facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Potok Więckowice
2:0
Bronowicki Kraków
26.08.2017
17:30
Błękitni II Modlnica
5:2
Strzelcy Kraków
26.08.2017
17:00
Tyniec Kraków
3:4
Fitball Szklary
26.08.2017
17:30
Niegoszowianka
1:2
Płomień Jerzmanowice
26.08.2017
17:00
Orzeł II Bębło
0:2
Wisła Rząska
27.08.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
2:4
Orlęta Rudawa
27.08.2017
11:00

2. kolejka 02.09.2017

Płomień Jerzmanowice
6:1
Tyniec Kraków
02.09.2017
17:00
Fitball Szklary
2:1
Potok Więckowice
02.09.2017
17:00
Wisła Rząska
1:3
Błękitni II Modlnica
02.09.2017
17:00
Orlęta Rudawa
10:0
Strzelcy Kraków
02.09.2017
17:00
Bronowicki Kraków
1:4
Orzeł II Bębło
03.09.2017
17:00
Niegoszowianka
0:3
TKKF Kliny Kraków
03.09.2017
17:00

3. kolejka 09.09.2017

Błękitni II Modlnica
2:1
Bronowicki Kraków
09.09.2017
16:30
Potok Więckowice
3:0
Płomień Jerzmanowice
09.09.2017
17:00
Tyniec Kraków
3:2
TKKF Kliny Kraków
09.09.2017
17:00
Niegoszowianka
2:3
Orlęta Rudawa
09.09.2017
17:00
Strzelcy Kraków
2:0
Wisła Rząska
10.09.2017
16:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Bronowicki Kraków
0:9
Strzelcy Kraków
16.09.2017
17:00
Płomień Jerzmanowice
5:1
Orzeł II Bębło
16.09.2017
16:30
Fitball Szklary
1:3
Błękitni II Modlnica
16.09.2017
17:00
Orlęta Rudawa
6:3
Wisła Rząska
16.09.2017
17:00
Niegoszowianka
2:2
Tyniec Kraków
17.09.2017
17:00
TKKF Kliny Kraków
3:0
Potok Więckowice
17.09.2017
11:00

5. kolejka 23.09.2017

Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
 
 
Orzeł II Bębło
0:3
TKKF Kliny Kraków
24.09.2017
16:30
Wisła Rząska
:
Bronowicki Kraków
11.11.2017
12:00
Strzelcy Kraków
:
Fitball Szklary
11.11.2017
13:45
Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
11.11.2017
13:30
Błękitni II Modlnica
:
Płomień Jerzmanowice
18.11.2017
13:00

6. kolejka 30.09.2017

Tyniec Kraków
0:4
Potok Więckowice
30.09.2017
15:30
Orlęta Rudawa
6:1
Bronowicki Kraków
30.09.2017
16:00
Płomień Jerzmanowice
4:3
Strzelcy Kraków
30.09.2017
16:15
Fitball Szklary
1:1
Wisła Rząska
30.09.2017
16:00
Niegoszowianka
4:1
Orzeł II Bębło
01.10.2017
16:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Błękitni II Modlnica
01.10.2017
11:00

7. kolejka 07.10.2017

Strzelcy Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
07.10.2017
15:00
Potok Więckowice
0:2
Orlęta Rudawa
07.10.2017
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
07.10.2017
16:00
Wisła Rząska
2:1
Płomień Jerzmanowice
07.10.2017
16:00
Orzeł II Bębło
1:1
Tyniec Kraków
08.10.2017
13:00
Błękitni II Modlnica
Niegoszowianka
08.10.2017
16:00

8. kolejka 14.10.2017

Tyniec Kraków
3:3
Błękitni II Modlnica
14.10.2017
15:30
Orlęta Rudawa
0:0
Fitball Szklary
14.10.2017
15:30
Potok Więckowice
4:1
Orzeł II Bębło
14.10.2017
15:30
Płomień Jerzmanowice
6:1
Bronowicki Kraków
14.10.2017
15:30
Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
15:30
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska
15.10.2017
11:00

9. kolejka 21.10.2017

Strzelcy Kraków
:
Tyniec Kraków
21.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Orlęta Rudawa
21.10.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Potok Więckowice
21.10.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
21.10.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Niegoszowianka
21.10.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
00:00

10. kolejka 28.10.2017

Tyniec Kraków
:
Wisła Rząska
28.10.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Bronowicki Kraków
28.10.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Płomień Jerzmanowice
28.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
28.10.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Strzelcy Kraków
28.10.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Fitball Szklary
28.10.2017
00:00

11. kolejka 04.11.2017

Strzelcy Kraków
:
Orzeł II Bębło
04.11.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Orlęta Rudawa
04.11.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
Tyniec Kraków
04.11.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
TKKF Kliny Kraków
04.11.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Potok Więckowice
04.11.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
04.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
00:00
Strzelcy Kraków
:
Tyniec Kraków
21.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Orlęta Rudawa
21.10.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Potok Więckowice
21.10.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
21.10.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Niegoszowianka
21.10.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice

8. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
15:30
Tyniec Kraków
3:3
Błękitni II Modlnica
14.10.2017
15:30
Orlęta Rudawa
0:0
Fitball Szklary
14.10.2017
15:30
Potok Więckowice
4:1
Orzeł II Bębło
14.10.2017
15:30
Płomień Jerzmanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.10.2017
15:30
Niegoszowianka
0:4
Strzelcy Kraków
15.10.2017
11:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Wisła Rząska

10. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Tyniec Kraków
:
Wisła Rząska
28.10.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Bronowicki Kraków
28.10.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Płomień Jerzmanowice
28.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
28.10.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Strzelcy Kraków
28.10.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Fitball Szklary

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:4
Wisła Kraków
16.10.2017
18:00
Cracovia Kraków
6:2
Prokocim Kraków
16.10.2017
18:30
Borek Kraków
1:1
Clepardia Kraków
16.10.2017
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
5:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2017
16:15
Garbarnia Kraków
2:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2017
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
5:2
Krakus Swoszowice
16.10.2017
16:15
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Tyniec Kraków
16.10.2017
16:15
Armatura Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.10.2017
16:15
Wieczysta Kraków
2:3
Strzelcy
16.10.2017
16:15
Dąbski
4:2
Wanda Kraków
16.10.2017
16:15

Ekstraklasa

Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
16.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
:
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
:
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
18.10.2017
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Czarnochowice II
18.10.2017
16:30

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
:
Wisła Płock
18.10.2017
11:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Sokół Stary Sącz
:
Beskid A.
17.10.2017
16:00
Karol Wadowice
:
Puszcza
18.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
:
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
1:2
FC Toruń
16.10.2017
20:00