facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

Wisła Płock
1:3
Korona Kielce
05.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
05.08.2017
16:00
Wisła Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
05.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Polonia Warszawa
06.08.2017
16:00
UKS SMS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
09.08.2017
17:00
MOSP Białystok
2:1
ŁKS Łódź
09.08.2017
17:00
Legia Warszawa
1:1
Motor Lublin
23.08.2017
15:00
pauzują.

2. kolejka 12.08.2017

Polonia Warszawa
1:0
Wisła Kraków
12.08.2017
17:00
Motor Lublin
2:1
Wisła Płock
12.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
3:0
Stomil Olsztyn
12.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Stal Rzeszów
12.08.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:0
UKS SMS Łódź
12.08.2017
11:00
Cracovia Kraków
2:2
Legia Warszawa
13.08.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
MOSP Białystok
13.08.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:1
Korona Kielce
13.08.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 19.08.2017

Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
06.09.2017
15:00
pauzują.

4. kolejka 26.08.2017

Korona Kielce
0:5
Cracovia Kraków
26.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
4:0
MOSP Białystok
26.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
26.08.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stal Rzeszów
26.08.2017
11:00
Polonia Warszawa
3:2
UKS SMS Łódź
26.08.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:0
Motor Lublin
27.08.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Wisła Kraków
27.08.2017
13:00
ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
pauzują.

5. kolejka 02.09.2017

Motor Lublin
4:1
Cracovia Kraków
02.09.2017
13:00
Wisła Kraków
4:1
Znicz Pruszków
02.09.2017
12:00
MOSP Białystok
2:1
Stomil Olsztyn
02.09.2017
12:00
Legia Warszawa
6:1
Resovia Rzeszów
02.09.2017
15:00
Wisła Płock
0:5
ŁKS Łódź
02.09.2017
12:00
UKS SMS Łódź
1:3
AS Progres Kraków
02.09.2017
12:00
Korona Kielce
2:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2017
12:00
Stal Rzeszów
1:1
Polonia Warszawa
03.09.2017
14:00
pauzują.

6. kolejka 09.09.2017

UKS SMS Łódź
1:0
Stomil Olsztyn
08.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
5:1
Stal Rzeszów
09.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
MOSP Białystok
09.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Motor Lublin
09.09.2017
13:30
ŁKS Łódź
2:3
Korona Kielce
09.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
09.09.2017
12:30
Znicz Pruszków
2:2
Cracovia Kraków
10.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
2:0
Wisła Płock
10.09.2017
11:00
pauzują.

7. kolejka 16.09.2017

MOSP Białystok
0:5
Znicz Pruszków
16.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
16.09.2017
13:30
Legia Warszawa
1:1
AS Progres Kraków
16.09.2017
13:00
UKS SMS Łódź
0:2
Wisła Kraków
16.09.2017
12:00
Korona Kielce
7:2
Resovia Rzeszów
16.09.2017
12:00
Wisła Płock
1:1
Polonia Warszawa
17.09.2017
16:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
17.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2017
12:00
pauzują.

8. kolejka 23.09.2017

MOSP Białystok
1:3
UKS SMS Łódź
23.09.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia Białystok
24.09.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
pauzują.

9. kolejka 30.09.2017

Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2017
11:00
Wisła Płock
2:2
Stomil Olsztyn
30.09.2017
12:00
Cracovia Kraków
5:1
Resovia Rzeszów
30.09.2017
12:00
Korona Kielce
1:3
AS Progres Kraków
30.09.2017
12:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
01.10.2017
14:00
Motor Lublin
1:0
Polonia Warszawa
01.10.2017
15:00
Stal Rzeszów
4:0
MOSP Białystok
01.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
01.10.2017
12:00
pauzują.

10. kolejka 07.10.2017

MOSP Białystok
0:4
Legia Warszawa
07.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:1
Cracovia Kraków
07.10.2017
12:30
Wisła Kraków
1:0
Wisła Płock
07.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
Stal Rzeszów
07.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Motor Lublin
07.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
ŁKS Łódź
08.10.2017
11:30
Stomil Olsztyn
5:3
Korona Kielce
08.10.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:4
Jagiellonia Białystok
08.10.2017
12:00
pauzują.

11. kolejka 14.10.2017

Wisła Płock
1:1
MOSP Białystok
13.10.2017
14:00
Korona Kielce
3:1
Wisła Kraków
14.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
2:1
AS Progres Kraków
14.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:1
Resovia Rzeszów
14.10.2017
12:00
Motor Lublin
0:0
Stomil Olsztyn
14.10.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
UKS SMS Łódź
08.11.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
5:3
Polonia Warszawa
15.11.2017
17:00

12. kolejka 21.10.2017

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia Białystok
21.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil Olsztyn
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00
pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Korona Kielce
1:3
UKS SMS Łódź
28.10.2017
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Warszawa
28.10.2017
17:00
Wisła Płock
0:1
Stal Rzeszów
28.10.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
16:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Stomil Olsztyn
28.10.2017
13:30
Motor Lublin
3:0
MOSP Białystok
29.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
29.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:2
Wisła Kraków
29.11.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

UKS SMS Łódź
2:1
Motor Lublin
04.11.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
04.11.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
04.11.2017
12:00
MOSP Białystok
0:0
Cracovia Kraków
04.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
2:0
ŁKS Łódź
04.11.2017
17:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
04.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
Polonia Warszawa
05.11.2017
16:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Płock
05.11.2017
16:30

15. kolejka 11.11.2017

Korona Kielce
3:3
Legia Warszawa
11.11.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:1
Stomil Olsztyn
11.11.2017
11:00
Wisła Płock
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
13:00
Polonia Warszawa
2:2
AS Progres Kraków
11.11.2017
12:30
Jagiellonia Białystok
1:2
MOSP Białystok
11.11.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:3
Wisła Kraków
11.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
3:2
UKS SMS Łódź
12.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Stal Rzeszów
12.11.2017
12:00

16. kolejka 18.11.2017

Korona Kielce
:
Wisła Płock
 
 
Cracovia Kraków
:
Stal Rzeszów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
 
 
Znicz Pruszków
:
AS Progres Kraków
 
 
Polonia Warszawa
:
Stomil Olsztyn
 
 
Jagiellonia Białystok
:
UKS SMS Łódź
 
 
ŁKS Łódź
:
MOSP Białystok
 
 
Motor Lublin
:
Legia Warszawa
 
 

17. kolejka 25.11.2017

MOSP Białystok
:
Resovia Rzeszów
 
 
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
 
 
UKS SMS Łódź
:
ŁKS Łódź
 
 
Stal Rzeszów
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Stomil Olsztyn
:
AS Progres Kraków
 
 
Wisła Płock
:
Motor Lublin
 
 
Wisła Kraków
:
Polonia Warszawa
 
 
Korona Kielce
:
Znicz Pruszków
 
 
pauzują.

18. kolejka

Znicz Pruszków
:
Stomil Olsztyn
 
 
Polonia Warszawa
:
MOSP Białystok
 
 
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
 
 
Resovia Rzeszów
:
UKS SMS Łódź
 
 
Motor Lublin
:
Korona Kielce
 
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
 
 
ŁKS Łódź
:
Stal Rzeszów
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
 
 
pauzują.

19. kolejka

Wisła Kraków
:
Stomil Olsztyn
 
 
Motor Lublin
:
Znicz Pruszków
 
 
UKS SMS Łódź
:
Polonia Warszawa
 
 
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
 
 
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
 
 
MOSP Białystok
:
AS Progres Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
 
 
Legia Warszawa
:
ŁKS Łódź
 
 
pauzują.

20. kolejka

Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
 
 
AS Progres Kraków
:
UKS SMS Łódź
 
 
ŁKS Łódź
:
Wisła Płock
 
 
Resovia Rzeszów
:
Legia Warszawa
 
 
Stomil Olsztyn
:
MOSP Białystok
 
 
Znicz Pruszków
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
 
 
Polonia Warszawa
:
Stal Rzeszów
 
 
pauzują.

21. kolejka

Cracovia Kraków
:
Znicz Pruszków
 
 
Legia Warszawa
:
Polonia Warszawa
 
 
Korona Kielce
:
ŁKS Łódź
 
 
Motor Lublin
:
Jagiellonia Białystok
 
 
MOSP Białystok
:
Wisła Kraków
 
 
Stal Rzeszów
:
AS Progres Kraków
 
 
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS Łódź
 
 
Wisła Płock
:
Resovia Rzeszów
 
 
pauzują.

22. kolejka

ŁKS Łódź
:
Motor Lublin
 
 
Polonia Warszawa
:
Wisła Płock
 
 
Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
 
 
Wisła Kraków
:
UKS SMS Łódź
 
 
AS Progres Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Znicz Pruszków
:
MOSP Białystok
 
 
Stomil Olsztyn
:
Stal Rzeszów
 
 
pauzują.

23. kolejka

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Znicz Pruszków
 
 
Legia Warszawa
:
Stomil Olsztyn
 
 
Stal Rzeszów
:
Wisła Kraków
 
 
Korona Kielce
:
Polonia Warszawa
 
 
Cracovia Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
UKS SMS Łódź
:
MOSP Białystok
 
 
Wisła Płock
:
AS Progres Kraków
 
 
pauzują.

24. kolejka

MOSP Białystok
:
Stal Rzeszów
 
 
Polonia Warszawa
:
Motor Lublin
 
 
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
AS Progres Kraków
:
Korona Kielce
 
 
Resovia Rzeszów
:
Cracovia Kraków
 
 
Stomil Olsztyn
:
Wisła Płock
 
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Znicz Pruszków
:
UKS SMS Łódź
 
 
pauzują.

25. kolejka

Korona Kielce
:
Stomil Olsztyn
 
 
ŁKS Łódź
:
Znicz Pruszków
 
 
Motor Lublin
:
AS Progres Kraków
 
 
Stal Rzeszów
:
UKS SMS Łódź
 
 
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Polonia Warszawa
 
 
Legia Warszawa
:
MOSP Białystok
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Resovia Rzeszów
 
 
pauzują.

26. kolejka

MOSP Białystok
:
Wisła Płock
 
 
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
 
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
 
 
Resovia Rzeszów
:
ŁKS Łódź
 
 
Stomil Olsztyn
:
Motor Lublin
 
 
Znicz Pruszków
:
Stal Rzeszów
 
 
UKS SMS Łódź
:
Legia Warszawa
 
 
Polonia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
 
 

27. kolejka

Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów
 
 
Jagiellonia Białystok
:
AS Progres Kraków
 
 
Wisła Płock
:
UKS SMS Łódź
 
 
ŁKS Łódź
:
Polonia Warszawa
 
 
Korona Kielce
:
MOSP Białystok
 
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Stomil Olsztyn
 
 
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
 
 
pauzuje.

28. kolejka

UKS SMS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Polonia Warszawa
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Rzeszów
:
Wisła Płock
 
 
Znicz Pruszków
:
Legia Warszawa
 
 
Stomil Olsztyn
:
Jagiellonia Białystok
 
 
MOSP Białystok
:
Motor Lublin
 
 
AS Progres Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
 
 

29. kolejka

Motor Lublin
:
UKS SMS Łódź
 
 
Resovia Rzeszów
:
AS Progres Kraków
 
 
Korona Kielce
:
Stal Rzeszów
 
 
Cracovia Kraków
:
MOSP Białystok
 
 
ŁKS Łódź
:
Stomil Olsztyn
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
 
 
Polonia Warszawa
:
Znicz Pruszków
 
 
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
 
 

30. kolejka

Legia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Stomil Olsztyn
:
Resovia Rzeszów
 
 
Znicz Pruszków
:
Wisła Płock
 
 
AS Progres Kraków
:
Polonia Warszawa
 
 
MOSP Białystok
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Wisła Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Stomil Olsztyn
:
Resovia Rzeszów
 
 
Znicz Pruszków
:
Wisła Płock
 
 
AS Progres Kraków
:
Polonia Warszawa
 
 
MOSP Białystok
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Wisła Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin

30. kolejka

 
 
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Stomil Olsztyn
:
Resovia Rzeszów
 
 
Znicz Pruszków
:
Wisła Płock
 
 
AS Progres Kraków
:
Polonia Warszawa
 
 
MOSP Białystok
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Wisła Kraków
:
ŁKS Łódź
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00