facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rundą wiosenną, po rozegraniu 13 meczów, wycofała się Opatkowianka. Wyniki tej drużyny anulowano.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Wicher Stróża
1:6
Cisy Harbutowice
11.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
8:1
Cyrhla Krzczonów
12.08.2017
16:00
Staw Polanka
2:0
Dukla Bysina
12.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
1:3
Iskra Brzączowice
12.08.2017
16:00
Sokół Borzęta
1:4
Grodzisko Raciechowice
13.08.2017
17:00
Orzeł II Myślenice
3:2
Jawor Jawornik
13.08.2017
16:00
Sęp Droginia
0:2
Hejnał Krzyszkowice
30.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

2. kolejka 16.08.2017

Iskra Brzączowice
3:3
Orzeł II Myślenice
15.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Raba II Dobczyce
15.08.2017
11:00
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
15.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Staw Polanka
15.08.2017
16:00
Wicher Stróża
2:2
Tempo II Rzeszotary
15.08.2017
18:00
Cisy Harbutowice
3:3
Karpaty II Siepraw
16.08.2017
18:00
Dukla Bysina
0:6
Sokół Borzęta
16.08.2017
18:00
Jawor Jawornik pauzuje.

3. kolejka 19.08.2017

Staw Polanka
3:2
Wicher Stróża
19.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
2:1
Cyrhla Krzczonów
19.08.2017
17:00
Sęp Droginia
Dukla Bysina
19.08.2017
18:00
Raba II Dobczyce
3:5
Grodzisko Raciechowice
19.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
4:1
Cisy Harbutowice
20.08.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
20.08.2017
17:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Jawor Jawornik
20.08.2017
17:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

4. kolejka 23.08.2017

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
4:0
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
1:1
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
3:3
Staw Polanka
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
2:3
Raba II Dobczyce
24.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

5. kolejka 26.08.2017

Staw Polanka
3:2
Cisy Harbutowice
26.08.2017
17:30
Sokół Borzęta
4:1
Tempo II Rzeszotary
26.08.2017
17:00
Sęp Droginia
Wicher Stróża
26.08.2017
17:30
Raba II Dobczyce
3:2
Cyrhla Krzczonów
26.08.2017
18:00
Orzeł II Myślenice
5:0
Dukla Bysina
27.08.2017
16:00
Karpaty II Siepraw
0:3 v.o.
Hejnał Krzyszkowice
27.08.2017
17:00
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Karpat, na boisku 1:1
Jawor Jawornik
0:1
Iskra Brzączowice
27.08.2017
16:00
Grodzisko Raciechowice pauzuje.

6. kolejka 02.09.2017

Grodzisko Raciechowice
5:1
Karpaty II Siepraw
02.09.2017
17:00
Wicher Stróża
0:2
Raba II Dobczyce
02.09.2017
17:00
Cisy Harbutowice
1:3
Iskra Brzączowice
03.09.2017
16:00
Hejnał Krzyszkowice
6:0
Jawor Jawornik
03.09.2017
11:00
Cyrhla Krzczonów
4:7
Orzeł II Myślenice
03.09.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
Sęp Droginia
03.09.2017
15:00
Staw Polanka
2:1
Sokół Borzęta
03.09.2017
17:00
Dukla Bysina pauzuje.

7. kolejka 09.09.2017

Sokół Borzęta
2:3
Cisy Harbutowice
09.09.2017
17:00
Sęp Droginia
0:2
Staw Polanka
09.09.2017
17:00
Orzeł II Myślenice
4:3
Wicher Stróża
09.09.2017
16:00
Jawor Jawornik
0:1
Grodzisko Raciechowice
09.09.2017
17:00
Raba II Dobczyce
3:6
Tempo II Rzeszotary
10.09.2017
13:00
Karpaty II Siepraw
0:3 v.o.
Dukla Bysina
10.09.2017
16:00
Iskra Brzączowice
2:0
Hejnał Krzyszkowice
10.09.2017
17:00
Cyrhla Krzczonów pauzuje.

8. kolejka 16.09.2017

Staw Polanka
1:2
Raba II Dobczyce
16.09.2017
17:00
Sokół Borzęta
Sęp Droginia
16.09.2017
16:00
Cisy Harbutowice
0:6
Hejnał Krzyszkowice
17.09.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
1:3
Iskra Brzączowice
17.09.2017
16:30
Cyrhla Krzczonów
4:1
Karpaty II Siepraw
17.09.2017
15:00
Tempo II Rzeszotary
1:4
Orzeł II Myślenice
17.09.2017
15:00
Dukla Bysina
0:5
Jawor Jawornik
18.11.2017
14:00
Wicher Stróża pauzuje.

9. kolejka 23.09.2017

Sęp Droginia
Cisy Harbutowice
24.09.2017
15:00
Orzeł II Myślenice
4:2
Staw Polanka
04.10.2017
19:00
Raba II Dobczyce
1:0
Sokół Borzęta
11.11.2017
11:00
Iskra Brzączowice
12:0
Dukla Bysina
11.11.2017
14:00
Karpaty II Siepraw
1:3
Wicher Stróża
12.11.2017
14:00
Jawor Jawornik
4:2
Cyrhla Krzczonów
25.11.2017
12:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Grodzisko Raciechowice
18.03.2018
15:00
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

10. kolejka 30.09.2017

Cisy Harbutowice
1:2
Grodzisko Raciechowice
30.09.2017
15:00
Wicher Stróża
1:0
Jawor Jawornik
30.09.2017
17:00
Sokół Borzęta
1:0
Orzeł II Myślenice
30.09.2017
16:00
Sęp Droginia
Raba II Dobczyce
30.09.2017
17:00
Dukla Bysina
2:8
Hejnał Krzyszkowice
01.10.2017
14:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Iskra Brzączowice
01.10.2017
14:00
Tempo II Rzeszotary
1:3
Karpaty II Siepraw
01.10.2017
15:00
Staw Polanka pauzuje.

11. kolejka 07.10.2017

Jawor Jawornik
2:2
Tempo II Rzeszotary
07.10.2017
16:00
Cisy Harbutowice
10:2
Raba II Dobczyce
08.10.2017
16:00
Orzeł II Myślenice
3:3
Sęp Droginia
08.10.2017
16:00
Karpaty II Siepraw
0:0
Staw Polanka
08.10.2017
16:00
Iskra Brzączowice
8:0
Wicher Stróża
08.10.2017
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Cyrhla Krzczonów
08.10.2017
11:00
Grodzisko Raciechowice
5:3
Dukla Bysina
08.10.2017
16:00
Sokół Borzęta pauzuje.

12. kolejka 14.10.2017

Sokół Borzęta
1:2
Karpaty II Siepraw
14.10.2017
16:00
Cisy Harbutowice
2:1
Dukla Bysina
15.10.2017
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Grodzisko Raciechowice
15.10.2017
14:00
Wicher Stróża
0:3
Hejnał Krzyszkowice
15.10.2017
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:6
Iskra Brzączowice
15.10.2017
15:00
Staw Polanka
1:3
Jawor Jawornik
15.10.2017
16:00
Raba II Dobczyce
1:7
Orzeł II Myślenice
15.10.2017
15:30
Sęp Droginia pauzuje.

13. kolejka 21.10.2017

Orzeł II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
21.10.2017
16:00
Jawor Jawornik
3:2
Sokół Borzęta
21.10.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
3:0 v.o.
Wicher Stróża
21.10.2017
15:00
brak gości
Karpaty II Siepraw
1:0
Sęp Droginia
22.10.2017
15:00
Iskra Brzączowice
5:1
Staw Polanka
22.10.2017
15:00
Hejnał Krzyszkowice
10:1
Tempo II Rzeszotary
22.10.2017
11:00
Dukla Bysina
0:3
Cyrhla Krzczonów
22.10.2017
15:00
Raba II Dobczyce pauzuje.

14. kolejka 28.10.2017

Sokół Borzęta
2:1
Iskra Brzączowice
28.10.2017
14:00
Sęp Droginia
Jawor Jawornik
29.10.2017
15:00
Tempo II Rzeszotary
6:0
Grodzisko Raciechowice
18.11.2017
12:00
Cisy Harbutowice
3:0
Cyrhla Krzczonów
19.11.2017
12:00
Raba II Dobczyce
5:1
Karpaty II Siepraw
19.11.2017
12:00
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Staw Polanka
25.11.2017
16:00
Wicher Stróża
6:1
Dukla Bysina
26.11.2017
12:00
Orzeł II Myślenice pauzuje.

15. kolejka 04.11.2017

Karpaty II Siepraw
0:0
Orzeł II Myślenice
04.11.2017
15:00
Jawor Jawornik
3:1
Raba II Dobczyce
04.11.2017
15:00
Iskra Brzączowice
Sęp Droginia
05.11.2017
14:00
Grodzisko Raciechowice
2:0
Staw Polanka
05.11.2017
14:00
Dukla Bysina
0:5
Tempo II Rzeszotary
05.11.2017
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:2
Wicher Stróża
05.11.2017
14:00
Hejnał Krzyszkowice
Sokół Borzęta
11.03.2018
18:00
Cisy Harbutowice pauzuje.

16. kolejka 24.03.2018

Cisy Harbutowice
2:0
Wicher Stróża
25.03.2018
11:30
Dukla Bysina
1:3
Staw Polanka
25.03.2018
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Sęp Droginia
18.04.2018
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:0
Tempo II Rzeszotary
01.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:0
Raba II Dobczyce
01.05.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
1:1
Sokół Borzęta
01.05.2018
11:00
Jawor Jawornik
3:1
Orzeł II Myślenice
01.05.2018
11:00
Karpaty II Siepraw pauzuje.

17. kolejka 31.03.2018

Orzeł II Myślenice
2:2
Iskra Brzączowice
31.03.2018
14:00
Sęp Droginia
3:1
Grodzisko Raciechowice
31.03.2018
13:00
Staw Polanka
3:3
Cyrhla Krzczonów
31.03.2018
14:30
Tempo II Rzeszotary
1:3
Wicher Stróża
31.03.2018
16:00
Sokół Borzęta
5:0
Dukla Bysina
02.04.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
1:4
Cisy Harbutowice
01.05.2018
18:00
Raba II Dobczyce
3:1
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00
Jawor Jawornik pauzuje.

18. kolejka 07.04.2018

Cisy Harbutowice
6:0
Tempo II Rzeszotary
06.04.2018
17:00
Wicher Stróża
2:2
Staw Polanka
07.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0 v.o.
Orzeł II Myślenice
07.04.2018
17:00
Jawor Jawornik
5:0
Karpaty II Siepraw
07.04.2018
17:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Sokół Borzęta
08.04.2018
15:00
Dukla Bysina
1:3
Sęp Droginia
08.04.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Raba II Dobczyce
08.04.2018
17:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

19. kolejka 14.04.2018

Cisy Harbutowice
1:2
Jawor Jawornik
14.04.2018
17:00
Sęp Droginia
1:0
Cyrhla Krzczonów
14.04.2018
16:00
Karpaty II Siepraw
0:2
Iskra Brzączowice
15.04.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
3:2
Grodzisko Raciechowice
15.04.2018
17:00
Sokół Borzęta
6:1
Wicher Stróża
15.04.2018
15:00
Staw Polanka
2:1
Tempo II Rzeszotary
15.04.2018
16:30
Raba II Dobczyce
3:2
Dukla Bysina
15.04.2018
17:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

20. kolejka 21.04.2018

Cisy Harbutowice
0:2
Staw Polanka
20.04.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
0:3 v.o.
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
3:1
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice pauzuje.

21. kolejka 28.04.2018

Jawor Jawornik
2:2
Hejnał Krzyszkowice
28.04.2018
17:30
Sęp Droginia
3:0 v.o.
Tempo II Rzeszotary
28.04.2018
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Staw Polanka
28.04.2018
17:00
Karpaty II Siepraw
1:2
Grodzisko Raciechowice
29.04.2018
17:00
Raba II Dobczyce
2:1
Wicher Stróża
29.04.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:1
Cisy Harbutowice
29.04.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
2:1
Cyrhla Krzczonów
29.04.2018
15:00
Dukla Bysina pauzuje.

22. kolejka 03.05.2018

Cisy Harbutowice
1:3
Sokół Borzęta
03.05.2018
11:00
Staw Polanka
3:0
Sęp Droginia
03.05.2018
17:30
Wicher Stróża
2:2
Orzeł II Myślenice
03.05.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:0
Jawor Jawornik
03.05.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary
1:7
Raba II Dobczyce
03.05.2018
16:00
Dukla Bysina
2:5
Karpaty II Siepraw
03.05.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Iskra Brzączowice
03.05.2018
11:00
Cyrhla Krzczonów pauzuje.

23. kolejka 05.05.2018

Jawor Jawornik
4:2
Dukla Bysina
05.05.2018
17:00
Raba II Dobczyce
1:0
Staw Polanka
06.05.2018
17:00
Sęp Droginia
0:1
Sokół Borzęta
06.05.2018
17:30
Cisy Harbutowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
06.05.2018
11:00
Iskra Brzączowice
5:2
Grodzisko Raciechowice
06.05.2018
17:00
Karpaty II Siepraw
1:1
Cyrhla Krzczonów
06.05.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
1:2
Tempo II Rzeszotary
06.05.2018
16:00
Wicher Stróża pauzuje.

24. kolejka 12.05.2018

Cisy Harbutowice
1:3
Sęp Droginia
12.05.2018
17:00
Sokół Borzęta
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
12.05.2018
17:30
Wicher Stróża
5:1
Karpaty II Siepraw
12.05.2018
17:00
Staw Polanka
2:1
Orzeł II Myślenice
13.05.2018
17:30
Dukla Bysina
0:7
Iskra Brzączowice
13.05.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
4:2
Jawor Jawornik
13.05.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:5
Hejnał Krzyszkowice
13.05.2018
17:30
Tempo II Rzeszotary pauzuje.

25. kolejka 19.05.2018

Jawor Jawornik
2:2
Wicher Stróża
19.05.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:1
Sokół Borzęta
19.05.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Dukla Bysina
19.05.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
0:2
Cisy Harbutowice
20.05.2018
17:30
Raba II Dobczyce
0:2
Sęp Droginia
20.05.2018
17:00
Iskra Brzączowice
4:2
Cyrhla Krzczonów
20.05.2018
18:00
Karpaty II Siepraw
3:1
Tempo II Rzeszotary
20.05.2018
17:00
Staw Polanka pauzuje.

26. kolejka 26.05.2018

Sęp Droginia
1:1
Orzeł II Myślenice
26.05.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
3:1
Jawor Jawornik
27.05.2018
16:00
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
27.05.2018
17:00
Staw Polanka
9:0
Karpaty II Siepraw
27.05.2018
17:30
Cyrhla Krzczonów
3:1
Hejnał Krzyszkowice
27.05.2018
16:00
Dukla Bysina
0:10
Grodzisko Raciechowice
27.05.2018
16:00
Wicher Stróża
1:4
Iskra Brzączowice
31.05.2018
18:00
Sokół Borzęta pauzuje.

27. kolejka 02.06.2018

Karpaty II Siepraw
0:6
Sokół Borzęta
02.06.2018
17:00
Jawor Jawornik
2:1
Staw Polanka
02.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
2:4
Raba II Dobczyce
02.06.2018
18:00
Dukla Bysina
3:5
Cisy Harbutowice
03.06.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Cyrhla Krzczonów
03.06.2018
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Wicher Stróża
03.06.2018
11:00
Iskra Brzączowice
5:0
Tempo II Rzeszotary
03.06.2018
17:30
Sęp Droginia pauzuje.

28. kolejka 09.06.2018

Sokół Borzęta
2:0
Jawor Jawornik
09.06.2018
18:00
Wicher Stróża
2:2
Grodzisko Raciechowice
09.06.2018
17:00
Sęp Droginia
3:1
Karpaty II Siepraw
09.06.2018
17:00
Cisy Harbutowice
1:4
Orzeł II Myślenice
10.06.2018
14:00
Staw Polanka
1:3
Iskra Brzączowice
10.06.2018
17:30
Cyrhla Krzczonów
4:3
Dukla Bysina
10.06.2018
16:00
Tempo II Rzeszotary
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.06.2018
18:00
Raba II Dobczyce pauzuje.

29. kolejka 16.06.2018

Jawor Jawornik
3:4
Sęp Droginia
15.06.2018
18:30
Karpaty II Siepraw
2:7
Raba II Dobczyce
15.06.2018
18:30
Iskra Brzączowice
6:1
Sokół Borzęta
17.06.2018
17:30
Grodzisko Raciechowice
6:0
Tempo II Rzeszotary
17.06.2018
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:3
Cisy Harbutowice
17.06.2018
16:00
Staw Polanka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
17.06.2018
17:30
Dukla Bysina
1:2
Wicher Stróża
17.06.2018
16:00
Orzeł II Myślenice pauzuje.

30. kolejka 23.06.2018

Raba II Dobczyce
2:1
Jawor Jawornik
06.06.2018
18:00
Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
1:3
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
7:2
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
3:3
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
0:3
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00
Cisy Harbutowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 23.06.2018

06.06.2018
18:00
Raba II Dobczyce
2:1
Jawor Jawornik
23.06.2018
17:00
Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
24.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
1:3
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
7:2
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
3:3
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Cisy Harbutowice pauzuje.

30. kolejka 23.06.2018

06.06.2018
18:00
Raba II Dobczyce
2:1
Jawor Jawornik
23.06.2018
17:00
Sęp Droginia
1:3
Iskra Brzączowice
24.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
5:3
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
1:3
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
7:2
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
3:3
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
0:3
Hejnał Krzyszkowice
Cisy Harbutowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00