facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Zryw Przesławice
2:7
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
4:1
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
0:8
Victoria Smroków
20.09.2017
17:00
Strumyk Zarzecze
6:4
Czapla Czaple Male
05.11.2017
13:30
Orzeł Kwaśniów
0:3
Sokół Gołaczewy
05.11.2017
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko pauzuje.

2. kolejka 26.08.2017

Strumyk Zarzecze
0:2
Orzeł Kwaśniów
26.08.2017
 
Dłubnia Trzyciąż
4:4
Trzy Buki Wierzchowisko
26.08.2017
17:00
Czapla Czaple Male
4:0
Nidzica Słaboszów
27.08.2017
11:00
Victoria Smroków
1:3
Błękitni Falniów
27.08.2017
11:00
Błyskawica Kolbark
1:2
Zryw Przesławice
27.08.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
8:1
Cobra Wężerów
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Trzy Buki Wierzchowisko
3:2
Błyskawica Kolbark
03.09.2017
00:00
Zryw Przesławice
1:5
Victoria Smroków
03.09.2017
00:00
Błękitni Falniów
2:5
Czapla Czaple Male
03.09.2017
00:00
Strumyk Zarzecze
2:3
Sokół Gołaczewy
03.09.2017
00:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł Kwaśniów
12.11.2017
12:00
Dłubnia Trzyciąż pauzuje.

4. kolejka 09.09.2017

Strumyk Zarzecze
3:1
Nidzica Słaboszów
10.09.2017
17:00
Błękitni Falniów
3:4
Orzeł Kwaśniów
10.09.2017
14:00
Czapla Czaple Male
2:1
Zryw Przesławice
10.09.2017
16:00
Victoria Smroków
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
10.09.2017
11:00
Sokół Gołaczewy
2:4
Dłubnia Trzyciąż
10.09.2017
17:00
Błyskawica Kolbark pauzuje.

5. kolejka 16.09.2017

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Błyskawica Kolbark
16.09.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
5:0
Zryw Przesławice
16.09.2017
 
Błękitni Falniów
1:11
Strumyk Zarzecze
16.09.2017
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:0
Czapla Czaple Male
17.09.2017
11:00
Nidzica Słaboszów
3:4
Sokół Gołaczewy
17.09.2017
17:00
Victoria Smroków pauzuje.

6. kolejka 23.09.2017

Strumyk Zarzecze
4:1
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł Kwaśniów
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
9:0
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
3:6
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00
Victoria Smroków
2:6
Dłubnia Trzyciąż
05.11.2017
11:00
Czapla Czaple Male pauzuje.

7. kolejka 30.09.2017

Trzy Buki Wierzchowisko
2:2
Strumyk Zarzecze
01.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
2:1
Nidzica Słaboszów
01.10.2017
16:00
Błękitni Falniów
2:5
Sokół Gołaczewy
01.10.2017
16:00
Błyskawica Kolbark
2:1
Victoria Smroków
01.10.2017
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
12.11.2017
12:00
Orzeł Kwaśniów pauzuje.

8. kolejka 07.10.2017

Błękitni Falniów
1:5
Zryw Przesławice
07.10.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
0:1
Dłubnia Trzyciąż
08.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Victoria Smroków
08.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:0
Trzy Buki Wierzchowisko
08.10.2017
15:00
Czapla Czaple Male
5:3
Błyskawica Kolbark
08.10.2017
14:00
Strumyk Zarzecze pauzuje.

9. kolejka 14.10.2017

Dłubnia Trzyciąż
1:2
Strumyk Zarzecze
14.10.2017
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł Kwaśniów
15.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów pauzuje.

10. kolejka 21.10.2017

Strumyk Zarzecze
2:1
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
3:0
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30
Błękitni Falniów pauzuje.

11. kolejka 28.10.2017

Dłubnia Trzyciąż
13:3
Błękitni Falniów
28.10.2017
15:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Nidzica Słaboszów
28.10.2017
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:8
Sokół Gołaczewy
29.10.2017
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Orzeł Kwaśniów
29.10.2017
11:00
Victoria Smroków
:
Strumyk Zarzecze
12.11.2017
13:00
Zryw Przesławice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
15:00
Dłubnia Trzyciąż
13:3
Błękitni Falniów
28.10.2017
14:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Nidzica Słaboszów
29.10.2017
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:8
Sokół Gołaczewy
29.10.2017
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Orzeł Kwaśniów
12.11.2017
13:00
Victoria Smroków
:
Strumyk Zarzecze
Zryw Przesławice pauzuje.

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
15:00
Dłubnia Trzyciąż
13:3
Błękitni Falniów
28.10.2017
14:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Nidzica Słaboszów
29.10.2017
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:8
Sokół Gołaczewy
29.10.2017
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Orzeł Kwaśniów
12.11.2017
13:00
Victoria Smroków
:
Strumyk Zarzecze
Zryw Przesławice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00