facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 4.kolejce z rozgrywek wycofała się Iskra Klecza Dolna. Wyniki anulowano.
Po rundzie jesiennej, z rozgrywek wycofał się Relaks Wysoka.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
Brzezina Osiek
11.08.2018
11:00
LKS Żarki
Victoria Jaworzno
11.08.2018
17:00
Arka Babice
Niwa Nowa Wieś
11.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec
11.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.08.2018
18:00
Zatorzanka Zator
2:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2018
11:00
LKS Rajsko
3:0
KS Chełmek
12.08.2018
17:00
Tempo Białka pauzuje.

2. kolejka 15.08.2018

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln pauzuje.

3. kolejka 18.08.2018

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
2:5
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:2
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00
KS Chełmek pauzuje.

4. kolejka 25.08.2018

Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
25.08.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
25.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:3
Relaks Wysoka
25.08.2018
11:00
KS Chełmek
Arka Babice
25.08.2018
17:00
Tempo Białka
1:1
Zatorzanka Zator
26.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:4
LKS Rajsko
26.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

5. kolejka 01.09.2018

Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś
01.09.2018
17:00
Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce
01.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
KS Chełmek
01.09.2018
17:00
Arka Babice
1:6
Victoria Jaworzno
01.09.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:1
LKS Żarki
01.09.2018
17:00
LKS Rajsko
0:3
Nadwiślanin Gromiec
01.09.2018
17:00
Zatorzanka Zator
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
02.09.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

6. kolejka 08.09.2018

Victoria Jaworzno
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.09.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Garbarz Zembrzyce
08.09.2018
11:00
KS Chełmek
8:1
Zatorzanka Zator
08.09.2018
16:00
LKS Rajsko
5:2
Relaks Wysoka
08.09.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Niwa Nowa Wieś
08.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Arka Babice
08.09.2018
17:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
09.09.2018
17:00
LKS Żarki pauzuje.

7. kolejka 15.09.2018

Brzezina Osiek
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.09.2018
11:00
KS Chełmek
4:1
Garbarz Zembrzyce
15.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
Victoria Jaworzno
15.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
15.09.2018
11:00
Relaks Wysoka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
15.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:2
Halniak Maków Podhalański
15.09.2018
16:00
Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00
LKS Rajsko pauzuje.

8. kolejka 22.09.2018

KS Chełmek
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
4:0
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00
Relaks Wysoka pauzuje.

9. kolejka 29.09.2018

Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
29.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
29.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
KS Chełmek
29.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Rajsko
29.09.2018
16:00
Arka Babice
2:0
Relaks Wysoka
29.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Żarki
30.09.2018
16:00
Tempo Białka
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
30.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

10. kolejka 06.10.2018

Halniak Maków Podhalański
2:0
Brzezina Osiek
06.10.2018
15:00
KS Chełmek
0:1
Tempo Białka
06.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.10.2018
15:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
06.10.2018
15:00
LKS Rajsko
2:0
Zatorzanka Zator
06.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Niwa Nowa Wieś
07.10.2018
15:30
LKS Żarki
0:0
Garbarz Zembrzyce
07.10.2018
15:30
Arka Babice pauzuje.

11. kolejka 13.10.2018

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Rajsko
13.10.2018
15:00
Zatorzanka Zator
1:2
Relaks Wysoka
13.10.2018
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
KS Chełmek
13.10.2018
15:00
Brzezina Osiek
1:0
LKS Żarki
13.10.2018
15:00
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
13.10.2018
11:00
Tempo Białka
Victoria Jaworzno
13.10.2018
11:00
Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec
13.10.2018
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

12. kolejka 20.10.2018

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30
Zatorzanka Zator pauzuje.

13. kolejka 27.10.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Nadwiślanin Gromiec
27.10.2018
14:00
Zatorzanka Zator
6:5
Arka Babice
27.10.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Halniak Maków Podhalański
27.10.2018
14:30
Brzezina Osiek
3:0
Relaks Wysoka
27.10.2018
14:00
Niwa Nowa Wieś
LKS Rajsko
27.10.2018
14:00
KS Chełmek
1:2
Victoria Jaworzno
27.10.2018
15:00
Tempo Białka
LKS Żarki
27.10.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

14. kolejka 03.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
03.11.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
KS Chełmek
03.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
2:1
Niwa Nowa Wieś
03.11.2018
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Victoria Jaworzno
03.11.2018
13:00
LKS Rajsko
1:1
Tempo Białka
03.11.2018
13:00
Arka Babice
2:3
Garbarz Zembrzyce
03.11.2018
14:00
LKS Żarki
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
04.11.2018
13:30
Brzezina Osiek pauzuje.

15. kolejka 10.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Garbarz Zembrzyce
10.11.2018
13:00
Zatorzanka Zator
1:7
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
LKS Rajsko
10.11.2018
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Arka Babice
10.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
KS Chełmek
4:1
LKS Żarki
10.11.2018
13:00
Tempo Białka
2:0
Relaks Wysoka
10.11.2018
13:00
Victoria Jaworzno
0:2
Halniak Maków Podhalański
10.11.2018
13:00

16. kolejka 23.03.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

17. kolejka 30.03.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
KS Chełmek
 
 
LKS Żarki
2:2
KS Chełmek
30.03.2019
15:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.03.2019
15:00
Tempo Białka
Niwa Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
30.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice
30.03.2019
15:00
LKS Rajsko
11:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.03.2019
14:00
Victoria Jaworzno
Brzezina Osiek
31.03.2019
15:30

18. kolejka 06.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Victoria Jaworzno
 
 
Garbarz Zembrzyce
Arka Babice
06.04.2019
16:00
LKS Rajsko
4:1
Niwa Nowa Wieś
06.04.2019
16:00
Zatorzanka Zator
1:1
Halniak Maków Podhalański
06.04.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Victoria Jaworzno
06.04.2019
16:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
06.04.2019
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
LKS Żarki
07.04.2019
16:00
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
07.04.2019
16:00

19. kolejka 13.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Halniak Maków Podhalański
 
 
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Żarki
13.04.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka
13.04.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Zatorzanka Zator
13.04.2019
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.04.2019
13:00
Victoria Jaworzno
1:1
KS Chełmek
13.04.2019
16:30
Nadwiślanin Gromiec
3:1
LKS Rajsko
14.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Brzezina Osiek
14.04.2019
16:00

20. kolejka 20.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
LKS Żarki
 
 
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

21. kolejka 27.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
LKS Rajsko
 
 
Niwa Nowa Wieś
2:1
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
2:4
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
3:1
Nadwiślanin Gromiec
27.04.2019
16:30
Tempo Białka
8:1
Halniak Maków Podhalański
28.04.2019
16:30

22. kolejka 04.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Arka Babice
 
 
Halniak Maków Podhalański
LKS Rajsko
01.05.2019
13:30
Victoria Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec
01.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
04.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Sosnowianka Stanisław Dln
04.05.2019
17:00
LKS Żarki
Zatorzanka Zator
04.05.2019
17:00
KS Chełmek
1:0
Niwa Nowa Wieś
05.05.2019
17:00
Arka Babice
1:3
Tempo Białka
05.05.2019
17:00

23. kolejka 11.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Arka Babice
1:2
LKS Rajsko
11.05.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
3:1
Sosnowianka Stanisław Dln
11.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Victoria Jaworzno
11.05.2019
17:00
KS Chełmek
5:3
Nadwiślanin Gromiec
11.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
2:2
Brzezina Osiek
11.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:1
Halniak Maków Podhalański
11.05.2019
17:00
Tempo Białka
6:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2019
17:00

24. kolejka 18.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Zatorzanka Zator
 
 
Brzezina Osiek
3:1
Halniak Maków Podhalański
16.05.2019
17:30
Garbarz Zembrzyce
2:0
KS Chełmek
18.05.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:2
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Zatorzanka Zator
19.05.2019
16:30
Tempo Białka
4:3
LKS Rajsko
19.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2019
17:00

25. kolejka 25.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Garbarz Zembrzyce
 
 
Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
05.06.2019
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:1
Victoria Jaworzno
05.06.2019
18:00
LKS Żarki
1:2
Tempo Białka
05.06.2019
18:00

26. kolejka 01.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Brzezina Osiek
 
 
KS Chełmek
1:1
Halniak Maków Podhalański
01.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
01.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Tempo Białka
01.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Niwa Nowa Wieś
01.06.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
LKS Żarki
02.06.2019
15:00
Victoria Jaworzno
4:1
Arka Babice
02.06.2019
14:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Zatorzanka Zator
02.06.2019
17:00

27. kolejka 08.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Niwa Nowa Wieś
 
 
Halniak Maków Podhalański
2:1
Sosnowianka Stanisław Dln
08.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Nadwiślanin Gromiec
08.06.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:1
LKS Żarki
08.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
0:6
LKS Rajsko
08.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Tempo Białka
08.06.2019
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Zatorzanka Zator
08.06.2019
16:00
Arka Babice
2:3
KS Chełmek
09.06.2019
17:00

28. kolejka 15.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
 
 
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

28. kolejka 15.06.2019

 
 
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
15.06.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
15:30
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator

28. kolejka 15.06.2019

 
 
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
15.06.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
15:30
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019