facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Start Brzezie
0:0
Batory Wola Batorska
19.08.2017
17:30
Rożnowa
0:3 v.o.
Contra Sułków
19.08.2017
17:30
Gwiazda Brzegi
2:0
Gryf Wiatowice
19.08.2017
17:00
Czarnochowice
6:2
Promień Zakrzowiec
19.08.2017
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
19.08.2017
17:30
Sokół Chorągwica
5:1
Błyskawica Wyciąże
20.08.2017
17:00
Iskra Zakrzów
5:2
Gdovia II Gdów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Start Brzezie
5:3
Sokół Chorągwica
26.08.2017
17:00
Contra Sułków
3:0
Promień Zakrzowiec
26.08.2017
17:00
Czarnochowice
Naprzód Ochmanów
26.08.2017
17:00
Batory Wola Batorska
1:0
Gryf Wiatowice
26.08.2017
17:00
Błyskawica Wyciąże
2:0
Rożnowa
27.08.2017
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Iskra Zakrzów
27.08.2017
17:00
Gdovia II Gdów
2:1
Gwiazda Brzegi
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Iskra Zakrzów
0:0
Czarnochowice
02.09.2017
17:00
Naprzód Ochmanów
2:5
Contra Sułków
02.09.2017
17:00
Promień Zakrzowiec
1:4
Błyskawica Wyciąże
02.09.2017
17:00
Rożnowa
2:1
Start Brzezie
02.09.2017
17:00
Gryf Wiatowice
9:0
Gdovia II Gdów
03.09.2017
17:00
Gwiazda Brzegi
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
03.09.2017
17:00
Sokół Chorągwica
3:4
Batory Wola Batorska
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

Start Brzezie
3:1
Promień Zakrzowiec
09.09.2017
16:30
Contra Sułków
Iskra Zakrzów
09.09.2017
16:30
Czarnochowice
Gwiazda Brzegi
09.09.2017
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Gryf Wiatowice
09.09.2017
16:30
Sokół Chorągwica
1:3
Rożnowa
10.09.2017
16:00
Błyskawica Wyciąże
5:1
Naprzód Ochmanów
10.09.2017
16:00
Batory Wola Batorska
3:1
Gdovia II Gdów
10.09.2017
16:00

5. kolejka 16.09.2017

Gwiazda Brzegi
2:1
Contra Sułków
16.09.2017
16:30
Iskra Zakrzów
4:0
Błyskawica Wyciąże
16.09.2017
16:00
Naprzód Ochmanów
4:3
Start Brzezie
16.09.2017
16:30
Promień Zakrzowiec
2:5
Sokół Chorągwica
16.09.2017
13:30
Rożnowa
10:2
Batory Wola Batorska
16.09.2017
16:30
Gdovia II Gdów
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
17.09.2017
16:00
Gryf Wiatowice
2:5
Czarnochowice
17.09.2017
16:30

6. kolejka 23.09.2017

Błyskawica Wyciąże
0:4
Gwiazda Brzegi
18.11.2017
12:00
Czarnochowice
4:2
Gdovia II Gdów
18.11.2017
13:00
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.11.2017
13:00
Contra Sułków
3:2
Gryf Wiatowice
19.11.2017
13:00
Start Brzezie
2:3
Iskra Zakrzów
19.11.2017
13:00
Rożnowa
5:4
Promień Zakrzowiec
19.11.2017
13:00
Sokół Chorągwica
4:1
Naprzód Ochmanów
01.05.2018
17:00

7. kolejka 30.09.2017

Naprzód Ochmanów
4:4
Rożnowa
30.09.2017
16:00
Gwiazda Brzegi
0:2
Start Brzezie
30.09.2017
16:00
Iskra Zakrzów
2:0
Sokół Chorągwica
30.09.2017
16:00
Promień Zakrzowiec
2:4
Batory Wola Batorska
30.09.2017
16:00
Gdovia II Gdów
0:3
Contra Sułków
30.09.2017
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Czarnochowice
01.10.2017
16:00
Gryf Wiatowice
2:0
Błyskawica Wyciąże
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Promień Zakrzowiec
0:0
Naprzód Ochmanów
07.10.2017
15:30
Start Brzezie
2:0
Gryf Wiatowice
07.10.2017
15:30
Rożnowa
4:1
Iskra Zakrzów
07.10.2017
15:30
Błyskawica Wyciąże
2:3
Gdovia II Gdów
08.10.2017
15:30
Batory Wola Batorska
3:5
Czarnochowice
08.10.2017
15:30
Contra Sułków
6:0
Dąb Zabierzów Bocheński
08.10.2017
15:30
Sokół Chorągwica
2:5
Gwiazda Brzegi
08.10.2017
15:30

9. kolejka 14.10.2017

Czarnochowice
1:2
Contra Sułków
14.10.2017
15:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Rożnowa
14.10.2017
15:30
Gdovia II Gdów
0:3
Start Brzezie
14.10.2017
15:30
Naprzód Ochmanów
1:0
Batory Wola Batorska
15.10.2017
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Błyskawica Wyciąże
15.10.2017
15:30
Gryf Wiatowice
4:2
Sokół Chorągwica
15.10.2017
15:30
Iskra Zakrzów
6:0
Promień Zakrzowiec
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Naprzód Ochmanów
0:0
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
5:3
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
3:0
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
0:8
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Contra Sułków
6:2
Błyskawica Wyciąże
28.10.2017
15:00
Czarnochowice
4:4
Start Brzezie
28.10.2017
15:00
Gwiazda Brzegi
0:0
Naprzód Ochmanów
28.10.2017
15:00
Iskra Zakrzów
1:1
Batory Wola Batorska
28.10.2017
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Promień Zakrzowiec
29.10.2017
14:00
Gdovia II Gdów
3:3
Rożnowa
29.10.2017
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Sokół Chorągwica
26.11.2017
13:00

12. kolejka 04.11.2017

Naprzód Ochmanów
0:5
Gryf Wiatowice
04.11.2017
14:00
Batory Wola Batorska
2:1
Błyskawica Wyciąże
04.11.2017
14:00
Promień Zakrzowiec
3:0
Gdovia II Gdów
04.11.2017
14:00
Start Brzezie
5:0
Contra Sułków
04.11.2017
14:00
Rożnowa
6:2
Dąb Zabierzów Bocheński
04.11.2017
14:00
Iskra Zakrzów
0:1
Gwiazda Brzegi
05.11.2017
14:00
Sokół Chorągwica
0:1
Czarnochowice
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Błyskawica Wyciąże
1:3
Start Brzezie
11.11.2017
13:30
Contra Sułków
3:2
Sokół Chorągwica
11.11.2017
13:30
Czarnochowice
4:1
Rożnowa
11.11.2017
13:30
Gwiazda Brzegi
0:3
Batory Wola Batorska
11.11.2017
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Promień Zakrzowiec
12.11.2017
13:30
Gryf Wiatowice
4:2
Iskra Zakrzów
12.11.2017
13:30
Gdovia II Gdów
3:2
Naprzód Ochmanów
12.11.2017
13:30

14. kolejka 24.03.2018

Gryf Wiatowice
1:1
Gwiazda Brzegi
25.04.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
25.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Sokół Chorągwica
25.04.2018
17:00
Gdovia II Gdów
0:0
Iskra Zakrzów
25.04.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
2:9
Czarnochowice
01.05.2018
17:30
Contra Sułków
1:6
Rożnowa
03.05.2018
15:00
Batory Wola Batorska
5:0
Start Brzezie
06.06.2018
18:00

15. kolejka 31.03.2018

Sokół Chorągwica
2:4
Start Brzezie
31.03.2018
14:00
Promień Zakrzowiec
1:9
Contra Sułków
31.03.2018
14:00
Naprzód Ochmanów
Czarnochowice
31.03.2018
13:00
Gryf Wiatowice
4:1
Batory Wola Batorska
31.03.2018
16:00
Rożnowa
7:1
Błyskawica Wyciąże
31.03.2018
15:00
Iskra Zakrzów
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
31.03.2018
13:00
Gwiazda Brzegi
3:0
Gdovia II Gdów
31.03.2018
13:00

16. kolejka 07.04.2018

Czarnochowice
Iskra Zakrzów
07.04.2018
17:00
Contra Sułków
0:0
Naprzód Ochmanów
07.04.2018
17:00
Start Brzezie
2:1
Rożnowa
07.04.2018
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Gwiazda Brzegi
07.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
2:0
Sokół Chorągwica
07.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:0
Promień Zakrzowiec
08.04.2018
16:00
Gdovia II Gdów
2:3
Gryf Wiatowice
08.04.2018
16:00

17. kolejka 14.04.2018

Promień Zakrzowiec
1:3
Start Brzezie
14.04.2018
17:00
Gwiazda Brzegi
Czarnochowice
14.04.2018
17:00
Rożnowa
3:1
Sokół Chorągwica
14.04.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
1:1
Błyskawica Wyciąże
14.04.2018
17:00
Iskra Zakrzów
2:3
Contra Sułków
15.04.2018
17:00
Gryf Wiatowice
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
15.04.2018
17:00
Gdovia II Gdów
0:2
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

18. kolejka 21.04.2018

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Gdovia II Gdów
Czarnochowice
28.04.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
0:0
Sokół Chorągwica
28.04.2018
17:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Błyskawica Wyciąże
29.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Batory Wola Batorska
29.04.2018
17:00
Gryf Wiatowice
2:4
Contra Sułków
29.04.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:1
Start Brzezie
29.04.2018
16:00
Promień Zakrzowiec
1:11
Rożnowa
29.04.2018
15:30

20. kolejka 05.05.2018

Rożnowa
6:1
Naprzód Ochmanów
05.05.2018
17:30
Start Brzezie
1:1
Gwiazda Brzegi
05.05.2018
17:30
Batory Wola Batorska
1:0
Promień Zakrzowiec
05.05.2018
17:30
Contra Sułków
4:0
Gdovia II Gdów
05.05.2018
17:00
Czarnochowice
5:0
Dąb Zabierzów Bocheński
05.05.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:2
Iskra Zakrzów
06.05.2018
17:30
Błyskawica Wyciąże
1:8
Gryf Wiatowice
06.05.2018
16:00

21. kolejka 12.05.2018

Naprzód Ochmanów
3:0
Promień Zakrzowiec
12.05.2018
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Błyskawica Wyciąże
12.05.2018
17:30
Czarnochowice
Batory Wola Batorska
12.05.2018
17:00
Gwiazda Brzegi
2:1
Sokół Chorągwica
12.05.2018
17:00
Gryf Wiatowice
5:1
Start Brzezie
13.05.2018
17:30
Iskra Zakrzów
4:1
Rożnowa
13.05.2018
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:3
Contra Sułków
13.05.2018
17:30

22. kolejka 19.05.2018

Contra Sułków
0:1
Czarnochowice
19.05.2018
17:00
Rożnowa
5:0
Gwiazda Brzegi
19.05.2018
18:00
Start Brzezie
4:1
Gdovia II Gdów
19.05.2018
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Naprzód Ochmanów
19.05.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
6:1
Dąb Zabierzów Bocheński
19.05.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:4
Gryf Wiatowice
19.05.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Iskra Zakrzów
19.05.2018
18:00

23. kolejka 26.05.2018

Iskra Zakrzów
4:0
Naprzód Ochmanów
26.05.2018
18:00
Gwiazda Brzegi
4:0
Promień Zakrzowiec
26.05.2018
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Start Brzezie
26.05.2018
18:00
Czarnochowice
4:0
Błyskawica Wyciąże
26.05.2018
17:00
Contra Sułków
1:0
Batory Wola Batorska
26.05.2018
17:00
Gdovia II Gdów
3:0
Sokół Chorągwica
26.05.2018
18:00
Gryf Wiatowice
0:3
Rożnowa
27.05.2018
18:00

24. kolejka 02.06.2018

Batory Wola Batorska
0:0
Iskra Zakrzów
31.05.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
2:5
Contra Sułków
02.06.2018
17:00
Start Brzezie
0:6
Czarnochowice
02.06.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
1:1
Gwiazda Brzegi
02.06.2018
18:00
Promień Zakrzowiec
2:1
Gryf Wiatowice
02.06.2018
18:00
Rożnowa
1:1
Gdovia II Gdów
02.06.2018
18:00
Sokół Chorągwica
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
03.06.2018
18:00

25. kolejka 09.06.2018

Contra Sułków
2:0
Start Brzezie
09.06.2018
17:00
Gwiazda Brzegi
0:2
Iskra Zakrzów
09.06.2018
18:00
Czarnochowice
Sokół Chorągwica
09.06.2018
17:00
Gryf Wiatowice
5:3
Naprzód Ochmanów
10.06.2018
18:00
Błyskawica Wyciąże
0:6
Batory Wola Batorska
10.06.2018
16:00
Gdovia II Gdów
1:1
Promień Zakrzowiec
10.06.2018
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Rożnowa
10.06.2018
18:00

26. kolejka 16.06.2018

Start Brzezie
10:0
Błyskawica Wyciąże
16.06.2018
17:00
Sokół Chorągwica
0:4
Contra Sułków
16.06.2018
17:00
Rożnowa
4:7
Czarnochowice
16.06.2018
17:00
Batory Wola Batorska
1:1
Gwiazda Brzegi
16.06.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
16.06.2018
17:00
Iskra Zakrzów
3:3
Gryf Wiatowice
16.06.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Gdovia II Gdów
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Start Brzezie
10:0
Błyskawica Wyciąże
16.06.2018
17:00
Sokół Chorągwica
0:4
Contra Sułków
16.06.2018
17:00
Rożnowa
4:7
Czarnochowice
16.06.2018
17:00
Batory Wola Batorska
1:1
Gwiazda Brzegi
16.06.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
16.06.2018
17:00
Iskra Zakrzów
3:3
Gryf Wiatowice
16.06.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Gdovia II Gdów

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Start Brzezie
10:0
Błyskawica Wyciąże
16.06.2018
17:00
Sokół Chorągwica
0:4
Contra Sułków
16.06.2018
17:00
Rożnowa
4:7
Czarnochowice
16.06.2018
17:00
Batory Wola Batorska
1:1
Gwiazda Brzegi
16.06.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
16.06.2018
17:00
Iskra Zakrzów
3:3
Gryf Wiatowice
16.06.2018
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Gdovia II Gdów

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00