facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na sztucznym boisku przy ul.Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku Zwierzynieckiego Kraków.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Grębałowianka Kraków
Cracovia Kraków
16.04.2018
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Cracovii, na boisku 1:1
Garbarnia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.04.2018
19:30
Clepardia Kraków
2:11
Wisła Kraków
16.04.2018
18:00
Prokocim Kraków
0:1
Dąbski Kraków
16.04.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:9
Hutnik Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski Kraków
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30
Hutnik Kraków
9:1
Clepardia Kraków
27.06.2018
 
przełożony

3. kolejka 07.05.2018

Grębałowianka Kraków
2:0
Dąbski Kraków
07.05.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:7
Wisła Kraków
07.05.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:6
Hutnik Kraków
07.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
6:3
Prokocim Kraków
07.05.2018
19:00
Clepardia Kraków
0:3
Garbarnia Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Grębałowianka Kraków
0:1
Wisła Kraków
14.05.2018
18:00
Dąbski Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
14.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Opatkowianka Opatkowice
14.05.2018
19:00
Hutnik Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
14.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:5
Clepardia Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski Kraków
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

6. kolejka 28.05.2018

Grębałowianka Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
5:1
Wisła Kraków
28.05.2018
19:00
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski Kraków
28.05.2018
19:30
Clepardia Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:4
Hutnik Kraków
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Clepardia Kraków
0:4
Grębałowianka Kraków
04.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:1
Garbarnia Kraków
04.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:1
Cracovia Kraków
04.06.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Opatkowianka Opatkowice
04.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
0:6
Wisła Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Hutnik Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
11.06.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Prokocim Kraków
11.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
9:1
Clepardia Kraków
11.06.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Garbarnia Kraków
11.06.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Cracovia Kraków
11.06.2018
18:00

9. kolejka 18.06.2018

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00
Wisła Kraków
5:2
Hutnik Kraków
03.10.2018
 

10. kolejka 25.06.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Garbarnia Kraków
 
 
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Clepardia Kraków
 
 
Cracovia Kraków
8:1
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Dąbski Kraków
5:1
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:4
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

11. kolejka 27.08.2018

Grębałowianka Kraków
5:1
Prokocim Kraków
27.08.2018
18:00
Clepardia Kraków
0:3 v.o.
Hutnik Kraków
27.08.2018
 
Opatkowianka Opatkowice
3:6
Garbarnia Kraków
27.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Dąbski Kraków
27.08.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:11
Wisła Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Dąbski Kraków
2:6
Grębałowianka Kraków
03.09.2018
18:00
Wisła Kraków
7:0
Opatkowianka Opatkowice
03.09.2018
19:30
Hutnik Kraków
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
03.09.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:6
Cracovia Kraków
03.09.2018
18:00
Garbarnia Kraków
1:1
Clepardia Kraków
03.09.2018
19:30

13. kolejka 10.09.2018

Wisła Kraków
3:2
Grębałowianka Kraków
10.09.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Dąbski Kraków
10.09.2018
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:2
Cracovia Kraków
10.09.2018
17:30
Garbarnia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
10.09.2018
19:30
Clepardia Kraków
4:7
Prokocim Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski Kraków
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

15. kolejka 24.09.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
4:3
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
12:0
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
12:1
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
01.10.2018
17:00
Garbarnia Kraków
6:1
Prokocim Kraków
01.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
01.10.2018
19:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2018
17:00
Wisła Kraków
3:2
Dąbski Kraków
01.10.2018
19:30

17. kolejka 08.10.2018

Grębałowianka Kraków
3:6
Hutnik Kraków
08.10.2018
16:30
Prokocim Kraków
1:0
Opatkowianka Opatkowice
08.10.2018
16:30
Clepardia Kraków
0:8
Dąbski Kraków
08.10.2018
16:30
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Kraków
08.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
08.10.2018
19:00

18. kolejka 15.10.2018

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

Wiadomości ligowe


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00