facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Zryw Przesławice
2:7
Dłubnia Trzyciąż
19.08.2017
17:00
Błękitni Falniów
4:1
Błyskawica Kolbark
19.08.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
0:8
Victoria Smroków
20.09.2017
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:3
Cobra Wężerów
05.11.2017
11:00
Strumyk Zarzecze
6:4
Czapla Czaple Male
05.11.2017
13:30
Orzeł Kwaśniów
0:3
Sokół Gołaczewy
05.11.2017
13:00

2. kolejka 26.08.2017

Strumyk Zarzecze
0:2
Orzeł Kwaśniów
26.08.2017
 
Dłubnia Trzyciąż
4:4
Trzy Buki Wierzchowisko
26.08.2017
17:00
Czapla Czaple Male
4:0
Nidzica Słaboszów
27.08.2017
11:00
Victoria Smroków
1:3
Błękitni Falniów
27.08.2017
11:00
Błyskawica Kolbark
1:2
Zryw Przesławice
27.08.2017
17:00
Sokół Gołaczewy
8:1
Cobra Wężerów
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Cobra Wężerów
1:4
Dłubnia Trzyciąż
03.09.2017
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:2
Błyskawica Kolbark
03.09.2017
11:00
Zryw Przesławice
1:5
Victoria Smroków
03.09.2017
17:00
Błękitni Falniów
2:5
Czapla Czaple Male
03.09.2017
14:00
Strumyk Zarzecze
2:3
Sokół Gołaczewy
03.09.2017
17:00
Nidzica Słaboszów
1:6
Orzeł Kwaśniów
12.11.2017
12:00

4. kolejka 09.09.2017

Strumyk Zarzecze
3:1
Nidzica Słaboszów
10.09.2017
17:00
Błękitni Falniów
3:4
Orzeł Kwaśniów
10.09.2017
14:00
Czapla Czaple Male
2:1
Zryw Przesławice
10.09.2017
16:00
Victoria Smroków
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
10.09.2017
11:00
Błyskawica Kolbark
2:3
Cobra Wężerów
10.09.2017
16:00
Sokół Gołaczewy
2:4
Dłubnia Trzyciąż
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Błyskawica Kolbark
16.09.2017
17:00
Orzeł Kwaśniów
5:0
Zryw Przesławice
16.09.2017
 
Błękitni Falniów
1:11
Strumyk Zarzecze
16.09.2017
15:00
Cobra Wężerów
0:2
Victoria Smroków
17.09.2017
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:0
Czapla Czaple Male
17.09.2017
11:00
Nidzica Słaboszów
3:4
Sokół Gołaczewy
17.09.2017
17:00

6. kolejka 23.09.2017

Strumyk Zarzecze
4:1
Zryw Przesławice
24.09.2017
16:30
Orzeł Kwaśniów
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
24.09.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
9:0
Błyskawica Kolbark
24.09.2017
16:30
Nidzica Słaboszów
3:6
Błękitni Falniów
24.09.2017
16:00
Czapla Czaple Male
2:2
Cobra Wężerów
24.09.2017
11:00
Victoria Smroków
2:6
Dłubnia Trzyciąż
05.11.2017
11:00

7. kolejka 30.09.2017

Trzy Buki Wierzchowisko
2:2
Strumyk Zarzecze
01.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
2:1
Nidzica Słaboszów
01.10.2017
16:00
Błękitni Falniów
2:5
Sokół Gołaczewy
01.10.2017
16:00
Cobra Wężerów
3:4
Orzeł Kwaśniów
01.10.2017
15:00
Błyskawica Kolbark
2:1
Victoria Smroków
01.10.2017
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:4
Czapla Czaple Male
12.11.2017
12:00

8. kolejka 07.10.2017

Błękitni Falniów
1:5
Zryw Przesławice
07.10.2017
15:00
Strumyk Zarzecze
2:2
Cobra Wężerów
08.10.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
0:1
Dłubnia Trzyciąż
08.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Victoria Smroków
08.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:0
Trzy Buki Wierzchowisko
08.10.2017
15:00
Czapla Czaple Male
5:3
Błyskawica Kolbark
08.10.2017
14:00

9. kolejka 14.10.2017

Dłubnia Trzyciąż
1:2
Strumyk Zarzecze
14.10.2017
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
5:0
Błękitni Falniów
15.10.2017
11:00
Zryw Przesławice
4:6
Sokół Gołaczewy
15.10.2017
15:00
Victoria Smroków
3:1
Czapla Czaple Male
15.10.2017
10:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Orzeł Kwaśniów
15.10.2017
15:00
Cobra Wężerów
6:2
Nidzica Słaboszów
15.11.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Strumyk Zarzecze
2:1
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
3:0
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30
Błękitni Falniów
4:5
Cobra Wężerów
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Dłubnia Trzyciąż
13:3
Błękitni Falniów
28.10.2017
15:00
Błyskawica Kolbark
4:0
Nidzica Słaboszów
28.10.2017
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:8
Sokół Gołaczewy
29.10.2017
11:00
Cobra Wężerów
3:0 v.o.
Zryw Przesławice
29.10.2017
14:30
Czapla Czaple Male
1:3
Orzeł Kwaśniów
29.10.2017
11:00
Victoria Smroków
0:2
Strumyk Zarzecze
12.11.2017
13:00

12. kolejka 07.04.2018

Dłubnia Trzyciąż
2:1
Zryw Przesławice
07.04.2018
17:00
Cobra Wężerów
1:3
Trzy Buki Wierzchowisko
08.04.2018
15:00
Błyskawica Kolbark
7:2
Błękitni Falniów
08.04.2018
17:00
Victoria Smroków
0:1
Nidzica Słaboszów
08.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
3:2
Orzeł Kwaśniów
08.04.2018
17:00
Czapla Czaple Male
2:4
Strumyk Zarzecze
31.05.2018
17:00

13. kolejka 14.04.2018

Orzeł Kwaśniów
5:4
Strumyk Zarzecze
15.04.2018
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:3
Dłubnia Trzyciąż
15.04.2018
11:00
Nidzica Słaboszów
3:5
Czapla Czaple Male
15.04.2018
17:00
Błękitni Falniów
1:4
Victoria Smroków
15.04.2018
15:00
Zryw Przesławice
1:7
Błyskawica Kolbark
15.04.2018
15:00
Cobra Wężerów
2:2
Sokół Gołaczewy
15.04.2018
15:00

14. kolejka 21.04.2018

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Orzeł Kwaśniów
22.04.2018
16:00
Dłubnia Trzyciąż
8:5
Cobra Wężerów
31.05.2018
17:00

15. kolejka 28.04.2018

Dłubnia Trzyciąż
4:3
Sokół Gołaczewy
28.04.2018
17:00
Cobra Wężerów
1:4
Błyskawica Kolbark
29.04.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Strumyk Zarzecze
29.04.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
3:1
Błękitni Falniów
29.04.2018
13:00
Zryw Przesławice
0:3
Czapla Czaple Male
29.04.2018
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:2
Victoria Smroków
29.04.2018
11:00

16. kolejka 05.05.2018

Strumyk Zarzecze
3:0
Błękitni Falniów
05.05.2018
17:00
Victoria Smroków
2:0
Cobra Wężerów
06.05.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Dłubnia Trzyciąż
06.05.2018
17:00
Czapla Czaple Male
6:0
Trzy Buki Wierzchowisko
06.05.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Nidzica Słaboszów
06.05.2018
17:00
Zryw Przesławice
1:2
Orzeł Kwaśniów
31.05.2018
17:00

17. kolejka 12.05.2018

Błękitni Falniów
3:1
Nidzica Słaboszów
03.05.2018
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Victoria Smroków
12.05.2018
17:00
Cobra Wężerów
0:4
Czapla Czaple Male
13.05.2018
15:00
Zryw Przesławice
4:4
Strumyk Zarzecze
13.05.2018
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:3
Orzeł Kwaśniów
13.05.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Sokół Gołaczewy
13.05.2018
17:00

18. kolejka 19.05.2018

Orzeł Kwaśniów
6:0
Cobra Wężerów
20.05.2018
13:00
Strumyk Zarzecze
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
20.05.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Zryw Przesławice
20.05.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
12:0
Błękitni Falniów
20.05.2018
17:00
walkower, na boisku 12-1
Victoria Smroków
4:0
Błyskawica Kolbark
20.05.2018
11:00
Czapla Czaple Male
9:2
Dłubnia Trzyciąż
20.05.2018
11:00

19. kolejka 26.05.2018

Dłubnia Trzyciąż
0:1
Orzeł Kwaśniów
26.05.2018
17:00
Victoria Smroków
1:2
Sokół Gołaczewy
26.05.2018
18:00
Cobra Wężerów
2:7
Strumyk Zarzecze
27.05.2018
16:00
Zryw Przesławice
0:5
Błękitni Falniów
27.05.2018
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
9:1
Nidzica Słaboszów
27.05.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Czapla Czaple Male
27.05.2018
17:00

20. kolejka 02.06.2018

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Cobra Wężerów
03.06.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
6:1
Dłubnia Trzyciąż
03.06.2018
17:00
Błękitni Falniów
1:8
Trzy Buki Wierzchowisko
03.06.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
9:0
Zryw Przesławice
03.06.2018
17:00
Czapla Czaple Male
4:5
Victoria Smroków
03.06.2018
11:00
Orzeł Kwaśniów
2:1
Błyskawica Kolbark
03.06.2018
13:00

21. kolejka 09.06.2018

Dłubnia Trzyciąż
1:0
Nidzica Słaboszów
09.06.2018
17:00
Cobra Wężerów
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
10.06.2018
16:00
Błyskawica Kolbark
3:1
Strumyk Zarzecze
10.06.2018
17:00
Victoria Smroków
1:4
Orzeł Kwaśniów
10.06.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:6
Sokół Gołaczewy
10.06.2018
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
7:0
Zryw Przesławice
10.06.2018
11:00

22. kolejka 16.06.2018

Zryw Przesławice
3:4
Cobra Wężerów
17.06.2018
16:00
Błękitni Falniów
3:10
Dłubnia Trzyciąż
17.06.2018
16:00
Nidzica Słaboszów
4:2
Błyskawica Kolbark
17.06.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
5:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.06.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
6:2
Czapla Czaple Male
17.06.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
9:3
Victoria Smroków
17.06.2018
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 16.06.2018

17.06.2018
16:00
Zryw Przesławice
3:4
Cobra Wężerów
17.06.2018
16:00
Błękitni Falniów
3:10
Dłubnia Trzyciąż
17.06.2018
16:00
Nidzica Słaboszów
4:2
Błyskawica Kolbark
17.06.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
5:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.06.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
6:2
Czapla Czaple Male
17.06.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
9:3
Victoria Smroków

22. kolejka 16.06.2018

17.06.2018
16:00
Zryw Przesławice
3:4
Cobra Wężerów
17.06.2018
16:00
Błękitni Falniów
3:10
Dłubnia Trzyciąż
17.06.2018
16:00
Nidzica Słaboszów
4:2
Błyskawica Kolbark
17.06.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
5:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.06.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
6:2
Czapla Czaple Male
17.06.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
9:3
Victoria Smroków

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00