facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D - jesień)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2017

Wisła Kraków
0:0
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
SMS Jarosław
19.08.2017
11:00
KKP Korona Kielce
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
19.08.2017
12:00
Stal Mielec
4:4
Motor Lublin
13.09.2017
13:00

2. kolejka 26.08.2017

Motor Lublin
0:0
KKP Korona Kielce
26.08.2017
12:00
Wisła Kraków
4:1
Stal Mielec
26.08.2017
14:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
SMS Jarosław
26.08.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
27.08.2017
12:30

3. kolejka 01.09.2017

Sandecja Nowy Sącz
2:0
Stal Mielec
01.09.2017
12:00
KKP Korona Kielce
1:3
Wisła Kraków
02.09.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin
02.09.2017
12:00
SMS Jarosław
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
02.09.2017
14:00

4. kolejka 09.09.2017

Wisła Kraków
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
09.09.2017
13:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
09.09.2017
16:00
Stal Mielec
1:2
KKP Korona Kielce
10.09.2017
12:00
Motor Lublin
1:4
SMS Jarosław
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

KKP Korona Kielce
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.09.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Stal Mielec
16.09.2017
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Motor Lublin
16.09.2017
13:00
SMS Jarosław
1:2
Wisła Kraków
16.09.2017
14:00

6. kolejka 23.09.2017

Wisła Kraków
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
23.09.2017
13:00
KKP Korona Kielce
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
23.09.2017
15:00
Stal Mielec
2:2
SMS Jarosław
18.10.2017
15:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Motor Lublin
19.10.2017
16:00

7. kolejka 28.09.2017

KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Mielec
28.09.2017
16:00
Motor Lublin
0:3
Wisła Kraków
30.09.2017
13:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Sandecja Nowy Sącz
01.10.2017
11:00
SMS Jarosław
4:1
KKP Korona Kielce
25.10.2017
15:00

8. kolejka 07.10.2017

Sandecja Nowy Sącz
1:1
Wisła Kraków
05.10.2017
16:00
Motor Lublin
1:2
Stal Mielec
07.10.2017
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
KKP Korona Kielce
07.10.2017
12:00
SMS Jarosław
4:2
TOP 54 Biała Podlaska
07.10.2017
13:00

9. kolejka 14.10.2017

KKP Korona Kielce
1:1
Motor Lublin
14.10.2017
12:00
SMS Jarosław
2:0
Sandecja Nowy Sącz
14.10.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
4:0
KSZO Ostrowiec Św.
14.10.2017
15:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
15.10.2017
12:00

10. kolejka 21.10.2017

Wisła Kraków
5:0
KKP Korona Kielce
21.10.2017
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
SMS Jarosław
22.10.2017
14:00
Motor Lublin
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2017
14:00
Stal Mielec
0:2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2017
12:00

11. kolejka 28.10.2017

TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Wisła Kraków
28.10.2017
11:00
SMS Jarosław
2:1
Motor Lublin
28.10.2017
14:00
KKP Korona Kielce
4:0
Stal Mielec
28.10.2017
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:3
Sandecja Nowy Sącz
29.10.2017
12:00

12. kolejka 04.11.2017

Motor Lublin
5:0
KSZO Ostrowiec Św.
04.11.2017
11:00
Wisła Kraków
1:0
SMS Jarosław
04.11.2017
12:00
Stal Mielec
0:3
TOP 54 Biała Podlaska
04.11.2017
13:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
KKP Korona Kielce
05.11.2017
12:00

13. kolejka 11.11.2017

Motor Lublin
0:0
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Wisła Kraków
10.11.2017
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
KKP Korona Kielce
11.11.2017
12:00
SMS Jarosław
3:0
Stal Mielec
11.11.2017
11:00

14. kolejka 18.11.2017

Stal Mielec
6:0
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2017
12:00
Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
14:00
KKP Korona Kielce
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
18.11.2017
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 18.11.2017

17.11.2017
12:00
Stal Mielec
6:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
14:00
Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
12:00
KKP Korona Kielce
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska

14. kolejka 18.11.2017

17.11.2017
12:00
Stal Mielec
6:0
KSZO Ostrowiec Św.
18.11.2017
14:00
Wisła Kraków
4:2
Motor Lublin
18.11.2017
12:00
KKP Korona Kielce
2:3
SMS Jarosław
18.11.2017
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
TOP 54 Biała Podlaska

Wiadomości ligowe


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00