facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofał się Orzeł Balin. Zgodnie z regulaminem, wyniki meczów Orła na wiosnę weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Arka Babice
4:1
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
5:2
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
19.08.2017
17:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
0:4
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Victoria Zalas
5:2
Korona Lgota
26.08.2017
16:00
Start Kamień
MKS Alwernia
26.08.2017
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:2
Błyskawica Myślachowice
26.08.2017
18:00
UKS Dulowa
3:1
Jutrzenka Ostrężnica
26.08.2017
17:00
Fablok Chrzanów
5:1
Wolanka Wola Filipowska
26.08.2017
11:00
Promyk Bolęcin
0:2
Wisła Jankowice
27.08.2017
17:00
Orzeł Balin
0:7
Arka Babice
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
3:0
Victoria Zalas
02.09.2017
17:00
MKS Alwernia
0:4
UKS Dulowa
02.09.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:14
Promyk Bolęcin
02.09.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:0
Orzeł Balin
02.09.2017
17:00
Korona Lgota
2:7
Fablok Chrzanów
02.09.2017
17:00
Błyskawica Myślachowice
0:3
Start Kamień
03.09.2017
17:00
Arka Babice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
03.09.2017
11:00

4. kolejka 09.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
1:2
MKS Alwernia
09.09.2017
17:00
Start Kamień
Arka Babice
09.09.2017
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
0:0
Wisła Jankowice
09.09.2017
17:00
UKS Dulowa
1:2
Błyskawica Myślachowice
09.09.2017
17:00
Victoria Zalas
2:3
Fablok Chrzanów
10.09.2017
17:00
Orzeł Balin
5:2
Wolanka Wola Filipowska
10.09.2017
17:00
Promyk Bolęcin
2:2
Korona Lgota
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

MKS Alwernia
0:2
Victoria Zalas
16.09.2017
16:30
Wolanka Wola Filipowska
1:0
Ciężkowianka Jaworzno
16.09.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:1
Promyk Bolęcin
16.09.2017
17:00
Błyskawica Myślachowice
4:0
Jutrzenka Ostrężnica
16.09.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:2
Start Kamień
16.09.2017
17:00
Arka Babice
3:1
UKS Dulowa
17.09.2017
15:00
Korona Lgota
1:3
Orzeł Balin
17.09.2017
14:30

6. kolejka 23.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
3:3
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
0:3
Promyk Bolęcin
24.09.2017
13:00
UKS Dulowa
7:2
Wisła Jankowice
27.09.2017
16:30
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
27.09.2017
16:30
MKS Alwernia
2:4
Błyskawica Myślachowice
27.09.2017
16:30

7. kolejka 30.09.2017

Arka Babice
4:0
MKS Alwernia
30.09.2017
15:00
Błyskawica Myślachowice
3:0
Victoria Zalas
30.09.2017
16:00
Korona Lgota
0:3
Start Kamień
30.09.2017
15:00
Fablok Chrzanów
5:4
Ciężkowianka Jaworzno
30.09.2017
16:00
Wisła Jankowice
5:2
Jutrzenka Ostrężnica
01.10.2017
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
UKS Dulowa
01.10.2017
16:00
Promyk Bolęcin
3:1
Orzeł Balin
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Jutrzenka Ostrężnica
1:3
Wolanka Wola Filipowska
07.10.2017
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Arka Babice
07.10.2017
16:00
UKS Dulowa
2:1
Korona Lgota
07.10.2017
11:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Promyk Bolęcin
07.10.2017
16:00
Start Kamień
Fablok Chrzanów
07.10.2017
16:00
MKS Alwernia
2:3
Wisła Jankowice
07.10.2017
16:00
Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

9. kolejka 14.10.2017

Fablok Chrzanów
3:1
UKS Dulowa
14.10.2017
16:00
Orzeł Balin
0:3 v.o.
Ciężkowianka Jaworzno
14.10.2017
15:30
Wisła Jankowice
1:2
Błyskawica Myślachowice
14.10.2017
16:00
Korona Lgota
2:2
Jutrzenka Ostrężnica
14.10.2017
15:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
MKS Alwernia
14.10.2017
15:30
Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

10. kolejka 21.10.2017

Arka Babice
5:0
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:7
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
1:1
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
0:2
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Wisła Jankowice
1:3
Victoria Zalas
28.10.2017
14:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Start Kamień
28.10.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:1
MKS Alwernia
28.10.2017
14:00
Wolanka Wola Filipowska
2:3
Arka Babice
28.10.2017
14:30
Orzeł Balin
1:1
UKS Dulowa
29.10.2017
14:30
Korona Lgota
0:2
Błyskawica Myślachowice
29.10.2017
14:30
Promyk Bolęcin
6:1
Jutrzenka Ostrężnica
29.10.2017
14:30

12. kolejka 04.11.2017

Jutrzenka Ostrężnica
5:2
Orzeł Balin
04.11.2017
13:00
Victoria Zalas
3:4
Start Kamień
04.11.2017
13:00
MKS Alwernia
3:1
Promyk Bolęcin
04.11.2017
13:00
Błyskawica Myślachowice
1:5
Fablok Chrzanów
04.11.2017
13:30
Wisła Jankowice
3:4
Wolanka Wola Filipowska
04.11.2017
13:30
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
05.11.2017
13:30
Arka Babice
3:2
Korona Lgota
05.11.2017
11:00

13. kolejka 11.11.2017

Wolanka Wola Filipowska
3:4
Victoria Zalas
11.11.2017
13:00
Start Kamień
UKS Dulowa
11.11.2017
13:00
Korona Lgota
3:1
Wisła Jankowice
11.11.2017
13:00
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Myślachowice
11.11.2017
13:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
Jutrzenka Ostrężnica
11.11.2017
12:00
Fablok Chrzanów
1:0
Arka Babice
11.11.2017
13:00
Orzeł Balin
3:2
MKS Alwernia
12.11.2017
13:00

14. kolejka 24.03.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Błyskawica Myślachowice
 
 
Promyk Bolęcin
1:4
Arka Babice
24.03.2018
15:00
Start Kamień
Jutrzenka Ostrężnica
24.03.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
MKS Alwernia
24.03.2018
15:00
Fablok Chrzanów
Wisła Jankowice
24.03.2018
15:00
Korona Lgota
4:1
Wolanka Wola Filipowska
25.03.2018
14:30
Victoria Zalas
0:0
UKS Dulowa
18.04.2018
17:00

15. kolejka 31.03.2018

Arka Babice
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
Korona Lgota
3:0
Victoria Zalas
31.03.2018
14:30
MKS Alwernia
1:5
Start Kamień
31.03.2018
12:00
Błyskawica Myślachowice
1:3
Ciężkowianka Jaworzno
31.03.2018
13:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:2
UKS Dulowa
31.03.2018
15:30
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Fablok Chrzanów
31.03.2018
15:00
Wisła Jankowice
2:1
Promyk Bolęcin
31.03.2018
16:00

16. kolejka 07.04.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Wisła Jankowice
 
 
Victoria Zalas
1:2
Jutrzenka Ostrężnica
07.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
4:1
Wolanka Wola Filipowska
07.04.2018
16:00
Fablok Chrzanów
3:1
Korona Lgota
07.04.2018
15:00
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
07.04.2018
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:2
Arka Babice
07.04.2018
16:00
UKS Dulowa
5:3
MKS Alwernia
08.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Wolanka Wola Filipowska
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
MKS Alwernia
3:0
Jutrzenka Ostrężnica
14.04.2018
16:00
Arka Babice
Start Kamień
14.04.2018
11:00
Wisła Jankowice
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
14.04.2018
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:0
UKS Dulowa
14.04.2018
16:00
Fablok Chrzanów
6:0
Victoria Zalas
14.04.2018
16:00
Korona Lgota
2:1
Promyk Bolęcin
14.04.2018
16:30

18. kolejka 21.04.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Korona Lgota
 
 
Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Myślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

19. kolejka 28.04.2018

Fablok Chrzanów
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
Arka Babice
3:2
Jutrzenka Ostrężnica
28.04.2018
16:00
Wisła Jankowice
2:1
UKS Dulowa
28.04.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień
28.04.2018
17:00
Błyskawica Myślachowice
0:1
MKS Alwernia
28.04.2018
17:00
Korona Lgota
0:3
Ciężkowianka Jaworzno
29.04.2018
14:30
Promyk Bolęcin
4:2
Victoria Zalas
29.04.2018
17:00

20. kolejka 05.05.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Promyk Bolęcin
 
 
MKS Alwernia
Arka Babice
05.05.2018
17:00
Victoria Zalas
2:4
Błyskawica Myślachowice
05.05.2018
17:00
Start Kamień
Korona Lgota
05.05.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
Fablok Chrzanów
05.05.2018
17:00
Jutrzenka Ostrężnica
0:1
Wisła Jankowice
05.05.2018
17:00
UKS Dulowa
1:1
Wolanka Wola Filipowska
05.05.2018
17:00

21. kolejka 12.05.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Victoria Zalas
 
 
Wolanka Wola Filipowska
4:2
Jutrzenka Ostrężnica
12.05.2018
17:00
Arka Babice
Błyskawica Myślachowice
12.05.2018
16:00
Korona Lgota
7:2
UKS Dulowa
12.05.2018
16:00
Fablok Chrzanów
Start Kamień
12.05.2018
17:00
Wisła Jankowice
2:0
MKS Alwernia
12.05.2018
17:00
Promyk Bolęcin
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.05.2018
17:00

22. kolejka 19.05.2018

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
Błyskawica Myślachowice
6:3
Wisła Jankowice
19.05.2018
17:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:4
Korona Lgota
19.05.2018
13:30
MKS Alwernia
4:1
Wolanka Wola Filipowska
19.05.2018
17:00
Start Kamień
Promyk Bolęcin
19.05.2018
17:00
Victoria Zalas
0:1
Arka Babice
19.05.2018
17:30
UKS Dulowa
0:1
Fablok Chrzanów
20.05.2018
11:00

23. kolejka 26.05.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Start Kamień
 
 
Wisła Jankowice
2:2
Arka Babice
26.05.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
26.05.2018
17:30
Fablok Chrzanów
8:1
Jutrzenka Ostrężnica
26.05.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:3
Błyskawica Myślachowice
26.05.2018
17:30
Promyk Bolęcin
3:2
UKS Dulowa
27.05.2018
17:30
Korona Lgota
0:1
MKS Alwernia
27.05.2018
14:30

24. kolejka 02.06.2018

UKS Dulowa
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
Victoria Zalas
1:0
Wisła Jankowice
02.06.2018
17:30
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
02.06.2018
17:00
MKS Alwernia
2:4
Fablok Chrzanów
02.06.2018
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:2
Korona Lgota
02.06.2018
17:30
Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Promyk Bolęcin
02.06.2018
17:30
Arka Babice
7:2
Wolanka Wola Filipowska
03.06.2018
11:00

25. kolejka 09.06.2018

Orzeł Balin
0:3 v.o.
Jutrzenka Ostrężnica
 
 
Victoria Zalas
4:3
Start Kamień
09.06.2018
17:30
Fablok Chrzanów
Błyskawica Myślachowice
09.06.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
Wisła Jankowice
09.06.2018
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
UKS Dulowa
09.06.2018
11:00
Korona Lgota
0:4
Arka Babice
09.06.2018
17:00
Promyk Bolęcin
6:0
MKS Alwernia
10.06.2018
17:30

26. kolejka 16.06.2018

MKS Alwernia
3:0 v.o.
Orzeł Balin
 
 
Victoria Zalas
3:2
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2018
17:30
UKS Dulowa
2:6
Start Kamień
16.06.2018
17:30
Wisła Jankowice
4:0
Korona Lgota
16.06.2018
16:00
Błyskawica Myślachowice
6:1
Promyk Bolęcin
16.06.2018
17:30
Jutrzenka Ostrężnica
0:8
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2018
15:00
Arka Babice
Fablok Chrzanów
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

 
 
MKS Alwernia
3:0 v.o.
Orzeł Balin
16.06.2018
17:30
Victoria Zalas
3:2
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2018
17:30
UKS Dulowa
2:6
Start Kamień
16.06.2018
16:00
Wisła Jankowice
4:0
Korona Lgota
16.06.2018
17:30
Błyskawica Myślachowice
6:1
Promyk Bolęcin
16.06.2018
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
0:8
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2018
17:00
Arka Babice
Fablok Chrzanów

26. kolejka 16.06.2018

 
 
MKS Alwernia
3:0 v.o.
Orzeł Balin
16.06.2018
17:30
Victoria Zalas
3:2
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2018
17:30
UKS Dulowa
2:6
Start Kamień
16.06.2018
16:00
Wisła Jankowice
4:0
Korona Lgota
16.06.2018
17:30
Błyskawica Myślachowice
6:1
Promyk Bolęcin
16.06.2018
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
0:8
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2018
17:00
Arka Babice
Fablok Chrzanów

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00