facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.05.2018

Talaga
1:2
OL-Fliz
10.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:4
Tonix
10.05.2018
20:00
Euforia
6:1
Pod Blachą
10.05.2018
21:00
Polplast
5:2
K.B. Expansion
10.05.2018
21:00

2. kolejka 17.05.2018

Pod Blachą
4:7
Tonix
17.05.2018
20:00
Talaga
3:4
Polplast
17.05.2018
20:00
Euforia
2:2
OL-Fliz
17.05.2018
21:00
Petrus Travel
4:3
K.B. Expansion
17.05.2018
21:00

3. kolejka 24.05.2018

Pod Blachą
3:3
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:5
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
5:4
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
0:5
Polplast
24.05.2018
21:00

4. kolejka 28.06.2018

OL-Fliz
3:5
Polplast
28.06.2018
20:00
Tonix
2:1
Talaga
28.06.2018
20:00
Pod Blachą
9:3
K.B. Expansion
28.06.2018
21:00
Euforia
11:5
Petrus Travel
28.06.2018
21:00

5. kolejka 07.06.2018

Pod Blachą
1:5
Polplast
07.06.2018
20:00
OL-Fliz
7:1
Petrus Travel
07.06.2018
20:00
K.B. Expansion
3:2
Talaga
07.06.2018
21:00
Tonix
5:8
Euforia
07.06.2018
21:00

6. kolejka 14.06.2018

Pod Blachą
1:4
Talaga
14.06.2018
20:00
OL-Fliz
1:4
Tonix
14.06.2018
20:00
Polplast
4:3
Petrus Travel
14.06.2018
21:00
K.B. Expansion
4:5
Euforia
14.06.2018
21:00

7. kolejka 21.06.2018

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

8. kolejka 30.08.2018

OL-Fliz
5:3
Talaga
30.08.2018
20:00
Tonix
5:7
Petrus Travel
30.08.2018
20:00
Pod Blachą
6:0
Euforia
30.08.2018
21:00
K.B. Expansion
3:11
Polplast
30.08.2018
21:00

9. kolejka 06.09.2018

Tonix
3:5
Pod Blachą
06.09.2018
21:00
Polplast
12:5
Talaga
06.09.2018
20:00
OL-Fliz
4:2
Euforia
06.09.2018
21:00
K.B. Expansion
4:6
Petrus Travel
06.09.2018
20:00

10. kolejka 13.09.2018

OL-Fliz
2:3
Pod Blachą
13.09.2018
21:00
Talaga
4:4
Petrus Travel
13.09.2018
20:00
K.B. Expansion
0:4
Tonix
13.09.2018
20:00
Polplast
4:6
Euforia
13.09.2018
21:00

11. kolejka 20.09.2018

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
0:3 v.o.
Euforia
20.09.2018
21:00
występ zbyt dużej ilości zgłoszonych do rozgrywek MZPN piłkarzy w drużynie Petrus Travel, na boisku 4:2

12. kolejka 27.09.2018

Polplast
4:1
Pod Blachą
27.09.2018
21:00
Petrus Travel
8:3
OL-Fliz
27.09.2018
20:00
Talaga
3:1
K.B. Expansion
27.09.2018
20:00
Euforia
3:1
Tonix
27.09.2018
21:00

13. kolejka 04.10.2018

Talaga
1:6
Pod Blachą
04.10.2018
21:00
Tonix
4:3
OL-Fliz
04.10.2018
20:00
Petrus Travel
1:2
Polplast
04.10.2018
20:00
Euforia
15:2
K.B. Expansion
04.10.2018
21:00

14. kolejka 11.10.2018

Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
21:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
20:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
21:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion
11.10.2018
20:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 11.10.2018

11.10.2018
21:00
Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
20:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
21:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
20:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion

14. kolejka 11.10.2018

11.10.2018
21:00
Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
20:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
21:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
20:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00