facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Sokół Kocmyrzów
Grębałowianka Kraków
10.11.2018
13:00

2. kolejka 18.08.2018

Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
0:2
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
1:3
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
1:0
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Zieleńczanka Zielonki
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00
LOT Balice
Spójnia Osiek
25.08.2018
16:00
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
25.08.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:0
Prądnik Sułoszowa
25.08.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2018
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Prądniczanka Kraków
26.08.2018
12:00
Proszowianka Proszowice
Bibiczanka Bibice
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Pogoń Miechów
Proszowianka Proszowice
01.09.2018
17:00
Spójnia Osiek
Przemsza Klucze
01.09.2018
17:00
Przebój Wolbrom
1:2
Bibiczanka Bibice
01.09.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
01.09.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Sokół Kocmyrzów
01.09.2018
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
LOT Balice
02.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

LOT Balice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
08.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
08.09.2018
16:30
Przemsza Klucze
Prądnik Sułoszowa
08.09.2018
16:30
Proszowianka Proszowice
Prądniczanka Kraków
09.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
Pogoń Miechów
09.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
2:3
Spójnia Osiek
09.09.2018
11:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
15.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
LOT Balice
15.09.2018
13:00
Przebój Wolbrom
4:1
Pogoń Miechów
15.09.2018
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Przemsza Klucze
15.09.2018
16:30
Grębałowianka Kraków
Proszowianka Proszowice
16.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
16.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Proszowianka Proszowice
Spójnia Osiek
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
15:00
Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
1:4
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Spójnia Osiek
4:1
Bibiczanka Bibice
29.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
5:1
Piliczanka Pilica
29.09.2018
16:00
Grębałowianka Kraków
Pogoń Miechów
29.09.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
29.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
0:0
Prądniczanka Kraków
29.09.2018
16:00
LOT Balice
0:1
Przemsza Klucze
30.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
Proszowianka Proszowice
30.09.2018
15:30

9. kolejka 06.10.2018

Piliczanka Pilica
3:1
LOT Balice
06.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
0:0
Przebój Wolbrom
06.10.2018
15:30
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
06.10.2018
15:30
Pogoń Miechów
3:3
Spójnia Osiek
06.10.2018
15:30
Bibiczanka Bibice
Prądnik Sułoszowa
07.10.2018
15:30
Orzeł Iwanowice
Sokół Kocmyrzów
07.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2018
15:00

10. kolejka 13.10.2018

Przebój Wolbrom
1:1
Grębałowianka Kraków
13.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice
13.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Proszowianka Proszowice
13.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Piliczanka Pilica
13.10.2018
11:00
Spójnia Osiek
2:2
Prądniczanka Kraków
13.10.2018
15:00
LOT Balice
Orzeł Iwanowice
13.10.2018
13:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Pogoń Miechów
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Przebój Wolbrom
1:0
Spójnia Osiek
27.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Prądniczanka Kraków
27.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
27.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
27.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Proszowianka Proszowice
28.10.2018
11:00
LOT Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
28.10.2018
14:00
Prądnik Sułoszowa
0:6
Grębałowianka Kraków
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
03.11.2018
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
03.11.2018
14:00
Pogoń Miechów
0:2
LOT Balice
03.11.2018
14:00
Spójnia Osiek
Prądnik Sułoszowa
03.11.2018
14:00
Proszowianka Proszowice
Piliczanka Pilica
03.11.2018
14:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
04.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
13:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2018
14:00
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
03.11.2018
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
03.11.2018
14:00
Pogoń Miechów
0:2
LOT Balice
03.11.2018
14:00
Spójnia Osiek
Prądnik Sułoszowa
03.11.2018
14:00
Proszowianka Proszowice
Piliczanka Pilica
04.11.2018
14:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
13:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2018
14:00
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
03.11.2018
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
03.11.2018
14:00
Pogoń Miechów
0:2
LOT Balice
03.11.2018
14:00
Spójnia Osiek
Prądnik Sułoszowa
03.11.2018
14:00
Proszowianka Proszowice
Piliczanka Pilica
04.11.2018
14:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30