facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków III)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed startem rundy rewanżowej, z rozgrywek wycofała się Tęcza II Piekary. Wyniki wiosną zweryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Tęcza II Piekary
26.08.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 2:1
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Nadwiślan II Rusocice
27.08.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
7:4
Sankowia Sanka
27.08.2017
11:00

3. kolejka 02.09.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Piast II Wołowice
02.09.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 1:3
Topór Aleksandrowice
3:4
Sparta Przeginia Duchowna
02.09.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:4
Lotnik II Kryspinów
03.09.2017
13:30

4. kolejka 06.09.2017

Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
06.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 4:2
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Tęcza II Piekary
06.09.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
4:1
Piast II Wołowice
06.09.2017
17:15

5. kolejka 09.09.2017

Sankowia Sanka
1:5
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2017
11:00
Topór Aleksandrowice
1:6
Lotnik II Kryspinów
09.09.2017
17:00
Tęcza II Piekary
0:4
Nadwiślan II Rusocice
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Topór Aleksandrowice
3:1
Tęcza II Piekary
16.09.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Piast II Wołowice
17.09.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sankowia Sanka
17.09.2017
17:00

7. kolejka 23.09.2017

Piast II Wołowice
v.o.
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
walkower obustronny, brak obu drużyn
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00
Sankowia Sanka
0:3
Topór Aleksandrowice
03.05.2018
17:30

8. kolejka 30.09.2017

Sankowia Sanka
2:6
Tęcza II Piekary
30.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
0:0
Topór Aleksandrowice
30.09.2017
16:15
Lotnik II Kryspinów
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
01.10.2017
12:00

9. kolejka 07.10.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Lotnik II Kryspinów
07.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Lotnika II, na boisku 1:7
Tęcza II Piekary
1:3
Piast II Wołowice
08.10.2017
15:00
Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 2:1

10. kolejka 14.10.2017

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
9:0
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Piasta II
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00
Lotnik II Kryspinów
2:3
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
8:0
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

13. kolejka 04.11.2017

Piast II Wołowice
3:5
Sparta Przeginia Duchowna
05.11.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:2
Topór Aleksandrowice
05.11.2017
14:00
Sankowia Sanka
0:4
Nadwiślan II Rusocice
04.04.2018
17:00

14. kolejka 11.11.2017

Topór Aleksandrowice
3:0
Sankowia Sanka
11.11.2017
13:45
Lotnik II Kryspinów
2:5
Tęcza II Piekary
11.11.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Piast II Wołowice
11.11.2017
13:30

15. kolejka 24.03.2018

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Sparta Przeginia Duchowna
22.04.2018
12:00
Piast II Wołowice
3:4
Topór Aleksandrowice
28.04.2018
17:00

16. kolejka 31.03.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Piast II Wołowice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
31.03.2018
13:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan II Rusocice
02.04.2018
16:00

17. kolejka 07.04.2018

Piast II Wołowice
7:1
Sankowia Sanka
08.04.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan II Rusocice
08.04.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:3
Topór Aleksandrowice
15.04.2018
17:00

18. kolejka 14.04.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
1:3
Lotnik II Kryspinów
14.04.2018
17:00
Topór Aleksandrowice
0:0
Nadwiślan II Rusocice
05.05.2018
17:00

19. kolejka 21.04.2018

Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Topór Aleksandrowice
08.04.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00

20. kolejka 28.04.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
0:4
Nadwiślan II Rusocice
15.04.2018
14:30

21. kolejka 02.05.2018

Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Sankowia Sanka
21.04.2018
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0
Piast II Wołowice
22.04.2018
17:00

22. kolejka 05.05.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Sankowia Sanka
02.01.2018
00:00
Topór Aleksandrowice
3:0
Piast II Wołowice
02.01.2018
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
27.05.2018
17:00

23. kolejka 12.05.2018

Piast II Wołowice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Sankowia Sanka
06.05.2018
12:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.05.2018
17:30

24. kolejka 19.05.2018

Nadwiślan II Rusocice
1:2
Lotnik II Kryspinów
28.04.2018
17:00
Sankowia Sanka
3:0
Piast II Wołowice
13.05.2018
14:30
Topór Aleksandrowice
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
19.05.2018
17:30

25. kolejka 26.05.2018

Sparta Przeginia Duchowna
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
3:0
Piast II Wołowice
20.05.2018
12:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
17:30

26. kolejka 30.05.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
0:5
Sparta Przeginia Duchowna
29.04.2018
14:30
Topór Aleksandrowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
12.05.2018
17:00

27. kolejka 02.06.2018

Topór Aleksandrowice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
6:1
Piast II Wołowice
06.05.2018
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0
Sankowia Sanka
20.05.2018
17:00

28. kolejka 09.06.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
14:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

28. kolejka 09.06.2018

02.01.2018
00:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
27.05.2018
14:30
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice

28. kolejka 09.06.2018

02.01.2018
00:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
27.05.2018
14:30
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00