facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków III)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Tęcza II Piekary
26.08.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 2:1
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Nadwiślan II Rusocice
27.08.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
7:4
Sankowia Sanka
27.08.2017
11:00

3. kolejka 02.09.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Piast II Wołowice
02.09.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 1:3
Topór Aleksandrowice
3:4
Sparta Przeginia Duchowna
02.09.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:4
Lotnik II Kryspinów
03.09.2017
13:30

4. kolejka 06.09.2017

Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
06.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 4:2
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Tęcza II Piekary
06.09.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
4:1
Piast II Wołowice
06.09.2017
17:15

5. kolejka 09.09.2017

Sankowia Sanka
1:5
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2017
11:00
Topór Aleksandrowice
1:6
Lotnik II Kryspinów
09.09.2017
17:00
Tęcza II Piekary
0:4
Nadwiślan II Rusocice
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Topór Aleksandrowice
3:1
Tęcza II Piekary
16.09.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Piast II Wołowice
17.09.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sankowia Sanka
17.09.2017
17:00

7. kolejka 23.09.2017

Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
 
 
Piast II Wołowice
v.o.
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
walkower obustronny, brak obu drużyn
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00

8. kolejka 30.09.2017

Sankowia Sanka
2:6
Tęcza II Piekary
30.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
0:0
Topór Aleksandrowice
30.09.2017
16:15
Lotnik II Kryspinów
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
01.10.2017
12:00

9. kolejka 07.10.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Lotnik II Kryspinów
07.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Lotnika II, na boisku 1:7
Tęcza II Piekary
1:3
Piast II Wołowice
08.10.2017
15:00
Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 2:1

10. kolejka 14.10.2017

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
9:0
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Piasta II
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00
Lotnik II Kryspinów
2:3
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
8:0
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

13. kolejka 04.11.2017

Sankowia Sanka
:
Nadwiślan II Rusocice
 
 
Piast II Wołowice
3:5
Sparta Przeginia Duchowna
05.11.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:2
Topór Aleksandrowice
05.11.2017
14:00

14. kolejka 11.11.2017

Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
11.11.2017
13:45
Lotnik II Kryspinów
2:5
Tęcza II Piekary
11.11.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Piast II Wołowice
11.11.2017
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:45
Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
11.11.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
2:5
Tęcza II Piekary
11.11.2017
13:30
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Piast II Wołowice

14. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:45
Topór Aleksandrowice
:
Sankowia Sanka
11.11.2017
11:00
Lotnik II Kryspinów
2:5
Tęcza II Piekary
11.11.2017
13:30
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Piast II Wołowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00