facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 4.kolejce z rozgrywek wycofała się Iskra Klecza Dolna. Wyniki anulowano.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
Brzezina Osiek
11.08.2018
11:00
LKS Żarki
Victoria Jaworzno
11.08.2018
17:00
Arka Babice
Niwa Nowa Wieś
11.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec
11.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.08.2018
18:00
Zatorzanka Zator
2:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2018
11:00
LKS Rajsko
3:0
KS Chełmek
12.08.2018
17:00
Tempo Białka pauzuje.

2. kolejka 15.08.2018

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln pauzuje.

3. kolejka 18.08.2018

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
2:5
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:2
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00
KS Chełmek pauzuje.

4. kolejka 25.08.2018

Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
25.08.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
25.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:3
Relaks Wysoka
25.08.2018
11:00
KS Chełmek
Arka Babice
25.08.2018
17:00
Tempo Białka
1:1
Zatorzanka Zator
26.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:4
LKS Rajsko
26.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

5. kolejka 01.09.2018

Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś
01.09.2018
17:00
Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce
01.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
KS Chełmek
01.09.2018
17:00
Arka Babice
1:6
Victoria Jaworzno
01.09.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:1
LKS Żarki
01.09.2018
17:00
LKS Rajsko
0:3
Nadwiślanin Gromiec
01.09.2018
17:00
Zatorzanka Zator
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
02.09.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

6. kolejka 08.09.2018

Victoria Jaworzno
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.09.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Garbarz Zembrzyce
08.09.2018
11:00
KS Chełmek
8:1
Zatorzanka Zator
08.09.2018
16:00
LKS Rajsko
5:2
Relaks Wysoka
08.09.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Niwa Nowa Wieś
08.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Arka Babice
08.09.2018
17:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
09.09.2018
17:00
LKS Żarki pauzuje.

7. kolejka 15.09.2018

Brzezina Osiek
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.09.2018
11:00
KS Chełmek
4:1
Garbarz Zembrzyce
15.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
Victoria Jaworzno
15.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
15.09.2018
11:00
Relaks Wysoka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
15.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:2
Halniak Maków Podhalański
15.09.2018
16:00
Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00
LKS Rajsko pauzuje.

8. kolejka 22.09.2018

KS Chełmek
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
4:0
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00
Relaks Wysoka pauzuje.

9. kolejka 29.09.2018

Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
29.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
29.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
KS Chełmek
29.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Rajsko
29.09.2018
16:00
Arka Babice
2:0
Relaks Wysoka
29.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Żarki
30.09.2018
16:00
Tempo Białka
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
30.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

10. kolejka 06.10.2018

Halniak Maków Podhalański
2:0
Brzezina Osiek
06.10.2018
15:00
KS Chełmek
0:1
Tempo Białka
06.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.10.2018
15:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
06.10.2018
15:00
LKS Rajsko
2:0
Zatorzanka Zator
06.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Niwa Nowa Wieś
07.10.2018
15:30
LKS Żarki
0:0
Garbarz Zembrzyce
07.10.2018
15:30
Arka Babice pauzuje.

11. kolejka 13.10.2018

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Rajsko
13.10.2018
15:00
Zatorzanka Zator
1:2
Relaks Wysoka
13.10.2018
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
KS Chełmek
13.10.2018
15:00
Brzezina Osiek
1:0
LKS Żarki
13.10.2018
15:00
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
13.10.2018
11:00
Tempo Białka
Victoria Jaworzno
13.10.2018
11:00
Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec
13.10.2018
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

12. kolejka 20.10.2018

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30
Zatorzanka Zator pauzuje.

13. kolejka 27.10.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Nadwiślanin Gromiec
27.10.2018
14:00
Zatorzanka Zator
6:5
Arka Babice
27.10.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Halniak Maków Podhalański
27.10.2018
14:30
Brzezina Osiek
3:0
Relaks Wysoka
27.10.2018
14:00
Niwa Nowa Wieś
LKS Rajsko
27.10.2018
14:00
KS Chełmek
1:2
Victoria Jaworzno
27.10.2018
15:00
Tempo Białka
LKS Żarki
27.10.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

14. kolejka 03.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
03.11.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
KS Chełmek
03.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
2:1
Niwa Nowa Wieś
03.11.2018
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Victoria Jaworzno
03.11.2018
13:00
LKS Rajsko
1:1
Tempo Białka
03.11.2018
13:00
Arka Babice
2:3
Garbarz Zembrzyce
03.11.2018
14:00
LKS Żarki
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
04.11.2018
13:30
Brzezina Osiek pauzuje.

15. kolejka 10.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Garbarz Zembrzyce
10.11.2018
13:00
Zatorzanka Zator
1:7
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
LKS Rajsko
10.11.2018
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Arka Babice
10.11.2018
13:00
KS Chełmek
4:1
LKS Żarki
10.11.2018
13:00
Tempo Białka
2:0
Relaks Wysoka
10.11.2018
13:00
Victoria Jaworzno
0:2
Halniak Maków Podhalański
10.11.2018
13:00
Niwa Nowa Wieś pauzuje.

16. kolejka 23.03.2019

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00
Relaks Wysoka pauzuje.

17. kolejka 30.03.2019

LKS Żarki
2:2
KS Chełmek
30.03.2019
15:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.03.2019
15:00
Tempo Białka
Niwa Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
30.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice
30.03.2019
15:00
LKS Rajsko
11:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.03.2019
14:00
Victoria Jaworzno
Brzezina Osiek
31.03.2019
15:30
pauzuje.

18. kolejka 06.04.2019

Garbarz Zembrzyce
Arka Babice
06.04.2019
16:00
LKS Rajsko
4:1
Niwa Nowa Wieś
06.04.2019
16:00
Zatorzanka Zator
1:1
Halniak Maków Podhalański
06.04.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Victoria Jaworzno
06.04.2019
16:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
06.04.2019
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
LKS Żarki
07.04.2019
16:00
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
07.04.2019
16:00
pauzuje.

19. kolejka 13.04.2019

Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Żarki
13.04.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka
13.04.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Zatorzanka Zator
13.04.2019
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.04.2019
13:00
Victoria Jaworzno
1:1
KS Chełmek
13.04.2019
16:30
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Rajsko
14.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
14.04.2019
16:00
pauzuje.

20. kolejka 20.04.2019

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00
pauzuje.

21. kolejka 27.04.2019

Niwa Nowa Wieś
:
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
:
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
:
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
27.04.2019
16:30
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
28.04.2019
16:30
pauzuje.

22. kolejka 04.05.2019

KS Chełmek
:
Niwa Nowa Wieś
04.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Rajsko
04.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
04.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sosnowianka Stanisław Dln
04.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
04.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
04.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Tempo Białka
05.05.2019
17:00
pauzuje.

23. kolejka 11.05.2019

Arka Babice
:
LKS Rajsko
11.05.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Sosnowianka Stanisław Dln
11.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Victoria Jaworzno
11.05.2019
17:00
KS Chełmek
:
Nadwiślanin Gromiec
11.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
11.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
11.05.2019
17:00
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2019
17:00
pauzuje.

24. kolejka 18.05.2019

Brzezina Osiek
:
Halniak Maków Podhalański
18.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
KS Chełmek
18.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
18.05.2019
16:30
Tempo Białka
:
LKS Rajsko
18.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Nadwiślanin Gromiec
18.05.2019
17:00
pauzuje.

25. kolejka 25.05.2019

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00
pauzuje.

26. kolejka 01.06.2019

KS Chełmek
:
Halniak Maków Podhalański
01.06.2019
17:00
LKS Rajsko
:
LKS Żarki
01.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
01.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
01.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
01.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Arka Babice
01.06.2019
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Zatorzanka Zator
02.06.2019
17:00
pauzuje.

27. kolejka 08.06.2019

Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.06.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.06.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
LKS Żarki
08.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
:
LKS Rajsko
08.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Tempo Białka
08.06.2019
17:30
Arka Babice
:
KS Chełmek
08.06.2019
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
08.06.2019
16:00
pauzuje.

28. kolejka 15.06.2019

Halniak Maków Podhalański
:
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
:
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00
Relaks Wysoka pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

20. kolejka 20.04.2019

17.04.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
20.04.2019
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
12:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
11:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
16:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
pauzuje.

19. kolejka 13.04.2019

13.04.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Żarki
13.04.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka
13.04.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Zatorzanka Zator
13.04.2019
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.04.2019
16:30
Victoria Jaworzno
1:1
KS Chełmek
14.04.2019
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Rajsko
14.04.2019
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
pauzuje.

21. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:30
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
:
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
:
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
28.04.2019
16:30
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
17.04.2019
17:45
Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
:
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
:
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
17.04.2019
16:00
Górnik Ł.
:
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
17.04.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
20.04.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
:
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
:
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00