facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Leśnik Gorenice
1:4
Piliczanka Pilica
12.08.2017
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Pilica Wierbka
13.08.2017
11:00
Legion Bydlin
7:4
Hetman Dłużec
15.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:3
Olimpia Łobzów
15.08.2017
16:00
Northstar Miechów
4:6
Pogoń Miechów
15.08.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
Prądnik Sułoszowa
15.08.2017
17:00
Centuria Chechło
1:3
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2017
17:00

2. kolejka 19.08.2017

Wielmożanka Wielmoża
5:3
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:2
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
4:1
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
3:0
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Unia Jaroszowiec
1:2
Pogoń Miechów
26.08.2017
16:00
Centuria Chechło
0:6
Trzy Korony Żarnowiec
26.08.2017
17:00
Spartak Charsznica
2:1
Olimpia Łobzów
26.08.2017
17:30
Legion Bydlin
5:0
Leśnik Gorenice
26.08.2017
11:00
Hetman Dłużec
0:1
Pilica Wierbka
27.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:2
Wielmożanka Wielmoża
27.08.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Prądnik Sułoszowa
27.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

Pogoń Miechów
2:1
Promień Przeginia
02.09.2017
13:00
Northstar Miechów
2:1
Centuria Chechło
02.09.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
8:2
Unia Jaroszowiec
02.09.2017
17:00
Olimpia Łobzów
0:1
Legion Bydlin
03.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
4:1
Hetman Dłużec
03.09.2017
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Spartak Charsznica
03.09.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
7:1
Piliczanka Pilica
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Pilica Wierbka
0:2
Leśnik Gorenice
09.09.2017
16:00
Unia Jaroszowiec
9:1
Northstar Miechów
09.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
09.09.2017
16:00
Legion Bydlin
1:3
Prądnik Sułoszowa
09.09.2017
11:00
Promień Przeginia
1:4
Trzy Korony Żarnowiec
09.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Pogoń Miechów
10.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
0:7
Olimpia Łobzów
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Northstar Miechów
4:8
Promień Przeginia
16.09.2017
14:00
Olimpia Łobzów
3:2
Pilica Wierbka
16.09.2017
17:00
Centuria Chechło
0:4
Unia Jaroszowiec
16.09.2017
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Spartak Charsznica
16.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:3
Legion Bydlin
17.09.2017
14:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Piliczanka Pilica
17.09.2017
16:30
Prądnik Sułoszowa
3:3
Hetman Dłużec
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
8:4
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00
Legion Bydlin
:
Pogoń Miechów
18.03.2018
11:00

8. kolejka 30.09.2017

Centuria Chechło
2:1
Piliczanka Pilica
30.09.2017
16:00
Northstar Miechów
1:3
Spartak Charsznica
30.09.2017
16:00
Pogoń Miechów
2:1
Hetman Dłużec
30.09.2017
16:00
Unia Jaroszowiec
9:0
Promień Przeginia
30.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:2
Pilica Wierbka
01.10.2017
14:00
Prądnik Sułoszowa
3:2
Leśnik Gorenice
01.10.2017
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
01.10.2017
16:00

9. kolejka 07.10.2017

Pilica Wierbka
3:1
Pogoń Miechów
07.10.2017
15:00
Olimpia Łobzów
0:1
Prądnik Sułoszowa
07.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
2:2
Centuria Chechło
08.10.2017
11:00
Leśnik Gorenice
5:2
Wielmożanka Wielmoża
08.10.2017
14:00
Piliczanka Pilica
0:3
Unia Jaroszowiec
08.10.2017
15:00
Legion Bydlin
12:1
Northstar Miechów
08.10.2017
15:00
Hetman Dłużec
1:3
Trzy Korony Żarnowiec
08.10.2017
15:00

10. kolejka 14.10.2017

Centuria Chechło
2:7
Legion Bydlin
14.10.2017
14:00
Unia Jaroszowiec
6:2
Spartak Charsznica
14.10.2017
14:00
Pogoń Miechów
6:1
Leśnik Gorenice
14.10.2017
15:00
Northstar Miechów
3:1
Hetman Dłużec
14.10.2017
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:4
Pilica Wierbka
14.10.2017
15:00
Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
2:3
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
5:1
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
2:3
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
7:0
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Centuria Chechło
2:1
Pilica Wierbka
28.10.2017
15:00
Pogoń Miechów
2:4
Prądnik Sułoszowa
28.10.2017
15:00
Unia Jaroszowiec
2:6
Hetman Dłużec
28.10.2017
15:00
Northstar Miechów
3:2
Leśnik Gorenice
28.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:1
Spartak Charsznica
29.10.2017
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:3
Olimpia Łobzów
29.10.2017
14:00
Promień Przeginia
4:3
Legion Bydlin
29.10.2017
14:00

13. kolejka 04.11.2017

Olimpia Łobzów
5:2
Northstar Miechów
04.11.2017
11:00
Pilica Wierbka
6:1
Unia Jaroszowiec
04.11.2017
11:00
Leśnik Gorenice
3:2
Centuria Chechło
05.11.2017
13:30
Prądnik Sułoszowa
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
05.11.2017
13:30
Hetman Dłużec
4:2
Promień Przeginia
05.11.2017
13:30
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Pogoń Miechów
05.11.2017
13:30
Legion Bydlin
2:2
Piliczanka Pilica
05.11.2017
13:30

14. kolejka 11.11.2017

Northstar Miechów
2:3
Prądnik Sułoszowa
11.11.2017
13:00
Centuria Chechło
0:5
Olimpia Łobzów
11.11.2017
13:00
Unia Jaroszowiec
4:1
Leśnik Gorenice
11.11.2017
13:00
Promień Przeginia
2:5
Pilica Wierbka
11.11.2017
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Wielmożanka Wielmoża
11.11.2017
13:30
Piliczanka Pilica
2:3
Hetman Dłużec
12.11.2017
11:00
Spartak Charsznica
2:4
Legion Bydlin
12.11.2017
11:00

15. kolejka 18.11.2017

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

16. kolejka 24.03.2018

Pilica Wierbka
:
Spartak Charsznica
24.03.2018
15:00
Olimpia Łobzów
:
Promień Przeginia
24.03.2018
15:00
Pogoń Miechów
Northstar Miechów
24.03.2018
15:00
Piliczanka Pilica
7:1
Leśnik Gorenice
25.03.2018
15:00
Hetman Dłużec
2:4
Legion Bydlin
25.03.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
Unia Jaroszowiec
25.03.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:2
Centuria Chechło
25.03.2018
15:30

17. kolejka 31.03.2018

Unia Jaroszowiec
Wielmożanka Wielmoża
31.03.2018
15:00
Centuria Chechło
Pogoń Miechów
31.03.2018
15:00
Legion Bydlin
0:1
Pilica Wierbka
31.03.2018
11:00
Northstar Miechów
3:2
Trzy Korony Żarnowiec
31.03.2018
16:00
Promień Przeginia
Prądnik Sułoszowa
31.03.2018
14:00
Piliczanka Pilica
Olimpia Łobzów
31.03.2018
11:00
Spartak Charsznica
Leśnik Gorenice
31.03.2018
11:00

18. kolejka 07.04.2018

Pogoń Miechów
8:0
Unia Jaroszowiec
07.04.2018
16:00
Olimpia Łobzów
5:1
Spartak Charsznica
07.04.2018
16:00
Pilica Wierbka
4:4
Hetman Dłużec
07.04.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
6:0
Piliczanka Pilica
07.04.2018
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Centuria Chechło
08.04.2018
16:00
Leśnik Gorenice
0:3
Legion Bydlin
08.04.2018
16:30
Wielmożanka Wielmoża
3:3
Promień Przeginia
08.04.2018
14:00

19. kolejka 14.04.2018

Centuria Chechło
4:2
Northstar Miechów
14.04.2018
16:00
Unia Jaroszowiec
0:3
Trzy Korony Żarnowiec
14.04.2018
16:00
Promień Przeginia
2:2
Pogoń Miechów
15.04.2018
11:00
Legion Bydlin
0:0
Olimpia Łobzów
15.04.2018
16:00
Hetman Dłużec
2:1
Leśnik Gorenice
15.04.2018
16:30
Spartak Charsznica
0:2
Prądnik Sułoszowa
15.04.2018
10:30
Piliczanka Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
15.04.2018
11:00

20. kolejka 21.04.2018

Northstar Miechów
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

21. kolejka 28.04.2018

Hetman Dłużec
:
Prądnik Sułoszowa
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
28.04.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
28.04.2018
17:00
Promień Przeginia
:
Northstar Miechów
29.04.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Pogoń Miechów
29.04.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Wielmożanka Wielmoża
29.04.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec
29.04.2018
17:00

22. kolejka 02.05.2018

Wielmożanka Wielmoża
:
Hetman Dłużec
 
 
Northstar Miechów
:
Piliczanka Pilica
02.05.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Pilica Wierbka
03.05.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
03.05.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
03.05.2018
17:00
Olimpia Łobzów
:
Leśnik Gorenice
03.05.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Legion Bydlin
03.05.2018
17:00

23. kolejka 05.05.2018

Hetman Dłużec
:
Pogoń Miechów
 
 
Piliczanka Pilica
:
Centuria Chechło
05.05.2018
17:00
Spartak Charsznica
:
Northstar Miechów
06.05.2018
11:00
Promień Przeginia
:
Unia Jaroszowiec
06.05.2018
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
06.05.2018
17:00
Leśnik Gorenice
:
Prądnik Sułoszowa
06.05.2018
17:00
Legion Bydlin
:
Trzy Korony Żarnowiec
06.05.2018
17:00

24. kolejka 12.05.2018

Trzy Korony Żarnowiec
:
Hetman Dłużec
 
 
Pogoń Miechów
:
Pilica Wierbka
12.05.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Piliczanka Pilica
12.05.2018
17:00
Northstar Miechów
:
Legion Bydlin
12.05.2018
18:00
Prądnik Sułoszowa
:
Olimpia Łobzów
13.05.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Spartak Charsznica
13.05.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Leśnik Gorenice
13.05.2018
15:00

25. kolejka 19.05.2018

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
 
 
Pilica Wierbka
:
Trzy Korony Żarnowiec
19.05.2018
17:00
Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2018
17:30
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
20.05.2018
17:00
Spartak Charsznica
:
Unia Jaroszowiec
20.05.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

26. kolejka 26.05.2018

Centuria Chechło
:
Hetman Dłużec
 
 
Northstar Miechów
:
Pilica Wierbka
26.05.2018
18:00
Pogoń Miechów
:
Olimpia Łobzów
26.05.2018
17:00
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
26.05.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
26.05.2018
18:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Leśnik Gorenice
27.05.2018
18:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Prądnik Sułoszowa
27.05.2018
15:00

27. kolejka 31.05.2018

Hetman Dłużec
:
Unia Jaroszowiec
 
 
Pilica Wierbka
:
Centuria Chechło
31.05.2018
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Pogoń Miechów
31.05.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Northstar Miechów
31.05.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Piliczanka Pilica
31.05.2018
17:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
31.05.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Promień Przeginia
31.05.2018
17:00

28. kolejka 02.06.2018

Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
 
 
Northstar Miechów
:
Olimpia Łobzów
02.06.2018
18:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Prądnik Sułoszowa
02.06.2018
18:00
Pogoń Miechów
:
Wielmożanka Wielmoża
02.06.2018
18:00
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
03.06.2018
17:00
Centuria Chechło
:
Leśnik Gorenice
03.06.2018
18:00
Piliczanka Pilica
:
Legion Bydlin
03.06.2018
17:00

29. kolejka 09.06.2018

Hetman Dłużec
:
Piliczanka Pilica
 
 
Olimpia Łobzów
:
Centuria Chechło
09.06.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
:
Northstar Miechów
10.06.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
10.06.2018
17:00
Pilica Wierbka
:
Promień Przeginia
10.06.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
10.06.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
10.06.2018
17:00

30. kolejka 16.06.2018

Spartak Charsznica
:
Hetman Dłużec
 
 
Trzy Korony Żarnowiec
:
Pogoń Miechów
16.06.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Olimpia Łobzów
16.06.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
16.06.2018
17:00
Northstar Miechów
:
Wielmożanka Wielmoża
16.06.2018
17:00
Promień Przeginia
:
Leśnik Gorenice
16.06.2018
17:00
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 28.04.2018

 
 
Hetman Dłużec
:
Prądnik Sułoszowa
28.04.2018
11:00
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
28.04.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
29.04.2018
11:00
Promień Przeginia
:
Northstar Miechów
29.04.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Pogoń Miechów
29.04.2018
16:00
Legion Bydlin
:
Wielmożanka Wielmoża
29.04.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec

20. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
16:00
Northstar Miechów
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
17:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
Hetman Dłużec
22.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
11:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
14:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia

22. kolejka 02.05.2018

 
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Hetman Dłużec
02.05.2018
17:30
Northstar Miechów
:
Piliczanka Pilica
03.05.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
:
Pilica Wierbka
03.05.2018
17:00
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
03.05.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
03.05.2018
17:00
Olimpia Łobzów
:
Leśnik Gorenice
03.05.2018
17:00
Pogoń Miechów
:
Legion Bydlin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30
Olimpia Grudziądz
:
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
:
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
:
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
:
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

I liga polska kobiet (Południe)

Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
przełożony
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny