facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Talentów 2008

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  15.04.2018       
1. Hutnik  11  28 42-09
2. Pogoń  11 28  33-11
3. Wisła 11  24  37-13
4. Dunajec  11  22  26-05
5. Bronow.  11  18  17-09
6. Cracovia  11  16  26-24
7. Słowik  11  15  14-19
8. Sandecja  11  09  16-24
9. Karol  11  09  09-23
10. WAP  11  07  06-54
11. AF Ochojno  11 06  11-29
12. Hutnik II  11 04 05-22
  05.05.2018       
1. Dunajec  11  28 25-05
2. Hutnik  11 27  38-02
3. Pogoń  11  25  24-04
4. Sandecja  11  21 18-06
5. Karol  11  19  20-17
6. Hutnik II  11  17 13-16
7. Cracovia  11  17  17-21
8. WAP  11  09 12-26
9. Bronowianka  11  08  07-15
10. Słowik  11  08  09-25
11. AF Ochojno  11 07 04-26
12. Wisła  11 04 05-29
  ??.??.2018       
1.   11  00 00-00
2.   11 00  00-00
3.   11  00 00-00
4.   11  00 00-00
5.   11  00  00-00
6.   11  00  00-00
7.   11  00  00-00
8.   11  00  00-00
9.   11  00  00-00
10.   11  00  00-00
11.   11 00  00-00
12.   11 00 00-00


LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.04.2017

Wisła Kraków
6:0
WAP Wolbrom
15.04.2018
09:00
Bronowianka Kraków
0:0
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
09:00
Hutnik Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2018
09:00
Karol Wadowice
1:0
Słowik Olkusz
15.04.2018
09:15
Pogoń Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
15.04.2018
09:15
Cracovia Kraków
4:2
AF Ochojno
15.04.2018
09:15

2. kolejka 15.04.2017

Hutnik II Kraków
0:2
Cracovia Kraków
15.04.2018
09:30
Pogoń Kraków
2:2
Słowik Olkusz
15.04.2018
09:30
Wisła Kraków
2:0
AF Ochojno
15.04.2018
09:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Hutnik Kraków
15.04.2018
09:45
Karol Wadowice
0:0
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2018
09:45
WAP Wolbrom
1:1
Bronowianka Kraków
15.04.2018
09:45

3. kolejka 15.04.2017

Bronowianka Kraków
0:1
Hutnik Kraków
15.04.2018
10:00
AF Ochojno
1:0
WAP Wolbrom
15.04.2018
10:00
Słowik Olkusz
0:0
Hutnik II Kraków
15.04.2018
10:00
Pogoń Kraków
3:1
Karol Wadowice
15.04.2018
10:15
Wisła Kraków
4:2
Cracovia Kraków
15.04.2018
10:15
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
10:15

4. kolejka 15.04.2017

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Karol Wadowice
15.04.2018
10:30
Hutnik Kraków
1:2
Wisła Kraków
15.04.2018
10:30
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Bronowianka Kraków
15.04.2018
10:30
WAP Wolbrom
2:1
Hutnik II Kraków
15.04.2018
10:45
AF Ochojno
1:4
Pogoń Kraków
15.04.2018
10:45
Słowik Olkusz
1:1
Cracovia Kraków
15.04.2018
10:45

5. kolejka 15.04.2017

Hutnik II Kraków
1:2
AF Ochojno
15.04.2018
11:00
Wisła Kraków
0:2
Bronowianka Kraków
15.04.2018
11:00
Słowik Olkusz
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2018
11:00
Pogoń Kraków
2:1
Cracovia Kraków
15.04.2018
11:15
WAP Wolbrom
0:6
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
11:15
Karol Wadowice
0:3
Hutnik Kraków
15.04.2018
11:15

6. kolejka 15.04.2017

AF Ochojno
0:2
Bronowianka Kraków
15.04.2018
11:30
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Pogoń Kraków
15.04.2018
11:30
Cracovia Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2018
11:30
WAP Wolbrom
3:1
Karol Wadowice
15.04.2018
11:45
Słowik Olkusz
0:4
Hutnik Kraków
15.04.2018
11:45
Hutnik II Kraków
0:6
Wisła Kraków
15.04.2018
11:45

7. kolejka 15.04.2017

WAP Wolbrom
0:3
Słowik Olkusz
15.04.2018
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Hutnik II Kraków
15.04.2018
12:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Wisła Kraków
15.04.2018
12:00
Hutnik Kraków
4:2
Pogoń Kraków
15.04.2018
12:15
Cracovia Kraków
1:4
Bronowianka Kraków
15.04.2018
12:15
AF Ochojno
1:2
Karol Wadowice
15.04.2018
12:15

8. kolejka 15.04.2017

Pogoń Kraków
3:1
Wisła Kraków
15.04.2018
12:30
Karol Wadowice
0:2
Cracovia Kraków
15.04.2018
12:30
Bronowianka Kraków
0:0
Hutnik II Kraków
15.04.2018
12:30
Sandecja Nowy Sącz
4:1
AF Ochojno
15.04.2018
12:45
Hutnik Kraków
14:0
WAP Wolbrom
15.04.2018
12:45
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Słowik Olkusz
15.04.2018
12:45

9. kolejka 15.04.2017

Cracovia Kraków
0:5
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
13:00
WAP Wolbrom
0:7
Sandecja Nowy Sącz
15.04.2018
13:00
AF Ochojno
1:3
Hutnik Kraków
15.04.2018
13:00
Słowik Olkusz
1:4
Wisła Kraków
15.04.2018
13:15
Hutnik II Kraków
2:2
Karol Wadowice
15.04.2018
13:15
Bronowianka Kraków
1:3
Pogoń Kraków
15.04.2018
13:15

10. kolejka 15.04.2017

Cracovia Kraków
6:0
WAP Wolbrom
15.04.2018
13:30
Wisła Kraków
5:1
Karol Wadowice
15.04.2018
13:30
Sandecja Nowy Sącz
0:3
Pogoń Kraków
15.04.2018
13:30
AF Ochojno
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
13:30
Bronowianka Kraków
1:2
Słowik Olkusz
15.04.2018
13:30
Hutnik Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
15.04.2018
13:30

11. kolejka 15.04.2017

Słowik Olkusz
3:2
AF Ochojno
15.04.2018
14:00
Cracovia Kraków
3:6
Hutnik Kraków
15.04.2018
14:00
Hutnik II Kraków
0:3
Dunajec Nowy Sącz
15.04.2018
14:00
Bronowianka Kraków
3:0
Karol Wadowice
15.04.2018
14:15
Sandecja Nowy Sącz
0:6
Wisła Kraków
15.04.2018
14:15
Pogoń Kraków
8:0
WAP Wolbrom
15.04.2018
14:15

12. kolejka 05.05.2017

WAP Wolbrom
0:4
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
09:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Słowik Olkusz
05.05.2018
09:00
Hutnik II Kraków
0:0
AF Ochojno
05.05.2018
09:00
Wisła Kraków
0:1
Bronowianka Kraków
05.05.2018
09:15
Hutnik Kraków
4:0
Karol Wadowice
05.05.2018
09:15
Pogoń Kraków
4:0
Cracovia Kraków
05.05.2018
09:15

13. kolejka 05.05.2017

Karol Wadowice
0:3
Pogoń Kraków
05.05.2018
09:30
Hutnik Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
05.05.2018
09:30
WAP Wolbrom
3:2
Cracovia Kraków
05.05.2018
09:30
Słowik Olkusz
1:0
Hutnik II Kraków
05.05.2018
09:45
Wisła Kraków
1:0
AF Ochojno
05.05.2018
09:45
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Sandecja Nowy Sącz
05.05.2018
09:45

14. kolejka 05.05.2017

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Hutnik II Kraków
05.05.2018
10:00
Cracovia Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
10:00
Bronowianka Kraków
1:2
Karol Wadowice
05.05.2018
10:00
Hutnik Kraków
4:0
Wisła Kraków
05.05.2018
10:15
WAP Wolbrom
0:1
Pogoń Kraków
05.05.2018
10:15
AF Ochojno
1:0
Słowik Olkusz
05.05.2018
10:15

15. kolejka 05.05.2017

Słowik Olkusz
2:2
Wisła Kraków
05.05.2018
10:30
Hutnik II Kraków
3:2
WAP Wolbrom
05.05.2018
10:30
AF Ochojno
0:1
Sandecja Nowy Sącz
05.05.2018
10:30
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Karol Wadowice
05.05.2018
10:45
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
05.05.2018
10:45
Bronowianka Kraków
0:2
Pogoń Kraków
05.05.2018
10:45

16. kolejka 05.05.2017

Karol Wadowice
2:2
Cracovia Kraków
05.05.2018
11:00
WAP Wolbrom
0:4
Sandecja Nowy Sącz
05.05.2018
11:00
Bronowianka Kraków
1:2
AF Ochojno
05.05.2018
11:00
Hutnik Kraków
0:0
Pogoń Kraków
05.05.2018
11:15
Dunajec Nowy Sącz
3:2
Słowik Olkusz
05.05.2018
11:15
Wisła Kraków
0:4
Hutnik II Kraków
05.05.2018
11:15

17. kolejka 05.05.2017

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Wisła Kraków
05.05.2018
11:30
Bronowianka Kraków
0:0
Hutnik II Kraków
05.05.2018
11:30
Słowik Olkusz
0:7
Hutnik Kraków
05.05.2018
11:30
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
05.05.2018
11:45
Karol Wadowice
4:1
WAP Wolbrom
05.05.2018
11:45
Pogoń Kraków
5:0
AF Ochojno
05.05.2018
11:45

18. kolejka 05.05.2017

Dunajec Nowy Sącz
1:0
Bronowianka Kraków
05.05.2018
12:30
AF Ochojno
0:2
Karol Wadowice
05.05.2018
12:30
Słowik Olkusz
1:0
WAP Wolbrom
05.05.2018
12:30
Hutnik II Kraków
0:7
Hutnik Kraków
05.05.2018
12:45
Pogoń Kraków
1:2
Sandecja Nowy Sącz
05.05.2018
12:45
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
05.05.2018
12:45

19. kolejka 05.05.2017

Hutnik Kraków
4:0
WAP Wolbrom
05.05.2018
13:00
Wisła Kraków
0:3
Pogoń Kraków
05.05.2018
13:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
05.05.2018
13:00
AF Ochojno
0:4
Cracovia Kraków
05.05.2018
13:15
Hutnik II Kraków
2:1
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
13:15
Słowik Olkusz
1:1
Bronowianka Kraków
05.05.2018
13:15

20. kolejka 05.05.2017

Pogoń Kraków
2:0
Słowik Olkusz
05.05.2018
13:30
Dunajec Nowy Sącz
2:0
AF Ochojno
05.05.2018
13:30
Cracovia Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
05.05.2018
13:30
Bronowianka Kraków
2:1
WAP Wolbrom
05.05.2018
13:45
Karol Wadowice
3:0
Wisła Kraków
05.05.2018
13:45
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Hutnik Kraków
05.05.2018
13:45

21. kolejka 05.05.2017

Pogoń Kraków
0:2
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
14:00
WAP Wolbrom
2:0
Wisła Kraków
05.05.2018
14:00
AF Ochojno
0:7
Hutnik Kraków
05.05.2018
14:00
Cracovia Kraków
2:1
Słowik Olkusz
05.05.2018
14:15
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Bronowianka Kraków
05.05.2018
14:15
Hutnik II Kraków
0:2
Karol Wadowice
05.05.2018
14:15

22. kolejka 05.05.2017

Bronowianka Kraków
1:2
Cracovia Kraków
05.05.2018
14:30
Pogoń Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
05.05.2018
14:30
Karol Wadowice
4:1
Słowik Olkusz
05.05.2018
14:30
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Wisła Kraków
05.05.2018
14:45
AF Ochojno
1:3
WAP Wolbrom
05.05.2018
14:45
Hutnik Kraków
0:0
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
14:45

23. kolejka 03.06.2018

Skawinka Skawina
1:2
AP 21 Kraków
03.06.2018
09:00
Pogoń Kraków
2:0
AF Ochojno
03.06.2018
09:00
WAP Wolbrom
0:0
Hutnik Kraków
03.06.2018
09:00
Słowik Olkusz
1:1
Cracovia Kraków
03.06.2018
09:15
Wisła Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
09:15
Karol Wadowice
2:0
Hutnik II Kraków
03.06.2018
09:15
pauzuje.

24. kolejka 03.06.2018

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Karol Wadowice
03.06.2018
09:30
Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2018
09:30
Skawinka Skawina
2:2
Hutnik II Kraków
03.06.2018
09:30
AF Ochojno
0:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
09:45
Słowik Olkusz
0:3
Hutnik Kraków
03.06.2018
09:45
AP 21 Kraków
1:3
Pogoń Kraków
03.06.2018
09:45
pauzuje.

25. kolejka 03.06.2018

Pogoń Kraków
3:0
WAP Wolbrom
03.06.2018
10:00
Hutnik II Kraków
0:3
AP 21 Kraków
03.06.2018
10:00
Cracovia Kraków
0:3
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
10:00
Wisła Kraków
0:3
Słowik Olkusz
03.06.2018
10:15
Skawinka Skawina
1:2
Karol Wadowice
03.06.2018
10:15
Hutnik Kraków
6:0
AF Ochojno
03.06.2018
10:15
pauzuje.

26. kolejka 03.06.2018

AF Ochojno
3:4
Słowik Olkusz
03.06.2018
10:30
WAP Wolbrom
1:2
Skawinka Skawina
03.06.2018
10:30
Hutnik Kraków
3:0
Pogoń Kraków
03.06.2018
10:30
AP 21 Kraków
0:1
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
10:45
Hutnik II Kraków
1:2
Wisła Kraków
03.06.2018
10:45
Cracovia Kraków
1:1
Karol Wadowice
03.06.2018
10:45
pauzuje.

27. kolejka 03.06.2018

Dunajec Nowy Sącz
1:0
Hutnik II Kraków
03.06.2018
11:00
Skawinka Skawina
1:6
Pogoń Kraków
03.06.2018
11:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
03.06.2018
11:00
Wisła Kraków
0:4
Karol Wadowice
03.06.2018
11:15
AP 21 Kraków
0:2
AF Ochojno
03.06.2018
11:15
Słowik Olkusz
2:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
11:15
pauzuje.

28. kolejka 03.06.2018

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
11:30
Karol Wadowice
0:3
Hutnik Kraków
03.06.2018
11:30
AP 21 Kraków
1:2
Słowik Olkusz
03.06.2018
11:30
AF Ochojno
3:0
Wisła Kraków
03.06.2018
11:45
Cracovia Kraków
4:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
11:45
Hutnik II Kraków
0:5
Pogoń Kraków
03.06.2018
11:45
pauzuje.

29. kolejka 03.06.2018

AP 21 Kraków
2:2
Cracovia Kraków
03.06.2018
12:30
Hutnik Kraków
0:2
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
12:30
AF Ochojno
5:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
12:30
WAP Wolbrom
0:1
Wisła Kraków
03.06.2018
12:45
Karol Wadowice
1:2
Pogoń Kraków
03.06.2018
12:45
Hutnik II Kraków
0:4
Słowik Olkusz
03.06.2018
12:45
pauzuje.

30. kolejka 03.06.2018

Wisła Kraków
0:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
13:00
Słowik Olkusz
2:3
Karol Wadowice
03.06.2018
13:00
Pogoń Kraków
1:3
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
13:00
Hutnik Kraków
2:1
Hutnik II Kraków
03.06.2018
13:15
WAP Wolbrom
1:4
AP 21 Kraków
03.06.2018
13:15
AF Ochojno
1:2
Cracovia Kraków
03.06.2018
13:15
pauzuje.

31. kolejka 03.06.2018

Karol Wadowice
1:2
AF Ochojno
03.06.2018
13:30
AP 21 Kraków
0:4
Hutnik Kraków
03.06.2018
13:30
Hutnik II Kraków
1:0
WAP Wolbrom
03.06.2018
13:30
Cracovia Kraków
1:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
13:45
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Słowik Olkusz
03.06.2018
13:45
Pogoń Kraków
3:0
Wisła Kraków
03.06.2018
13:45
pauzuje.

32. kolejka 03.06.2018

Karol Wadowice
3:0
AP 21 Kraków
03.06.2018
14:00
Skawinka Skawina
2:1
Słowik Olkusz
03.06.2018
14:00
Hutnik Kraków
3:0
Wisła Kraków
03.06.2018
14:00
Hutnik II Kraków
1:3
AF Ochojno
03.06.2018
14:15
Pogoń Kraków
2:0
Cracovia Kraków
03.06.2018
14:15
WAP Wolbrom
0:7
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2018
14:15
pauzuje.

33. kolejka 03.06.2018

Cracovia Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
03.06.2018
14:30
Karol Wadowice
1:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
14:30
Dunajec Nowy Sącz
3:1
AF Ochojno
03.06.2018
14:30
Pogoń Kraków
4:1
Słowik Olkusz
03.06.2018
14:45
Hutnik Kraków
5:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
14:45
Wisła Kraków
0:4
AP 21 Kraków
03.06.2018
14:45
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

33. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
14:30
Cracovia Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
03.06.2018
14:30
Karol Wadowice
1:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
14:30
Dunajec Nowy Sącz
3:1
AF Ochojno
03.06.2018
14:45
Pogoń Kraków
4:1
Słowik Olkusz
03.06.2018
14:45
Hutnik Kraków
5:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
14:45
Wisła Kraków
0:4
AP 21 Kraków
pauzuje.

33. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
14:30
Cracovia Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
03.06.2018
14:30
Karol Wadowice
1:1
WAP Wolbrom
03.06.2018
14:30
Dunajec Nowy Sącz
3:1
AF Ochojno
03.06.2018
14:45
Pogoń Kraków
4:1
Słowik Olkusz
03.06.2018
14:45
Hutnik Kraków
5:0
Skawinka Skawina
03.06.2018
14:45
Wisła Kraków
0:4
AP 21 Kraków
pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
:
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
:
Euforia
21.06.2018
21:00
K.B. Expansion
:
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny