facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.07.2018

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Radomiak Radom
1:0
Skra Częstochowa
21.07.2018
18:00
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00

2. kolejka 28.07.2018

Stal Stalowa Wola
2:1
Resovia Rzeszów
28.07.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:4
Widzew Łódź
28.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:0
ROW Rybnik
28.07.2018
17:00
Ruch Chorzów
0:2
Radomiak Radom
28.07.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Pogoń Siedlce
28.07.2018
18:00
Znicz Pruszków
0:2
Elana Toruń
28.07.2018
18:00
GKS Bełchatów
2:0
Siarka Tarnobrzeg
28.07.2018
19:00
Górnik Łęczna
2:1
Skra Częstochowa
28.07.2018
20:00
Olimpia Elbląg
0:1
Błękitni Stargard
29.07.2018
18:00

3. kolejka 03.08.2018

ROW Rybnik
1:2
Górnik Łęczna
03.08.2018
18:00
Błękitni Stargard
1:1
Rozwój Katowice
04.08.2018
16:00
Elana Toruń
2:1
Stal Stalowa Wola
04.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Olimpia Grudziądz
04.08.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Elbląg
04.08.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Gryf Wejherowo
04.08.2018
17:00
Radomiak Radom
1:1
GKS Bełchatów
04.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
4:0
Skra Częstochowa
04.08.2018
18:00
Widzew Łódź
1:1
Znicz Pruszków
04.08.2018
19:10

4. kolejka 11.08.2018

Gryf Wejherowo
3:1
Elana Toruń
10.08.2018
18:00
ROW Rybnik
2:1
Resovia Rzeszów
11.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Widzew Łódź
11.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
11.08.2018
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Błękitni Stargard
11.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Radomiak Radom
11.08.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Skra Częstochowa
11.08.2018
19:00
Górnik Łęczna
5:1
Ruch Chorzów
11.08.2018
20:00
Olimpia Elbląg
0:2
Siarka Tarnobrzeg
12.08.2018
18:00

5. kolejka 18.08.2018

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Częstochowa
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
3:1
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

6. kolejka 22.08.2018

Resovia Rzeszów
0:0
Elana Toruń
22.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Pogoń Siedlce
22.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
1:0
Radomiak Radom
22.08.2018
17:00
ROW Rybnik
2:2
Widzew Łódź
22.08.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:0
Błękitni Stargard
22.08.2018
18:00
Górnik Łęczna
1:1
GKS Bełchatów
22.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Ruch Chorzów
22.08.2018
18:00
Olimpia Elbląg
1:0
Skra Częstochowa
22.08.2018
17:00
Znicz Pruszków
2:2
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
19:00

7. kolejka 25.08.2018

Siarka Tarnobrzeg
3:0
Stal Stalowa Wola
25.08.2018
17:00
Widzew Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
25.08.2018
19:10
Skra Częstochowa
2:0
Rozwój Katowice
25.08.2018
17:30
GKS Bełchatów
2:1
Olimpia Grudziądz
26.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:0
Olimpia Elbląg
26.08.2018
18:00
Elana Toruń
2:0
Górnik Łęczna
26.08.2018
15:00
Błękitni Stargard
1:1
ROW Rybnik
26.08.2018
16:00
Radomiak Radom
4:0
Znicz Pruszków
26.08.2018
17:00
Pogoń Siedlce
7:2
Gryf Wejherowo
26.08.2018
19:00

8. kolejka 01.09.2018

Resovia Rzeszów
1:0
Błękitni Stargard
01.09.2018
16:00
Elana Toruń
0:0
Widzew Łódź
01.09.2018
16:00
Rozwój Katowice
0:3
Ruch Chorzów
01.09.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Radomiak Radom
01.09.2018
17:00
ROW Rybnik
1:1
Pogoń Siedlce
01.09.2018
17:00
Górnik Łęczna
1:3
Olimpia Grudziądz
01.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:1
GKS Bełchatów
01.09.2018
19:45
Znicz Pruszków
2:1
Skra Częstochowa
01.09.2018
19:00
Gryf Wejherowo
1:1
Siarka Tarnobrzeg
02.09.2018
16:00

9. kolejka 08.09.2018

Siarka Tarnobrzeg
0:2
ROW Rybnik
08.09.2018
16:00
Pogoń Siedlce
1:3
Resovia Rzeszów
08.09.2018
16:00
Radomiak Radom
3:0
Gryf Wejherowo
08.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:0
Olimpia Elbląg
08.09.2018
18:00
GKS Bełchatów
2:1
Rozwój Katowice
08.09.2018
18:00
Widzew Łódź
3:0
Górnik Łęczna
08.09.2018
19:10
Skra Częstochowa
3:2
Stal Stalowa Wola
08.09.2018
17:00
Ruch Chorzów
1:1
Znicz Pruszków
11.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

10. kolejka 15.09.2018

Elana Toruń
3:0
Pogoń Siedlce
15.09.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Ruch Chorzów
15.09.2018
16:00
Resovia Rzeszów
3:0
Siarka Tarnobrzeg
15.09.2018
16:00
ROW Rybnik
2:2
Radomiak Radom
15.09.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Olimpia Elbląg
15.09.2018
18:00
Widzew Łódź
4:2
Błękitni Stargard
15.09.2018
19:10
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
15.09.2018
19:00
Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2018
15:00
Gryf Wejherowo
0:1
Skra Częstochowa
16.09.2018
16:00

11. kolejka 22.09.2018

Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Radomiak Radom
5:0
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
1:2
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Częstochowa
0:0
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30
Błękitni Stargard
0:2
Górnik Łęczna
23.09.2018
16:00

12. kolejka 29.09.2018

Błękitni Stargard
3:0
Pogoń Siedlce
29.09.2018
15:00
Widzew Łódź
4:0
Siarka Tarnobrzeg
29.09.2018
19:10
Znicz Pruszków
1:1
Olimpia Elbląg
29.09.2018
18:30
ROW Rybnik
1:0
Ruch Chorzów
30.09.2018
16:00
Gryf Wejherowo
0:1
GKS Bełchatów
30.09.2018
15:00
Elana Toruń
2:1
Radomiak Radom
30.09.2018
15:00
Górnik Łęczna
2:2
Rozwój Katowice
30.09.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
4:2
Olimpia Grudziądz
01.10.2018
15:00
Resovia Rzeszów pauzuje.

13. kolejka 06.10.2018

Rozwój Katowice
1:3
Znicz Pruszków
06.10.2018
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Błękitni Stargard
06.10.2018
15:00
Radomiak Radom
0:1
Widzew Łódź
06.10.2018
15:30
Pogoń Siedlce
4:0
Górnik Łęczna
06.10.2018
17:00
GKS Bełchatów
1:0
ROW Rybnik
06.10.2018
17:00
Olimpia Elbląg
3:2
Stal Stalowa Wola
06.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:2
Elana Toruń
06.10.2018
16:00
Ruch Chorzów
5:1
Resovia Rzeszów
06.10.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Gryf Wejherowo
07.10.2018
18:00

14. kolejka 13.10.2018

Resovia Rzeszów
0:0
GKS Bełchatów
13.10.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
4:0
Rozwój Katowice
13.10.2018
15:00
Pogoń Siedlce
2:1
Siarka Tarnobrzeg
13.10.2018
15:00
ROW Rybnik
1:1
Olimpia Grudziądz
13.10.2018
16:30
Górnik Łęczna
2:2
Znicz Pruszków
13.10.2018
18:00
Widzew Łódź
2:0
Skra Częstochowa
13.10.2018
19:10
Gryf Wejherowo
0:2
Olimpia Elbląg
14.10.2018
14:00
Elana Toruń
0:0
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00
Błękitni Stargard
0:6
Radomiak Radom
31.10.2018
14:00

15. kolejka 20.10.2018

Znicz Pruszków
0:2
Stal Stalowa Wola
18.10.2018
19:00
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

16. kolejka 27.10.2018

Błękitni Stargard
3:1
Ruch Chorzów
27.10.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Radomiak Radom
27.10.2018
14:00
Resovia Rzeszów
2:0
Olimpia Elbląg
27.10.2018
14:00
ROW Rybnik
0:2
Rozwój Katowice
27.10.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Skra Częstochowa
27.10.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:0
Stal Stalowa Wola
27.10.2018
18:00
Widzew Łódź
0:0
GKS Bełchatów
27.10.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Olimpia Grudziądz
28.10.2018
13:00
Gryf Wejherowo
5:2
Znicz Pruszków
28.10.2018
13:00

17. kolejka 03.11.2018

Rozwój Katowice
1:2
Resovia Rzeszów
03.11.2018
13:00
Olimpia Elbląg
2:2
Elana Toruń
03.11.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:2
Widzew Łódź
03.11.2018
17:00
Skra Częstochowa
1:0
Siarka Tarnobrzeg
03.11.2018
14:00
Ruch Chorzów
2:1
Pogoń Siedlce
03.11.2018
18:00
Radomiak Radom
5:1
Górnik Łęczna
04.11.2018
14:00
GKS Bełchatów
3:0
Błękitni Stargard
04.11.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:1
ROW Rybnik
04.11.2018
12:00
Stal Stalowa Wola
4:2
Gryf Wejherowo
04.11.2018
13:00

18. kolejka 10.11.2018

Stal Stalowa Wola
1:1
ROW Rybnik
10.11.2018
13:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Błękitni Stargard
10.11.2018
17:00
Ruch Chorzów
2:0
Siarka Tarnobrzeg
10.11.2018
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Pogoń Siedlce
10.11.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Resovia Rzeszów
10.11.2018
16:00
Skra Częstochowa
0:0
Radomiak Radom
10.11.2018
14:00
Olimpia Elbląg
:
Widzew Łódź
10.11.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15
Rozwój Katowice
0:0
Elana Toruń
21.11.2018
13:00

19. kolejka 17.11.2018

Resovia Rzeszów
1:0
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
1:1
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
1:1
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
2:0
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
3:1
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
5:1
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
0:0
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
1:1
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

20. kolejka 24.11.2018

Górnik Łęczna
4:1
ROW Rybnik
24.11.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Elana Toruń
24.11.2018
13:00
Olimpia Grudziądz
2:3
Siarka Tarnobrzeg
24.11.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:1
Pogoń Siedlce
24.11.2018
17:00
GKS Bełchatów
2:2
Radomiak Radom
24.11.2018
17:00
Skra Częstochowa
1:0
Ruch Chorzów
24.11.2018
13:00
Znicz Pruszków
1:0
Widzew Łódź
24.11.2018
17:00
Rozwój Katowice
3:1
Błękitni Stargard
25.11.2018
13:00
Gryf Wejherowo
1:0
Resovia Rzeszów
25.11.2018
13:00

21. kolejka 01.12.2018

Elana Toruń
0:2
Gryf Wejherowo
01.12.2018
13:00
Resovia Rzeszów
:
ROW Rybnik
01.12.2018
12:00
Widzew Łódź
0:0
Stal Stalowa Wola
01.12.2018
19:10
Pogoń Siedlce
1:0
Rozwój Katowice
01.12.2018
16:00
Błękitni Stargard
3:2
Znicz Pruszków
01.12.2018
13:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Bełchatów
01.12.2018
13:00
Ruch Chorzów
1:1
Górnik Łęczna
01.12.2018
17:00
Radomiak Radom
4:2
Olimpia Grudziądz
02.12.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Olimpia Elbląg
05.12.2018
13:00

22. kolejka

GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
 
 
Skra Częstochowa
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Górnik Łęczna
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
 
 
Znicz Pruszków
:
Pogoń Siedlce
 
 
ROW Rybnik
:
Elana Toruń
 
 
Rozwój Katowice
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Radomiak Radom
 
 
Gryf Wejherowo
:
Widzew Łódź
 
 

23. kolejka

Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
 
 
Pogoń Siedlce
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Radomiak Radom
:
Rozwój Katowice
 
 
Widzew Łódź
:
ROW Rybnik
 
 
Błękitni Stargard
:
Gryf Wejherowo
 
 
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
 
 
Ruch Chorzów
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Znicz Pruszków
 
 

24. kolejka

Stal Stalowa Wola
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
 
 
Rozwój Katowice
:
Skra Częstochowa
 
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Bełchatów
 
 
Olimpia Elbląg
:
Ruch Chorzów
 
 
Górnik Łęczna
:
Elana Toruń
 
 
ROW Rybnik
:
Błękitni Stargard
 
 
Znicz Pruszków
:
Radomiak Radom
 
 
Gryf Wejherowo
:
Pogoń Siedlce
 
 

25. kolejka

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
 
 
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
 
 
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
 
 
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
 
 
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
 
 
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
 
 

26. kolejka

ROW Rybnik
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
 
 
Gryf Wejherowo
:
Radomiak Radom
 
 
Olimpia Elbląg
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Rozwój Katowice
:
GKS Bełchatów
 
 
Górnik Łęczna
:
Widzew Łódź
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
 
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
 
 
Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
 
 

27. kolejka

Pogoń Siedlce
:
Elana Toruń
 
 
Ruch Chorzów
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Resovia Rzeszów
 
 
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
 
 
Olimpia Elbląg
:
Górnik Łęczna
 
 
Błękitni Stargard
:
Widzew Łódź
 
 
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Rozwój Katowice
 
 
Skra Częstochowa
:
Gryf Wejherowo
 
 

28. kolejka

Znicz Pruszków
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Gryf Wejherowo
:
Ruch Chorzów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
 
 
Elana Toruń
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Stal Stalowa Wola
:
GKS Bełchatów
 
 
Widzew Łódź
:
Pogoń Siedlce
 
 
Rozwój Katowice
:
Olimpia Elbląg
 
 
ROW Rybnik
:
Skra Częstochowa
 
 
Górnik Łęczna
:
Błękitni Stargard
 
 

29. kolejka

Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
 
 
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
 
 
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
 
 
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
 
 
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
 
 
Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Resovia Rzeszów pauzuje.

30. kolejka

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
 
 
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
 
 
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
 
 
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
 
 
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
 
 
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
 
 
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
 
 

31. kolejka

GKS Bełchatów
:
Resovia Rzeszów
 
 
Rozwój Katowice
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Pogoń Siedlce
 
 
Olimpia Grudziądz
:
ROW Rybnik
 
 
Znicz Pruszków
:
Górnik Łęczna
 
 
Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
 
 
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
 
 
Ruch Chorzów
:
Elana Toruń
 
 
Radomiak Radom
:
Błękitni Stargard
 
 

32. kolejka

Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
 
 
Górnik Łęczna
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Pogoń Siedlce
:
Radomiak Radom
 
 
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Olimpia Grudziądz
 
 
ROW Rybnik
:
Olimpia Elbląg
 
 
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
 
 
Widzew Łódź
:
Ruch Chorzów
 
 
Gryf Wejherowo
:
Rozwój Katowice
 
 

33. kolejka

Ruch Chorzów
:
Błękitni Stargard
 
 
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Olimpia Elbląg
:
Resovia Rzeszów
 
 
Rozwój Katowice
:
ROW Rybnik
 
 
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Łęczna
 
 
GKS Bełchatów
:
Widzew Łódź
 
 
Olimpia Grudziądz
:
Elana Toruń
 
 
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
 
 

34. kolejka

Resovia Rzeszów
:
Rozwój Katowice
 
 
Elana Toruń
:
Olimpia Elbląg
 
 
Widzew Łódź
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Skra Częstochowa
 
 
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
 
 
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
 
 
Błękitni Stargard
:
GKS Bełchatów
 
 
ROW Rybnik
:
Znicz Pruszków
 
 
Gryf Wejherowo
:
Stal Stalowa Wola
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Resovia Rzeszów
:
Rozwój Katowice
 
 
Elana Toruń
:
Olimpia Elbląg
 
 
Widzew Łódź
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Skra Częstochowa
 
 
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
 
 
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
 
 
Błękitni Stargard
:
GKS Bełchatów
 
 
ROW Rybnik
:
Znicz Pruszków
 
 
Gryf Wejherowo
:
Stal Stalowa Wola

34. kolejka

 
 
Resovia Rzeszów
:
Rozwój Katowice
 
 
Elana Toruń
:
Olimpia Elbląg
 
 
Widzew Łódź
:
Olimpia Grudziądz
 
 
Siarka Tarnobrzeg
:
Skra Częstochowa
 
 
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
 
 
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
 
 
Błękitni Stargard
:
GKS Bełchatów
 
 
ROW Rybnik
:
Znicz Pruszków
 
 
Gryf Wejherowo
:
Stal Stalowa Wola

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30