facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Słomniczanka II Słomniki
2:1
Zawisza Sulechów
27.08.2017
11:00
Agricola Klimontów
Orzeł II Iwanowice
27.08.2017
11:00
Polonia Wilczkowice
0:3
Novi Narama
27.08.2017
13:00
walkower, na boisku 4:2
Trątnowianka Trątnowice
4:1
Sparta Skrzeszowice
27.08.2017
17:30
Spartak Wielkanoc
Płomień Kościelec
27.08.2017
17:30
Kapitol Racławice pauzuje.

2. kolejka 02.09.2017

Zawisza Sulechów
3:1
Kapitol Racławice
02.09.2017
17:00
Orzeł II Iwanowice
Słomniczanka II Słomniki
03.09.2017
11:00
Płomień Kościelec
5:4
Novi Narama
03.09.2017
16:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
Polonia Wilczkowice
03.09.2017
16:30
Spartak Wielkanoc
5:0
Agricola Klimontów
03.09.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

3. kolejka 09.09.2017

Kapitol Racławice
Orzeł II Iwanowice
10.09.2017
15:00
Słomniczanka II Słomniki
0:0
Spartak Wielkanoc
10.09.2017
11:00
Agricola Klimontów
3:0
Płomień Kościelec
10.09.2017
12:00
Novi Narama
3:0
Sparta Skrzeszowice
10.09.2017
17:00
walkower, na boisku 0:3
Trątnowianka Trątnowice
1:1
Zawisza Sulechów
10.09.2017
17:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

4. kolejka 16.09.2017

Zawisza Sulechów
3:2
Polonia Wilczkowice
16.09.2017
17:00
Orzeł II Iwanowice
1:3
Trątnowianka Trątnowice
17.09.2017
11:00
Agricola Klimontów
6:4
Słomniczanka II Słomniki
17.09.2017
12:00
Płomień Kościelec
1:0
Sparta Skrzeszowice
17.09.2017
15:30
Spartak Wielkanoc
5:1
Kapitol Racławice
17.09.2017
16:30
Novi Narama pauzuje.

5. kolejka 23.09.2017

Kapitol Racławice
3:0
Agricola Klimontów
24.09.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:5
Spartak Wielkanoc
24.09.2017
16:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.09.2017
16:30
Słomniczanka II Słomniki
11:2
Płomień Kościelec
11.11.2017
13:30
Polonia Wilczkowice
Orzeł II Iwanowice
12.11.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

6. kolejka 30.09.2017

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Kapitol Racławice
30.09.2017
15:00
Zawisza Sulechów
6:2
Sparta Skrzeszowice
01.10.2017
15:30
Orzeł II Iwanowice
Novi Narama
01.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
01.10.2017
12:00
Spartak Wielkanoc
7:0
Polonia Wilczkowice
01.10.2017
16:00
Płomień Kościelec pauzuje.

7. kolejka 07.10.2017

Sparta Skrzeszowice
7:2
Orzeł II Iwanowice
08.10.2017
15:00
Kapitol Racławice
4:1
Płomień Kościelec
08.10.2017
15:00
Novi Narama
3:5
Spartak Wielkanoc
08.10.2017
16:00
Trątnowianka Trątnowice
2:1
Słomniczanka II Słomniki
08.10.2017
16:00
Polonia Wilczkowice
5:2
Agricola Klimontów
19.11.2017
13:30
Zawisza Sulechów pauzuje.

8. kolejka 15.10.2017

Kapitol Racławice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
14.10.2017
15:00
Słomniczanka II Słomniki
0:2
Polonia Wilczkowice
15.10.2017
11:00
Agricola Klimontów
5:2
Novi Narama
15.10.2017
12:00
Płomień Kościelec
0:1
Zawisza Sulechów
15.10.2017
15:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Sparta Skrzeszowice
15.10.2017
15:30
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

9. kolejka 21.10.2017

Zawisza Sulechów
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30
Polonia Wilczkowice
1:3
Kapitol Racławice
22.10.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:5
Agricola Klimontów
22.10.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Płomień Kościelec
22.10.2017
15:00
Novi Narama
5:5
Słomniczanka II Słomniki
22.10.2017
12:00
Spartak Wielkanoc pauzuje.

10. kolejka 29.10.2017

Słomniczanka II Słomniki
1:2
Sparta Skrzeszowice
29.10.2017
11:00
Płomień Kościelec
Orzeł II Iwanowice
29.10.2017
13:30
Kapitol Racławice
6:1
Novi Narama
29.10.2017
14:00
Trątnowianka Trątnowice
6:1
Polonia Wilczkowice
29.10.2017
14:00
Spartak Wielkanoc
2:3
Zawisza Sulechów
11.11.2017
13:30
Agricola Klimontów pauzuje.

11. kolejka 04.11.2017

Zawisza Sulechów
1:1
Agricola Klimontów
04.11.2017
14:00
Orzeł II Iwanowice
Spartak Wielkanoc
05.11.2017
13:00
Polonia Wilczkowice
3:6
Płomień Kościelec
05.11.2017
13:00
Novi Narama
6:3
Trątnowianka Trątnowice
05.11.2017
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
Kapitol Racławice
31.03.2018
15:30
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

12. kolejka 07.04.2018

Zawisza Sulechów
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
07.04.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
Agricola Klimontów
07.04.2018
15:30
Novi Narama
3:2
Polonia Wilczkowice
08.04.2018
15:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Trątnowianka Trątnowice
08.04.2018
15:30
Płomień Kościelec
2:2
Spartak Wielkanoc
08.04.2018
16:00
Kapitol Racławice pauzuje.

13. kolejka 14.04.2018

Słomniczanka II Słomniki
0:3 v.o.
Orzeł II Iwanowice
14.04.2018
13:00
Novi Narama
5:1
Płomień Kościelec
14.04.2018
15:00
Kapitol Racławice
4:1
Zawisza Sulechów
15.04.2018
15:00
Polonia Wilczkowice
9:1
Sparta Skrzeszowice
15.04.2018
16:30
Agricola Klimontów
2:6
Spartak Wielkanoc
15.04.2018
12:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

14. kolejka 21.04.2018

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30
Polonia Wilczkowice pauzuje.

15. kolejka 28.04.2018

Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
28.04.2018
15:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
28.04.2018
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Orzeł II Iwanowice
29.04.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Agricola Klimontów
29.04.2018
12:00
Sparta Skrzeszowice
:
Płomień Kościelec
29.04.2018
15:30
Novi Narama pauzuje.

16. kolejka 02.05.2018

Agricola Klimontów
:
Kapitol Racławice
01.05.2018
12:00
Spartak Wielkanoc
:
Trątnowianka Trątnowice
01.05.2018
17:00
Zawisza Sulechów
:
Novi Narama
02.05.2018
17:00
Orzeł II Iwanowice
:
Polonia Wilczkowice
02.05.2018
17:00
Płomień Kościelec
:
Słomniczanka II Słomniki
03.05.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

17. kolejka 05.05.2018

Kapitol Racławice
:
Słomniczanka II Słomniki
05.05.2018
16:30
Sparta Skrzeszowice
:
Zawisza Sulechów
06.05.2018
15:30
Novi Narama
:
Orzeł II Iwanowice
06.05.2018
13:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Agricola Klimontów
06.05.2018
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Spartak Wielkanoc
06.05.2018
15:00
Płomień Kościelec pauzuje.

18. kolejka 12.05.2018

Orzeł II Iwanowice
:
Sparta Skrzeszowice
12.05.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Trątnowianka Trątnowice
12.05.2018
11:00
Płomień Kościelec
:
Kapitol Racławice
13.05.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Novi Narama
13.05.2018
17:00
Agricola Klimontów
:
Polonia Wilczkowice
13.05.2018
12:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

19. kolejka 19.05.2018

Polonia Wilczkowice
:
Słomniczanka II Słomniki
19.05.2018
16:00
Zawisza Sulechów
:
Płomień Kościelec
19.05.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kapitol Racławice
20.05.2018
16:00
Novi Narama
:
Agricola Klimontów
20.05.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Spartak Wielkanoc
20.05.2018
15:30
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

20. kolejka 26.05.2018

Orzeł II Iwanowice
:
Zawisza Sulechów
26.05.2018
17:30
Kapitol Racławice
:
Polonia Wilczkowice
27.05.2018
15:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
27.05.2018
12:00
Płomień Kościelec
:
Trątnowianka Trątnowice
27.05.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Novi Narama
27.05.2018
12:00
Spartak Wielkanoc pauzuje.

21. kolejka 02.06.2018

Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
02.06.2018
16:00
Zawisza Sulechów
:
Spartak Wielkanoc
02.06.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Słomniczanka II Słomniki
03.06.2018
15:30
Orzeł II Iwanowice
:
Płomień Kościelec
03.06.2018
15:00
Novi Narama
:
Kapitol Racławice
03.06.2018
17:00
Agricola Klimontów pauzuje.

22. kolejka 09.06.2018

Agricola Klimontów
:
Zawisza Sulechów
09.06.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Orzeł II Iwanowice
09.06.2018
18:00
Płomień Kościelec
:
Polonia Wilczkowice
09.06.2018
18:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Novi Narama
09.06.2018
15:00
Kapitol Racławice
:
Sparta Skrzeszowice
09.06.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 28.04.2018

28.04.2018
15:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
28.04.2018
15:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
29.04.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Orzeł II Iwanowice
29.04.2018
12:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Agricola Klimontów
29.04.2018
15:30
Sparta Skrzeszowice
:
Płomień Kościelec
Novi Narama pauzuje.

14. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
17:00
Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
16:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
22.04.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:00
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
15:30
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
Polonia Wilczkowice pauzuje.

16. kolejka 02.05.2018

01.05.2018
12:00
Agricola Klimontów
:
Kapitol Racławice
01.05.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Trątnowianka Trątnowice
02.05.2018
17:00
Zawisza Sulechów
:
Novi Narama
02.05.2018
17:00
Orzeł II Iwanowice
:
Polonia Wilczkowice
03.05.2018
16:00
Płomień Kościelec
:
Słomniczanka II Słomniki
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30
Olimpia Grudziądz
:
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
:
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
:
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
:
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
przełożony
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny