facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Trampkarzy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.08.2017

Unia Tarnów
3:1
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
3:0 v.o.
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Karola, na boisku 1:1
Limanovia Limanowa
3:0
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AS Progres Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Wolania Wola Rzędzińska
23.08.2017
10:00
AP 21 Kraków
7:0
Beskid Andrychów
06.09.2017
15:00
MOSiR Bochnia
0:3
Cracovia Kraków
10.10.2017
16:30

2. kolejka 26.08.2017

Wolania Wola Rzędzińska
0:9
AS Progres Kraków
26.08.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
0:10
AP 21 Kraków
26.08.2017
11:00
Beskid Andrychów
5:1
Limanovia Limanowa
26.08.2017
11:00
Sokół Stary Sącz
3:0
Orzeł Myślenice
26.08.2017
12:00
Karol Wadowice
2:4
Unia Tarnów
26.08.2017
 
MOSiR Bochnia
1:5
Krakus Nowa Huta
26.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
27.08.2017
10:30

3. kolejka 30.08.2017

Krakus Nowa Huta
4:0
Karol Wadowice
30.08.2017
10:00
Unia Tarnów
5:0
Sokół Stary Sącz
30.08.2017
 
Orzeł Myślenice
1:5
Beskid Andrychów
30.08.2017
17:30
Limanovia Limanowa
2:0
Puszcza Niepołomice
30.08.2017
15:00
AP 21 Kraków
13:0
Wolania Wola Rzędzińska
30.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
0:1
Cracovia Kraków
30.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
4:0
MOSiR Bochnia
30.08.2017
15:30

4. kolejka 02.09.2017

Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
02.09.2017
10:00
Cracovia Kraków
0:0
AP 21 Kraków
02.09.2017
10:30
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
02.09.2017
15:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Orzeł Myślenice
02.09.2017
13:00
Sokół Stary Sącz
2:3
Krakus Nowa Huta
02.09.2017
12:00
MOSiR Bochnia
3:2
Karol Wadowice
02.09.2017
10:00
Beskid Andrychów
0:6
Unia Tarnów
12.09.2017
16:30

5. kolejka 09.09.2017

Krakus Nowa Huta
3:2
Beskid Andrychów
09.09.2017
10:00
Unia Tarnów
5:0
Puszcza Niepołomice
09.09.2017
10:00
Orzeł Myślenice
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
09.09.2017
16:30
Limanovia Limanowa
0:1
Cracovia Kraków
09.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
09.09.2017
12:00
Karol Wadowice
2:3
Sokół Stary Sącz
10.09.2017
10:00
AS Progres Kraków
5:0
MOSiR Bochnia
10.09.2017
10:00

6. kolejka 16.09.2017

Wolania Wola Rzędzińska
3:8
Unia Tarnów
15.09.2017
16:30
Puszcza Niepołomice
0:6
Krakus Nowa Huta
16.09.2017
17:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Limanovia Limanowa
16.09.2017
10:00
Beskid Andrychów
3:0
Karol Wadowice
16.09.2017
09:30
MOSiR Bochnia
1:4
Sokół Stary Sącz
16.09.2017
10:00
AS Progres Kraków
4:5
AP 21 Kraków
16.09.2017
10:00
Orzeł Myślenice
2:4
Cracovia Kraków
17.09.2017
11:00

7. kolejka 23.09.2017

AP 21 Kraków
6:0
MOSiR Bochnia
23.09.2017
12:00
Limanovia Limanowa
1:5
AS Progres Kraków
28.09.2017
16:00
Orzeł Myślenice
0:5
Tarnovia Tarnów
03.10.2017
16:30
Krakus Nowa Huta
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
15.10.2017
13:15
Sokół Stary Sącz
2:1
Beskid Andrychów
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
1:2
Puszcza Niepołomice
18.10.2017
15:30
Unia Tarnów
0:2
Cracovia Kraków
24.10.2017
15:30

8. kolejka 30.09.2017

Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Karol Wadowice
30.09.2017
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Sokół Stary Sącz
30.09.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Tarnów
30.09.2017
12:00
Krakus Nowa Huta
0:1
Cracovia Kraków
30.09.2017
10:00
MOSiR Bochnia
0:1
Beskid Andrychów
30.09.2017
10:00
AP 21 Kraków
6:0
Limanovia Limanowa
30.09.2017
10:00
AS Progres Kraków
3:0
Orzeł Myślenice
30.09.2017
12:00

9. kolejka 07.10.2017

Orzeł Myślenice
0:6
AP 21 Kraków
07.10.2017
11:00
Unia Tarnów
2:2
AS Progres Kraków
07.10.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
2:1
Tarnovia Tarnów
07.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
07.10.2017
12:00
Karol Wadowice
0:6
Cracovia Kraków
07.10.2017
14:30
Limanovia Limanowa
5:0
MOSiR Bochnia
07.10.2017
10:00
Beskid Andrychów
4:2
Puszcza Niepołomice
08.10.2017
11:00

10. kolejka 14.10.2017

MOSiR Bochnia
0:2
Puszcza Niepołomice
13.10.2017
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Beskid Andrychów
14.10.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Karol Wadowice
14.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Cracovia Kraków
14.10.2017
10:00
AP 21 Kraków
2:1
Unia Tarnów
14.10.2017
10:00
Limanovia Limanowa
3:3
Orzeł Myślenice
15.10.2017
15:00
AS Progres Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
15.10.2017
10:00

11. kolejka 21.10.2017

Orzeł Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
21.10.2017
11:00
Unia Tarnów
1:0
Limanovia Limanowa
21.10.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
21.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
10:00
Karol Wadowice
1:0
AS Progres Kraków
21.10.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
2:2
AP 21 Kraków
22.10.2017
10:00
Beskid Andrychów
0:1
Cracovia Kraków
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Tarnovia Tarnów
3:0 v.o.
Beskid Andrychów
28.10.2017
10:00
brak gości
Cracovia Kraków
9:1
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
10:30
Limanovia Limanowa
2:1
Krakus Nowa Huta
28.10.2017
10:00
AP 21 Kraków
7:0
Karol Wadowice
28.10.2017
10:00
AS Progres Kraków
10:0
Sokół Stary Sącz
28.10.2017
12:00
Orzeł Myślenice
0:7
Unia Tarnów
29.10.2017
11:00
MOSiR Bochnia
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
31.10.2017
15:30

13. kolejka 04.11.2017

Wolania Wola Rzędzińska
0:9
Cracovia Kraków
03.11.2017
14:45
Unia Tarnów
13:1
MOSiR Bochnia
04.11.2017
11:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Orzeł Myślenice
04.11.2017
10:00
Beskid Andrychów
2:5
AS Progres Kraków
04.11.2017
11:00
Sokół Stary Sącz
1:8
AP 21 Kraków
04.11.2017
12:00
Karol Wadowice
0:5
Limanovia Limanowa
04.11.2017
10:00
Puszcza Niepołomice
0:4
Tarnovia Tarnów
05.11.2017
10:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 04.11.2017

03.11.2017
14:45
Wolania Wola Rzędzińska
0:9
Cracovia Kraków
04.11.2017
11:00
Unia Tarnów
13:1
MOSiR Bochnia
04.11.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Orzeł Myślenice
04.11.2017
11:00
Beskid Andrychów
2:5
AS Progres Kraków
04.11.2017
12:00
Sokół Stary Sącz
1:8
AP 21 Kraków
04.11.2017
10:00
Karol Wadowice
0:5
Limanovia Limanowa
05.11.2017
10:30
Puszcza Niepołomice
0:4
Tarnovia Tarnów

13. kolejka 04.11.2017

03.11.2017
14:45
Wolania Wola Rzędzińska
0:9
Cracovia Kraków
04.11.2017
11:00
Unia Tarnów
13:1
MOSiR Bochnia
04.11.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
1:1
Orzeł Myślenice
04.11.2017
11:00
Beskid Andrychów
2:5
AS Progres Kraków
04.11.2017
12:00
Sokół Stary Sącz
1:8
AP 21 Kraków
04.11.2017
10:00
Karol Wadowice
0:5
Limanovia Limanowa
05.11.2017
10:30
Puszcza Niepołomice
0:4
Tarnovia Tarnów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00