facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

BARAŻE O AWANS DO 2MLJ:
Borek Kraków - Górnik Wieliczka 0:4
Górnik Wieliczka - Borek Kraków 5:1

LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Górnik Wieliczka
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Pcimianka Pcim
18:0
Contra Sułków
07.09.2017
17:00
Orzeł Myślenice
1:0
Gdovia Gdów
13.09.2017
16:30

2. kolejka 26.08.2017

Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
26.08.2017
11:00
UKS Sygneczów
3:0
Pcimianka Pcim
27.08.2017
11:30
Contra Sułków
0:10
Orzeł Myślenice
27.08.2017
12:00
Beskid Tokarnia
1:0
Gościbia Sułkowice
06.09.2017
17:00

3. kolejka 30.08.2017

Pcimianka Pcim
4:2
Beskid Tokarnia
29.08.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
5:7
Gdovia Gdów
30.08.2017
17:00
Górnik Wieliczka
Contra Sułków
30.08.2017
14:00
Orzeł Myślenice
4:1
UKS Sygneczów
31.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
03.09.2017
16:00
Contra Sułków
1:7
Gościbia Sułkowice
03.09.2017
11:00
Beskid Tokarnia
2:0
Gdovia Gdów
03.09.2017
11:00
Pcimianka Pcim
4:2
Orzeł Myślenice
10.10.2017
16:00

5. kolejka 09.09.2017

Gdovia Gdów
1:1
Contra Sułków
10.09.2017
12:00
UKS Sygneczów
2:4
Gościbia Sułkowice
10.09.2017
11:00
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
10.09.2017
10:00
Orzeł Myślenice
2:0
Beskid Tokarnia
10.09.2017
11:00

6. kolejka 16.09.2017

Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
16.09.2017
14:00
Beskid Tokarnia
11:0
Contra Sułków
17.09.2017
12:00
Pcimianka Pcim
6:0
Gościbia Sułkowice
17.09.2017
11:00
UKS Sygneczów
3:0
Gdovia Gdów
17.09.2017
11:30

7. kolejka 23.09.2017

Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
26.09.2017
16:30
Górnik Wieliczka
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
0:4
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00

8. kolejka 30.09.2017

Gdovia Gdów
0:2
Orzeł Myślenice
30.09.2017
11:00
Beskid Tokarnia
1:1
UKS Sygneczów
30.09.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Górnik Wieliczka
01.10.2017
11:00
Contra Sułków
0:9
Pcimianka Pcim
01.10.2017
11:00

9. kolejka 07.10.2017

Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
07.10.2017
14:00
Pcimianka Pcim
8:0
UKS Sygneczów
07.10.2017
15:00
Orzeł Myślenice
7:0
Contra Sułków
08.10.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Beskid Tokarnia
08.10.2017
11:00

10. kolejka 14.10.2017

Gdovia Gdów
2:0
Gościbia Sułkowice
14.10.2017
11:00
UKS Sygneczów
1:0
Orzeł Myślenice
14.10.2017
11:00
Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

11. kolejka 21.10.2017

Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
17:2
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
6:2
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
25.10.2017
19:30

12. kolejka 28.10.2017

Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
0:13
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Beskid Tokarnia
2:4
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
11.04.2018
17:00

13. kolejka 04.11.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
Pcimianka Pcim
05.11.2017
11:00
Contra Sułków
2:2
Beskid Tokarnia
05.11.2017
14:00
Gdovia Gdów
3:2
UKS Sygneczów
05.11.2017
10:00
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
07.11.2017
14:00

14. kolejka 11.11.2017

Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
12.11.2017
11:00
Pcimianka Pcim
10:3
Gdovia Gdów
12.11.2017
10:30
UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
12.11.2017
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
Gościbia Sułkowice
11.03.2018
10:00

15. kolejka 24.03.2018

Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
25.03.2018
18:00
Contra Sułków
0:5
Pcimianka Pcim
18.04.2018
17:30
Gdovia Gdów
1:3
Orzeł Myślenice
18.04.2018
17:30
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
UKS Sygneczów
30.06.2018
15:00

16. kolejka 07.04.2018

Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
07.04.2018
13:00
Pcimianka Pcim
0:0
UKS Sygneczów
07.04.2018
13:30
Orzeł Myślenice
7:0
Contra Sułków
08.04.2018
12:00
Gościbia Sułkowice
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
13.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Gdovia Gdów
0:2
Gościbia Sułkowice
13.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Pcimianka Pcim
14.04.2018
 
Contra Sułków
Górnik Wieliczka
15.04.2018
13:00
UKS Sygneczów
2:3
Orzeł Myślenice
15.04.2018
11:30

18. kolejka 21.04.2018

Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00

19. kolejka 28.04.2018

Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
7:0
UKS Sygneczów
28.04.2018
11:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Orzeł Myślenice
28.04.2018
 
Contra Sułków
0:7
Gdovia Gdów
29.04.2018
13:00

20. kolejka 01.05.2018

Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
01.05.2018
11:00
Contra Sułków
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
01.05.2018
 
Gościbia Sułkowice
2:2
Pcimianka Pcim
01.05.2018
11:00
Gdovia Gdów
1:1
UKS Sygneczów
01.05.2018
11:00

21. kolejka 03.05.2018

Orzeł Myślenice
1:1
Gościbia Sułkowice
03.05.2018
11:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Górnik Wieliczka
03.05.2018
 
UKS Sygneczów
3:1
Contra Sułków
03.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
4:5
Pcimianka Pcim
06.06.2018
18:00

22. kolejka 05.05.2018

UKS Sygneczów
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
05.05.2018
 
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
05.05.2018
09:45
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Górnika, na boisku 1:6
Orzeł Myślenice
3:0
Gdovia Gdów
06.05.2018
11:00
Pcimianka Pcim
3:1
Contra Sułków
06.05.2018
11:00

23. kolejka 12.05.2018

Contra Sułków
0:6
Orzeł Myślenice
12.05.2018
 
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Gościbia Sułkowice
12.05.2018
 
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
13.05.2018
12:00
UKS Sygneczów
3:6
Pcimianka Pcim
13.05.2018
13:30

24. kolejka 19.05.2018

Pcimianka Pcim
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
19.05.2018
 
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Contra Sułków
19.05.2018
13:00
Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
20.05.2018
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
20.05.2018
12:30

25. kolejka 26.05.2018

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Gdovia Gdów
26.05.2018
 
Contra Sułków
0:8
Gościbia Sułkowice
27.05.2018
11:00
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
27.05.2018
11:00

26. kolejka 31.05.2018

UKS Sygneczów
2:1
Gościbia Sułkowice
30.05.2018
18:00
Gdovia Gdów
8:2
Contra Sułków
31.05.2018
18:00
Orzeł Myślenice
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
31.05.2018
 
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Pcimianka Pcim
31.05.2018
11:00
brak gości

27. kolejka 02.06.2018

Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Contra Sułków
02.06.2018
 
UKS Sygneczów
0:3
Gdovia Gdów
02.06.2018
09:30
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
02.06.2018
11:00
Pcimianka Pcim
5:0
Gościbia Sułkowice
03.06.2018
11:00

28. kolejka 09.06.2018

Gdovia Gdów
3:5
Pcimianka Pcim
09.06.2018
 
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
10.06.2018
11:00
Contra Sułków
1:2
UKS Sygneczów
10.06.2018
11:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Orzeł Myślenice
10.06.2018
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

28. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
 
Gdovia Gdów
3:5
Pcimianka Pcim
10.06.2018
11:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
10.06.2018
11:00
Contra Sułków
1:2
UKS Sygneczów
10.06.2018
11:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Orzeł Myślenice

28. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
 
Gdovia Gdów
3:5
Pcimianka Pcim
10.06.2018
11:00
Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
10.06.2018
11:00
Contra Sułków
1:2
UKS Sygneczów
10.06.2018
11:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Orzeł Myślenice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00