facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.05.2018

FC Toruń
2:2
Clearex Chorzów
03.05.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:2
Piast Gliwice
03.05.2018
18:45
Rekord Bielsko Biała
9:2
Red Dragons Pniewy
03.05.2018
19:00

2. kolejka 05.05.2018

Gatta Zduńska Wola
3:2
Red Dragons Pniewy
06.05.2018
18:00
FC Toruń
2:2
Rekord Bielsko Biała
06.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
3:2
Piast Gliwice
06.05.2018
18:00

3. kolejka 12.05.2018

Red Dragons Pniewy
3:4
Piast Gliwice
13.05.2018
15:30
Gatta Zduńska Wola
1:4
FC Toruń
13.05.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
2:4
Clearex Chorzów
14.05.2018
20:00

4. kolejka 19.05.2018

FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

5. kolejka 26.05.2018

Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30
Red Dragons Pniewy
:
Clearex Chorzów
26.05.2018
 
Piast Gliwice
:
FC Toruń
26.05.2018
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

5. kolejka 26.05.2018

25.05.2018
18:30
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
26.05.2018
 
Red Dragons Pniewy
:
Clearex Chorzów
26.05.2018
 
Piast Gliwice
:
FC Toruń

4. kolejka 19.05.2018

19.05.2018
18:00
FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
20.05.2018
18:00
Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
21.05.2018
20:00
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny