facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofała się Olimpia Pisarzowa. Wiosną mecze weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Barciczanka Barcice
3:1
BKS Bochnia
10.08.2018
18:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
GKS Drwinia
11.08.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
11.08.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
11.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów
11.08.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
Sandecja II Nowy Sącz
11.08.2018
17:00
LKS Szaflary
Limanovia Limanowa
11.08.2018
17:00
Lubań Maniowy
2:1
Olimpia Pisarzowa
12.08.2018
16:00

2. kolejka 15.08.2018

LKS Szaflary
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00

3. kolejka 18.08.2018

Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2018
18:00
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
0:0
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:2
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

4. kolejka 25.08.2018

Orkan Szczyrzyc
4:2
Dunajec Zakliczyn
25.08.2018
17:00
LKS Szaflary
Poprad Muszyna
25.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
25.08.2018
17:00
Glinik Gorlice
1:0
Barciczanka Barcice
25.08.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:3
BKS Bochnia
25.08.2018
14:00
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
25.08.2018
17:00
GKS Drwinia
4:4
Watra Białka Tatrzańska
26.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
Okocimski Brzesko
26.08.2018
11:00

5. kolejka 01.09.2018

BKS Bochnia
1:2
Glinik Gorlice
01.09.2018
15:30
Barciczanka Barcice
1:1
Unia Tarnów
01.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
01.09.2018
16:00
Okocimski Brzesko
3:1
GKS Drwinia
01.09.2018
17:00
Poprad Muszyna
3:1
Dunajec Zakliczyn
01.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:1
Tarnovia Tarnów
02.09.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
LKS Szaflary
02.09.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
Limanovia Limanowa
24.10.2018
15:00

6. kolejka 08.09.2018

LKS Szaflary
Okocimski Brzesko
08.09.2018
17:00
Unia Tarnów
3:1
BKS Bochnia
08.09.2018
16:00
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
08.09.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
3:1
Watra Białka Tatrzańska
09.09.2018
16:00
Glinik Gorlice
0:0
Olimpia Pisarzowa
09.09.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
09.09.2018
16:00
GKS Drwinia
0:0
Lubań Maniowy
09.09.2018
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:2
Poprad Muszyna
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Barciczanka Barcice
2:0
GKS Drwinia
15.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
1:1
Limanovia Limanowa
15.09.2018
11:00
BKS Bochnia
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.09.2018
15:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Glinik Gorlice
15.09.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Orkan Szczyrzyc
15.09.2018
17:00
Okocimski Brzesko
0:2
Dunajec Zakliczyn
16.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
0:3
LKS Szaflary
16.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
0:3
Unia Tarnów
16.09.2018
16:00

8. kolejka 22.09.2018

GKS Drwinia
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
2:0
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
0:1
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
5:2
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

9. kolejka 29.09.2018

Barciczanka Barcice
4:1
Dunajec Zakliczyn
29.09.2018
16:00
Glinik Gorlice
0:4
Unia Tarnów
29.09.2018
16:00
Okocimski Brzesko
Poprad Muszyna
29.09.2018
16:00
BKS Bochnia
0:0
LKS Szaflary
29.09.2018
15:30
Tarnovia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
29.09.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
Limanovia Limanowa
29.09.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:1
Orkan Szczyrzyc
30.09.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
1:3
GKS Drwinia
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

LKS Szaflary
Olimpia Pisarzowa
06.10.2018
16:00
Poprad Muszyna
2:1
Lubań Maniowy
06.10.2018
11:00
GKS Drwinia
0:1
Tarnovia Tarnów
06.10.2018
12:00
Watra Białka Tatrzańska
Okocimski Brzesko
06.10.2018
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:0
Barciczanka Barcice
06.10.2018
16:00
Limanovia Limanowa
Unia Tarnów
06.10.2018
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:2
BKS Bochnia
07.10.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
07.10.2018
11:00

11. kolejka 13.10.2018

BKS Bochnia
2:4
Orkan Szczyrzyc
05.09.2018
17:00
LKS Szaflary
Tarnovia Tarnów
12.10.2018
16:30
Barciczanka Barcice
0:2
Poprad Muszyna
13.10.2018
15:00
Unia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
13.10.2018
15:00
Glinik Gorlice
2:0
GKS Drwinia
13.10.2018
15:00
Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
13.10.2018
15:00
Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska
14.10.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
Dunajec Zakliczyn
14.10.2018
15:00

12. kolejka 20.10.2018

LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
1:0
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
4:1
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
0:2
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Limanovia Limanowa
1:0
Lubań Maniowy
19.09.2018
17:00
Barciczanka Barcice
Okocimski Brzesko
27.10.2018
14:00
Unia Tarnów
LKS Szaflary
27.10.2018
13:00
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska
27.10.2018
14:30
Tarnovia Tarnów
Orkan Szczyrzyc
27.10.2018
14:00
Glinik Gorlice
2:2
Dunajec Zakliczyn
28.10.2018
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
GKS Drwinia
28.10.2018
11:00
Olimpia Pisarzowa
Poprad Muszyna
28.10.2018
13:00

14. kolejka 03.11.2018

LKS Szaflary
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.11.2018
13:00
Poprad Muszyna
3:2
Tarnovia Tarnów
03.11.2018
11:30
Okocimski Brzesko
2:2
BKS Bochnia
03.11.2018
13:00
Orkan Szczyrzyc
2:0
Glinik Gorlice
03.11.2018
13:00
Limanovia Limanowa
3:1
GKS Drwinia
03.11.2018
13:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Unia Tarnów
04.11.2018
13:00
Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice
04.11.2018
13:00
Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa
04.11.2018
13:00

15. kolejka 10.11.2018

Unia Tarnów
3:0
Orkan Szczyrzyc
10.11.2018
13:00
Glinik Gorlice
1:3
Poprad Muszyna
10.11.2018
13:00
BKS Bochnia
1:0
Lubań Maniowy
10.11.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
1:4
Watra Białka Tatrzańska
10.11.2018
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
2:1
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

16. kolejka 16.03.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Lubań Maniowy
 
 
BKS Bochnia
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

17. kolejka 23.03.2019

Barciczanka Barcice
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

18. kolejka 30.03.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
BKS Bochnia
 
 
Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice
30.03.2019
16:00
Unia Tarnów
Okocimski Brzesko
30.03.2019
11:00
Glinik Gorlice
0:0
Lubań Maniowy
30.03.2019
15:00
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
30.03.2019
16:00
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
31.03.2019
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Watra Białka Tatrzańska
31.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
Dunajec Zakliczyn
31.03.2019
17:00

19. kolejka 06.04.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Limanovia Limanowa
 
 
Poprad Muszyna
2:1
LKS Szaflary
06.04.2019
17:00
Barciczanka Barcice
0:0
Glinik Gorlice
06.04.2019
16:00
BKS Bochnia
1:1
Tarnovia Tarnów
06.04.2019
14:30
Okocimski Brzesko
Sandecja II Nowy Sącz
06.04.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
1:2
Orkan Szczyrzyc
07.04.2019
16:00
Lubań Maniowy
Unia Tarnów
07.04.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
07.04.2019
14:00

20. kolejka 13.04.2019

Tarnovia Tarnów
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Unia Tarnów
2:1
Barciczanka Barcice
11.04.2019
17:00
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
13.04.2019
17:00
LKS Szaflary
Watra Białka Tatrzańska
13.04.2019
14:00
Limanovia Limanowa
Orkan Szczyrzyc
13.04.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Lubań Maniowy
14.04.2019
14:00
GKS Drwinia
Okocimski Brzesko
14.04.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
1:6
Poprad Muszyna
14.04.2019
16:00

21. kolejka 20.04.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Glinik Gorlice
 
 
Okocimski Brzesko
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

22. kolejka 27.04.2019

Unia Tarnów
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30
Glinik Gorlice
2:1
Tarnovia Tarnów
27.04.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
Watra Białka Tatrzańska
27.04.2019
11:00
LKS Szaflary
Lubań Maniowy
27.04.2019
17:00
GKS Drwinia
1:2
Barciczanka Barcice
28.04.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
BKS Bochnia
28.04.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
1:4
Okocimski Brzesko
28.04.2019
16:00

23. kolejka 01.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
 
 
BKS Bochnia
GKS Drwinia
01.05.2019
15:30
Barciczanka Barcice
4:0
LKS Szaflary
01.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Unia Tarnów
01.05.2019
17:30
Glinik Gorlice
Limanovia Limanowa
01.05.2019
16:00
Lubań Maniowy
8:1
Dunajec Zakliczyn
01.05.2019
16:00
Okocimski Brzesko
Orkan Szczyrzyc
01.05.2019
15:00
Watra Białka Tatrzańska
3:3
Poprad Muszyna
28.05.2019
18:00

24. kolejka 04.05.2019

GKS Drwinia
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Unia Tarnów
2:0
Glinik Gorlice
04.05.2019
11:00
Poprad Muszyna
Okocimski Brzesko
04.05.2019
16:00
LKS Szaflary
BKS Bochnia
04.05.2019
17:00
Orkan Szczyrzyc
Lubań Maniowy
04.05.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Barciczanka Barcice
05.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Tarnovia Tarnów
05.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska
05.05.2019
17:30

25. kolejka 11.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
LKS Szaflary
 
 
Barciczanka Barcice
4:3
Orkan Szczyrzyc
10.05.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
GKS Drwinia
11.05.2019
17:00
Okocimski Brzesko
1:3
Watra Białka Tatrzańska
11.05.2019
15:30
Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
11.05.2019
17:00
BKS Bochnia
2:0
Dunajec Zakliczyn
11.05.2019
15:00
Glinik Gorlice
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
11.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
Poprad Muszyna
12.05.2019
16:00

26. kolejka 18.05.2019

GKS Drwinia
3:4
Glinik Gorlice
 
 
odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zakliczyn
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Orkan Szczyrzyc
BKS Bochnia
18.05.2019
17:30
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
18.05.2019
17:00
Poprad Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
18.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
19.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
Okocimski Brzesko
19.05.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy
19.05.2019
16:00

27. kolejka 25.05.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Orkan Szczyrzyc
 
 
Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00
Barciczanka Barcice
0:2
Watra Białka Tatrzańska
05.06.2019
17:30

28. kolejka 01.06.2019

Poprad Muszyna
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
 
 
Okocimski Brzesko
1:1
Barciczanka Barcice
01.06.2019
16:00
LKS Szaflary
1:3
Unia Tarnów
01.06.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
3:4
BKS Bochnia
01.06.2019
12:00
Orkan Szczyrzyc
1:1
Tarnovia Tarnów
01.06.2019
17:00
Lubań Maniowy
4:2
Limanovia Limanowa
02.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
1:1
Glinik Gorlice
02.06.2019
18:00
GKS Drwinia
2:2
Sandecja II Nowy Sącz
02.06.2019
17:00

29. kolejka 08.06.2019

Olimpia Pisarzowa
0:3 v.o.
Watra Białka Tatrzańska
 
 
Sandecja II Nowy Sącz
3:0 v.o.
LKS Szaflary
08.06.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad Muszyna
08.06.2019
11:00
BKS Bochnia
2:3
Okocimski Brzesko
08.06.2019
16:00
Unia Tarnów
1:2
Dunajec Zakliczyn
08.06.2019
11:00
Barciczanka Barcice
0:3
Lubań Maniowy
08.06.2019
17:00
GKS Drwinia
0:3
Limanovia Limanowa
09.06.2019
17:00
Glinik Gorlice
4:0
Orkan Szczyrzyc
11.06.2019
18:00

30. kolejka 15.06.2019

Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
14.06.2019
18:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
18:00
Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
15.06.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
14:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa

30. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
18:00
Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
15.06.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
14:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019