facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Universum Kraków
Clepardia II Kraków
26.08.2017
15:00
Grom Kraków
11:0
Gajowianka II Gaj
26.08.2017
17:00
Pogoń Skotniki
5:3
Rybitwy Kraków
27.08.2017
17:00

2. kolejka 02.09.2017

Pogoń Skotniki
12:1
Grom Kraków
02.09.2017
17:00
Rybitwy Kraków
1:10
Clepardia II Kraków
02.09.2017
15:00
Gajowianka II Gaj
0:4
Universum Kraków
03.09.2017
16:00

3. kolejka 09.09.2017

Clepardia II Kraków
7:0
Gajowianka II Gaj
09.09.2017
15:00
Universum Kraków
1:4
Pogoń Skotniki
09.09.2017
14:00
Grom Kraków
2:4
Rybitwy Kraków
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Grom Kraków
1:3
Universum Kraków
16.09.2017
16:00
Rybitwy Kraków
7:0
Gajowianka II Gaj
16.09.2017
17:00
Pogoń Skotniki
Clepardia II Kraków
17.09.2017
16:00

5. kolejka 23.09.2017

Clepardia II Kraków
:
Grom Kraków
03.09.2017
15:00
Universum Kraków
3:4
Rybitwy Kraków
24.09.2017
15:00
Gajowianka II Gaj
:
Pogoń Skotniki
04.11.2017
13:30

6. kolejka 30.09.2017

Gajowianka II Gaj
0:2
Grom Kraków
30.09.2017
13:30
Rybitwy Kraków
0:5
Pogoń Skotniki
30.09.2017
16:00
Clepardia II Kraków
5:0
Universum Kraków
30.09.2017
11:00

7. kolejka 07.10.2017

Clepardia II Kraków
9:0
Rybitwy Kraków
07.10.2017
14:30
Universum Kraków
4:2
Gajowianka II Gaj
07.10.2017
14:00
Grom Kraków
2:3
Pogoń Skotniki
08.10.2017
15:00

8. kolejka 14.10.2017

Gajowianka II Gaj
1:1
Clepardia II Kraków
14.10.2017
11:00
Pogoń Skotniki
5:2
Universum Kraków
14.10.2017
15:00
Rybitwy Kraków
1:2
Grom Kraków
14.10.2017
15:30

9. kolejka 21.10.2017

Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
21.10.2017
00:00
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
21.10.2017
00:00
Universum Kraków
:
Grom Kraków
21.10.2017
00:00

10. kolejka 28.10.2017

Pogoń Skotniki
:
Gajowianka II Gaj
28.10.2017
00:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
28.10.2017
00:00
Grom Kraków
:
Clepardia II Kraków
28.10.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
21.10.2017
00:00
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
21.10.2017
00:00
Universum Kraków
:
Grom Kraków

8. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
11:00
Gajowianka II Gaj
1:1
Clepardia II Kraków
14.10.2017
15:00
Pogoń Skotniki
5:2
Universum Kraków
14.10.2017
15:30
Rybitwy Kraków
1:2
Grom Kraków

10. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka II Gaj
28.10.2017
00:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
28.10.2017
00:00
Grom Kraków
:
Clepardia II Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00