facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, gr. IV

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Wisła Puławy
1:0
Wisła Sandomierz
11.08.2018
17:00
Czarni Połaniec
0:2
Podlasie Biała Podlaska
11.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce
11.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
2:0
Avia Świdnik
11.08.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Motor Lublin
11.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
Wiślanie Jaśkowice
11.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
11.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ
11.08.2018
17:30
Sokół Sieniawa
2:1
Soła Oświęcim
12.08.2018
17:00

2. kolejka 15.08.2018

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00

3. kolejka 18.08.2018

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
1:1
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
2:1
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

4. kolejka 25.08.2018

Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.08.2018
16:00
Wisła Puławy
2:0
Sokół Sieniawa
25.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ
25.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:3
Stal Kraśnik
25.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec Św.
25.08.2018
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Chełmianka Chełm
25.08.2018
17:00
Czarni Połaniec
Hutnik Kraków
26.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
1:3
Motor Lublin
26.08.2018
17:00
Avia Świdnik
3:1
Stal Rzeszów
05.09.2018
17:00

5. kolejka 29.08.2018

KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Spartakus Daleszyce
29.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz
29.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
2:4
Wisła Puławy
29.08.2018
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice
29.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
2:0
Czarni Połaniec
29.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
Soła Oświęcim
29.08.2018
17:00
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
29.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
3:1
Avia Świdnik
29.08.2018
17:30
Motor Lublin
3:1
Podlasie Biała Podlaska
29.08.2018
19:00

6. kolejka 01.09.2018

Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
01.09.2018
13:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Stal Rzeszów
01.09.2018
16:00
Czarni Połaniec
2:1
Stal Kraśnik
01.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa
01.09.2018
17:00
Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
01.09.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
01.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.09.2018
17:00
Wisła Sandomierz
2:1
Wiślanie Jaśkowice
02.09.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Motor Lublin
02.09.2018
17:00

7. kolejka 08.09.2018

Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski
08.09.2018
13:00
Stal Rzeszów
2:2
Podlasie Biała Podlaska
08.09.2018
16:00
Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
08.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Wisła Puławy
08.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Avia Świdnik
08.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
1:1
Spartakus Daleszyce
08.09.2018
17:00
Sokół Sieniawa
3:4
Wisła Sandomierz
09.09.2018
16:00
Stal Kraśnik
Hutnik Kraków
09.09.2018
16:00
Motor Lublin
4:2
Czarni Połaniec
12.09.2018
20:00

8. kolejka 15.09.2018

Avia Świdnik
1:2
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2018
13:00
Czarni Połaniec
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
15.09.2018
16:00
Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ
15.09.2018
16:00
Wisła Puławy
0:2
Stal Rzeszów
15.09.2018
16:00
Hutnik Kraków
Motor Lublin
15.09.2018
16:00
Podlasie Biała Podlaska
0:4
Chełmianka Chełm
15.09.2018
13:00
Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska
15.09.2018
16:00
Sokół Sieniawa
5:1
Stal Kraśnik
16.09.2018
16:00
Wisła Sandomierz
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.09.2018
16:00

9. kolejka 22.09.2018

Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
3:0
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Motor Lublin
2:1
Sokół Sieniawa
22.09.2018
18:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
1:0
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
3:0
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

10. kolejka 29.09.2018

Spartakus Daleszyce
2:0
Wiślanie Jaśkowice
29.09.2018
16:00
Hutnik Kraków
Stal Rzeszów
29.09.2018
16:00
Soła Oświęcim
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
29.09.2018
12:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.09.2018
15:00
Wisła Sandomierz
0:3
Avia Świdnik
29.09.2018
15:00
Czarni Połaniec
2:0
Chełmianka Chełm
29.09.2018
15:00
Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ
30.09.2018
16:00
Stal Kraśnik
0:0
Motor Lublin
30.09.2018
16:00
Sokół Sieniawa
3:3
KSZO Ostrowiec Św.
30.09.2018
16:00

11. kolejka 06.10.2018

Wiślanie Jaśkowice
1:2
Podlasie Biała Podlaska
06.10.2018
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Stal Kraśnik
06.10.2018
19:29
Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec
06.10.2018
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Wisła Puławy
06.10.2018
15:00
Stal Rzeszów
3:0
Sokół Sieniawa
06.10.2018
16:00
Motor Lublin
1:1
Wisła Sandomierz
06.10.2018
18:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Spartakus Daleszyce
06.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:0
Soła Oświęcim
07.10.2018
13:00
Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków
07.10.2018
15:30

12. kolejka 13.10.2018

Czarni Połaniec
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.10.2018
15:00
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
13.10.2018
15:00
Motor Lublin
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
13.10.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:5
Orlęta Radzyń Podlaski
13.10.2018
12:00
Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ
13.10.2018
15:00
Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice
14.10.2018
15:00
Wisła Sandomierz
3:0
Soła Oświęcim
14.10.2018
15:00
Stal Kraśnik
2:2
Stal Rzeszów
14.10.2018
15:00
Sokół Sieniawa
2:1
Chełmianka Chełm
14.10.2018
15:00

13. kolejka 20.10.2018

Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

14. kolejka 27.10.2018

Motor Lublin
2:0
Chełmianka Chełm
27.10.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Stal Rzeszów
27.10.2018
19:29
Wisła Puławy
1:0
Avia Świdnik
27.10.2018
15:00
Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim
27.10.2018
12:00
Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ
27.10.2018
12:00
Czarni Połaniec
4:4
Orlęta Radzyń Podlaski
27.10.2018
13:00
Wisła Sandomierz
1:0
Spartakus Daleszyce
27.10.2018
14:00
Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice
27.10.2018
14:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
28.10.2018
15:00

15. kolejka 03.11.2018

Podhale Nowy Targ
1:1
Motor Lublin
03.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Stal Kraśnik
03.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Sokół Sieniawa
03.11.2018
14:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Podlasie Biała Podlaska
03.11.2018
14:00
Avia Świdnik
1:1
Czarni Połaniec
03.11.2018
14:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Sandomierz
03.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Hutnik Kraków
03.11.2018
11:00
Soła Oświęcim
Wisła Puławy
03.11.2018
14:00
Chełmianka Chełm
3:3
KSZO Ostrowiec Św.
03.11.2018
14:00

16. kolejka 10.11.2018

KSZO Ostrowiec Św.
2:3
Podhale Nowy Targ
10.11.2018
13:00
Czarni Połaniec
2:1
Soła Oświęcim
10.11.2018
13:00
Stal Rzeszów
2:0
Chełmianka Chełm
10.11.2018
13:30
Sokół Sieniawa
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
10.11.2018
14:00
Wisła Puławy
1:0
Spartakus Daleszyce
10.11.2018
15:00
Hutnik Kraków
Avia Świdnik
10.11.2018
13:00
Stal Kraśnik
1:1
Wiślanie Jaśkowice
10.11.2018
13:00
Motor Lublin
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
10.11.2018
19:18
Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

17. kolejka 17.11.2018

Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
2:2
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
0:1
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
2:1
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

18. kolejka 09.03.2019

Podlasie Biała Podlaska
3:1
Czarni Połaniec
09.03.2019
14:00
Avia Świdnik
0:0
Stal Kraśnik
09.03.2019
13:00
Motor Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
09.03.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
KSZO Ostrowiec Św.
09.03.2019
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Stal Rzeszów
09.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
09.03.2019
14:00
Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa
09.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
1:1
Wisła Puławy
10.03.2019
14:00
Spartakus Daleszyce
Hutnik Kraków
10.03.2019
15:00

19. kolejka 16.03.2019

Chełmianka Chełm
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
16.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
16.03.2019
17:00
Czarni Połaniec
2:3
Wisła Puławy
16.03.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
Podlasie Biała Podlaska
16.03.2019
15:30
Sokół Sieniawa
2:0
Spartakus Daleszyce
17.03.2019
14:00
Stal Rzeszów
Wiślanie Jaśkowice
17.03.2019
12:00
Stal Kraśnik
Soła Oświęcim
17.03.2019
14:00

20. kolejka 23.03.2019

Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

21. kolejka 30.03.2019

Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
Soła Oświęcim
30.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
Czarni Połaniec
30.03.2019
16:00
Motor Lublin
3:1
Spartakus Daleszyce
30.03.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:1
Avia Świdnik
30.03.2019
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Wisła Sandomierz
31.03.2019
16:00
Sokół Sieniawa
2:0
Wisła Puławy
31.03.2019
15:00
Stal Kraśnik
3:1
Podlasie Biała Podlaska
31.03.2019
15:00
Chełmianka Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
31.03.2019
15:30

22. kolejka 06.04.2019

Spartakus Daleszyce
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
06.04.2019
16:00
Wisła Puławy
2:2
Stal Kraśnik
06.04.2019
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska
06.04.2019
16:00
Czarni Połaniec
0:0
Sokół Sieniawa
06.04.2019
16:00
Soła Oświęcim
Stal Rzeszów
06.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ
06.04.2019
16:00
Avia Świdnik
1:0
Chełmianka Chełm
06.04.2019
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Motor Lublin
06.04.2019
14:00
Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków
07.04.2019
15:00

23. kolejka 10.04.2019

Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
10.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
5:2
Spartakus Daleszyce
10.04.2019
16:00
Stal Kraśnik
0:0
Czarni Połaniec
10.04.2019
16:00
Sokół Sieniawa
Hutnik Kraków
10.04.2019
16:00
Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim
10.04.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:2
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2019
16:00
Wiślanie Jaśkowice
5:2
Wisła Sandomierz
10.04.2019
17:00
Motor Lublin
3:1
Wisła Puławy
10.04.2019
18:00

24. kolejka 13.04.2019

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Wiślanie Jaśkowice
13.04.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:7
Stal Rzeszów
13.04.2019
15:00
Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ
13.04.2019
17:00
Avia Świdnik
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.04.2019
16:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Chełmianka Chełm
13.04.2019
16:00
Hutnik Kraków
Stal Kraśnik
13.04.2019
17:00
Czarni Połaniec
Motor Lublin
13.04.2019
16:00
Wisła Puławy
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
14.04.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Sokół Sieniawa
14.04.2019
16:00

25. kolejka 20.04.2019

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

26. kolejka 27.04.2019

Podlasie Biała Podlaska
:
Podhale Nowy Targ
27.04.2019
16:00
Czarni Połaniec
:
Stal Rzeszów
27.04.2019
16:00
Soła Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
27.04.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.04.2019
16:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.04.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
27.04.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
27.04.2019
16:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Kraśnik
27.04.2019
16:00
Sokół Sieniawa
:
Motor Lublin
28.04.2019
16:00

27. kolejka 01.05.2019

Wiślanie Jaśkowice
:
Spartakus Daleszyce
01.05.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Hutnik Kraków
01.05.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Soła Oświęcim
01.05.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podlasie Biała Podlaska
01.05.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Wisła Sandomierz
01.05.2019
17:00
Chełmianka Chełm
:
Czarni Połaniec
01.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
01.05.2019
17:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
01.05.2019
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Sokół Sieniawa
01.05.2019
17:00

28. kolejka 04.05.2019

Podlasie Biała Podlaska
:
Wiślanie Jaśkowice
04.05.2019
13:00
Czarni Połaniec
:
Podhale Nowy Targ
04.05.2019
13:00
Spartakus Daleszyce
:
Orlęta Radzyń Podlaski
04.05.2019
17:00
Soła Oświęcim
:
Avia Świdnik
04.05.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
05.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
05.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Stal Rzeszów
05.05.2019
16:00
Wisła Sandomierz
:
Motor Lublin
05.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Chełmianka Chełm
05.05.2019
17:00

29. kolejka 08.05.2019

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
08.05.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Spartakus Daleszyce
08.05.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Motor Lublin
08.05.2019
19:29
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
08.05.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Wisła Puławy
08.05.2019
18:00
Soła Oświęcim
:
Wisła Sandomierz
08.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
Stal Kraśnik
08.05.2019
17:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
08.05.2019
16:30

30. kolejka 11.05.2019

Hutnik Kraków
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
11.05.2019
17:00
Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
11.05.2019
19:00
Czarni Połaniec
:
Wiślanie Jaśkowice
11.05.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Avia Świdnik
11.05.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Soła Oświęcim
11.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
12.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2019
16:00
Wisła Puławy
:
Orlęta Radzyń Podlaski
12.05.2019
17:00

31. kolejka 18.05.2019

Chełmianka Chełm
:
Motor Lublin
18.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
KSZO Ostrowiec Św.
18.05.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
18.05.2019
17:00
Soła Oświęcim
:
Podlasie Biała Podlaska
18.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
18.05.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Czarni Połaniec
18.05.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Hutnik Kraków
18.05.2019
16:00
Spartakus Daleszyce
:
Wisła Sandomierz
19.05.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
19.05.2019
17:00

32. kolejka 25.05.2019

Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
25.05.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
25.05.2019
19:29
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
26.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.05.2019
18:00

33. kolejka 01.06.2019

Podhale Nowy Targ
:
KSZO Ostrowiec Św.
01.06.2019
17:00
Soła Oświęcim
:
Czarni Połaniec
01.06.2019
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Rzeszów
01.06.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Sokół Sieniawa
01.06.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
01.06.2019
12:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Stal Kraśnik
01.06.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Sandomierz
01.06.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
:
Wisła Puławy
02.06.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
02.06.2019
18:00

34. kolejka 08.06.2019

Stal Rzeszów
:
Podhale Nowy Targ
08.06.2019
17:00
Motor Lublin
:
Wiślanie Jaśkowice
08.06.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
08.06.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.06.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Soła Oświęcim
08.06.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.06.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Podlasie Biała Podlaska
08.06.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Chełmianka Chełm
08.06.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Spartakus Daleszyce
08.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

25. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
12:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
16:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
16:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz

24. kolejka 13.04.2019

13.04.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Wiślanie Jaśkowice
13.04.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:7
Stal Rzeszów
13.04.2019
17:00
Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ
13.04.2019
16:00
Avia Świdnik
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.04.2019
16:00
Spartakus Daleszyce
1:1
Chełmianka Chełm
13.04.2019
17:00
Hutnik Kraków
Stal Kraśnik
13.04.2019
16:00
Czarni Połaniec
Motor Lublin
14.04.2019
16:00
Wisła Puławy
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
14.04.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Sokół Sieniawa

26. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Podhale Nowy Targ
27.04.2019
16:00
Czarni Połaniec
:
Stal Rzeszów
27.04.2019
17:00
Soła Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
27.04.2019
16:00
Spartakus Daleszyce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.04.2019
16:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.04.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
27.04.2019
16:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
27.04.2019
16:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Kraśnik
28.04.2019
16:00
Sokół Sieniawa
:
Motor Lublin

Wiadomości ligowe


I liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
17.04.2019
17:45
Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
:
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
:
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
17.04.2019
16:00
Górnik Ł.
:
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
17.04.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
20.04.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
:
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
:
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00