facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
05.08.2017
12:00
Olimpia Szczecin
2:5
AZS PWSZ Wałbrzych
05.08.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
AZS Wrocław
05.08.2017
15:00
Unifreeze Górzno
0:0
Mitech Żywiec
05.08.2017
16:00
Czwórka Radom
0:3
AZS UJ Kraków
05.08.2017
17:00
Medyk Konin
6:0
AZS PSW Biała Podlaska
05.08.2017
13:00

2. kolejka 12.08.2017

AZS Wrocław
8:0
Unifreeze Górzno
12.08.2017
11:00
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
12.08.2017
11:00
Mitech Żywiec
1:2
Czwórka Radom
12.08.2017
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
Czarni Sosnowiec
12.08.2017
13:00
Górnik Łęczna
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
12.08.2017
16:00
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
12.08.2017
18:00

3. kolejka 19.08.2017

Mitech Żywiec
0:7
Medyk Konin
15.08.2017
11:00
Czwórka Radom
1:1
AZS Wrocław
18.08.2017
18:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
19.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
19.08.2017
11:00
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
2:2
UKS SMS Łódź
19.08.2017
15:00

4. kolejka 26.08.2017

Mitech Żywiec
3:1
AZS PSW Biała Podlaska
26.08.2017
11:00
Olimpia Szczecin
0:2
Czarni Sosnowiec
26.08.2017
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
Unifreeze Górzno
26.08.2017
11:00
Górnik Łęczna
6:0
AZS UJ Kraków
26.08.2017
11:30
AZS PWSZ Wałbrzych
4:3
Czwórka Radom
26.08.2017
16:00
AZS Wrocław
0:6
Medyk Konin
06.09.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Unifreeze Górzno
2:4
Olimpia Szczecin
02.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
AZS Wrocław
02.09.2017
12:00
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
02.09.2017
11:00
Czwórka Radom
0:6
UKS SMS Łódź
02.09.2017
17:30
Czarni Sosnowiec
0:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
11:00
Medyk Konin
4:3
AZS PWSZ Wałbrzych
03.09.2017
17:00

6. kolejka 09.09.2017

Olimpia Szczecin
1:0
Czwórka Radom
09.09.2017
11:00
Czarni Sosnowiec
10:0
Unifreeze Górzno
09.09.2017
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
09.09.2017
16:00
Mitech Żywiec
0:4
Górnik Łęczna
09.09.2017
11:00
AZS Wrocław
0:1
AZS UJ Kraków
11.10.2017
15:00
UKS SMS Łódź
:
Medyk Konin
03.12.2017
 

7. kolejka 23.09.2017

Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
23.09.2017
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
UKS SMS Łódź
23.09.2017
12:00
Czwórka Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
23.09.2017
17:30
Unifreeze Górzno
1:10
Górnik Łęczna
24.09.2017
14:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
24.09.2017
11:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
25.10.2017
00:00

8. kolejka 30.09.2017

Czarni Sosnowiec
0:3
Medyk Konin
27.09.2017
16:00
Olimpia Szczecin
1:1
AZS PSW Biała Podlaska
30.09.2017
11:00
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
30.09.2017
15:00
Górnik Łęczna
1:0
AZS Wrocław
30.09.2017
11:30
Unifreeze Górzno
0:1
Czwórka Radom
30.09.2017
15:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Mitech Żywiec
30.09.2017
11:00

9. kolejka 08.10.2017

Czwórka Radom
0:8
Górnik Łęczna
06.10.2017
18:00
AZS Wrocław
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
08.10.2017
11:00
Medyk Konin
9:0
Unifreeze Górzno
08.10.2017
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
Czarni Sosnowiec
08.10.2017
11:00
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
08.10.2017
11:00
Mitech Żywiec
0:0
UKS SMS Łódź
08.10.2017
11:00

10. kolejka 14.10.2017

Olimpia Szczecin
2:4
Mitech Żywiec
14.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
3:0
AZS Wrocław
14.10.2017
15:00
Unifreeze Górzno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2017
14:00
Czarni Sosnowiec
3:2
AZS UJ Kraków
14.10.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
14.10.2017
17:30
Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
15.10.2017
17:00

11. kolejka 28.10.2017

AZS Wrocław
:
Olimpia Szczecin
28.10.2017
11:00
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
28.10.2017
00:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
28.10.2017
00:00
AZS UJ Kraków
:
Unifreeze Górzno
28.10.2017
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
UKS SMS Łódź
28.10.2017
00:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
28.10.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
11:00
AZS Wrocław
:
Olimpia Szczecin
28.10.2017
00:00
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
28.10.2017
00:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Czwórka Radom
28.10.2017
00:00
AZS UJ Kraków
:
Unifreeze Górzno
28.10.2017
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
UKS SMS Łódź
28.10.2017
00:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec

10. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
11:00
Olimpia Szczecin
2:4
Mitech Żywiec
14.10.2017
15:00
UKS SMS Łódź
3:0
AZS Wrocław
14.10.2017
14:00
Unifreeze Górzno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2017
13:00
Czarni Sosnowiec
3:2
AZS UJ Kraków
14.10.2017
17:30
Górnik Łęczna
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
15.10.2017
17:00
Czwórka Radom
0:5
Medyk Konin
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00