facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Tęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2017
15:00
Start II Brzezie
Ledniczanka Lednica Grn
20.08.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:5
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
6:1
Contra II Sułków
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
LKS II Czarnochowice
01.10.2017
16:00

2. kolejka 26.08.2017

Złomex II Branice
5:4
Wiarusy II Igołomia
26.08.2017
15:30
Czarni II Staniątki
3:5
Wieliczanka II Wieliczka
26.08.2017
17:00
Contra II Sułków
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.08.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
1:2
Tęcza Słomiróg
27.08.2017
17:00
Górnik II Wieliczka
8:0
Start II Brzezie
27.08.2017
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:0
Górnik II Wieliczka
02.09.2017
17:00
Tęcza Słomiróg
2:3
Czarni II Staniątki
02.09.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
4:1
Złomex II Branice
02.09.2017
15:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
03.09.2017
17:00
Start II Brzezie
2:1
LKS II Czarnochowice
03.09.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
7:2
Contra II Sułków
03.09.2017
16:00

4. kolejka 09.09.2017

Wiarusy II Igołomia
3:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
09.09.2017
16:00
Złomex II Branice
0:1
Wieliczanka II Wieliczka
09.09.2017
17:00
Czarni II Staniątki
9:3
Start II Brzezie
09.09.2017
17:00
Contra II Sułków
1:1
Tęcza Słomiróg
10.09.2017
16:30
LKS II Czarnochowice
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
10.09.2017
16:30
Górnik II Wieliczka
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
10.09.2017
11:00

5. kolejka 16.09.2017

Tęcza Słomiróg
4:3
Złomex II Branice
16.09.2017
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:1
Górnik II Wieliczka
17.09.2017
16:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:1
LKS II Czarnochowice
17.09.2017
16:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:2
Czarni II Staniątki
17.09.2017
15:00
Start II Brzezie
2:3
Contra II Sułków
17.09.2017
16:30
Wieliczanka II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
17.09.2017
17:00

6. kolejka 23.09.2017

Wiarusy II Igołomia
:
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
:
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Contra II Sułków
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
LKS II Czarnochowice
:
Ledniczanka Lednica Grn
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Tęcza Słomiróg
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
30.09.2017
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:1
Czarni II Staniątki
30.09.2017
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:0
Contra II Sułków
01.10.2017
16:00
Start II Brzezie
0:4
Wiarusy II Igołomia
01.10.2017
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:2
Złomex II Branice
01.10.2017
16:00
Górnik II Wieliczka
:
LKS II Czarnochowice
18.10.2017
16:30

8. kolejka 07.10.2017

Contra II Sułków
1:6
Ledniczanka Lednica Grn
07.10.2017
15:30
Wieliczanka II Wieliczka
2:4
Tęcza Słomiróg
07.10.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12:0
Start II Brzezie
07.10.2017
15:30
Wiarusy II Igołomia
3:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
08.10.2017
15:30
Złomex II Branice
4:3
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
08.10.2017
15:30
Czarni II Staniątki
12:1
Górnik II Wieliczka
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Ledniczanka Lednica Grn
3:0
Złomex II Branice
14.10.2017
15:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II Igołomia
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II Sułków
15.10.2017
14:00
LKS II Czarnochowice
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Wiarusy II Igołomia
:
Ledniczanka Lednica Grn
21.10.2017
00:00
Złomex II Branice
:
Górnik II Wieliczka
21.10.2017
00:00
Contra II Sułków
:
LKS II Czarnochowice
21.10.2017
00:00
Tęcza Słomiróg
:
Start II Brzezie
21.10.2017
00:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
00:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
00:00

11. kolejka 28.10.2017

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Wieliczanka II Wieliczka
28.10.2017
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
28.10.2017
00:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II Sułków
28.10.2017
00:00
LKS II Czarnochowice
:
Złomex II Branice
28.10.2017
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.10.2017
00:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Tęcza Słomiróg
28.10.2017
00:00

12. kolejka 04.11.2017

Wiarusy II Igołomia
:
LKS II Czarnochowice
04.11.2017
00:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
04.11.2017
00:00
Start II Brzezie
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
04.11.2017
00:00
Tęcza Słomiróg
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
04.11.2017
00:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Ledniczanka Lednica Grn
04.11.2017
00:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
04.11.2017
00:00

13. kolejka 11.11.2017

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Start II Brzezie
11.11.2017
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Wieliczanka II Wieliczka
11.11.2017
00:00
Contra II Sułków
:
Złomex II Branice
11.11.2017
00:00
Czarni II Staniątki
:
Wiarusy II Igołomia
11.11.2017
00:00
LKS II Czarnochowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
11.11.2017
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Tęcza Słomiróg
11.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
Wiarusy II Igołomia
:
Ledniczanka Lednica Grn
21.10.2017
00:00
Złomex II Branice
:
Górnik II Wieliczka
21.10.2017
00:00
Contra II Sułków
:
LKS II Czarnochowice
21.10.2017
00:00
Tęcza Słomiróg
:
Start II Brzezie
21.10.2017
00:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
00:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko

9. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
3:0
Złomex II Branice
15.10.2017
13:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II Igołomia
15.10.2017
14:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II Sułków
15.10.2017
15:30
LKS II Czarnochowice
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:00
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Wieliczanka II Wieliczka
28.10.2017
00:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
28.10.2017
00:00
Czarni II Staniątki
:
Contra II Sułków
28.10.2017
00:00
LKS II Czarnochowice
:
Złomex II Branice
28.10.2017
00:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.10.2017
00:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Tęcza Słomiróg

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00