facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Iskra Pałecznica
1:2
Olimpia Czaple Wielkie
27.08.2017
17:00
LKS Polanowice
2:1
LKS Niedźwiedź II
27.08.2017
17:30
Milenium Radziemice
2:3
Albertus Kraków
27.08.2017
14:00

2. kolejka 02.09.2017

Albertus Kraków
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
02.09.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:3
LKS Polanowice
03.09.2017
16:00
Milenium Radziemice
1:3
Iskra Pałecznica
03.09.2017
17:00

3. kolejka 09.09.2017

LKS Niedźwiedź II
5:1
Olimpia Czaple Wielkie
09.09.2017
17:00
Iskra Pałecznica
1:1
Albertus Kraków
10.09.2017
16:00
LKS Polanowice
1:0
Milenium Radziemice
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Albertus Kraków
2:1
Olimpia Czaple Wielkie
16.09.2017
15:00
Milenium Radziemice
0:6
LKS Niedźwiedź II
17.09.2017
14:00
Iskra Pałecznica
1:4
LKS Polanowice
05.11.2017
14:00

5. kolejka 23.09.2017

Olimpia Czaple Wielkie
5:1
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:1
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
5:1
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

6. kolejka 30.09.2017

LKS Niedźwiedź II
1:0
LKS Polanowice
30.09.2017
16:00
Albertus Kraków
3:1
Milenium Radziemice
30.09.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
01.10.2017
15:00

7. kolejka 07.10.2017

LKS Niedźwiedź II
5:2
Albertus Kraków
08.10.2017
15:00
LKS Polanowice
4:2
Olimpia Czaple Wielkie
08.10.2017
16:00
Iskra Pałecznica
1:0
Milenium Radziemice
12.11.2017
13:30

8. kolejka 14.10.2017

Albertus Kraków
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
14.10.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

9. kolejka 21.10.2017

LKS Niedźwiedź II
2:4
Milenium Radziemice
22.10.2017
14:30
LKS Polanowice
3:0
Iskra Pałecznica
22.10.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:3 v.o.
Albertus Kraków
22.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Olimpii, na boisku 0:1

10. kolejka 28.10.2017

Albertus Kraków
3:1
LKS Polanowice
28.10.2017
15:00
Iskra Pałecznica
3:0
LKS Niedźwiedź II
29.10.2017
14:30
Milenium Radziemice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
29.10.2017
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
15:00
Albertus Kraków
3:1
LKS Polanowice
29.10.2017
14:30
Iskra Pałecznica
3:0
LKS Niedźwiedź II
29.10.2017
11:00
Milenium Radziemice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie

10. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
15:00
Albertus Kraków
3:1
LKS Polanowice
29.10.2017
14:30
Iskra Pałecznica
3:0
LKS Niedźwiedź II
29.10.2017
11:00
Milenium Radziemice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
3:2
Arka Gdynia
17.02.2018
20:30
Wisła Płock
2:0
Zagłębie Lubin
17.02.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Cracovia Kraków
17.02.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Pogoń Szczecin
18.02.2018
18:00
Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
18.02.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.02.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
0:4
Rekord Bielsko Biała
17.02.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
17.02.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
5:0
MKF Sole Miasto Wieliczka
17.02.2018
18:00
Piast Gliwice
2:5
FC Toruń
18.02.2018
16:00
Słoneczny Stok Białystok
:
Clearex Chorzów
19.02.2018
20:00

II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
BSF Bochnia
17.02.2018