facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Gwiazda Ściejowice
0:6
Pozowianka Pozowice
27.08.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:5
Pychowianka Kraków
27.08.2017
17:30
Błękitni Czułówek
0:4
Płomień Kostrze
27.08.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Radziszowianka II
27.08.2017
17:00
Piast Skawina
0:4
Borkowianka Borek Sz.
27.08.2017
17:00
Iskra Czułów
2:3
Rzozovia Rzozów
27.08.2017
16:00

2. kolejka 02.09.2017

Borkowianka Borek Sz.
3:0 v.o.
Wisła II Jeziorzany
02.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wisła II, na boisku 1:2
Płomień Kostrze
4:3
Trzebol Wielkie Drogi
02.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Pychowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Iskra Czułów
2:1
Piast Skawina
03.09.2017
16:00
Radziszowianka II
7:1
Błękitni Czułówek
03.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Pozowianka Pozowice
03.09.2017
16:00

3. kolejka 09.09.2017

Pozowianka Pozowice
2:1
Pychowianka Kraków
10.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:4
Płomień Kostrze
10.09.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:4
Radziszowianka II
10.09.2017
16:00
Błękitni Czułówek
2:1
Borkowianka Borek Sz.
10.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
5:0
Iskra Czułów
10.09.2017
16:00
Piast Skawina
2:3
Rzozovia Rzozów
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:8
Radziszowianka II
16.09.2017
15:30
Płomień Kostrze
1:4
Pozowianka Pozowice
16.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Pychowianka Kraków
16.09.2017
17:00
Piast Skawina
5:0
Wisła II Jeziorzany
17.09.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
0:0
Trzebol Wielkie Drogi
17.09.2017
16:00
Iskra Czułów
0:3
Błękitni Czułówek
05.10.2017
16:00

5. kolejka 23.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:5
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:0
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00
Płomień Kostrze
2:2
Pychowianka Kraków
11.11.2017
13:00
Pozowianka Pozowice
3:2
Radziszowianka II
11.11.2017
13:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Iskra Czułów
12.11.2017
11:00
Błękitni Czułówek
:
Piast Skawina
12.11.2017
13:45

6. kolejka 30.09.2017

Rzozovia Rzozów
1:3
Płomień Kostrze
30.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
7:2
Błękitni Czułówek
01.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Iskra Czułów
01.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Pozowianka Pozowice
01.10.2017
15:30
Radziszowianka II
4:0
Pychowianka Kraków
01.10.2017
16:00
Piast Skawina
3:3
Trzebol Wielkie Drogi
01.10.2017
16:00

7. kolejka 07.10.2017

Płomień Kostrze
1:2
Radziszowianka II
07.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:0
Wisła II Jeziorzany
07.10.2017
16:00
Pychowianka Kraków
3:2
Borkowianka Borek Sz.
08.10.2017
15:30
Pozowianka Pozowice
8:0
Iskra Czułów
08.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:1
Rzozovia Rzozów
08.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
0:5
Piast Skawina
08.10.2017
15:00

8. kolejka 14.10.2017

Gwiazda Ściejowice
1:3
Wisła II Jeziorzany
14.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Radziszowianka II
14.10.2017
15:00
Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast Skawina
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

9. kolejka 21.10.2017

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
8:0
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

10. kolejka 28.10.2017

Błękitni Czułówek
:
Pozowianka Pozowice
 
 
Piast Skawina
:
Płomień Kostrze
 
 
Gwiazda Ściejowice
0:6
Trzebol Wielkie Drogi
28.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Borkowianka Borek Sz.
28.10.2017
13:30
Wisła II Jeziorzany
1:3
Pychowianka Kraków
29.10.2017
14:00
Iskra Czułów
4:6
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00

11. kolejka 04.11.2017

Pozowianka Pozowice
2:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2017
14:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Iskra Czułów
04.11.2017
13:00
Płomień Kostrze
:
Wisła II Jeziorzany
04.11.2017
14:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
05.11.2017
14:00
Gwiazda Ściejowice
1:5
Rzozovia Rzozów
05.11.2017
13:00
Radziszowianka II
0:4
Piast Skawina
05.11.2017
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
14:00
Pozowianka Pozowice
2:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2017
13:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Iskra Czułów
04.11.2017
14:00
Płomień Kostrze
:
Wisła II Jeziorzany
05.11.2017
14:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
05.11.2017
13:00
Gwiazda Ściejowice
1:5
Rzozovia Rzozów
05.11.2017
14:00
Radziszowianka II
0:4
Piast Skawina

11. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
14:00
Pozowianka Pozowice
2:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2017
13:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Iskra Czułów
04.11.2017
14:00
Płomień Kostrze
:
Wisła II Jeziorzany
05.11.2017
14:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
05.11.2017
13:00
Gwiazda Ściejowice
1:5
Rzozovia Rzozów
05.11.2017
14:00
Radziszowianka II
0:4
Piast Skawina

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
12.12.2017
18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
12.12.2017
20:30
Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
12.12.2017
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
12.12.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
13.12.2017
18:00
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
13.12.2017
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
13.12.2017
20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
13.12.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
15.12.2017
20:30
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
15.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Clearex Chorzów
14.12.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
FC Toruń
15.12.2017
20:30

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Jedynka Krzeszowice
0:12
AZS UP Kraków
12.12.2017
20:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
12.12.2017
20:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Dąbski
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
:
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00