facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Gwiazda Ściejowice
0:6
Pozowianka Pozowice
27.08.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:5
Pychowianka Kraków
27.08.2017
17:30
Błękitni Czułówek
0:4
Płomień Kostrze
27.08.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Radziszowianka II
27.08.2017
17:00
Piast Skawina
0:4
Borkowianka Borek Sz.
27.08.2017
17:00
Iskra Czułów
2:3
Rzozovia Rzozów
27.08.2017
16:00

2. kolejka 02.09.2017

Borkowianka Borek Sz.
3:0 v.o.
Wisła II Jeziorzany
02.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wisła II, na boisku 1:2
Płomień Kostrze
4:3
Trzebol Wielkie Drogi
02.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Pychowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Iskra Czułów
2:1
Piast Skawina
03.09.2017
16:00
Radziszowianka II
7:1
Błękitni Czułówek
03.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Pozowianka Pozowice
03.09.2017
16:00

3. kolejka 09.09.2017

Pozowianka Pozowice
2:1
Pychowianka Kraków
10.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:4
Płomień Kostrze
10.09.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:4
Radziszowianka II
10.09.2017
16:00
Błękitni Czułówek
2:1
Borkowianka Borek Sz.
10.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
5:0
Iskra Czułów
10.09.2017
16:00
Piast Skawina
2:3
Rzozovia Rzozów
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:8
Radziszowianka II
16.09.2017
15:30
Płomień Kostrze
1:4
Pozowianka Pozowice
16.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Pychowianka Kraków
16.09.2017
17:00
Piast Skawina
5:0
Wisła II Jeziorzany
17.09.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
0:0
Trzebol Wielkie Drogi
17.09.2017
16:00
Iskra Czułów
0:3
Błękitni Czułówek
05.10.2017
16:00

5. kolejka 23.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:5
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:0
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00
Płomień Kostrze
2:2
Pychowianka Kraków
11.11.2017
13:00
Pozowianka Pozowice
3:2
Radziszowianka II
11.11.2017
13:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:0
Iskra Czułów
12.11.2017
11:00
Błękitni Czułówek
0:3
Piast Skawina
12.11.2017
13:45

6. kolejka 30.09.2017

Rzozovia Rzozów
1:3
Płomień Kostrze
30.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
7:2
Błękitni Czułówek
01.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Iskra Czułów
01.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Pozowianka Pozowice
01.10.2017
15:30
Radziszowianka II
4:0
Pychowianka Kraków
01.10.2017
16:00
Piast Skawina
3:3
Trzebol Wielkie Drogi
01.10.2017
16:00

7. kolejka 07.10.2017

Płomień Kostrze
1:2
Radziszowianka II
07.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:0
Wisła II Jeziorzany
07.10.2017
16:00
Pychowianka Kraków
3:2
Borkowianka Borek Sz.
08.10.2017
15:30
Pozowianka Pozowice
8:0
Iskra Czułów
08.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:1
Rzozovia Rzozów
08.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
0:5
Piast Skawina
08.10.2017
15:00

8. kolejka 14.10.2017

Gwiazda Ściejowice
1:3
Wisła II Jeziorzany
14.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Radziszowianka II
14.10.2017
15:00
Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast Skawina
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

9. kolejka 21.10.2017

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
8:0
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

10. kolejka 28.10.2017

Gwiazda Ściejowice
0:6
Trzebol Wielkie Drogi
28.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Borkowianka Borek Sz.
28.10.2017
13:30
Wisła II Jeziorzany
1:3
Pychowianka Kraków
29.10.2017
14:00
Iskra Czułów
4:7
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
31.03.2018
14:00
Piast Skawina
1:1
Płomień Kostrze
31.03.2018
14:00

11. kolejka 04.11.2017

Pozowianka Pozowice
2:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2017
14:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Iskra Czułów
04.11.2017
13:00
Płomień Kostrze
3:0
Wisła II Jeziorzany
04.11.2017
14:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
05.11.2017
14:00
Gwiazda Ściejowice
1:5
Rzozovia Rzozów
05.11.2017
13:00
Radziszowianka II
0:4
Piast Skawina
05.11.2017
14:00

12. kolejka 07.04.2018

Płomień Kostrze
3:0
Błękitni Czułówek
07.04.2018
16:00
Pychowianka Kraków
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
08.04.2018
16:30
Radziszowianka II
1:0
Wisła II Jeziorzany
08.04.2018
16:30
Borkowianka Borek Sz.
1:0
Piast Skawina
08.04.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
6:1
Gwiazda Ściejowice
30.05.2018
18:00
Rzozovia Rzozów
2:0
Iskra Czułów
31.05.2018
18:00

13. kolejka 14.04.2018

Wisła II Jeziorzany
0:2
Borkowianka Borek Sz.
14.04.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:1
Płomień Kostrze
14.04.2018
16:00
Pychowianka Kraków
3:1
Gwiazda Ściejowice
15.04.2018
17:00
Piast Skawina
5:4
Iskra Czułów
15.04.2018
17:00
Błękitni Czułówek
3:1
Radziszowianka II
15.04.2018
16:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Rzozovia Rzozów
15.04.2018
16:00

14. kolejka 21.04.2018

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast Skawina
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

15. kolejka 28.04.2018

Wisła II Jeziorzany
1:3
Piast Skawina
28.04.2018
14:30
Radziszowianka II
3:0
Gwiazda Ściejowice
29.04.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
0:4
Płomień Kostrze
29.04.2018
17:00
Pychowianka Kraków
1:0
Rzozovia Rzozów
29.04.2018
17:30
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Borkowianka Borek Sz.
29.04.2018
16:00
Błękitni Czułówek
4:3
Iskra Czułów
29.04.2018
16:00

16. kolejka 02.05.2018

Rzozovia Rzozów
6:1
Wisła II Jeziorzany
01.05.2018
17:30
Iskra Czułów
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
01.05.2018
17:30
Borkowianka Borek Sz.
5:3
Gwiazda Ściejowice
03.05.2018
17:00
Pychowianka Kraków
1:1
Płomień Kostrze
09.05.2018
17:30
Radziszowianka II
3:0
Pozowianka Pozowice
09.05.2018
17:30
Piast Skawina
2:0
Błękitni Czułówek
09.05.2018
18:00

17. kolejka 05.05.2018

Płomień Kostrze
2:1
Rzozovia Rzozów
05.05.2018
16:00
Błękitni Czułówek
7:3
Wisła II Jeziorzany
06.05.2018
16:00
Iskra Czułów
7:2
Gwiazda Ściejowice
06.05.2018
14:30
Pozowianka Pozowice
4:1
Borkowianka Borek Sz.
06.05.2018
17:00
Pychowianka Kraków
3:1
Radziszowianka II
06.05.2018
17:30
Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Piast Skawina
06.05.2018
16:00

18. kolejka 12.05.2018

Radziszowianka II
0:2
Płomień Kostrze
13.05.2018
17:30
Wisła II Jeziorzany
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
13.05.2018
18:30
Borkowianka Borek Sz.
4:1
Pychowianka Kraków
13.05.2018
17:00
Iskra Czułów
1:1
Pozowianka Pozowice
13.05.2018
16:00
Rzozovia Rzozów
5:4
Błękitni Czułówek
13.05.2018
16:00
Piast Skawina
7:1
Gwiazda Ściejowice
13.05.2018
18:00

19. kolejka 19.05.2018

Płomień Kostrze
7:0
Borkowianka Borek Sz.
19.05.2018
16:00
Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
7:2
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast Skawina
20.05.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:1
Błękitni Czułówek
31.05.2018
16:00

20. kolejka 26.05.2018

Iskra Czułów
2:1
Płomień Kostrze
26.05.2018
14:30
Rzozovia Rzozów
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
26.05.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:4
Radziszowianka II
27.05.2018
17:00
Piast Skawina
2:2
Pychowianka Kraków
27.05.2018
18:00
Wisła II Jeziorzany
0:4
Pozowianka Pozowice
27.05.2018
17:00
Błękitni Czułówek
8:3
Gwiazda Ściejowice
27.05.2018
12:00

21. kolejka 02.06.2018

Płomień Kostrze
4:0
Piast Skawina
02.06.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gwiazda Ściejowice
02.06.2018
16:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Błękitni Czułówek
03.06.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:5
Rzozovia Rzozów
03.06.2018
17:00
Pychowianka Kraków
2:0
Wisła II Jeziorzany
03.06.2018
18:00
Radziszowianka II
5:1
Iskra Czułów
03.06.2018
17:00

22. kolejka 09.06.2018

Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00