facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

Wisła Płock
1:3
Korona Kielce
05.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
05.08.2017
16:00
Wisła Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
05.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Polonia Warszawa
06.08.2017
16:00
UKS SMS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
09.08.2017
17:00
MOSP Białystok
2:1
ŁKS Łódź
09.08.2017
17:00
Legia Warszawa
1:1
Motor Lublin
23.08.2017
15:00
pauzują.

2. kolejka 12.08.2017

Polonia Warszawa
1:0
Wisła Kraków
12.08.2017
17:00
Motor Lublin
2:1
Wisła Płock
12.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
3:0
Stomil Olsztyn
12.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Stal Rzeszów
12.08.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:0
UKS SMS Łódź
12.08.2017
11:00
Cracovia Kraków
2:2
Legia Warszawa
13.08.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
MOSP Białystok
13.08.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:1
Korona Kielce
13.08.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 19.08.2017

Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
06.09.2017
15:00
pauzują.

4. kolejka 26.08.2017

Korona Kielce
0:5
Cracovia Kraków
26.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
4:0
MOSP Białystok
26.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
26.08.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stal Rzeszów
26.08.2017
11:00
Polonia Warszawa
3:2
UKS SMS Łódź
26.08.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:0
Motor Lublin
27.08.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Wisła Kraków
27.08.2017
13:00
ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
pauzują.

5. kolejka 02.09.2017

Motor Lublin
4:1
Cracovia Kraków
02.09.2017
13:00
Wisła Kraków
4:1
Znicz Pruszków
02.09.2017
12:00
MOSP Białystok
2:1
Stomil Olsztyn
02.09.2017
12:00
Legia Warszawa
6:1
Resovia Rzeszów
02.09.2017
15:00
Wisła Płock
0:5
ŁKS Łódź
02.09.2017
12:00
UKS SMS Łódź
1:3
AS Progres Kraków
02.09.2017
12:00
Korona Kielce
2:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2017
12:00
Stal Rzeszów
1:1
Polonia Warszawa
03.09.2017
14:00
pauzują.

6. kolejka 09.09.2017

UKS SMS Łódź
1:0
Stomil Olsztyn
08.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
5:1
Stal Rzeszów
09.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
MOSP Białystok
09.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Motor Lublin
09.09.2017
13:30
ŁKS Łódź
2:3
Korona Kielce
09.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
09.09.2017
12:30
Znicz Pruszków
2:2
Cracovia Kraków
10.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
2:0
Wisła Płock
10.09.2017
11:00
pauzują.

7. kolejka 16.09.2017

MOSP Białystok
0:5
Znicz Pruszków
16.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
16.09.2017
13:30
Legia Warszawa
1:1
AS Progres Kraków
16.09.2017
13:00
UKS SMS Łódź
0:2
Wisła Kraków
16.09.2017
12:00
Korona Kielce
7:2
Resovia Rzeszów
16.09.2017
12:00
Wisła Płock
1:1
Polonia Warszawa
17.09.2017
16:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
17.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2017
12:00
pauzują.

8. kolejka 23.09.2017

MOSP Białystok
1:3
UKS SMS Łódź
23.09.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia Białystok
24.09.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
pauzują.

9. kolejka 30.09.2017

Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2017
11:00
Wisła Płock
2:2
Stomil Olsztyn
30.09.2017
12:00
Cracovia Kraków
5:1
Resovia Rzeszów
30.09.2017
12:00
Korona Kielce
1:3
AS Progres Kraków
30.09.2017
12:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
01.10.2017
14:00
Motor Lublin
1:0
Polonia Warszawa
01.10.2017
15:00
Stal Rzeszów
4:0
MOSP Białystok
01.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
01.10.2017
12:00
pauzują.

10. kolejka 07.10.2017

MOSP Białystok
0:4
Legia Warszawa
07.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:1
Cracovia Kraków
07.10.2017
12:30
Wisła Kraków
1:0
Wisła Płock
07.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
Stal Rzeszów
07.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Motor Lublin
07.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
ŁKS Łódź
08.10.2017
11:30
Stomil Olsztyn
5:3
Korona Kielce
08.10.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:4
Jagiellonia Białystok
08.10.2017
12:00
pauzują.

11. kolejka 14.10.2017

Wisła Płock
1:1
MOSP Białystok
13.10.2017
14:00
Korona Kielce
3:1
Wisła Kraków
14.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
2:1
AS Progres Kraków
14.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:1
Resovia Rzeszów
14.10.2017
12:00
Motor Lublin
0:0
Stomil Olsztyn
14.10.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
UKS SMS Łódź
08.11.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
5:3
Polonia Warszawa
15.11.2017
17:00

12. kolejka 21.10.2017

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia Białystok
21.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil Olsztyn
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00
pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Korona Kielce
1:3
UKS SMS Łódź
28.10.2017
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Warszawa
28.10.2017
17:00
Wisła Płock
0:1
Stal Rzeszów
28.10.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
16:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Stomil Olsztyn
28.10.2017
13:30
Motor Lublin
3:0
MOSP Białystok
29.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
29.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:2
Wisła Kraków
29.11.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

UKS SMS Łódź
2:1
Motor Lublin
04.11.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
04.11.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
04.11.2017
12:00
MOSP Białystok
0:0
Cracovia Kraków
04.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
2:0
ŁKS Łódź
04.11.2017
17:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
04.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
Polonia Warszawa
05.11.2017
16:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Płock
05.11.2017
16:30

15. kolejka 11.11.2017

Korona Kielce
3:3
Legia Warszawa
11.11.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:1
Stomil Olsztyn
11.11.2017
11:00
Wisła Płock
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
13:00
Polonia Warszawa
2:2
AS Progres Kraków
11.11.2017
12:30
Jagiellonia Białystok
1:2
MOSP Białystok
11.11.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:3
Wisła Kraków
11.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
3:2
UKS SMS Łódź
12.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Stal Rzeszów
12.11.2017
12:00

16. kolejka 18.11.2017

Korona Kielce
2:0
Wisła Płock
18.11.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
UKS SMS Łódź
18.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:1
Stal Rzeszów
19.11.2017
11:00
Resovia Rzeszów
1:0
Wisła Kraków
19.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:00
Polonia Warszawa
2:2
Stomil Olsztyn
19.11.2017
13:00
ŁKS Łódź
2:1
MOSP Białystok
19.11.2017
14:00
Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa
19.11.2017
12:00

17. kolejka 25.11.2017

Wisła Kraków
2:1
Polonia Warszawa
25.11.2017
12:00
Wisła Płock
0:1
Motor Lublin
25.11.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
ŁKS Łódź
25.11.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
25.11.2017
20:00
MOSP Białystok
0:4
Resovia Rzeszów
25.11.2017
13:30
Korona Kielce
1:0
Znicz Pruszków
25.11.2017
12:00
Stomil Olsztyn
3:0
AS Progres Kraków
26.11.2017
11:00
Stal Rzeszów
2:5
Jagiellonia Białystok
26.11.2017
12:00

18. kolejka 10.03.2018

ŁKS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
10.03.2018
13:30
AS Progres Kraków
0:1
Wisła Kraków
10.03.2018
12:15
Polonia Warszawa
4:1
MOSP Białystok
10.03.2018
13:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Legia Warszawa
10.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
11.03.2018
12:00
Motor Lublin
0:0
Korona Kielce
11.03.2018
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
UKS SMS Łódź
11.03.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Stomil Olsztyn
11.03.2018
15:00

19. kolejka 17.03.2018

Wisła Płock
0:3
Jagiellonia Białystok
14.03.2018
12:00
MOSP Białystok
1:0
AS Progres Kraków
17.03.2018
16:00
UKS SMS Łódź
0:4
Polonia Warszawa
17.03.2018
12:00
Wisła Kraków
Stomil Olsztyn
17.03.2018
12:00
Legia Warszawa
4:0
ŁKS Łódź
17.03.2018
18:00
Stal Rzeszów
2:1
Resovia Rzeszów
04.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
25.04.2018
14:00
Motor Lublin
3:1
Znicz Pruszków
25.04.2018
17:00

20. kolejka 24.03.2018

ŁKS Łódź
0:3
Wisła Płock
24.03.2018
14:30
Polonia Warszawa
2:0
Stal Rzeszów
24.03.2018
15:00
Znicz Pruszków
0:0
Wisła Kraków
25.03.2018
14:45
Stomil Olsztyn
1:3
MOSP Białystok
25.03.2018
13:00
AS Progres Kraków
0:3
UKS SMS Łódź
25.03.2018
12:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Korona Kielce
04.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
Motor Lublin
11.04.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:4
Legia Warszawa
11.04.2018
11:00

21. kolejka 28.03.2018

Legia Warszawa
2:1
Polonia Warszawa
28.03.2018
18:00
Stomil Olsztyn
1:0
UKS SMS Łódź
29.03.2018
15:10
Stal Rzeszów
0:1
AS Progres Kraków
29.03.2018
13:00
Motor Lublin
3:3
Jagiellonia Białystok
29.03.2018
12:00
Korona Kielce
6:1
ŁKS Łódź
29.03.2018
14:00
Wisła Płock
0:2
Resovia Rzeszów
29.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Znicz Pruszków
30.03.2018
13:00
MOSP Białystok
Wisła Kraków
31.03.2018
11:00

22. kolejka 07.04.2018

Cracovia Kraków
4:0
Jagiellonia Białystok
07.04.2018
15:00
AS Progres Kraków
2:2
Legia Warszawa
07.04.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
UKS SMS Łódź
07.04.2018
14:00
Polonia Warszawa
1:0
Wisła Płock
07.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:8
Motor Lublin
07.04.2018
14:30
Znicz Pruszków
0:0
MOSP Białystok
08.04.2018
15:00
Resovia Rzeszów
3:1
Korona Kielce
08.04.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Stal Rzeszów
08.04.2018
11:00

23. kolejka 14.04.2018

UKS SMS Łódź
3:0
MOSP Białystok
14.04.2018
12:00
Korona Kielce
0:0
Polonia Warszawa
14.04.2018
12:00
Legia Warszawa
1:0
Stomil Olsztyn
14.04.2018
16:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Znicz Pruszków
14.04.2018
13:30
Wisła Płock
AS Progres Kraków
14.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
15.04.2018
14:00
Stal Rzeszów
Wisła Kraków
15.04.2018
13:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
15.04.2018
12:00

24. kolejka 21.04.2018

Resovia Rzeszów
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil Olsztyn
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
UKS SMS Łódź
22.04.2018
15:30

25. kolejka 28.04.2018

Wisła Płock
Wisła Kraków
28.04.2018
11:00
Stal Rzeszów
0:2
UKS SMS Łódź
28.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Znicz Pruszków
28.04.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Resovia Rzeszów
28.04.2018
17:00
Legia Warszawa
8:0
MOSP Białystok
29.04.2018
16:30
Cracovia Kraków
Polonia Warszawa
29.04.2018
13:00
Motor Lublin
AS Progres Kraków
29.04.2018
16:00
Korona Kielce
2:1
Stomil Olsztyn
29.04.2018
12:00

26. kolejka 05.05.2018

Wisła Kraków
Korona Kielce
05.05.2018
13:00
AS Progres Kraków
Cracovia Kraków
05.05.2018
12:00
UKS SMS Łódź
3:4
Legia Warszawa
05.05.2018
12:00
Polonia Warszawa
1:4
Jagiellonia Białystok
05.05.2018
12:00
MOSP Białystok
1:1
Wisła Płock
06.05.2018
11:00
Resovia Rzeszów
1:2
ŁKS Łódź
06.05.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Motor Lublin
06.05.2018
13:00
Znicz Pruszków
1:1
Stal Rzeszów
06.05.2018
16:30

27. kolejka 12.05.2018

Wisła Płock
0:2
UKS SMS Łódź
11.05.2018
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Rzeszów
12.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2018
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Polonia Warszawa
12.05.2018
13:30
Korona Kielce
3:3
MOSP Białystok
12.05.2018
12:00
Motor Lublin
1:0
Wisła Kraków
12.05.2018
16:00
Cracovia Kraków
1:1
Stomil Olsztyn
12.05.2018
13:00
Resovia Rzeszów
3:1
Znicz Pruszków
12.05.2018
15:00

28. kolejka 19.05.2018

Polonia Warszawa
4:2
Resovia Rzeszów
18.05.2018
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
Korona Kielce
19.05.2018
12:00
Stal Rzeszów
1:4
Wisła Płock
19.05.2018
11:00
MOSP Białystok
0:3
Motor Lublin
19.05.2018
12:00
AS Progres Kraków
ŁKS Łódź
19.05.2018
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
19.05.2018
11:00
Znicz Pruszków
0:2
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil Olsztyn
0:3
Jagiellonia Białystok
20.05.2018
12:00

29. kolejka 26.05.2018

Korona Kielce
0:0
Stal Rzeszów
25.05.2018
17:00
Cracovia Kraków
MOSP Białystok
26.05.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:1
Stomil Olsztyn
26.05.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
Polonia Warszawa
8:1
Znicz Pruszków
26.05.2018
18:00
Wisła Płock
2:2
Legia Warszawa
26.05.2018
12:00
Motor Lublin
3:3
UKS SMS Łódź
27.05.2018
16:00
Resovia Rzeszów
2:5
AS Progres Kraków
27.05.2018
14:00

30. kolejka 02.06.2018

MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
30.05.2018
17:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
01.06.2018
16:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
02.06.2018
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00