaczarnie
3:1
GLKS Gromnik
29.09.2018
16:00
Polan Żabno
6:1
Wola Radłowska
29.09.2018
16:00
Metal Tarnów
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
29.09.2018
16:30
KS US Śmigno
0:2
Wisła Szczucin
30.09.2018
11:30
LUKS Skrzyszów
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
30.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Pogórze Pleśna
30.09.2018
16:00
Olimpia Wojnicz
0:3
LKS Ładna
30.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

Tuchovia Tuchów
7:2
KS US Śmigno
06.10.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:1
Zorza Zaczarnie
06.10.2018
16:00
LKS Ładna
2:4
Metal Tarnów
07.10.2018
11:00
Wola Radłowska
0:4
Wolania Wola Rzędzińska
07.10.2018
16:00
Pogórze Pleśna
1:3
Olimpia Wojnicz
07.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:8
GLKS Gromnik
07.10.2018
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:1
LUKS Skrzyszów
07.10.2018
15:00
Wisła Szczucin
2:0
Polan Żabno
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Zorza Zaczarnie
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2018
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Wisła Szczucin
13.10.2018
15:00
Metal Tarnów
1:1
Pogórze Pleśna
13.10.2018
15:30
KS US Śmigno
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
14.10.2018
11:30
Polan Żabno
0:1
Tuchovia Tuchów
14.10.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
1:2
LKS Ładna
14.10.2018
15:00
GLKS Gromnik
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
14.10.2018
15:00
Olimpia Wojnicz
3:0
Wola Radłowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Zorza Zaczarnie
2:1
Pogórze Pleśna
27.10.2018
14:00
Metal Tarnów
6:0
Wisła Szczucin
28.10.2018
14:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Tuchovia Tuchów
28.10.2018
13:00
GLKS Gromnik
5:3
LKS Ładna
28.10.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
28.10.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:1
Wola Radłowska
28.10.2018
13:00
Polan Żabno
7:0
Ciężkowianka Ciężkowice
28.10.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:1
KS US Śmigno
28.10.2018
14:00

14. kolejka 03.11.2018

Tuchovia Tuchów
2:4
Metal Tarnów
03.11.2018
13:00
Polan Żabno
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
03.11.2018
13:00
LKS Ładna
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
03.11.2018
13:00
Wola Radłowska
1:5
Zorza Zaczarnie
03.11.2018
13:00
KS US Śmigno
2:4
Olimpia Wojnicz
04.11.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:2
GLKS Gromnik
04.11.2018
13:00
Wisła Szczucin
2:2
LUKS Skrzyszów
04.11.2018
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
04.11.2018
13:00

15. kolejka 10.11.2018

Zorza Zaczarnie
0:0
Wisła Szczucin
10.11.2018
13:00
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
10.11.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2018
13:00
GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze Pleśna
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

16. kolejka 16.03.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze Pleśna
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

17. kolejka 23.03.2019

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze Pleśna
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

18. kolejka 30.03.2019

LKS Ładna
1:6
Wola Radłowska
30.03.2019
16:00
LUKS Skrzyszów
0:6
Wolania Wola Rzędzińska
30.03.2019
16:00
Zorza Zaczarnie
5:2
Polan Żabno
30.03.2019
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Tuchovia Tuchów
30.03.2019
16:00
Metal Tarnów
1:3
Olimpia Wojnicz
30.03.2019
12:30
GLKS Gromnik
9:1
KS US Śmigno
31.03.2019
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:3
Pogórze Pleśna
31.03.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
Wisła Szczucin
31.03.2019
15:00

19. kolejka 06.04.2019

Wola Radłowska
1:2
Pogórze Pleśna
06.04.2019
17:00
Metal Tarnów
6:0
Ciężkowianka Ciężkowice
06.04.2019
17:00
Wisła Szczucin
8:3
LKS Ładna
06.04.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
06.04.2019
17:00
Polan Żabno
1:4
GLKS Gromnik
06.04.2019
16:00
KS US Śmigno
0:7
Dunajec Zbylitowska Góra
06.04.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Zorza Zaczarnie
07.04.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
1:0
LUKS Skrzyszów
07.04.2019
17:00

20. kolejka 13.04.2019

LKS Ładna
2:1
Tuchovia Tuchów
13.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Polan Żabno
13.04.2019
14:00
Zorza Zaczarnie
0:0
Olimpia Wojnicz
13.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
14.04.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Metal Tarnów
14.04.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
Wola Radłowska
14.04.2019
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
KS US Śmigno
14.04.2019
16:00
Pogórze Pleśna
2:2
Wisła Szczucin
14.04.2019
13:30

21. kolejka 20.04.2019

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze Pleśna
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

22. kolejka 27.04.2019

Zorza Zaczarnie
:
LUKS Skrzyszów
27.04.2019
17:30
Wola Radłowska
:
Tuchovia Tuchów
27.04.2019
17:00
Pogórze Pleśna
:
KS US Śmigno
27.04.2019
11:00
LKS Ładna
:
Polan Żabno
28.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Metal Tarnów
28.04.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
28.04.2019
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wolania Wola Rzędzińska
28.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
28.04.2019
17:00

23. kolejka 01.05.2019

Polan Żabno
:
Pogórze Pleśna
01.05.2019
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
LKS Ładna
01.05.2019
16:00
KS US Śmigno
:
Wola Radłowska
01.05.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wisła Szczucin
01.05.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
:
GLKS Gromnik
01.05.2019
15:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
01.05.2019
11:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
01.05.2019
17:00
Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
03.05.2019
13:00

24. kolejka 04.05.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
03.05.2019
17:30
Wola Radłowska
:
Polan Żabno
04.05.2019
17:00
Pogórze Pleśna
:
Wolania Wola Rzędzińska
04.05.2019
17:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
04.05.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
05.05.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Metal Tarnów
05.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
:
KS US Śmigno
05.05.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Tuchovia Tuchów
05.05.2019
16:00

25. kolejka 11.05.2019

Zorza Zaczarnie
:
Dunajec Zbylitowska Góra
11.05.2019
18:00
Metal Tarnów
:
LKS Ładna
11.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wola Radłowska
11.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
Wisła Szczucin
11.05.2019
17:30
KS US Śmigno
:
Tuchovia Tuchów
12.05.2019
12:00
Olimpia Wojnicz
:
Pogórze Pleśna
12.05.2019
15:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2019
17:00

26. kolejka 18.05.2019

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Zorza Zaczarnie
18.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
18.05.2019
18:00
Wola Radłowska
:
Olimpia Wojnicz
18.05.2019
17:30
Pogórze Pleśna
:
Metal Tarnów
19.05.2019
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
KS US Śmigno
19.05.2019
16:00
LKS Ładna
:
LUKS Skrzyszów
19.05.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
GLKS Gromnik
19.05.2019
18:00

27. kolejka 25.05.2019

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze Pleśna
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
26.05.2019
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.05.2019
17:00

28. kolejka 01.06.2019

Tuchovia Tuchów
:
Olimpia Wojnicz
01.06.2019
18:00
Wola Radłowska
:
LUKS Skrzyszów
01.06.2019
18:00
Pogórze Pleśna
:
Zorza Zaczarnie
02.06.2019
13:30
Wisła Szczucin
:
Metal Tarnów
02.06.2019
18:00
LKS Ładna
:
GLKS Gromnik
02.06.2019
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
02.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Polan Żabno
02.06.2019
16:30
KS US Śmigno
:
Wolania Wola Rzędzińska
02.06.2019
11:30

29. kolejka 08.06.2019

Metal Tarnów
:
Tuchovia Tuchów
08.06.2019
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Wola Radłowska
08.06.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Wisła Szczucin
08.06.2019
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Polan Żabno
09.06.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
09.06.2019
18:00
Olimpia Wojnicz
:
KS US Śmigno
09.06.2019
18:00
GLKS Gromnik
:
Pogórze Pleśna
09.06.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
09.06.2019
18:00

30. kolejka 15.06.2019

Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
:
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
:
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze Pleśna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
:
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
14:00
Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
13:30
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:00
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
12:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze Pleśna
20.04.2019
13:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
15:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik

20. kolejka 13.04.2019

13.04.2019
17:00
LKS Ładna
2:1
Tuchovia Tuchów
13.04.2019
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Polan Żabno
13.04.2019
17:00
Zorza Zaczarnie
0:0
Olimpia Wojnicz
14.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
14.04.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Metal Tarnów
14.04.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
Wola Radłowska
14.04.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
KS US Śmigno
14.04.2019
13:30
Pogórze Pleśna
2:2
Wisła Szczucin

22. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
17:30
Zorza Zaczarnie
:
LUKS Skrzyszów
27.04.2019
17:00
Wola Radłowska
:
Tuchovia Tuchów
27.04.2019
11:00
Pogórze Pleśna
:
KS US Śmigno
28.04.2019
17:00
LKS Ładna
:
Polan Żabno
28.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Metal Tarnów
28.04.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
28.04.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wolania Wola Rzędzińska
28.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz

Wiadomości ligowe


I liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
17.04.2019
17:45
Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
:
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
:
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
17.04.2019
16:00
Górnik Ł.
:
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
17.04.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
20.04.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
:
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
:
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00