facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska kobiet (Południe)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ULKS Bogdańczowice po rozegraniu 3 meczów wycofał się z rozgrywek. Wyniki tej drużyny anulowano.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Resovia Rzeszów
0:1
Wanda Nowa Huta
27.08.2017
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.08.2017
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
Praga Warszawa
27.08.2017
16:00
GKS Katowice
6:0
Rolnik Głogówek
27.08.2017
17:00
Tarnovia Tarnów pauzują.

2. kolejka 02.09.2017

Rolnik Głogówek
0:0
Resovia Rzeszów
02.09.2017
14:00
Tarnovia Tarnów
6:1
ISD-AJD Częstochowa
02.09.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
02.09.2017
16:00
Praga Warszawa
2:2
GKS Katowice
02.09.2017
17:30
Wanda Nowa Huta pauzują.

3. kolejka 09.09.2017

GKS Katowice
Rysy Bukowina Tatrzańska
09.09.2017
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Tarnovia Tarnów
09.09.2017
12:00
Resovia Rzeszów
2:2
Praga Warszawa
09.09.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
Rolnik Głogówek
09.09.2017
15:30
ISD-AJD Częstochowa pauzują.

4. kolejka 23.09.2017

Praga Warszawa
5:0
Wanda Nowa Huta
23.09.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2017
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:2
Resovia Rzeszów
24.09.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00
Rolnik Głogówek pauzują.

5. kolejka 30.09.2017

Wanda Nowa Huta
Rysy Bukowina Tatrzańska
30.09.2017
16:00
GKS Katowice
9:2
ISD-AJD Częstochowa
30.09.2017
11:00
Rolnik Głogówek
1:1
Praga Warszawa
01.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
1:5
Tarnovia Tarnów
01.10.2017
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna pauzują.

6. kolejka 07.10.2017

Tarnovia Tarnów
0:0
Wanda Nowa Huta
07.10.2017
15:30
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Resovia Rzeszów
07.10.2017
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
GKS Katowice
08.10.2017
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
Rolnik Głogówek
08.10.2017
13:00
Praga Warszawa pauzują.

7. kolejka 14.10.2017

Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
14.10.2017
11:00
Rolnik Głogówek
1:1
Tarnovia Tarnów
14.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00
GKS Katowice pauzują.

8. kolejka 28.10.2017

Tarnovia Tarnów
:
Praga Warszawa
28.10.2017
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Wanda Nowa Huta
28.10.2017
00:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
28.10.2017
00:00
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
28.10.2017
00:00
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzują.

9. kolejka 04.11.2017

Wanda Nowa Huta
:
GKS Katowice
04.11.2017
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
04.11.2017
13:00
Praga Warszawa
:
ISD-AJD Częstochowa
04.11.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.11.2017
00:00
Resovia Rzeszów pauzują.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

8. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Praga Warszawa
28.10.2017
00:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Wanda Nowa Huta
28.10.2017
00:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rolnik Głogówek
28.10.2017
00:00
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzują.

7. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
11:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
14.10.2017
15:00
Rolnik Głogówek
1:1
Tarnovia Tarnów
15.10.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
17:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
GKS Katowice pauzują.

9. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
11:00
Wanda Nowa Huta
:
GKS Katowice
04.11.2017
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
04.11.2017
17:00
Praga Warszawa
:
ISD-AJD Częstochowa
04.11.2017
00:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów pauzują.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
15.10.2017
18:00
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
15.10.2017
15:30
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
15.10.2017
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

III liga (gr. IV)

Wisła Sandomierz
0:1
Motor Lublin
15.10.2017
15:00
Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
15.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
7:1
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Radłovia Radłów
15.10.2017
15:00
Sokół Maszkienice
2:3
Orzeł Dębno
15.10.2017
14:00
Rylovia Rylowa
0:0
LKS Gnojnik
15.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Nowa Jastrząbka
4:1
LKS Wietrzychowice
15.10.2017
11:00
MLKS II Żabno
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
15.10.2017
11:00
Łukovia Łukowa
0:3
Wisła Szczucin
15.10.2017
12:00
GLKS Gromnik
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.10.2017
15:00
Olimpia Wojnicz
0:1
LUKS Skrzyszów
15.10.2017
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Bobowa
15.10.2017
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
LKS Rupniów
15.10.2017
15:00
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
15.10.2017
15:00
Jarmuta
3:2
Huragan Waksmund
15.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
Maszycanka Maszyce
15.10.2017
15:00
Strażak Goszcza
4:2
Juvenia Prandocin
15.10.2017
15:00
MKS Skała 2004
1:4
Hutnik II Kraków
15.10.2017
15:00
Szreniawa Koszyce
2:1
Partyzant Dojazdów
15.10.2017
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:3
Orzeł Bębło
15.10.2017
15:45

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:3
JKS Zelków
15.10.2017
11:00
Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa A (Kraków III)

Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wiarusy Igołomia
4:1
Zieloni Niegowić
15.10.2017
15:00
Piłkarz Podłęże
0:3
Piast Łapanów
15.10.2017
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wieliczanka Wieliczka
15.10.2017
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Błękitni Bodzanów
15.10.2017
15:00
UKS Sygneczów
4:1
Zryw Szarów
15.10.2017
15:30

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

Klasa B (Kraków III)

Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast S.
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł K.
15.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II
15.10.2017
14:00
Czarnochowice II
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
2:1
SMS Kraków
15.10.2017
10:00
Unia Tarnów
2:3
Limanovia Limanowa
15.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
15.10.2017
10:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
15.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Juventa
0:3
Karpaty Krosno
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.10.2017
10:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Stal M.
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania
15.10.2017
13:15
Limanovia
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.10.2017
12:00
Praga Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2017
17:00