facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków III)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Piast II Wołowice
2:1
Tęcza II Piekary
26.08.2017
13:30
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Nadwiślan II Rusocice
27.08.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
7:4
Sankowia Sanka
27.08.2017
11:00

3. kolejka 02.09.2017

Sankowia Sanka
1:3
Piast II Wołowice
02.09.2017
11:00
Topór Aleksandrowice
3:4
Sparta Przeginia Duchowna
02.09.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:4
Lotnik II Kryspinów
03.09.2017
13:30

4. kolejka 06.09.2017

Nadwiślan II Rusocice
4:2
Topór Aleksandrowice
06.09.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Tęcza II Piekary
06.09.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
4:1
Piast II Wołowice
06.09.2017
17:15

5. kolejka 09.09.2017

Sankowia Sanka
1:5
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2017
11:00
Topór Aleksandrowice
1:6
Lotnik II Kryspinów
09.09.2017
17:00
Tęcza II Piekary
0:4
Nadwiślan II Rusocice
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Topór Aleksandrowice
3:1
Tęcza II Piekary
16.09.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Piast II Wołowice
17.09.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sankowia Sanka
17.09.2017
17:00

7. kolejka 23.09.2017

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
23.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
:
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

8. kolejka 30.09.2017

Sankowia Sanka
2:6
Tęcza II Piekary
30.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
0:0
Topór Aleksandrowice
30.09.2017
16:15
Lotnik II Kryspinów
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
01.10.2017
12:00

9. kolejka 07.10.2017

Sankowia Sanka
1:7
Lotnik II Kryspinów
07.10.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:3
Piast II Wołowice
08.10.2017
15:00
Nadwiślan II Rusocice
2:1
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2017
15:00

10. kolejka 14.10.2017

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Topór Aleksandrowice
:
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
00:00
Piast II Wołowice
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
00:00
Tęcza II Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
21.10.2017
00:00

12. kolejka 28.10.2017

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
28.10.2017
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
28.10.2017
00:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Tęcza II Piekary
28.10.2017
00:00

13. kolejka 04.11.2017

Sankowia Sanka
:
Nadwiślan II Rusocice
04.11.2017
00:00
Piast II Wołowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
04.11.2017
00:00
Tęcza II Piekary
:
Topór Aleksandrowice
04.11.2017
00:00

14. kolejka 11.11.2017

Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
11.11.2017
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza II Piekary
11.11.2017
00:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Piast II Wołowice
11.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
Topór Aleksandrowice
:
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
00:00
Piast II Wołowice
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
00:00
Tęcza II Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna

10. kolejka 14.10.2017

15.10.2017
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
12:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
:
Sankowia Sanka

12. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
28.10.2017
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Topór Aleksandrowice
28.10.2017
00:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Tęcza II Piekary

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00