facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Gwiazda Ściejowice
0:6
Pozowianka Pozowice
27.08.2017
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:5
Pychowianka Kraków
27.08.2017
17:30
Błękitni Czułówek
0:4
Płomień Kostrze
27.08.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Radziszowianka II
27.08.2017
17:00
Piast Skawina
0:4
Borkowianka Borek Sz.
27.08.2017
17:00
Iskra Czułów
2:3
Rzozovia Rzozów
27.08.2017
16:00

2. kolejka 02.09.2017

Borkowianka Borek Sz.
3:0 v.o.
Wisła II Jeziorzany
02.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wisła II, na boisku 1:2
Płomień Kostrze
4:3
Trzebol Wielkie Drogi
02.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
3:2
Pychowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Iskra Czułów
2:1
Piast Skawina
03.09.2017
16:00
Radziszowianka II
7:1
Błękitni Czułówek
03.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Pozowianka Pozowice
03.09.2017
16:00

3. kolejka 09.09.2017

Pozowianka Pozowice
2:1
Pychowianka Kraków
10.09.2017
17:00
Gwiazda Ściejowice
2:4
Płomień Kostrze
10.09.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:4
Radziszowianka II
10.09.2017
16:00
Błękitni Czułówek
2:1
Borkowianka Borek Sz.
10.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
5:0
Iskra Czułów
10.09.2017
16:00
Piast Skawina
2:3
Rzozovia Rzozów
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:8
Radziszowianka II
16.09.2017
15:30
Płomień Kostrze
1:4
Pozowianka Pozowice
16.09.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Pychowianka Kraków
16.09.2017
17:00
Piast Skawina
5:0
Wisła II Jeziorzany
17.09.2017
17:00
Borkowianka Borek Sz.
0:0
Trzebol Wielkie Drogi
17.09.2017
16:00
Iskra Czułów
0:3
Błękitni Czułówek
05.10.2017
16:00

5. kolejka 23.09.2017

Gwiazda Ściejowice
2:5
Borkowianka Borek Sz.
24.09.2017
15:00
Wisła II Jeziorzany
1:0
Rzozovia Rzozów
24.09.2017
16:00
Płomień Kostrze
2:2
Pychowianka Kraków
11.11.2017
13:00
Pozowianka Pozowice
3:2
Radziszowianka II
11.11.2017
13:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:0
Iskra Czułów
12.11.2017
11:00
Błękitni Czułówek
0:3
Piast Skawina
12.11.2017
13:45

6. kolejka 30.09.2017

Rzozovia Rzozów
1:3
Płomień Kostrze
30.09.2017
16:00
Wisła II Jeziorzany
7:2
Błękitni Czułówek
01.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Iskra Czułów
01.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Pozowianka Pozowice
01.10.2017
15:30
Radziszowianka II
4:0
Pychowianka Kraków
01.10.2017
16:00
Piast Skawina
3:3
Trzebol Wielkie Drogi
01.10.2017
16:00

7. kolejka 07.10.2017

Płomień Kostrze
1:2
Radziszowianka II
07.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
0:0
Wisła II Jeziorzany
07.10.2017
16:00
Pychowianka Kraków
3:2
Borkowianka Borek Sz.
08.10.2017
15:30
Pozowianka Pozowice
8:0
Iskra Czułów
08.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:1
Rzozovia Rzozów
08.10.2017
15:00
Gwiazda Ściejowice
0:5
Piast Skawina
08.10.2017
15:00

8. kolejka 14.10.2017

Gwiazda Ściejowice
1:3
Wisła II Jeziorzany
14.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Radziszowianka II
14.10.2017
15:00
Iskra Czułów
0:7
Pychowianka Kraków
15.10.2017
15:00
Błękitni Czułówek
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
15.10.2017
15:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Płomień Kostrze
15.10.2017
15:00
Piast Skawina
1:1
Pozowianka Pozowice
15.10.2017
15:30

9. kolejka 21.10.2017

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
8:0
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast Skawina
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

10. kolejka 28.10.2017

Gwiazda Ściejowice
0:6
Trzebol Wielkie Drogi
28.10.2017
15:00
Rzozovia Rzozów
2:1
Borkowianka Borek Sz.
28.10.2017
13:30
Wisła II Jeziorzany
1:3
Pychowianka Kraków
29.10.2017
14:00
Iskra Czułów
4:7
Radziszowianka II
19.11.2017
13:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
31.03.2018
14:00
Piast Skawina
1:1
Płomień Kostrze
31.03.2018
14:00

11. kolejka 04.11.2017

Pozowianka Pozowice
2:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.11.2017
14:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Iskra Czułów
04.11.2017
13:00
Płomień Kostrze
3:0
Wisła II Jeziorzany
04.11.2017
14:00
Pychowianka Kraków
2:0
Błękitni Czułówek
05.11.2017
14:00
Gwiazda Ściejowice
1:5
Rzozovia Rzozów
05.11.2017
13:00
Radziszowianka II
0:4
Piast Skawina
05.11.2017
14:00

12. kolejka 07.04.2018

Płomień Kostrze
3:0
Błękitni Czułówek
07.04.2018
16:00
Pychowianka Kraków
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
08.04.2018
16:30
Radziszowianka II
1:0
Wisła II Jeziorzany
08.04.2018
16:30
Borkowianka Borek Sz.
1:0
Piast Skawina
08.04.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
6:1
Gwiazda Ściejowice
30.05.2018
18:00
Rzozovia Rzozów
2:0
Iskra Czułów
31.05.2018
18:00

13. kolejka 14.04.2018

Wisła II Jeziorzany
0:2
Borkowianka Borek Sz.
14.04.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:1
Płomień Kostrze
14.04.2018
16:00
Pychowianka Kraków
3:1
Gwiazda Ściejowice
15.04.2018
17:00
Piast Skawina
5:4
Iskra Czułów
15.04.2018
17:00
Błękitni Czułówek
3:1
Radziszowianka II
15.04.2018
16:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Rzozovia Rzozów
15.04.2018
16:00

14. kolejka 21.04.2018

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast Skawina
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

15. kolejka 28.04.2018

Wisła II Jeziorzany
1:3
Piast Skawina
28.04.2018
14:30
Radziszowianka II
3:0
Gwiazda Ściejowice
29.04.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
0:4
Płomień Kostrze
29.04.2018
17:00
Pychowianka Kraków
1:0
Rzozovia Rzozów
29.04.2018
17:30
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Borkowianka Borek Sz.
29.04.2018
16:00
Błękitni Czułówek
4:3
Iskra Czułów
29.04.2018
16:00

16. kolejka 02.05.2018

Rzozovia Rzozów
6:1
Wisła II Jeziorzany
01.05.2018
17:30
Iskra Czułów
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
01.05.2018
17:30
Borkowianka Borek Sz.
5:3
Gwiazda Ściejowice
03.05.2018
17:00
Pychowianka Kraków
1:1
Płomień Kostrze
09.05.2018
17:30
Radziszowianka II
3:0
Pozowianka Pozowice
09.05.2018
17:30
Piast Skawina
2:0
Błękitni Czułówek
09.05.2018
18:00

17. kolejka 05.05.2018

Płomień Kostrze
2:1
Rzozovia Rzozów
05.05.2018
16:00
Błękitni Czułówek
7:3
Wisła II Jeziorzany
06.05.2018
16:00
Iskra Czułów
7:2
Gwiazda Ściejowice
06.05.2018
14:30
Pozowianka Pozowice
4:1
Borkowianka Borek Sz.
06.05.2018
17:00
Pychowianka Kraków
3:1
Radziszowianka II
06.05.2018
17:30
Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Piast Skawina
06.05.2018
16:00

18. kolejka 12.05.2018

Radziszowianka II
0:2
Płomień Kostrze
13.05.2018
17:30
Wisła II Jeziorzany
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
13.05.2018
18:30
Borkowianka Borek Sz.
4:1
Pychowianka Kraków
13.05.2018
17:00
Iskra Czułów
1:1
Pozowianka Pozowice
13.05.2018
16:00
Rzozovia Rzozów
5:4
Błękitni Czułówek
13.05.2018
16:00
Piast Skawina
7:1
Gwiazda Ściejowice
13.05.2018
18:00

19. kolejka 19.05.2018

Płomień Kostrze
7:0
Borkowianka Borek Sz.
19.05.2018
16:00
Wisła II Jeziorzany
4:1
Gwiazda Ściejowice
20.05.2018
17:00
Radziszowianka II
5:1
Rzozovia Rzozów
20.05.2018
17:30
Pychowianka Kraków
7:2
Iskra Czułów
20.05.2018
18:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Piast Skawina
20.05.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:1
Błękitni Czułówek
31.05.2018
16:00

20. kolejka 26.05.2018

Iskra Czułów
2:1
Płomień Kostrze
26.05.2018
14:30
Rzozovia Rzozów
1:2
Trzebol Wielkie Drogi
26.05.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:4
Radziszowianka II
27.05.2018
17:00
Piast Skawina
2:2
Pychowianka Kraków
27.05.2018
18:00
Wisła II Jeziorzany
0:4
Pozowianka Pozowice
27.05.2018
17:00
Błękitni Czułówek
8:3
Gwiazda Ściejowice
27.05.2018
12:00

21. kolejka 02.06.2018

Płomień Kostrze
4:0
Piast Skawina
02.06.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gwiazda Ściejowice
02.06.2018
16:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Błękitni Czułówek
03.06.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:5
Rzozovia Rzozów
03.06.2018
17:00
Pychowianka Kraków
2:0
Wisła II Jeziorzany
03.06.2018
18:00
Radziszowianka II
5:1
Iskra Czułów
03.06.2018
17:00

22. kolejka 09.06.2018

Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II

22. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0
Pozowianka Pozowice
09.06.2018
17:00
Iskra Czułów
0:3
Borkowianka Borek Sz.
09.06.2018
17:00
Wisła II Jeziorzany
0:3
Płomień Kostrze
09.06.2018
17:00
Błękitni Czułówek
0:3
Pychowianka Kraków
09.06.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
3:0
Gwiazda Ściejowice
09.06.2018
17:00
Piast Skawina
0:7
Radziszowianka II

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00