facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Wrzosy Osieczany
2:3
Beskid Tokarnia
12.08.2017
15:00
Skalnik Trzemeśnia
3:6
Wróblowianka Wróblowice
12.08.2017
17:00
Górki Myślenice
LKS Rudnik
12.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
Clavia Świątniki Górne
13.08.2017
18:00
Rokita Kornatka
4:1
LKS Trzebunia
13.08.2017
17:30
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Iskra Głogoczów
13.08.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Lubomir Wiśniowa
13.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
0:1
Dziecanovia Dziekanowice
06.09.2017
17:00

2. kolejka 16.08.2017

Wrzosy Osieczany
7:1
Gościbia II Sułkowice
15.08.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Skalnik Trzemeśnia
15.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Rokita Kornatka
15.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
3:2
Lubomir Wiśniowa
15.08.2017
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
Górki Myślenice
15.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn
16.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
16.08.2017
18:00

3. kolejka 19.08.2017

LKS Rudnik
4:5
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2017
17:30
Górki Myślenice
Iskra Głogoczów
19.08.2017
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:2
LKS Trzebunia
19.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Wróblowianka Wróblowice
19.08.2017
18:00
Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górne
19.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
19.08.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:10
Beskid Tokarnia
19.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
Dziecanovia Dziekanowice
20.08.2017
17:30

4. kolejka 23.08.2017

Gościbia II Sułkowice
2:2
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Trzebunii, na boisku 3:3
Iskra Głogoczów
1:1
LKS Rudnik
23.08.2017
18:00
Beskid Tokarnia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

5. kolejka 26.08.2017

LKS Rudnik
2:1
LKS Trzebunia
26.08.2017
17:30
Lubomir Wiśniowa
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
26.08.2017
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:0
Gościbia II Sułkowice
26.08.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:0
Iskra Głogoczów
27.08.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Clavia Świątniki Górne
27.08.2017
17:00
Rokita Kornatka
3:2
Wrzosy Osieczany
27.08.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:5
Beskid Tokarnia
27.08.2017
17:00
Górki Myślenice
1:6
Wróblowianka Wróblowice
06.09.2017
17:30

6. kolejka 02.09.2017

Gościbia II Sułkowice
1:4
Rokita Kornatka
02.09.2017
17:00
Wróblowianka Wróblowice
2:0
LKS Rudnik
02.09.2017
17:00
Wrzosy Osieczany
4:0
Orzeł Nowa Wieś
02.09.2017
17:00
Beskid Tokarnia
3:1
Iskra Głogoczów
02.09.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
Lubomir Wiśniowa
02.09.2017
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Górki Myślenice
02.09.2017
17:00
Topór Tenczyn
6:1
Skalnik Trzemeśnia
03.09.2017
17:00
LKS Trzebunia
0:6
Jordan Sum Zakliczyn
03.09.2017
17:00

7. kolejka 09.09.2017

Skalnik Trzemeśnia
1:2
Beskid Tokarnia
09.09.2017
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:1
Wrzosy Osieczany
09.09.2017
17:00
Iskra Głogoczów
2:2
LKS Trzebunia
09.09.2017
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
7:1
Wróblowianka Wróblowice
09.09.2017
17:00
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
09.09.2017
17:00
LKS Rudnik
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
09.09.2017
16:30
Rokita Kornatka
5:1
Topór Tenczyn
10.09.2017
14:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Gościbia II Sułkowice
10.09.2017
16:00

8. kolejka 16.09.2017

Gościbia II Sułkowice
1:1
Lubomir Wiśniowa
16.09.2017
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:1
Iskra Głogoczów
16.09.2017
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Rokita Kornatka
16.09.2017
17:00
Clavia Świątniki Górne
LKS Rudnik
16.09.2017
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
16.09.2017
16:30
Topór Tenczyn
4:1
Orzeł Nowa Wieś
17.09.2017
16:00
Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
18.11.2017
14:00
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
19.11.2017
13:30

9. kolejka 23.09.2017

Rokita Kornatka
0:1
Beskid Tokarnia
30.08.2017
18:00
Górki Myślenice
Gościbia II Sułkowice
23.09.2017
16:00
Lubomir Wiśniowa
0:2
Topór Tenczyn
11.11.2017
14:00
Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia
11.11.2017
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:2
Clavia Świątniki Górne
11.11.2017
14:00
LKS Rudnik
2:5
Wrzosy Osieczany
11.11.2017
14:00
Iskra Głogoczów
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
12.11.2017
14:00
LKS Trzebunia
0:1
Wróblowianka Wróblowice
12.11.2017
11:00

10. kolejka 30.09.2017

Gościbia II Sułkowice
3:1
LKS Rudnik
27.09.2017
16:30
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Lubomir Wiśniowa
30.09.2017
16:30
Wrzosy Osieczany
1:0
Jordan Sum Zakliczyn
30.09.2017
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
LKS Trzebunia
30.09.2017
16:00
Topór Tenczyn
Górki Myślenice
01.10.2017
15:30
Beskid Tokarnia
1:1
Wróblowianka Wróblowice
01.10.2017
14:00
Rokita Kornatka
5:2
Orzeł Nowa Wieś
01.10.2017
14:00
Clavia Świątniki Górne
Iskra Głogoczów
01.10.2017
16:00

11. kolejka 07.10.2017

Lubomir Wiśniowa
1:1
Rokita Kornatka
07.10.2017
16:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Beskid Tokarnia
07.10.2017
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
8:1
Gościbia II Sułkowice
07.10.2017
16:00
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
07.10.2017
16:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
07.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
Clavia Świątniki Górne
07.10.2017
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
08.10.2017
11:00
Iskra Głogoczów
2:9
Wrzosy Osieczany
08.10.2017
15:30

12. kolejka 14.10.2017

Gościbia II Sułkowice
0:2
Iskra Głogoczów
14.10.2017
15:00
Skalnik Trzemeśnia
2:4
LKS Rudnik
14.10.2017
16:00
Wrzosy Osieczany
3:2
LKS Trzebunia
14.10.2017
16:00
Beskid Tokarnia
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
14.10.2017
16:00
Clavia Świątniki Górne
Wróblowianka Wróblowice
14.10.2017
15:00
Topór Tenczyn
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.10.2017
16:00
Rokita Kornatka
Górki Myślenice
15.10.2017
12:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
15.10.2017
15:00

13. kolejka 21.10.2017

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
16:00
Iskra Głogoczów
2:3
Topór Tenczyn
21.10.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
15:00
Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
15:00
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
21.10.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Beskid Tokarnia
22.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
7:0
Gościbia II Sułkowice
22.10.2017
13:00

14. kolejka 28.10.2017

Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
28.10.2017
15:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
28.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice
28.10.2017
15:30
Rokita Kornatka
Jordan Sum Zakliczyn
29.10.2017
13:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
LKS Rudnik
29.10.2017
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:3
Wróblowianka Wróblowice
19.11.2017
13:00
Topór Tenczyn
2:1
LKS Trzebunia
25.11.2017
12:00
Beskid Tokarnia
3:1
Clavia Świątniki Górne
25.11.2017
12:00

15. kolejka 04.11.2017

Iskra Głogoczów
2:4
Rokita Kornatka
04.11.2017
14:00
Clavia Świątniki Górne
2:3
Wrzosy Osieczany
04.11.2017
13:30
Górki Myślenice
Beskid Tokarnia
04.11.2017
18:30
LKS Rudnik
2:4
Lubomir Wiśniowa
04.11.2017
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
6:0
Gościbia II Sułkowice
04.11.2017
14:00
LKS Trzebunia
Skalnik Trzemeśnia
04.11.2017
11:00
Wróblowianka Wróblowice
4:1
Topór Tenczyn
05.11.2017
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
05.11.2017
14:00

16. kolejka 24.03.2018

Beskid Tokarnia
Wrzosy Osieczany
24.03.2018
20:00
Iskra Głogoczów
1:0
Orzeł Nowa Wieś
24.03.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Topór Tenczyn
24.03.2018
18:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Skalnik Trzemeśnia
25.03.2018
11:00
LKS Rudnik
Górki Myślenice
25.03.2018
15:00
Clavia Świątniki Górne
Gościbia II Sułkowice
25.03.2018
19:00
LKS Trzebunia
2:3
Rokita Kornatka
25.03.2018
09:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Lubomir Wiśniowa
01.05.2018
11:00

17. kolejka 31.03.2018

Skalnik Trzemeśnia
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
31.03.2018
16:00
Lubomir Wiśniowa
3:1
Iskra Głogoczów
31.03.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
LKS Trzebunia
31.03.2018
15:00
Gościbia II Sułkowice
0:4
Wrzosy Osieczany
02.04.2018
15:00
Górki Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2018
14:00
Topór Tenczyn
3:4
Clavia Świątniki Górne
02.04.2018
15:00
Rokita Kornatka
Wróblowianka Wróblowice
04.04.2018
19:00
LKS Rudnik
Beskid Tokarnia
15.05.2018
18:00

18. kolejka 07.04.2018

Jordan Sum Zakliczyn
LKS Rudnik
07.04.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
Orzeł Nowa Wieś
07.04.2018
16:00
Wrzosy Osieczany
1:1
Topór Tenczyn
07.04.2018
16:30
Iskra Głogoczów
Górki Myślenice
08.04.2018
16:30
LKS Trzebunia
0:1
Lubomir Wiśniowa
08.04.2018
12:00
Clavia Świątniki Górne
0:1
Skalnik Trzemeśnia
08.04.2018
16:00
Gościbia II Sułkowice
0:1
Beskid Tokarnia
08.04.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Rokita Kornatka
08.04.2018
15:00

19. kolejka 14.04.2018

Skalnik Trzemeśnia
0:1
Wrzosy Osieczany
14.04.2018
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
14.04.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Wróblowianka Wróblowice
14.04.2018
16:00
LKS Rudnik
0:0
Iskra Głogoczów
14.04.2018
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:0
Beskid Tokarnia
14.04.2018
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Gościbia II Sułkowice
15.04.2018
15:00
Rokita Kornatka
5:3
Clavia Świątniki Górne
15.04.2018
14:30
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
15.04.2018
12:00

20. kolejka 21.04.2018

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

21. kolejka 28.04.2018

Lubomir Wiśniowa
1:1
Clavia Świątniki Górne
28.04.2018
15:00
Górki Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
28.04.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Topór Tenczyn
28.04.2018
17:00
Rokita Kornatka
3:2
Gościbia II Sułkowice
29.04.2018
14:30
LKS Rudnik
0:1
Wróblowianka Wróblowice
29.04.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Wrzosy Osieczany
29.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:0
Beskid Tokarnia
29.04.2018
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
LKS Trzebunia
29.04.2018
15:00

22. kolejka 03.05.2018

Beskid Tokarnia
5:2
Skalnik Trzemeśnia
03.05.2018
16:00
Wrzosy Osieczany
2:2
Lubomir Wiśniowa
03.05.2018
17:00
LKS Trzebunia
0:2
Iskra Głogoczów
03.05.2018
11:00
Wróblowianka Wróblowice
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
03.05.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
Górki Myślenice
03.05.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
LKS Rudnik
03.05.2018
18:00
Topór Tenczyn
1:1
Rokita Kornatka
03.05.2018
15:00
Gościbia II Sułkowice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
03.05.2018
14:00

23. kolejka 05.05.2018

Lubomir Wiśniowa
3:0
Gościbia II Sułkowice
05.05.2018
17:00
LKS Rudnik
2:2
Clavia Świątniki Górne
05.05.2018
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
05.05.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Iskra Głogoczów
06.05.2018
17:00
Rokita Kornatka
3:2
Skalnik Trzemeśnia
06.05.2018
14:30
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Topór Tenczyn
06.05.2018
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Beskid Tokarnia
06.05.2018
11:00
Górki Myślenice
Wrzosy Osieczany
30.05.2018
18:00

24. kolejka 12.05.2018

Beskid Tokarnia
6:0
Rokita Kornatka
12.05.2018
17:00
Topór Tenczyn
0:1
Lubomir Wiśniowa
12.05.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Orzeł Nowa Wieś
12.05.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
12.05.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
2:2
LKS Rudnik
12.05.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Iskra Głogoczów
12.05.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
Górki Myślenice
13.05.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2018
17:00

25. kolejka 19.05.2018

LKS Rudnik
0:3 v.o.
Gościbia II Sułkowice
19.05.2018
17:30
walkower, występ nieuprawnionego (w wyniku błędu w liczeniu kartek przez PPN Myślenice) zawodnika w drużynie LKS Rudnik, na boisku 4:1
Lubomir Wiśniowa
2:4
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Wrzosy Osieczany
19.05.2018
17:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
19.05.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Beskid Tokarnia
19.05.2018
17:00
LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
20.05.2018
12:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
20.05.2018
16:00
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
20.05.2018
17:00

26. kolejka 26.05.2018

Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice
26.05.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:1
LKS Trzebunia
26.05.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:0
Iskra Głogoczów
26.05.2018
17:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
27.05.2018
14:30
Beskid Tokarnia
8:1
Orzeł Nowa Wieś
27.05.2018
16:30
Topór Tenczyn
4:1
LKS Rudnik
27.05.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Wróblowianka Wróblowice
27.05.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
1:4
Jordan Sum Zakliczyn
30.05.2018
18:00

27. kolejka 02.06.2018

LKS Rudnik
2:2
Skalnik Trzemeśnia
02.06.2018
18:30
Dziecanovia Dziekanowice
Beskid Tokarnia
02.06.2018
18:00
Wróblowianka Wróblowice
Clavia Świątniki Górne
02.06.2018
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Topór Tenczyn
02.06.2018
17:00
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
02.06.2018
18:00
Lubomir Wiśniowa
3:2
Orzeł Nowa Wieś
02.06.2018
17:00
Iskra Głogoczów
2:1
Gościbia II Sułkowice
03.06.2018
17:00
LKS Trzebunia
3:3
Wrzosy Osieczany
03.06.2018
11:00

28. kolejka 09.06.2018

Wrzosy Osieczany
1:3
Wróblowianka Wróblowice
09.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
0:0
Iskra Głogoczów
09.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
09.06.2018
17:00
Rokita Kornatka
3:1
LKS Rudnik
09.06.2018
17:30
Clavia Świątniki Górne
Dziecanovia Dziekanowice
09.06.2018
17:30
Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice
10.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
4:0
Lubomir Wiśniowa
10.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
0:1
LKS Trzebunia
10.06.2018
17:00

29. kolejka 16.06.2018

Dziecanovia Dziekanowice
Wrzosy Osieczany
16.06.2018
18:00
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
16.06.2018
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:5
Rokita Kornatka
16.06.2018
17:00
LKS Rudnik
2:4
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2018
17:30
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Gościbia II Sułkowice
16.06.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
Beskid Tokarnia
16.06.2018
13:30
Iskra Głogoczów
1:1
Skalnik Trzemeśnia
17.06.2018
17:00
LKS Trzebunia
2:1
Topór Tenczyn
17.06.2018
11:00

30. kolejka 23.06.2018

Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 23.06.2018

23.06.2018
17:00
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn

30. kolejka 23.06.2018

23.06.2018
17:00
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Sum Zakliczyn

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
:
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
:
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
:
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
:
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.03.2019
14:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Relaks Wysoka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
:
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
:
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
:
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
:
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
:
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
:
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
:
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00