facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Start Brzezie
0:0
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
0:3 v.o.
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
2:0
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
6:2
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
5:1
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
5:2
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Start Brzezie
5:3
Sokół Chorągwica
26.08.2017
17:00
Contra Sułków
3:0
Promień Zakrzowiec
26.08.2017
17:00
Czarnochowice
Naprzód Ochmanów
26.08.2017
17:00
Batory Wola Batorska
1:0
Gryf Wiatowice
26.08.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
2:0
Rożnowa
27.08.2017
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Iskra Zakrzów
27.08.2017
17:00
Gdovia II Gdów
2:1
Gwiazda Brzegi
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Iskra Zakrzów
0:0
Czarnochowice
02.09.2017
17:00
Naprzód Ochmanów
2:5
Contra Sułków
02.09.2017
17:00
Promień Zakrzowiec
1:4
Błyskawica Wyciąże
02.09.2017
17:00
Rożnowa
2:1
Start Brzezie
02.09.2017
17:00
Gryf Wiatowice
9:0
Gdovia II Gdów
03.09.2017
17:00
Gwiazda Brzegi
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
03.09.2017
17:00
Sokół Chorągwica
3:4
Batory Wola Batorska
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

Start Brzezie
3:1
Promień Zakrzowiec
09.09.2017
16:30
Contra Sułków
Iskra Zakrzów
09.09.2017
16:30
Czarnochowice
Gwiazda Brzegi
09.09.2017
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Gryf Wiatowice
09.09.2017
16:30
Sokół Chorągwica
1:3
Rożnowa
10.09.2017
16:00
Błyskawica Wyciąże
5:1
Naprzód Ochmanów
10.09.2017
16:00
Batory Wola Batorska
3:1
Gdovia II Gdów
10.09.2017
16:00

5. kolejka 16.09.2017

Gwiazda Brzegi
2:1
Contra Sułków
16.09.2017
16:30
Iskra Zakrzów
4:0
Błyskawica Wyciąże
16.09.2017
16:00
Naprzód Ochmanów
4:3
Start Brzezie
16.09.2017
16:30
Promień Zakrzowiec
2:5
Sokół Chorągwica
16.09.2017
13:30
Rożnowa
10:2
Batory Wola Batorska
16.09.2017
16:30
Gdovia II Gdów
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
17.09.2017
16:00
Gryf Wiatowice
2:5
Czarnochowice
17.09.2017
16:30

6. kolejka 23.09.2017

Sokół Chorągwica
:
Naprzód Ochmanów
 
 
Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
19.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
19.11.2017
11:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Naprzód Ochmanów
4:4
Rożnowa
30.09.2017
16:00
Gwiazda Brzegi
0:2
Start Brzezie
30.09.2017
16:00
Iskra Zakrzów
2:0
Sokół Chorągwica
30.09.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
2:4
Batory Wola Batorska
30.09.2017
16:00
Gdovia II Gdów
0:3
Contra Sułków
30.09.2017
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Czarnochowice
01.10.2017
16:00
Gryf Wiatowice
2:0
Błyskawica Wyciąże
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Promień Zakrzowiec
0:0
Naprzód Ochmanów
07.10.2017
15:30
Start Brzezie
2:0
Gryf Wiatowice
07.10.2017
15:30
Rożnowa
4:1
Iskra Zakrzów
07.10.2017
15:30
Błyskawica Wyciąże
2:3
Gdovia II Gdów
08.10.2017
15:30
Batory Wola Batorska
3:5
Czarnochowice
08.10.2017
15:30
Contra Sułków
6:0
Dąb Zabierzów Bocheński
08.10.2017
15:30
Sokół Chorągwica
2:5
Gwiazda Brzegi
08.10.2017
15:30

9. kolejka 14.10.2017

Czarnochowice
1:2
Contra Sułków
14.10.2017
15:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Rożnowa
14.10.2017
15:30
Gdovia II Gdów
0:3
Start Brzezie
14.10.2017
15:30
Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Naprzód Ochmanów
0:0
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
5:3
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
3:0
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
0:8
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Contra Sułków
6:2
Błyskawica Wyciąże
28.10.2017
15:00
Czarnochowice
4:4
Start Brzezie
28.10.2017
15:00
Gwiazda Brzegi
0:0
Naprzód Ochmanów
28.10.2017
15:00
Iskra Zakrzów
1:1
Batory Wola Batorska
28.10.2017
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Promień Zakrzowiec
29.10.2017
14:00
Gdovia II Gdów
3:3
Rożnowa
29.10.2017
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

12. kolejka 04.11.2017

Naprzód Ochmanów
0:5
Gryf Wiatowice
04.11.2017
14:00
Batory Wola Batorska
2:1
Błyskawica Wyciąże
04.11.2017
14:00
Promień Zakrzowiec
3:0
Gdovia II Gdów
04.11.2017
14:00
Start Brzezie
5:0
Contra Sułków
04.11.2017
14:00
Rożnowa
6:2
Dąb Zabierzów Bocheński
04.11.2017
14:00
Iskra Zakrzów
0:1
Gwiazda Brzegi
05.11.2017
14:00
Sokół Chorągwica
0:1
Czarnochowice
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Błyskawica Wyciąże
1:3
Start Brzezie
11.11.2017
13:30
Contra Sułków
3:2
Sokół Chorągwica
11.11.2017
13:30
Czarnochowice
4:1
Rożnowa
11.11.2017
13:30
Gwiazda Brzegi
0:3
Batory Wola Batorska
11.11.2017
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2017
13:30
Gryf Wiatowice
4:2
Iskra Zakrzów
12.11.2017
13:30
Gdovia II Gdów
3:2
Naprzód Ochmanów
12.11.2017
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:30
Błyskawica Wyciąże
1:3
Start Brzezie
11.11.2017
13:30
Contra Sułków
3:2
Sokół Chorągwica
11.11.2017
13:30
Czarnochowice
4:1
Rożnowa
11.11.2017
13:30
Gwiazda Brzegi
0:3
Batory Wola Batorska
12.11.2017
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2017
13:30
Gryf Wiatowice
4:2
Iskra Zakrzów
12.11.2017
13:30
Gdovia II Gdów
3:2
Naprzód Ochmanów

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:30
Błyskawica Wyciąże
1:3
Start Brzezie
11.11.2017
13:30
Contra Sułków
3:2
Sokół Chorągwica
11.11.2017
13:30
Czarnochowice
4:1
Rożnowa
11.11.2017
13:30
Gwiazda Brzegi
0:3
Batory Wola Batorska
12.11.2017
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2017
13:30
Gryf Wiatowice
4:2
Iskra Zakrzów
12.11.2017
13:30
Gdovia II Gdów
3:2
Naprzód Ochmanów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00