facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.07.2018

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Radomiak Radom
1:0
Skra Częstochowa
21.07.2018
18:00
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00

2. kolejka 28.07.2018

Stal Stalowa Wola
2:1
Resovia Rzeszów
28.07.2018
17:00
Rozwój Katowice
0:4
Widzew Łódź
28.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
1:0
ROW Rybnik
28.07.2018
17:00
Ruch Chorzów
0:2
Radomiak Radom
28.07.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Pogoń Siedlce
28.07.2018
18:00
Znicz Pruszków
0:2
Elana Toruń
28.07.2018
18:00
GKS Bełchatów
2:0
Siarka Tarnobrzeg
28.07.2018
19:00
Górnik Łęczna
2:1
Skra Częstochowa
28.07.2018
20:00
Olimpia Elbląg
0:1
Błękitni Stargard
29.07.2018
18:00

3. kolejka 03.08.2018

ROW Rybnik
1:2
Górnik Łęczna
03.08.2018
18:00
Błękitni Stargard
1:1
Rozwój Katowice
04.08.2018
16:00
Elana Toruń
2:1
Stal Stalowa Wola
04.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Olimpia Grudziądz
04.08.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Elbląg
04.08.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Gryf Wejherowo
04.08.2018
17:00
Radomiak Radom
1:1
GKS Bełchatów
04.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
4:0
Skra Częstochowa
04.08.2018
18:00
Widzew Łódź
1:1
Znicz Pruszków
04.08.2018
19:10

4. kolejka 11.08.2018

Gryf Wejherowo
3:1
Elana Toruń
10.08.2018
18:00
ROW Rybnik
2:1
Resovia Rzeszów
11.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Widzew Łódź
11.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
11.08.2018
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Błękitni Stargard
11.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Radomiak Radom
11.08.2018
18:00
GKS Bełchatów
3:0
Skra Częstochowa
11.08.2018
19:00
Górnik Łęczna
5:1
Ruch Chorzów
11.08.2018
20:00
Olimpia Elbląg
0:2
Siarka Tarnobrzeg
12.08.2018
18:00

5. kolejka 18.08.2018

Ruch Chorzów
2:2
GKS Bełchatów
17.08.2018
19:20
Olimpia Grudziądz
4:0
Skra Częstochowa
17.08.2018
19:00
Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
3:1
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10

6. kolejka 22.08.2018

Resovia Rzeszów
0:0
Elana Toruń
22.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Pogoń Siedlce
22.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
1:0
Radomiak Radom
22.08.2018
17:00
ROW Rybnik
2:2
Widzew Łódź
22.08.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:0
Błękitni Stargard
22.08.2018
18:00
Górnik Łęczna
1:1
GKS Bełchatów
22.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Ruch Chorzów
22.08.2018
18:00
Olimpia Elbląg
1:0
Skra Częstochowa
22.08.2018
17:00
Znicz Pruszków
2:2
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
19:00

7. kolejka 25.08.2018

Siarka Tarnobrzeg
3:0
Stal Stalowa Wola
25.08.2018
17:00
Widzew Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
25.08.2018
19:10
Skra Częstochowa
2:0
Rozwój Katowice
25.08.2018
17:30
GKS Bełchatów
2:1
Olimpia Grudziądz
26.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:0
Olimpia Elbląg
26.08.2018
18:00
Elana Toruń
2:0
Górnik Łęczna
26.08.2018
15:00
Błękitni Stargard
1:1
ROW Rybnik
26.08.2018
16:00
Radomiak Radom
4:0
Znicz Pruszków
26.08.2018
17:00
Pogoń Siedlce
7:2
Gryf Wejherowo
26.08.2018
19:00

8. kolejka 01.09.2018

Resovia Rzeszów
1:0
Błękitni Stargard
01.09.2018
16:00
Elana Toruń
0:0
Widzew Łódź
01.09.2018
16:00
Rozwój Katowice
0:3
Ruch Chorzów
01.09.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Radomiak Radom
01.09.2018
17:00
ROW Rybnik
1:1
Pogoń Siedlce
01.09.2018
17:00
Górnik Łęczna
1:3
Olimpia Grudziądz
01.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:1
GKS Bełchatów
01.09.2018
19:45
Znicz Pruszków
2:1
Skra Częstochowa
01.09.2018
19:00
Gryf Wejherowo
1:1
Siarka Tarnobrzeg
02.09.2018
16:00

9. kolejka 08.09.2018

Siarka Tarnobrzeg
0:2
ROW Rybnik
08.09.2018
16:00
Pogoń Siedlce
1:3
Resovia Rzeszów
08.09.2018
16:00
Radomiak Radom
3:0
Gryf Wejherowo
08.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:0
Olimpia Elbląg
08.09.2018
18:00
GKS Bełchatów
2:1
Rozwój Katowice
08.09.2018
18:00
Widzew Łódź
3:0
Górnik Łęczna
08.09.2018
19:10
Skra Częstochowa
3:2
Stal Stalowa Wola
08.09.2018
17:00
Ruch Chorzów
1:1
Znicz Pruszków
11.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

10. kolejka 15.09.2018

Elana Toruń
3:0
Pogoń Siedlce
15.09.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Ruch Chorzów
15.09.2018
16:00
Resovia Rzeszów
3:0
Siarka Tarnobrzeg
15.09.2018
16:00
ROW Rybnik
2:2
Radomiak Radom
15.09.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Olimpia Elbląg
15.09.2018
18:00
Widzew Łódź
4:2
Błękitni Stargard
15.09.2018
19:10
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
15.09.2018
19:00
Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2018
15:00
Gryf Wejherowo
0:1
Skra Częstochowa
16.09.2018
16:00

11. kolejka 22.09.2018

Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Radomiak Radom
5:0
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
1:2
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Częstochowa
0:0
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30
Błękitni Stargard
0:2
Górnik Łęczna
23.09.2018
16:00

12. kolejka 29.09.2018

Błękitni Stargard
3:0
Pogoń Siedlce
29.09.2018
15:00
Widzew Łódź
4:0
Siarka Tarnobrzeg
29.09.2018
19:10
Znicz Pruszków
1:1
Olimpia Elbląg
29.09.2018
18:30
ROW Rybnik
1:0
Ruch Chorzów
30.09.2018
16:00
Gryf Wejherowo
0:1
GKS Bełchatów
30.09.2018
15:00
Elana Toruń
2:1
Radomiak Radom
30.09.2018
15:00
Górnik Łęczna
2:2
Rozwój Katowice
30.09.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
4:2
Olimpia Grudziądz
01.10.2018
15:00
Resovia Rzeszów pauzuje.

13. kolejka 06.10.2018

Rozwój Katowice
1:3
Znicz Pruszków
06.10.2018
15:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Błękitni Stargard
06.10.2018
15:00
Radomiak Radom
0:1
Widzew Łódź
06.10.2018
15:30
Pogoń Siedlce
4:0
Górnik Łęczna
06.10.2018
17:00
GKS Bełchatów
1:0
ROW Rybnik
06.10.2018
17:00
Olimpia Elbląg
3:2
Stal Stalowa Wola
06.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:2
Elana Toruń
06.10.2018
16:00
Ruch Chorzów
5:1
Resovia Rzeszów
06.10.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Gryf Wejherowo
07.10.2018
18:00

14. kolejka 13.10.2018

Resovia Rzeszów
0:0
GKS Bełchatów
13.10.2018
15:00
Stal Stalowa Wola
4:0
Rozwój Katowice
13.10.2018
15:00
Pogoń Siedlce
2:1
Siarka Tarnobrzeg
13.10.2018
15:00
ROW Rybnik
1:1
Olimpia Grudziądz
13.10.2018
16:30
Górnik Łęczna
2:2
Znicz Pruszków
13.10.2018
18:00
Widzew Łódź
2:0
Skra Częstochowa
13.10.2018
19:10
Gryf Wejherowo
0:2
Olimpia Elbląg
14.10.2018
14:00
Elana Toruń
0:0
Ruch Chorzów
24.10.2018
15:00
Błękitni Stargard
0:6
Radomiak Radom
31.10.2018
14:00

15. kolejka 20.10.2018

Znicz Pruszków
0:2
Stal Stalowa Wola
18.10.2018
19:00
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
3:2
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
0:0
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:4
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
0:0
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
1:0
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
1:3
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
2:1
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

16. kolejka 27.10.2018

Błękitni Stargard
3:1
Ruch Chorzów
27.10.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Radomiak Radom
27.10.2018
14:00
Resovia Rzeszów
2:0
Olimpia Elbląg
27.10.2018
14:00
ROW Rybnik
0:2
Rozwój Katowice
27.10.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Skra Częstochowa
27.10.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:0
Stal Stalowa Wola
27.10.2018
18:00
Widzew Łódź
0:0
GKS Bełchatów
27.10.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Olimpia Grudziądz
28.10.2018
13:00
Gryf Wejherowo
5:2
Znicz Pruszków
28.10.2018
13:00

17. kolejka 03.11.2018

Rozwój Katowice
1:2
Resovia Rzeszów
03.11.2018
13:00
Olimpia Elbląg
2:2
Elana Toruń
03.11.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
3:2
Widzew Łódź
03.11.2018
17:00
Skra Częstochowa
1:0
Siarka Tarnobrzeg
03.11.2018
14:00
Ruch Chorzów
2:1
Pogoń Siedlce
03.11.2018
18:00
Radomiak Radom
5:1
Górnik Łęczna
04.11.2018
14:00
GKS Bełchatów
3:0
Błękitni Stargard
04.11.2018
17:00
Znicz Pruszków
3:1
ROW Rybnik
04.11.2018
12:00
Stal Stalowa Wola
4:2
Gryf Wejherowo
04.11.2018
13:00

18. kolejka 10.11.2018

Stal Stalowa Wola
1:1
ROW Rybnik
10.11.2018
13:00
Olimpia Grudziądz
3:1
Błękitni Stargard
10.11.2018
17:00
Ruch Chorzów
2:0
Siarka Tarnobrzeg
10.11.2018
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Pogoń Siedlce
10.11.2018
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Resovia Rzeszów
10.11.2018
16:00
Skra Częstochowa
0:0
Radomiak Radom
10.11.2018
14:00
Olimpia Elbląg
:
Widzew Łódź
10.11.2018
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15
Rozwój Katowice
0:0
Elana Toruń
21.11.2018
13:00

19. kolejka 17.11.2018

Resovia Rzeszów
1:0
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
1:1
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
1:1
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
2:0
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
3:1
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
5:1
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
0:0
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
1:1
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

20. kolejka 24.11.2018

Górnik Łęczna
4:1
ROW Rybnik
24.11.2018
18:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Elana Toruń
24.11.2018
13:00
Olimpia Grudziądz
2:3
Siarka Tarnobrzeg
24.11.2018
17:00
Olimpia Elbląg
1:1
Pogoń Siedlce
24.11.2018
17:00
GKS Bełchatów
2:2
Radomiak Radom
24.11.2018
17:00
Skra Częstochowa
1:0
Ruch Chorzów
24.11.2018
13:00
Znicz Pruszków
1:0
Widzew Łódź
24.11.2018
17:00
Rozwój Katowice
3:1
Błękitni Stargard
25.11.2018
13:00
Gryf Wejherowo
1:0
Resovia Rzeszów
25.11.2018
13:00

21. kolejka 01.12.2018

Elana Toruń
0:2
Gryf Wejherowo
01.12.2018
13:00
Resovia Rzeszów
:
ROW Rybnik
01.12.2018
12:00
Widzew Łódź
0:0
Stal Stalowa Wola
01.12.2018
19:10
Pogoń Siedlce
1:0
Rozwój Katowice
01.12.2018
16:00
Błękitni Stargard
3:2
Znicz Pruszków
01.12.2018
13:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Bełchatów
01.12.2018
13:00
Ruch Chorzów
1:1
Górnik Łęczna
01.12.2018
17:00
Radomiak Radom
4:2
Olimpia Grudziądz
02.12.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Olimpia Elbląg
05.12.2018
13:00

22. kolejka 02.03.2019

GKS Bełchatów
1:0
Ruch Chorzów
02.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
0:4
Olimpia Grudziądz
02.03.2019
13:30
Stal Stalowa Wola
4:2
Błękitni Stargard
02.03.2019
14:00
Znicz Pruszków
0:2
Pogoń Siedlce
02.03.2019
18:00
ROW Rybnik
0:1
Elana Toruń
02.03.2019
14:00
Rozwój Katowice
6:0
Siarka Tarnobrzeg
02.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
2:1
Radomiak Radom
02.03.2019
17:00
Górnik Łęczna
1:0
Resovia Rzeszów
03.03.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:2
Widzew Łódź
03.03.2019
13:00

23. kolejka 09.03.2019

Elana Toruń
0:1
Resovia Rzeszów
09.03.2019
13:00
Pogoń Siedlce
5:1
Stal Stalowa Wola
09.03.2019
15:00
Radomiak Radom
2:0
Rozwój Katowice
09.03.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
ROW Rybnik
09.03.2019
19:10
Błękitni Stargard
4:1
Gryf Wejherowo
09.03.2019
13:00
GKS Bełchatów
2:0
Górnik Łęczna
09.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Olimpia Elbląg
09.03.2019
12:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Znicz Pruszków
09.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:2
Olimpia Grudziądz
10.03.2019
13:05

24. kolejka 16.03.2019

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
1:1
Widzew Łódź
16.03.2019
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Skra Częstochowa
16.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Ruch Chorzów
16.03.2019
17:00
ROW Rybnik
1:0
Błękitni Stargard
16.03.2019
14:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Bełchatów
17.03.2019
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Elana Toruń
17.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
17.03.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Pogoń Siedlce
17.03.2019
13:00

25. kolejka 23.03.2019

Błękitni Stargard
1:1
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
2:2
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
6:1
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:4
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

26. kolejka 30.03.2019

Resovia Rzeszów
1:3
Pogoń Siedlce
27.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
1:0
Ruch Chorzów
29.03.2019
19:00
ROW Rybnik
1:1
Siarka Tarnobrzeg
30.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Olimpia Grudziądz
30.03.2019
17:00
Rozwój Katowice
0:0
GKS Bełchatów
30.03.2019
15:00
Stal Stalowa Wola
1:4
Skra Częstochowa
30.03.2019
15:00
Gryf Wejherowo
0:3
Radomiak Radom
31.03.2019
14:00
Górnik Łęczna
0:0
Widzew Łódź
31.03.2019
13:05
Elana Toruń
2:1
Błękitni Stargard
31.03.2019
15:00

27. kolejka 06.04.2019

Pogoń Siedlce
2:0
Elana Toruń
06.04.2019
16:00
Ruch Chorzów
1:1
Stal Stalowa Wola
06.04.2019
18:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Resovia Rzeszów
06.04.2019
16:00
Radomiak Radom
0:0
ROW Rybnik
06.04.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:0
Górnik Łęczna
06.04.2019
18:00
Błękitni Stargard
0:0
Widzew Łódź
06.04.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
3:0
Rozwój Katowice
06.04.2019
18:00
Skra Częstochowa
2:1
Gryf Wejherowo
06.04.2019
16:00
GKS Bełchatów
3:0
Znicz Pruszków
07.04.2019
13:05

28. kolejka 13.04.2019

Znicz Pruszków
2:1
Olimpia Grudziądz
12.04.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:0
Radomiak Radom
13.04.2019
16:00
Elana Toruń
4:2
Siarka Tarnobrzeg
13.04.2019
13:00
Stal Stalowa Wola
1:0
GKS Bełchatów
13.04.2019
16:00
Rozwój Katowice
0:1
Olimpia Elbląg
13.04.2019
15:00
ROW Rybnik
0:0
Skra Częstochowa
13.04.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:1
Błękitni Stargard
13.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
3:2
Ruch Chorzów
14.04.2019
16:00
Widzew Łódź
1:1
Pogoń Siedlce
14.04.2019
13:05

29. kolejka 20.04.2019

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

30. kolejka 24.04.2019

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

31. kolejka 27.04.2019

Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
27.04.2019
12:00
GKS Bełchatów
:
Resovia Rzeszów
28.04.2019
17:00
Rozwój Katowice
:
Stal Stalowa Wola
28.04.2019
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Pogoń Siedlce
28.04.2019
17:00
Olimpia Grudziądz
:
ROW Rybnik
28.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Łęczna
28.04.2019
13:05
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
28.04.2019
19:00
Ruch Chorzów
:
Elana Toruń
28.04.2019
18:00
Radomiak Radom
:
Błękitni Stargard
28.04.2019
17:00

32. kolejka 04.05.2019

Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
04.05.2019
17:00
Pogoń Siedlce
:
Radomiak Radom
04.05.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Olimpia Grudziądz
04.05.2019
17:00
ROW Rybnik
:
Olimpia Elbląg
04.05.2019
17:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
04.05.2019
14:00
Widzew Łódź
:
Ruch Chorzów
04.05.2019
19:10
Górnik Łęczna
:
Siarka Tarnobrzeg
05.05.2019
17:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
05.05.2019
13:05
Gryf Wejherowo
:
Rozwój Katowice
05.05.2019
17:00

33. kolejka 11.05.2019

Ruch Chorzów
:
Błękitni Stargard
11.05.2019
18:00
Radomiak Radom
:
Siarka Tarnobrzeg
11.05.2019
17:00
Olimpia Elbląg
:
Resovia Rzeszów
11.05.2019
17:00
Rozwój Katowice
:
ROW Rybnik
11.05.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
11.05.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Łęczna
11.05.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Widzew Łódź
11.05.2019
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Elana Toruń
11.05.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
11.05.2019
00:00

34. kolejka 18.05.2019

Widzew Łódź
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2019
19:10
Resovia Rzeszów
:
Rozwój Katowice
18.05.2019
17:00
Elana Toruń
:
Olimpia Elbląg
18.05.2019
00:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Skra Częstochowa
18.05.2019
17:00
Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
18.05.2019
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Bełchatów
18.05.2019
17:00
ROW Rybnik
:
Znicz Pruszków
18.05.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Stal Stalowa Wola
18.05.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
19.05.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

29. kolejka 20.04.2019

18.04.2019
16:00
Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
20.04.2019
12:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
13:30
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
15:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
18:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
13:05
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola

28. kolejka 13.04.2019

12.04.2019
19:00
Znicz Pruszków
2:1
Olimpia Grudziądz
13.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Radomiak Radom
13.04.2019
13:00
Elana Toruń
4:2
Siarka Tarnobrzeg
13.04.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
1:0
GKS Bełchatów
13.04.2019
15:00
Rozwój Katowice
0:1
Olimpia Elbląg
13.04.2019
16:00
ROW Rybnik
0:0
Skra Częstochowa
13.04.2019
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Błękitni Stargard
14.04.2019
16:00
Gryf Wejherowo
3:2
Ruch Chorzów
14.04.2019
13:05
Widzew Łódź
1:1
Pogoń Siedlce

30. kolejka 24.04.2019

24.04.2019
19:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
17:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
19:05
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz

Wiadomości ligowe


I liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
:
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
:
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
17.04.2019
17:45
Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
:
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
:
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
:
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
17.04.2019
16:00
Górnik Ł.
:
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
17.04.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
20.04.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
:
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Polonia Poznań
17.04.2019
16:00
GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
17.04.2019
17:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
:
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00