facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Tempo Rzeszotary
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
2:0
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

3. kolejka 25.08.2018

LKS Śledziejowice
6:1
Wróblowianka Wróblowice
25.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
25.08.2018
17:00
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
25.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
25.08.2018
16:00
Pasternik Ochojno
4:2
Gościbia Sułkowice
26.08.2018
16:00
Targowianka Targowisko
2:0
Wiarusy Igołomia
26.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
5:0
Tempo Rzeszotary
26.08.2018
11:00

4. kolejka 01.09.2018

Tempo Rzeszotary
Targowianka Targowisko
01.09.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Wiarusy Igołomia
01.09.2018
16:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
01.09.2018
15:00
Orzeł Myślenice
6:1
Gościbia Sułkowice
01.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
LKS Śledziejowice
01.09.2018
17:00
Czarni Staniątki
Wróblowianka Wróblowice
01.09.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
7:4
Raba Dobczyce
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
08.09.2018
15:00
Raba Dobczyce
Wiarusy Igołomia
08.09.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Tempo Rzeszotary
08.09.2018
17:00
Targowianka Targowisko
1:2
Czarni Staniątki
08.09.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Karpaty Siepraw
09.09.2018
11:00
Pasternik Ochojno
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
09.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
1:3
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Gościbia Sułkowice
2:2
Wróblowianka Wróblowice
15.09.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
15.09.2018
17:00
Czarni Staniątki
6:0
Karpaty Siepraw
15.09.2018
16:00
Targowianka Targowisko
Radziszowianka Radziszów
15.09.2018
16:00
Gdovia Gdów
LKS Śledziejowice
15.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wiarusy Igołomia
16.09.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Orzeł Myślenice
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Orzeł Myślenice
1:2
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
4:1
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
0:1
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
29.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Wiarusy Igołomia
29.09.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Orzeł Myślenice
29.09.2018
16:00
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
29.09.2018
11:00
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
29.09.2018
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:1
Wróblowianka Wróblowice
29.09.2018
16:00
Targowianka Targowisko
3:3
Pasternik Ochojno
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
06.10.2018
16:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
06.10.2018
16:00
Raba Dobczyce
Czarni Staniątki
06.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
3:3
Wiarusy Igołomia
06.10.2018
16:00
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
06.10.2018
15:30
Karpaty Siepraw
Dziecanovia Dziekanowice
07.10.2018
16:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
07.10.2018
15:30

10. kolejka 13.10.2018

Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
13.10.2018
15:30
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
13.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
Wiarusy Igołomia
13.10.2018
15:30
Tempo Rzeszotary
Wróblowianka Wróblowice
13.10.2018
16:00
Czarni Staniątki
3:0
Gdovia Gdów
13.10.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Gościbia Sułkowice
13.10.2018
16:00
Targowianka Targowisko
LKS Śledziejowice
14.10.2018
11:00

11. kolejka 20.10.2018

Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
1:1
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
2:7
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

12. kolejka 27.10.2018

Radziszowianka Radziszów
Wróblowianka Wróblowice
27.10.2018
15:00
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
27.10.2018
15:00
Czarni Staniątki
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
27.10.2018
15:00
Targowianka Targowisko
5:0
Karpaty Siepraw
27.10.2018
15:00
Raba Dobczyce
LKS Śledziejowice
28.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
8:3
Orzeł Myślenice
28.10.2018
15:00
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Orzeł Myślenice
2:2
Czarni Staniątki
03.11.2018
13:00
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
03.11.2018
14:00
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
03.11.2018
14:00
Wróblowianka Wróblowice
Raba Dobczyce
03.11.2018
14:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
03.11.2018
14:00
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
03.11.2018
13:30
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Wiarusy Igołomia
03.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
13:00
Orzeł Myślenice
2:2
Czarni Staniątki
03.11.2018
14:00
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
03.11.2018
14:00
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
03.11.2018
14:00
Wróblowianka Wróblowice
Raba Dobczyce
03.11.2018
14:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
03.11.2018
13:30
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
03.11.2018
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Wiarusy Igołomia

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
13:00
Orzeł Myślenice
2:2
Czarni Staniątki
03.11.2018
14:00
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
03.11.2018
14:00
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
03.11.2018
14:00
Wróblowianka Wróblowice
Raba Dobczyce
03.11.2018
14:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
03.11.2018
13:30
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
03.11.2018
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Wiarusy Igołomia

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30