facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Tęcza Słomiróg
2:7
Górnik II Wieliczka
19.08.2017
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.08.2017
15:00
Start II Brzezie
Ledniczanka Lednica Grn
20.08.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:5
Czarni II Staniątki
20.08.2017
17:00
Wiarusy II Igołomia
6:1
Contra II Sułków
20.08.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
LKS II Czarnochowice
01.10.2017
16:00

2. kolejka 26.08.2017

Złomex II Branice
5:4
Wiarusy II Igołomia
26.08.2017
15:30
Czarni II Staniątki
3:5
Wieliczanka II Wieliczka
26.08.2017
17:00
Contra II Sułków
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.08.2017
17:00
LKS II Czarnochowice
1:2
Tęcza Słomiróg
27.08.2017
17:00
Górnik II Wieliczka
8:0
Start II Brzezie
27.08.2017
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:0
Górnik II Wieliczka
02.09.2017
17:00
Tęcza Słomiróg
2:3
Czarni II Staniątki
02.09.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
4:1
Złomex II Branice
02.09.2017
15:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
03.09.2017
17:00
Start II Brzezie
2:1
LKS II Czarnochowice
03.09.2017
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
7:2
Contra II Sułków
03.09.2017
16:00

4. kolejka 09.09.2017

Wiarusy II Igołomia
3:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
09.09.2017
16:00
Złomex II Branice
0:1
Wieliczanka II Wieliczka
09.09.2017
17:00
Czarni II Staniątki
9:3
Start II Brzezie
09.09.2017
17:00
Contra II Sułków
1:1
Tęcza Słomiróg
10.09.2017
16:30
LKS II Czarnochowice
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
10.09.2017
16:30
Górnik II Wieliczka
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
10.09.2017
11:00

5. kolejka 16.09.2017

Tęcza Słomiróg
4:3
Złomex II Branice
16.09.2017
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:1
Górnik II Wieliczka
17.09.2017
16:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:1
LKS II Czarnochowice
17.09.2017
16:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:2
Czarni II Staniątki
17.09.2017
15:00
Start II Brzezie
2:3
Contra II Sułków
17.09.2017
16:30
Wieliczanka II Wieliczka
1:0
Wiarusy II Igołomia
25.10.2017
18:00

6. kolejka 23.09.2017

Wiarusy II Igołomia
6:3
Tęcza Słomiróg
18.11.2017
13:00
Złomex II Branice
6:1
Start II Brzezie
18.11.2017
13:00
Czarni II Staniątki
7:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
18.11.2017
13:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
Wieliczanka II Wieliczka
18.11.2017
13:00
LKS II Czarnochowice
3:4
Ledniczanka Lednica Grn
19.11.2017
13:00
Contra II Sułków
6:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Tęcza Słomiróg
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
30.09.2017
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:1
Czarni II Staniątki
30.09.2017
16:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:0
Contra II Sułków
01.10.2017
16:00
Start II Brzezie
0:4
Wiarusy II Igołomia
01.10.2017
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:2
Złomex II Branice
01.10.2017
16:00
Górnik II Wieliczka
6:2
LKS II Czarnochowice
18.03.2018
10:00

8. kolejka 07.10.2017

Contra II Sułków
1:6
Ledniczanka Lednica Grn
07.10.2017
15:30
Wieliczanka II Wieliczka
2:4
Tęcza Słomiróg
07.10.2017
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12:0
Start II Brzezie
07.10.2017
15:30
Wiarusy II Igołomia
3:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
08.10.2017
15:30
Złomex II Branice
4:3
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
08.10.2017
15:30
Czarni II Staniątki
12:1
Górnik II Wieliczka
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Ledniczanka Lednica Grn
3:0
Złomex II Branice
14.10.2017
15:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:1
Wiarusy II Igołomia
15.10.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Contra II Sułków
15.10.2017
14:00
LKS II Czarnochowice
0:1
Czarni II Staniątki
15.10.2017
15:30
Start II Brzezie
1:4
Wieliczanka II Wieliczka
15.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Tęcza Słomiróg
9:0
Start II Brzezie
21.10.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
15:00
Wiarusy II Igołomia
1:1
Ledniczanka Lednica Grn
22.10.2017
12:00
Złomex II Branice
5:1
Górnik II Wieliczka
22.10.2017
15:00
Contra II Sułków
0:5
LKS II Czarnochowice
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Ledniczanka Lednica Grn
1:6
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.10.2017
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:5
Wieliczanka II Wieliczka
29.10.2017
10:30
LKS II Czarnochowice
1:2
Złomex II Branice
29.10.2017
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:5
Tęcza Słomiróg
29.10.2017
14:00
Czarni II Staniątki
3:0
Contra II Sułków
26.11.2017
13:00
Górnik II Wieliczka
0:6
Wiarusy II Igołomia
11.03.2018
11:00

12. kolejka 04.11.2017

Wiarusy II Igołomia
3:1
LKS II Czarnochowice
04.11.2017
14:00
Tęcza Słomiróg
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
04.11.2017
14:00
Wieliczanka II Wieliczka
4:1
Ledniczanka Lednica Grn
04.11.2017
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
8:1
Górnik II Wieliczka
04.11.2017
14:00
Złomex II Branice
3:6
Czarni II Staniątki
05.11.2017
14:00
Start II Brzezie
1:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Górnik II Wieliczka
0:4
Wieliczanka II Wieliczka
11.11.2017
16:00
Czarni II Staniątki
2:2
Wiarusy II Igołomia
11.11.2017
10:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:3
Tęcza Słomiróg
11.11.2017
13:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
4:2
Start II Brzezie
12.11.2017
13:30
Contra II Sułków
2:2
Złomex II Branice
12.11.2017
13:00
LKS II Czarnochowice
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
12.11.2017
13:30

14. kolejka 24.03.2018

Górnik II Wieliczka
0:4
Tęcza Słomiróg
24.03.2018
16:00
Contra II Sułków
2:5
Wiarusy II Igołomia
08.04.2018
15:30
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
5:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
09.05.2018
17:30
Czarni II Staniątki
3:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
09.05.2018
17:30
Ledniczanka Lednica Grn
:
Start II Brzezie
03.06.2018
16:00
LKS II Czarnochowice
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
30.06.2018
15:00

15. kolejka 31.03.2018

Wiarusy II Igołomia
:
Złomex II Branice
31.03.2018
15:30
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Czarni II Staniątki
31.03.2018
 
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:0
Contra II Sułków
31.03.2018
16:00
Tęcza Słomiróg
2:2
LKS II Czarnochowice
31.03.2018
15:00
Start II Brzezie
0:9
Górnik II Wieliczka
31.03.2018
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:0
Ledniczanka Lednica Grn
31.03.2018
16:30

16. kolejka 07.04.2018

Contra II Sułków
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
07.04.2018
 
Górnik II Wieliczka
4:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
08.04.2018
14:00
Czarni II Staniątki
2:5
Tęcza Słomiróg
08.04.2018
16:00
Złomex II Branice
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.04.2018
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
08.04.2018
16:00
LKS II Czarnochowice
4:1
Start II Brzezie
08.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Złomex II Branice
14.04.2018
 
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:1
Wiarusy II Igołomia
15.04.2018
16:00
Start II Brzezie
3:1
Czarni II Staniątki
15.04.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
7:0
Contra II Sułków
15.04.2018
15:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:2
Górnik II Wieliczka
15.04.2018
11:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:6
LKS II Czarnochowice
19.04.2018
20:30

18. kolejka 21.04.2018

LKS II Czarnochowice
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II Igołomia
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka Lednica Grn
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II Sułków
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.04.2018
 
Tęcza Słomiróg
3:3
Wiarusy II Igołomia
29.04.2018
15:00
Start II Brzezie
2:1
Złomex II Branice
29.04.2018
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
3:2
Czarni II Staniątki
29.04.2018
12:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:0
LKS II Czarnochowice
29.04.2018
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
6:1
Contra II Sułków
29.04.2018
15:00

20. kolejka 05.05.2018

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
0:4
Tęcza Słomiróg
05.05.2018
15:00
Czarni II Staniątki
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
06.05.2018
17:00
Contra II Sułków
0:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
06.05.2018
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:0
Start II Brzezie
06.05.2018
14:00
Złomex II Branice
5:2
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
06.05.2018
17:00
LKS II Czarnochowice
1:3
Górnik II Wieliczka
06.05.2018
16:00

21. kolejka 12.05.2018

Nadwiślanka II Nowe Brzesko
7:1
Złomex II Branice
03.05.2018
11:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:1
Contra II Sułków
12.05.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
12.05.2018
 
Górnik II Wieliczka
5:3
Czarni II Staniątki
12.05.2018
14:00
Start II Brzezie
0:8
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
13.05.2018
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:2
Wiarusy II Igołomia
13.05.2018
16:00

22. kolejka 19.05.2018

Złomex II Branice
3:3
Ledniczanka Lednica Grn
19.05.2018
18:00
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Start II Brzezie
19.05.2018
 
Wiarusy II Igołomia
5:1
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
20.05.2018
15:00
Contra II Sułków
0:3
Górnik II Wieliczka
20.05.2018
17:00
Czarni II Staniątki
7:6
LKS II Czarnochowice
20.05.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.05.2018
17:00

23. kolejka 26.05.2018

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
26.05.2018
 
Ledniczanka Lednica Grn
1:5
Wiarusy II Igołomia
26.05.2018
17:00
Start II Brzezie
0:6
Tęcza Słomiróg
27.05.2018
18:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.05.2018
11:00
Górnik II Wieliczka
3:3
Złomex II Branice
27.05.2018
18:00
LKS II Czarnochowice
5:1
Contra II Sułków
27.05.2018
17:00

24. kolejka 02.06.2018

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:3
Ledniczanka Lednica Grn
31.05.2018
17:00
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
02.06.2018
 
Tęcza Słomiróg
3:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
02.06.2018
18:00
Wiarusy II Igołomia
5:1
Górnik II Wieliczka
03.06.2018
13:30
Złomex II Branice
2:4
LKS II Czarnochowice
03.06.2018
18:00
Contra II Sułków
0:3
Czarni II Staniątki
03.06.2018
17:00

25. kolejka 09.06.2018

Ledniczanka Lednica Grn
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
09.06.2018
 
Górnik II Wieliczka
10:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
09.06.2018
12:00
Czarni II Staniątki
3:0
Złomex II Branice
09.06.2018
18:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Start II Brzezie
09.06.2018
18:00
LKS II Czarnochowice
1:4
Wiarusy II Igołomia
10.06.2018
17:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
1:3
Tęcza Słomiróg
10.06.2018
11:00

26. kolejka 16.06.2018

Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Górnik II Wieliczka
16.06.2018
 
Wiarusy II Igołomia
0:1
Czarni II Staniątki
17.06.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
4:3
Ledniczanka Lednica Grn
17.06.2018
17:00
Start II Brzezie
4:5
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
17.06.2018
17:00
Złomex II Branice
:
Contra II Sułków
17.06.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
LKS II Czarnochowice
17.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
 
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Górnik II Wieliczka
17.06.2018
17:00
Wiarusy II Igołomia
0:1
Czarni II Staniątki
17.06.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
4:3
Ledniczanka Lednica Grn
17.06.2018
17:00
Start II Brzezie
4:5
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
17.06.2018
17:00
Złomex II Branice
:
Contra II Sułków
17.06.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
LKS II Czarnochowice

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
 
Wieliczanka II Wieliczka
0:3 v.o.
Górnik II Wieliczka
17.06.2018
17:00
Wiarusy II Igołomia
0:1
Czarni II Staniątki
17.06.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
4:3
Ledniczanka Lednica Grn
17.06.2018
17:00
Start II Brzezie
4:5
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
17.06.2018
17:00
Złomex II Branice
:
Contra II Sułków
17.06.2018
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:3
LKS II Czarnochowice

Wiadomości ligowe