facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.11.2017

Wanda Słomniczanka Słomniki
ISD-AJD Częstochowa
11.11.2017
17:00
Rolnik Głogówek
2:2
AZS UŚ Katowice
12.11.2017
17:00
AZS UJ Kraków
ROW Rybnik
22.12.2017
19:00

2. kolejka 16.12.2017

AZS UJ Kraków
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00

3. kolejka 25.11.2017

Wanda Słomniczanka Słomniki
ROW Rybnik
25.11.2017
14:00
AZS UŚ Katowice
2:7
ISD-AJD Częstochowa
26.11.2017
18:00
Rolnik Głogówek
3:1
AZS UJ Kraków
26.11.2017
17:00

4. kolejka 02.12.2017

Wanda Słomniczanka Słomniki
Rolnik Głogówek
02.12.2017
17:00
AZS UJ Kraków
AZS UŚ Katowice
02.12.2017
19:00
ROW Rybnik
5:0
ISD-AJD Częstochowa
03.12.2017
17:00

5. kolejka 09.12.2017

ISD-AJD Częstochowa
4:4
AZS UJ Kraków
06.12.2017
18:30
AZS UŚ Katowice
4:4
Wanda Słomniczanka Słomniki
10.12.2017
16:00
Rolnik Głogówek
1:4
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

6. kolejka 06.01.2018

ISD-AJD Częstochowa
1:7
Wanda Słomniczanka Słomniki
06.01.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
3:7
Rolnik Głogówek
07.01.2018
18:00
ROW Rybnik
3:3
AZS UJ Kraków
07.01.2018
17:00

7. kolejka 13.01.2018

Rolnik Głogówek
6:2
ISD-AJD Częstochowa
13.01.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
1:8
ROW Rybnik
14.01.2018
16:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
17.01.2018
21:30

8. kolejka 20.01.2018

ROW Rybnik
5:5
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
8:2
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

9. kolejka 27.01.2018

ISD-AJD Częstochowa
2:3
ROW Rybnik
24.01.2018
18:30
Rolnik Głogówek
0:3
Wanda Słomniczanka Słomniki
28.01.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
2:8
AZS UJ Kraków
31.01.2018
20:00

10. kolejka 03.02.2018

Wanda Słomniczanka Słomniki
AZS UŚ Katowice
03.02.2018
13:00
AZS UJ Kraków
ISD-AJD Częstochowa
04.02.2018
19:00
ROW Rybnik
2:0
Rolnik Głogówek
04.02.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 03.02.2018

03.02.2018
13:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
AZS UŚ Katowice
04.02.2018
19:00
AZS UJ Kraków
ISD-AJD Częstochowa
04.02.2018
17:00
ROW Rybnik
2:0
Rolnik Głogówek

10. kolejka 03.02.2018

03.02.2018
13:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
AZS UŚ Katowice
04.02.2018
19:00
AZS UJ Kraków
ISD-AJD Częstochowa
04.02.2018
17:00
ROW Rybnik
2:0
Rolnik Głogówek

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:1
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
1:0
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00