facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Iskra Pałecznica
1:2
Olimpia Czaple Wielkie
27.08.2017
17:00
LKS Polanowice
2:1
LKS Niedźwiedź II
27.08.2017
17:30
Milenium Radziemice
2:3
Albertus Kraków
27.08.2017
14:00

2. kolejka 02.09.2017

Albertus Kraków
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
02.09.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:3
LKS Polanowice
03.09.2017
16:00
Milenium Radziemice
1:3
Iskra Pałecznica
03.09.2017
17:00

3. kolejka 09.09.2017

LKS Niedźwiedź II
5:1
Olimpia Czaple Wielkie
09.09.2017
17:00
Iskra Pałecznica
1:1
Albertus Kraków
10.09.2017
16:00
LKS Polanowice
1:0
Milenium Radziemice
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Albertus Kraków
2:1
Olimpia Czaple Wielkie
16.09.2017
15:00
Iskra Pałecznica
:
LKS Polanowice
17.09.2017
17:00
Milenium Radziemice
0:6
LKS Niedźwiedź II
17.09.2017
14:00

5. kolejka 23.09.2017

Olimpia Czaple Wielkie
5:1
Milenium Radziemice
24.09.2017
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:1
Iskra Pałecznica
24.09.2017
16:00
LKS Polanowice
5:1
Albertus Kraków
24.09.2017
16:30

6. kolejka 30.09.2017

LKS Niedźwiedź II
1:0
LKS Polanowice
30.09.2017
16:00
Albertus Kraków
3:1
Milenium Radziemice
30.09.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
01.10.2017
15:00

7. kolejka 07.10.2017

LKS Niedźwiedź II
5:2
Albertus Kraków
08.10.2017
15:00
LKS Polanowice
4:2
Olimpia Czaple Wielkie
08.10.2017
16:00
Iskra Pałecznica
:
Milenium Radziemice
12.11.2017
13:30

8. kolejka 14.10.2017

Albertus Kraków
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
14.10.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
15:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice
15.10.2017
14:00

9. kolejka 21.10.2017

LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
21.10.2017
00:00
LKS Polanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2017
00:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Albertus Kraków
21.10.2017
00:00

10. kolejka 28.10.2017

Iskra Pałecznica
:
LKS Niedźwiedź II
28.10.2017
00:00
Albertus Kraków
:
LKS Polanowice
28.10.2017
00:00
Milenium Radziemice
:
Olimpia Czaple Wielkie
29.10.2017
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
21.10.2017
00:00
LKS Polanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2017
00:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Albertus Kraków

8. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
15:00
Albertus Kraków
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
15.10.2017
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
LKS Niedźwiedź II
15.10.2017
14:00
Milenium Radziemice
4:2
LKS Polanowice

10. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Iskra Pałecznica
:
LKS Niedźwiedź II
28.10.2017
00:00
Albertus Kraków
:
LKS Polanowice
29.10.2017
14:00
Milenium Radziemice
:
Olimpia Czaple Wielkie

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00