facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 11.kolejce Lex Kancelaria Słomniki wycofała się z rozgrywek. Wyniki zachowano, a pozostałe mecze weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.09.2017

Słoneczny Stok Białystok
5:5
Gatta Zduńska Wola
29.09.2017
20:00
Pogoń 04 Szczecin
1:4
Red Dragons Pniewy
30.09.2017
15:00
Lex Kancelaria Słomniki
MKF Sole Miasto Wieliczka
30.09.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
1:4
FC Toruń
30.09.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
0:6
Piast Gliwice
30.09.2017
18:00
Clearex Chorzów
1:6
Rekord Bielsko Biała
02.10.2017
20:00

2. kolejka 06.10.2017

Rekord Bielsko Biała
13:1
Pogoń 04 Szczecin
06.10.2017
19:30
Red Dragons Pniewy
2:3
AZS UŚ Katowice
07.10.2017
16:00
FC Toruń
1:1
Gatta Zduńska Wola
07.10.2017
16:00
Piast Gliwice
4:0
Słoneczny Stok Białystok
07.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
4:8
AZS UG Gdańsk
08.10.2017
18:00
Clearex Chorzów
Lex Kancelaria Słomniki
09.10.2017
20:00

3. kolejka 14.10.2017

Słoneczny Stok Białystok
1:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
14.10.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
3:2
Piast Gliwice
14.10.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00
AZS UŚ Katowice
1:5
Rekord Bielsko Biała
25.10.2017
20:00

4. kolejka 21.10.2017

Rekord Bielsko Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
0:4
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
4:5
Gatta Zduńska Wola
23.10.2017
20:00

5. kolejka 28.10.2017

Piast Gliwice
3:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
27.10.2017
20:00
Słoneczny Stok Białystok
1:3
Pogoń 04 Szczecin
28.10.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
Clearex Chorzów
28.10.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
9:2
FC Toruń
29.10.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
Lex Kancelaria Słomniki
30.10.2017
19:00
AZS UŚ Katowice
4:2
AZS UG Gdańsk
30.10.2017
20:00

6. kolejka 04.11.2017

AZS UŚ Katowice
3:6
Słoneczny Stok Białystok
04.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Red Dragons Pniewy
04.11.2017
19:00
FC Toruń
3:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
04.11.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
5:2
Gatta Zduńska Wola
05.11.2017
15:00
Clearex Chorzów
1:3
Piast Gliwice
05.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
Rekord Bielsko Biała
06.11.2017
20:00

7. kolejka 11.11.2017

Gatta Zduńska Wola
6:1
AZS UŚ Katowice
10.11.2017
20:00
Red Dragons Pniewy
4:9
Słoneczny Stok Białystok
11.11.2017
18:00
Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
FC Toruń
15.12.2017
20:30

8. kolejka 18.11.2017

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00

9. kolejka 25.11.2017

MKF Sole Miasto Wieliczka
4:1
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
5:3
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
4:2
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
0:2
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30
Rekord Bielsko Biała
5:2
Gatta Zduńska Wola
27.11.2017
20:00

10. kolejka 02.12.2017

AZS UŚ Katowice
2:4
Clearex Chorzów
01.12.2017
20:00
Gatta Zduńska Wola
Lex Kancelaria Słomniki
01.12.2017
20:00
Słoneczny Stok Białystok
6:3
AZS UG Gdańsk
01.12.2017
20:00
Piast Gliwice
2:9
Rekord Bielsko Biała
01.12.2017
20:00
FC Toruń
7:1
Pogoń 04 Szczecin
01.12.2017
19:00
Red Dragons Pniewy
4:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
02.12.2017
18:00

11. kolejka 09.12.2017

Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice
08.12.2017
20:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
0:6
Rekord Bielsko Biała
09.12.2017
18:00
Clearex Chorzów
5:1
Red Dragons Pniewy
09.12.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
1:1
AZS UŚ Katowice
10.12.2017
15:00
AZS UG Gdańsk
3:5
Gatta Zduńska Wola
10.12.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
0:4
FC Toruń
20.12.2017
20:00

12. kolejka 06.01.2018

MKF Sole Miasto Wieliczka
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
Gatta Zduńska Wola
14:6
Słoneczny Stok Białystok
05.01.2018
20:00
Red Dragons Pniewy
5:0
Pogoń 04 Szczecin
06.01.2018
18:00
FC Toruń
4:2
AZS UŚ Katowice
06.01.2018
18:00
Piast Gliwice
3:2
AZS UG Gdańsk
07.01.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
6:3
Clearex Chorzów
07.01.2018
15:30

13. kolejka 13.01.2018

Pogoń 04 Szczecin
3:11
Rekord Bielsko Biała
12.01.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
3:5
Red Dragons Pniewy
12.01.2018
20:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
FC Toruń
12.01.2018
20:00
AZS UG Gdańsk
MKF Sole Miasto Wieliczka
13.01.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
Clearex Chorzów
13.01.2018
18:00
walkower
Słoneczny Stok Białystok
3:3
Piast Gliwice
10.02.2018
18:00

14. kolejka 24.02.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
Pogoń 04 Szczecin
 
 
FC Toruń
3:2
Red Dragons Pniewy
23.02.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok
24.02.2018
18:00
Piast Gliwice
4:2
Gatta Zduńska Wola
24.02.2018
18:00
AZS UG Gdańsk
1:5
Clearex Chorzów
25.02.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
7:3
AZS UŚ Katowice
26.02.2018
20:00

15. kolejka 17.02.2018

AZS UG Gdańsk
5:6
Pogoń 04 Szczecin
11.02.2018
17:00
Red Dragons Pniewy
0:4
Rekord Bielsko Biała
17.02.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
17.02.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
MKF Sole Miasto Wieliczka
17.02.2018
18:00
Piast Gliwice
2:5
FC Toruń
18.02.2018
16:00
Słoneczny Stok Białystok
5:5
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00

16. kolejka 03.03.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
Red Dragons Pniewy
 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
Piast Gliwice
03.03.2018
18:00
Clearex Chorzów
2:3
Gatta Zduńska Wola
03.03.2018
18:00
AZS UG Gdańsk
5:6
AZS UŚ Katowice
03.03.2018
18:00
Pogoń 04 Szczecin
2:5
Słoneczny Stok Białystok
04.03.2018
16:30
FC Toruń
5:6
Rekord Bielsko Biała
05.03.2018
20:00

17. kolejka 10.03.2018

Słoneczny Stok Białystok
3:3
AZS UŚ Katowice
10.03.2018
17:00
Red Dragons Pniewy
4:4
AZS UG Gdańsk
10.03.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
2:5
FC Toruń
10.03.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:5
Pogoń 04 Szczecin
10.03.2018
18:00
Piast Gliwice
1:4
Clearex Chorzów
10.03.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
10.03.2018
18:00

18. kolejka 17.03.2018

FC Toruń
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
Słoneczny Stok Białystok
1:6
Red Dragons Pniewy
17.03.2018
18:00
Clearex Chorzów
MKF Sole Miasto Wieliczka
17.03.2018
18:00
Pogoń 04 Szczecin
1:10
Piast Gliwice
18.03.2018
17:00
AZS UG Gdańsk
3:7
Rekord Bielsko Biała
18.03.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
2:5
Gatta Zduńska Wola
19.03.2018
20:05

19. kolejka 24.03.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UG Gdańsk
 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
Pogoń 04 Szczecin
24.03.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
5:2
Gatta Zduńska Wola
24.03.2018
18:00
Clearex Chorzów
5:3
FC Toruń
24.03.2018
18:00
Piast Gliwice
6:3
AZS UŚ Katowice
25.03.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
8:3
Słoneczny Stok Białystok
25.03.2018
18:00

20. kolejka 07.04.2018

Słoneczny Stok Białystok
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
FC Toruń
4:3
AZS UG Gdańsk
07.04.2018
19:00
Red Dragons Pniewy
4:3
Piast Gliwice
07.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
2:3
Rekord Bielsko Biała
07.04.2018
21:00
AZS UŚ Katowice
1:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
08.04.2018
18:00
Pogoń 04 Szczecin
1:3
Clearex Chorzów
08.04.2018
14:00

21. kolejka 14.04.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
Gatta Zduńska Wola
 
 
Clearex Chorzów
4:3
AZS UŚ Katowice
14.04.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Red Dragons Pniewy
14.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
3:1
Piast Gliwice
15.04.2018
18:00
Pogoń 04 Szczecin
2:6
FC Toruń
15.04.2018
16:00
AZS UG Gdańsk
1:0
Słoneczny Stok Białystok
16.04.2018
20:00

22. kolejka 21.04.2018

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin

22. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
22.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
16.03.2019
15:30
Legia Warszawa
1:0
Śląsk Wrocław
16.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Lechia Gdańsk
16.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Arka Gdynia
17.03.2019
15:30
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
17.03.2019
18:00
Piast Gliwice
2:1
Miedź Legnica
17.03.2019
15:30

I liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
Bytovia Bytów
16.03.2019
18:00
GKS Jastrzębie
1:2
GKS Katowice
16.03.2019
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Warta Poznań
16.03.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Garbarnia Kraków
16.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Wigry Suwałki
16.03.2019
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:2
Chrobry Głogów
16.03.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Odra Opole
17.03.2019
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.03.2019
18:00

II liga

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
1:1
Widzew Łódź
16.03.2019
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Skra Częstochowa
16.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Ruch Chorzów
16.03.2019
17:00
ROW Rybnik
1:0
Błękitni Stargard
16.03.2019
14:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Bełchatów
17.03.2019
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Elana Toruń
17.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
17.03.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Pogoń Siedlce
17.03.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
16.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
16.03.2019
17:00
Czarni Połaniec
2:3
Wisła Puławy
16.03.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Podlasie Biała Podlaska
16.03.2019
15:30
Sokół Sieniawa
2:0
Spartakus Daleszyce
17.03.2019
14:00
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
17.03.2019
12:00
Stal Kraśnik
1:0
Soła Oświęcim
17.03.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
1:0
Słomniczanka Słomniki
16.03.2019
14:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Olkusz
16.03.2019
14:00
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
16.03.2019
14:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.03.2019
15:00
Clepardia Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
16.03.2019
11:00
Wiślanka Grabie
4:0
Unia Oświęcim
17.03.2019
12:00
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.03.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
0:3 v.o.
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
2:1
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
4:2
Laskowianka Laski
16.03.2019
15:00
Pilica Wierbka
2:0
Hetman Dłużec
16.03.2019
11:00
Orzeł K.
2:6
Unia Jaroszowiec
17.03.2019
13:00
Legion Bydlin
1:0
Bolesław Bukowno
17.03.2019
15:00
Strażak Przybysławice
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.03.2019
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Promień Przeginia
17.03.2019
11:00
Olimpia Łobzów
1:0
Błysk Zederman
17.03.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Centuria Chechło
17.03.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów

Arka G.
2:2
GKS Bełchatów
16.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:0
Elana Toruń
16.03.2019
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
16.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:3
Legia Warszawa
17.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Jagiellonia
17.03.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
17.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
4:2
Korona Kielce
16.03.2019
12:00
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
17.03.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:0
BKS Lublin
17.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
17.03.2019
14:30

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
0:3
Wisła Kraków
16.03.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
AP 21 Kraków
16.03.2019
12:00
Górnik Ł.
3:2
Motor Lublin
16.03.2019
13:00
Cracovia Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
17.03.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Zatorzanka Zator
16.03.2019
09:30
Unia Tarnów
3:3
BKS Bochnia
16.03.2019
10:00
Sokół Słopnice
3:5
Profi Zielonki
16.03.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Sandecja Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Okocimski Brzesko
0:3
Puszcza Niepołomice
16.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Dunajec Nowy Sącz
17.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
0:3
Limanovia Limanowa
17.03.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:3
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Soła Oświęcim
16.03.2019
10:00
Dąb P.
2:1
Hutnik Kraków
16.03.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Pcimianka
16.03.2019
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
2:1
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Okocimski Brzesko
16.03.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:1
Glinik
16.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
17.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
2:4
Raba Dobczyce
16.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.03.2019
15:00
Limanovia
4:0
Soła
17.03.2019
12:00
MKS Trzebinia
4:1
Podhale Nowy Targ
17.03.2019
13:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
5:0
AZS Wrocław
16.03.2019
11:00
GKS Katowice
2:1
SMS Łódź
16.03.2019
15:30
Polonia Poznań
0:4
Olimpia Szczecin
16.03.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:3
Medyk Konin
16.03.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:6
Górnik Łęczna
16.03.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
17.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:0
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
0:0
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00