facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
16.04.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
Armatura Kraków
16.04.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
16.04.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
4:2
Borek Kraków
16.04.2018
18:00
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy Kraków
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

3. kolejka 07.05.2018

Borek Kraków
2:2
Prądniczanka Kraków
07.05.2018
18:30
Wanda Kraków
6:2
Strzelcy Kraków
07.05.2018
18:00
Armatura Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
07.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
07.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
0:5
Tyniec Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Victoria Kobierzyn
2:2
Prądniczanka Kraków
14.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Tyniec Kraków
14.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
3:3
Wanda Kraków
14.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Borek Kraków
14.05.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:1
Armatura Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy Kraków
21.05.2018
18:30

6. kolejka 28.05.2018

Wanda Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
28.05.2018
18:00
Borek Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
28.05.2018
18:30
Strzelcy Kraków
6:0
Victoria Kobierzyn
28.05.2018
18:00
Armatura Kraków
2:3
Tyniec Kraków
28.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
3:5
Krakus Swoszowice
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Wieczysta Kraków
1:5
Prądniczanka Kraków
04.06.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Wanda Kraków
04.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Borek Kraków
04.06.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Strzelcy Kraków
04.06.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:6
Armatura Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Krakus Swoszowice
3:0
Prądniczanka Kraków
11.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
11.06.2018
18:00
Armatura Kraków
3:2
Victoria Kobierzyn
11.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
3:2
Wieczysta Kraków
11.06.2018
18:00
Borek Kraków
1:1
Wanda Kraków
11.06.2018
18:30

9. kolejka 18.06.2018

Wanda Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Strzelcy Kraków
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

10. kolejka 25.06.2018

Prądniczanka Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
2:1
Wanda Kraków
 
 
Armatura Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30

11. kolejka 27.08.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Armatura Kraków
27.08.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:3
Strzelcy Kraków
27.08.2018
18:00
Krakus Swoszowice
1:0
Borek Kraków
27.08.2018
18:00
Wanda Kraków
2:0
Tyniec Kraków
27.08.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
0:6
Wieczysta Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:1
Borek Kraków
03.09.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Wanda Kraków
03.09.2018
18:00
Wieczysta Kraków
2:1
Armatura Kraków
03.09.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Zwierzyniecki Kraków
03.09.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
03.09.2018
18:00

13. kolejka 10.09.2018

Prądniczanka Kraków
4:1
Victoria Kobierzyn
10.09.2018
17:30
Tyniec Kraków
5:2
Wieczysta Kraków
10.09.2018
17:30
Wanda Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
10.09.2018
17:30
Borek Kraków
2:2
Zwierzyniecki Kraków
10.09.2018
18:30
Armatura Kraków
0:0
Strzelcy Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy Kraków
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

15. kolejka 24.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:2
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:0
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
2:7
Strzelcy Kraków
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
1:1
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Wieczysta Kraków
01.10.2018
17:00
Wanda Kraków
2:1
Victoria Kobierzyn
01.10.2018
17:00
Borek Kraków
0:1
Tyniec Kraków
01.10.2018
18:30
Strzelcy Kraków
2:3
Krakus Swoszowice
01.10.2018
17:00
Armatura Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
01.10.2018
17:00

17. kolejka 08.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:3
Krakus Swoszowice
08.10.2018
16:30
Zwierzyniecki Kraków
4:1
Tyniec Kraków
08.10.2018
16:30
Victoria Kobierzyn
2:4
Armatura Kraków
08.10.2018
16:30
Wieczysta Kraków
3:2
Strzelcy Kraków
08.10.2018
16:30
Wanda Kraków
4:1
Borek Kraków
08.10.2018
16:30

18. kolejka 15.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

Wiadomości ligowe


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00