facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 11.kolejce Lex Kancelaria Słomniki wycofała się z rozgrywek. Wyniki zachowano, a pozostałe mecze weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.09.2017

Słoneczny Stok Białystok
5:5
Gatta Zduńska Wola
29.09.2017
20:00
Pogoń 04 Szczecin
1:4
Red Dragons Pniewy
30.09.2017
15:00
Lex Kancelaria Słomniki
MKF Sole Miasto Wieliczka
30.09.2017
18:00
AZS UŚ Katowice
1:4
FC Toruń
30.09.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
0:6
Piast Gliwice
30.09.2017
18:00
Clearex Chorzów
1:6
Rekord Bielsko Biała
02.10.2017
20:00

2. kolejka 06.10.2017

Rekord Bielsko Biała
13:1
Pogoń 04 Szczecin
06.10.2017
19:30
Red Dragons Pniewy
2:3
AZS UŚ Katowice
07.10.2017
16:00
FC Toruń
1:1
Gatta Zduńska Wola
07.10.2017
16:00
Piast Gliwice
4:0
Słoneczny Stok Białystok
07.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
4:8
AZS UG Gdańsk
08.10.2017
18:00
Clearex Chorzów
Lex Kancelaria Słomniki
09.10.2017
20:00

3. kolejka 14.10.2017

Słoneczny Stok Białystok
1:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
14.10.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
3:2
Piast Gliwice
14.10.2017
18:00
Clearex Chorzów
3:3
AZS UG Gdańsk
15.10.2017
17:00
Pogoń 04 Szczecin
Lex Kancelaria Słomniki
15.10.2017
15:00
Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00
AZS UŚ Katowice
1:5
Rekord Bielsko Biała
25.10.2017
20:00

4. kolejka 21.10.2017

Rekord Bielsko Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
0:4
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
4:5
Gatta Zduńska Wola
23.10.2017
20:00

5. kolejka 28.10.2017

Piast Gliwice
3:2
MKF Sole Miasto Wieliczka
27.10.2017
20:00
Słoneczny Stok Białystok
1:3
Pogoń 04 Szczecin
28.10.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
Clearex Chorzów
28.10.2017
18:00
Rekord Bielsko Biała
9:2
FC Toruń
29.10.2017
18:00
Red Dragons Pniewy
Lex Kancelaria Słomniki
30.10.2017
19:00
AZS UŚ Katowice
4:2
AZS UG Gdańsk
30.10.2017
20:00

6. kolejka 04.11.2017

AZS UŚ Katowice
3:6
Słoneczny Stok Białystok
04.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
3:4
Red Dragons Pniewy
04.11.2017
19:00
FC Toruń
3:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
04.11.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
5:2
Gatta Zduńska Wola
05.11.2017
15:00
Clearex Chorzów
1:3
Piast Gliwice
05.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
Rekord Bielsko Biała
06.11.2017
20:00

7. kolejka 11.11.2017

Gatta Zduńska Wola
6:1
AZS UŚ Katowice
10.11.2017
20:00
Red Dragons Pniewy
4:9
Słoneczny Stok Białystok
11.11.2017
18:00
Piast Gliwice
1:1
Pogoń 04 Szczecin
22.11.2017
20:00
Rekord Bielsko Biała
14:4
AZS UG Gdańsk
22.11.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
FC Toruń
15.12.2017
20:30

8. kolejka 18.11.2017

Pogoń 04 Szczecin
6:3
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.11.2017
17:00
AZS UŚ Katowice
2:2
Piast Gliwice
18.11.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
6:1
Red Dragons Pniewy
18.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
Lex Kancelaria Słomniki
18.11.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:9
Rekord Bielsko Biała
18.11.2017
18:00
FC Toruń
2:3
Clearex Chorzów
20.11.2017
20:00

9. kolejka 25.11.2017

MKF Sole Miasto Wieliczka
4:1
AZS UŚ Katowice
25.11.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
Słoneczny Stok Białystok
25.11.2017
18:00
Clearex Chorzów
5:3
Pogoń 04 Szczecin
25.11.2017
18:00
AZS UG Gdańsk
4:2
FC Toruń
26.11.2017
18:00
Piast Gliwice
0:2
Red Dragons Pniewy
26.11.2017
18:30
Rekord Bielsko Biała
5:2
Gatta Zduńska Wola
27.11.2017
20:00

10. kolejka 02.12.2017

AZS UŚ Katowice
2:4
Clearex Chorzów
01.12.2017
20:00
Gatta Zduńska Wola
Lex Kancelaria Słomniki
01.12.2017
20:00
Słoneczny Stok Białystok
6:3
AZS UG Gdańsk
01.12.2017
20:00
Piast Gliwice
2:9
Rekord Bielsko Biała
01.12.2017
20:00
FC Toruń
7:1
Pogoń 04 Szczecin
01.12.2017
19:00
Red Dragons Pniewy
4:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
02.12.2017
18:00

11. kolejka 09.12.2017

Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice
08.12.2017
20:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
0:6
Rekord Bielsko Biała
09.12.2017
18:00
Clearex Chorzów
5:1
Red Dragons Pniewy
09.12.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
1:1
AZS UŚ Katowice
10.12.2017
15:00
AZS UG Gdańsk
3:5
Gatta Zduńska Wola
10.12.2017
18:00
Słoneczny Stok Białystok
0:4
FC Toruń
20.12.2017
20:00

12. kolejka 06.01.2018

MKF Sole Miasto Wieliczka
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
Gatta Zduńska Wola
14:6
Słoneczny Stok Białystok
05.01.2018
20:00
Red Dragons Pniewy
5:0
Pogoń 04 Szczecin
06.01.2018
18:00
FC Toruń
4:2
AZS UŚ Katowice
06.01.2018
18:00
Piast Gliwice
3:2
AZS UG Gdańsk
07.01.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
6:3
Clearex Chorzów
07.01.2018
15:30

13. kolejka 13.01.2018

Pogoń 04 Szczecin
3:11
Rekord Bielsko Biała
12.01.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
3:5
Red Dragons Pniewy
12.01.2018
20:00
Gatta Zduńska Wola
5:3
FC Toruń
12.01.2018
20:00
AZS UG Gdańsk
MKF Sole Miasto Wieliczka
13.01.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
Clearex Chorzów
13.01.2018
18:00
walkower
Słoneczny Stok Białystok
3:3
Piast Gliwice
10.02.2018
18:00

14. kolejka

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Piast Gliwice
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
AZS UG Gdańsk
:
Clearex Chorzów
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
Pogoń 04 Szczecin
 
 
FC Toruń
:
Red Dragons Pniewy
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UŚ Katowice
 
 

15. kolejka 17.02.2018

AZS UG Gdańsk
5:6
Pogoń 04 Szczecin
11.02.2018
17:00
Red Dragons Pniewy
0:4
Rekord Bielsko Biała
17.02.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
17.02.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
MKF Sole Miasto Wieliczka
17.02.2018
18:00
Piast Gliwice
2:5
FC Toruń
18.02.2018
16:00
Słoneczny Stok Białystok
:
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00

16. kolejka

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Piast Gliwice
 
 
Pogoń 04 Szczecin
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
FC Toruń
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
Red Dragons Pniewy
 
 
AZS UG Gdańsk
:
AZS UŚ Katowice
 
 

17. kolejka

Słoneczny Stok Białystok
:
AZS UŚ Katowice
 
 
Red Dragons Pniewy
:
AZS UG Gdańsk
 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
FC Toruń
 
 
Gatta Zduńska Wola
:
Pogoń 04 Szczecin
 
 
Piast Gliwice
:
Clearex Chorzów
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
Lex Kancelaria Słomniki
 
 

18. kolejka

AZS UŚ Katowice
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
Słoneczny Stok Białystok
:
Red Dragons Pniewy
 
 
Pogoń 04 Szczecin
:
Piast Gliwice
 
 
AZS UG Gdańsk
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
Clearex Chorzów
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
 
 
FC Toruń
:
Lex Kancelaria Słomniki
 
 

19. kolejka

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Pogoń 04 Szczecin
 
 
Piast Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
 
 
Red Dragons Pniewy
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
AZS UG Gdańsk
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Clearex Chorzów
:
FC Toruń
 
 

20. kolejka

AZS UŚ Katowice
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
 
 
Słoneczny Stok Białystok
:
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
Pogoń 04 Szczecin
:
Clearex Chorzów
 
 
FC Toruń
:
AZS UG Gdańsk
 
 
Red Dragons Pniewy
:
Piast Gliwice
 
 
Gatta Zduńska Wola
:
Rekord Bielsko Biała
 
 

21. kolejka

Clearex Chorzów
:
AZS UŚ Katowice
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
AZS UG Gdańsk
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
Piast Gliwice
 
 
Pogoń 04 Szczecin
:
FC Toruń
 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Red Dragons Pniewy
 
 

22. kolejka

Piast Gliwice
:
Lex Kancelaria Słomniki
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
MKF Sole Miasto Wieliczka
 
 
Red Dragons Pniewy
:
Clearex Chorzów
 
 
FC Toruń
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
AZS UŚ Katowice
:
Pogoń 04 Szczecin
 
 
Gatta Zduńska Wola
:
AZS UG Gdańsk
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 17.02.2018

11.02.2018
17:00
AZS UG Gdańsk
5:6
Pogoń 04 Szczecin
17.02.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
0:4
Rekord Bielsko Biała
17.02.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
17.02.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
MKF Sole Miasto Wieliczka
18.02.2018
16:00
Piast Gliwice
2:5
FC Toruń
19.02.2018
20:00
Słoneczny Stok Białystok
:
Clearex Chorzów

14. kolejka

 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Piast Gliwice
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
AZS UG Gdańsk
:
Clearex Chorzów
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
Pogoń 04 Szczecin
 
 
FC Toruń
:
Red Dragons Pniewy
 
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UŚ Katowice

16. kolejka

 
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Piast Gliwice
 
 
Pogoń 04 Szczecin
:
Słoneczny Stok Białystok
 
 
Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
 
 
FC Toruń
:
Rekord Bielsko Biała
 
 
Lex Kancelaria Słomniki
:
Red Dragons Pniewy
 
 
AZS UG Gdańsk
:
AZS UŚ Katowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
3:2
Arka Gdynia
17.02.2018
20:30
Wisła Płock
2:0
Zagłębie Lubin
17.02.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Cracovia Kraków
17.02.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Pogoń Szczecin
18.02.2018
18:00
Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
18.02.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.02.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
0:4
Rekord Bielsko Biała
17.02.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
17.02.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:0
MKF Sole Miasto Wieliczka
17.02.2018
18:00
Piast Gliwice
2:5
FC Toruń
18.02.2018
16:00
Słoneczny Stok Białystok
:
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
BSF Bochnia
17.02.2018