facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Iskra Krzęcin
05.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00

2. kolejka 26.08.2017

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Nadwiślan Rusocice
23.08.2017
17:45
LKS Libertów
1:5
Wiślanie II Jaśkowice
26.08.2017
17:00
Iskra Krzęcin
0:3
Tramwaj Kraków
26.08.2017
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Iskrze, na boisku 7:1
Gajowianka Gaj
1:1
Sokół Rybna
26.08.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:0
Armatura Kraków
26.08.2017
17:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Armatury, na boisku 4:2
Wisła Czernichów
2:5
Tęcza Piekary
27.08.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Strażak Rączna
30.08.2017
17:30

3. kolejka 02.09.2017

Sokół Rybna
1:1
Wisła Czernichów
02.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
3:0
LKS Libertów
02.09.2017
17:00
Strażak Rączna
3:3
Bieżanowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:3
Gajowianka Gaj
03.09.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:0
Lotnik Kryspinów
03.09.2017
11:00
Tęcza Piekary
Iskra Krzęcin
03.09.2017
16:00
Armatura Kraków
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

LKS Libertów
2:0
Tęcza Piekary
09.09.2017
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Sokół Rybna
09.09.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Strażak Rączna
09.09.2017
16:30
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Tramwaj Kraków
10.09.2017
11:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
10.09.2017
15:00
Gajowianka Gaj
0:0
Armatura Kraków
10.09.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Bieżanowianka Kraków
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Bieżanowianka Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2017
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Iskra Krzęcin
16.09.2017
17:00
Sokół Rybna
1:2
LKS Libertów
16.09.2017
16:00
Tęcza Piekary
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
16.09.2017
16:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
16.09.2017
16:30
Strażak Rączna
1:2
Gajowianka Gaj
17.09.2017
16:00
Armatura Kraków
1:4
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

6. kolejka 23.09.2017

Nadwiślan Rusocice
5:0
LKS Libertów
23.09.2017
16:30
Gajowianka Gaj
2:2
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
3:0
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sokół Rybna
24.09.2017
12:00
Tramwaj Kraków
1:3
Tęcza Piekary
24.09.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Bieżanowianka Kraków
2:1
Wisła Czernichów
30.09.2017
16:00
Sokół Rybna
6:1
Tramwaj Kraków
30.09.2017
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Gajowianka Gaj
30.09.2017
15:30
Nadwiślan Rusocice
0:4
Wiślanie II Jaśkowice
30.09.2017
16:00
Strażak Rączna
1:0
Iskra Krzęcin
01.10.2017
15:00
Armatura Kraków
1:0
LKS Libertów
01.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
1:1
Lotnik Kryspinów
01.10.2017
15:00

8. kolejka 07.10.2017

Strażak Rączna
4:3
LKS Libertów
07.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
Sokół Rybna
07.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
2:1
Nadwiślan Rusocice
07.10.2017
16:00
Iskra Krzęcin
2:2
Bieżanowianka Kraków
07.10.2017
15:00
Wisła Czernichów
0:5
Cedronka Wola Radziszowska
08.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Armatura Kraków
08.10.2017
11:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Gajowianka Gaj
08.10.2017
11:00

9. kolejka 14.10.2017

Bieżanowianka Kraków
1:3
LKS Libertów
14.10.2017
15:30
Sokół Rybna
1:0
Lotnik Kryspinów
14.10.2017
15:00
Nadwiślan Rusocice
2:2
Tęcza Piekary
14.10.2017
15:30
Strażak Rączna
3:0 v.o.
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wiślanie II, na boisku 1:11
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Sokół Rybna
1:3
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
LKS Libertów
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
2:0
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
5:0
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:3 v.o.
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wiślanie II, na boisku 4:1

11. kolejka 28.10.2017

Gajowianka Gaj
2:1
LKS Libertów
28.10.2017
14:00
Bieżanowianka Kraków
5:1
Tramwaj Kraków
28.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
28.10.2017
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:2
Lotnik Kryspinów
28.10.2017
14:00
Strażak Rączna
0:2
Tęcza Piekary
29.10.2017
14:00
Armatura Kraków
2:3
Sokół Rybna
29.10.2017
14:00
Wisła Czernichów
1:1
Iskra Krzęcin
29.10.2017
13:00

12. kolejka 04.11.2017

Sokół Rybna
3:1
Strażak Rączna
04.11.2017
14:00
Iskra Krzęcin
0:0
Lotnik Kryspinów
04.11.2017
14:00
Tęcza Piekary
1:4
Bieżanowianka Kraków
04.11.2017
14:00
Tramwaj Kraków
1:3
Cedronka Wola Radziszowska
04.11.2017
14:00
Nadwiślan Rusocice
3:3
Armatura Kraków
04.11.2017
13:30
Wiślanie II Jaśkowice
4:2
Gajowianka Gaj
05.11.2017
11:00
Wisła Czernichów
0:0
LKS Libertów
05.11.2017
13:00

13. kolejka 11.11.2017

Armatura Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2017
13:30
Bieżanowianka Kraków
4:0
Sokół Rybna
11.11.2017
13:30
Strażak Rączna
2:2
Nadwiślan Rusocice
11.11.2017
13:45
Wisła Czernichów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2017
13:00
Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary
11.11.2017
13:00
Gajowianka Gaj
4:1
Tramwaj Kraków
12.11.2017
13:00
Iskra Krzęcin
4:3
LKS Libertów
12.11.2017
13:00

14. kolejka 24.03.2018

Bieżanowianka Kraków
Nadwiślan Rusocice
24.03.2018
15:00
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary
24.03.2018
16:00
Wisła Czernichów
Tramwaj Kraków
25.03.2018
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
Sokół Rybna
16.05.2018
18:00
Strażak Rączna
4:3
Armatura Kraków
30.05.2018
18:00
Lotnik Kryspinów
1:1
LKS Libertów
30.05.2018
18:00
Iskra Krzęcin
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
30.05.2018
18:30

15. kolejka 31.03.2018

Wiślanie II Jaśkowice
3:0
LKS Libertów
31.03.2018
13:00
Tramwaj Kraków
2:0
Iskra Krzęcin
31.03.2018
11:00
Sokół Rybna
2:0
Gajowianka Gaj
31.03.2018
11:00
Armatura Kraków
1:5
Bieżanowianka Kraków
31.03.2018
11:00
Tęcza Piekary
Wisła Czernichów
31.03.2018
15:00
Strażak Rączna
4:0
Lotnik Kryspinów
31.03.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
30.05.2018
18:00

16. kolejka 07.04.2018

Bieżanowianka Kraków
1:5
Strażak Rączna
07.04.2018
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Nadwiślan Rusocice
07.04.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
Wiślanie II Jaśkowice
07.04.2018
12:00
Iskra Krzęcin
Tęcza Piekary
07.04.2018
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
Armatura Kraków
07.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
Sokół Rybna
08.04.2018
15:30
LKS Libertów
0:6
Tramwaj Kraków
08.04.2018
16:00

17. kolejka 14.04.2018

Strażak Rączna
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
14.04.2018
16:00
Tramwaj Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
14.04.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
Wisła Czernichów
14.04.2018
17:00
Bieżanowianka Kraków
3:0
Lotnik Kryspinów
14.04.2018
17:00
LKS Libertów
0:3
Tęcza Piekary
15.04.2018
17:00
Sokół Rybna
2:0
Iskra Krzęcin
15.04.2018
13:00
Armatura Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
15.04.2018
16:00

18. kolejka 21.04.2018

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

19. kolejka 28.04.2018

Bieżanowianka Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
28.04.2018
17:00
Strażak Rączna
3:3
Wisła Czernichów
28.04.2018
17:00
Sokół Rybna
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
28.04.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:0
Tramwaj Kraków
28.04.2018
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:0
Lotnik Kryspinów
28.04.2018
17:00
LKS Libertów
1:7
Nadwiślan Rusocice
29.04.2018
17:00
Armatura Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
29.04.2018
16:00

20. kolejka 02.05.2018

Wisła Czernichów
2:0
Bieżanowianka Kraków
01.05.2018
17:00
Tramwaj Kraków
2:1
Sokół Rybna
01.05.2018
11:00
Gajowianka Gaj
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
01.05.2018
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Strażak Rączna
01.05.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
02.05.2018
17:00
LKS Libertów
2:4
Armatura Kraków
02.05.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Tęcza Piekary
02.05.2018
18:00

21. kolejka 05.05.2018

Sokół Rybna
1:0
Tęcza Piekary
05.05.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
3:0
Tramwaj Kraków
05.05.2018
17:00
Bieżanowianka Kraków
1:1
Iskra Krzęcin
05.05.2018
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Wisła Czernichów
05.05.2018
17:00
Armatura Kraków
0:6
Wiślanie II Jaśkowice
05.05.2018
17:30
LKS Libertów
3:3
Strażak Rączna
06.05.2018
17:00
Gajowianka Gaj
2:2
Lotnik Kryspinów
06.05.2018
17:00

22. kolejka 12.05.2018

Lotnik Kryspinów
2:1
Sokół Rybna
12.05.2018
17:00
Tęcza Piekary
Nadwiślan Rusocice
12.05.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0 v.o.
Strażak Rączna
12.05.2018
11:30
Tramwaj Kraków
5:0
Armatura Kraków
12.05.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
12.05.2018
17:00
LKS Libertów
0:8
Bieżanowianka Kraków
13.05.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:4
Gajowianka Gaj
13.05.2018
17:00

23. kolejka 19.05.2018

Nadwiślan Rusocice
4:3
Sokół Rybna
19.05.2018
18:00
Strażak Rączna
1:3
Tramwaj Kraków
19.05.2018
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Iskra Krzęcin
19.05.2018
18:00
Bieżanowianka Kraków
2:4
Wiślanie II Jaśkowice
19.05.2018
17:00
Wisła Czernichów
1:0
Lotnik Kryspinów
20.05.2018
17:00
LKS Libertów
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
20.05.2018
17:00
Armatura Kraków
2:5
Tęcza Piekary
20.05.2018
17:00

24. kolejka 26.05.2018

LKS Libertów
0:1
Gajowianka Gaj
26.05.2018
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Bieżanowianka Kraków
26.05.2018
17:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Nadwiślan Rusocice
26.05.2018
17:00
Sokół Rybna
1:4
Armatura Kraków
26.05.2018
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Wisła Czernichów
26.05.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
27.05.2018
11:00
Tęcza Piekary
8:2
Strażak Rączna
27.05.2018
16:00

25. kolejka 02.06.2018

Strażak Rączna
3:1
Sokół Rybna
02.06.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Iskra Krzęcin
02.06.2018
18:00
Bieżanowianka Kraków
2:2
Tęcza Piekary
02.06.2018
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:0
Tramwaj Kraków
02.06.2018
18:00
LKS Libertów
2:4
Wisła Czernichów
02.06.2018
17:00
Armatura Kraków
1:3
Nadwiślan Rusocice
03.06.2018
17:00
Gajowianka Gaj
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
03.06.2018
18:00

26. kolejka 09.06.2018

Lotnik Kryspinów
5:3
Armatura Kraków
09.06.2018
18:00
Sokół Rybna
1:2
Bieżanowianka Kraków
09.06.2018
18:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Strażak Rączna
09.06.2018
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
6:1
Wisła Czernichów
09.06.2018
18:00
Tęcza Piekary
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
09.06.2018
18:00
Tramwaj Kraków
1:0
Gajowianka Gaj
09.06.2018
18:00
LKS Libertów
2:2
Iskra Krzęcin
09.06.2018
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
18:00
Lotnik Kryspinów
5:3
Armatura Kraków
09.06.2018
18:00
Sokół Rybna
1:2
Bieżanowianka Kraków
09.06.2018
18:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Strażak Rączna
09.06.2018
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
6:1
Wisła Czernichów
09.06.2018
18:00
Tęcza Piekary
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
09.06.2018
18:00
Tramwaj Kraków
1:0
Gajowianka Gaj
09.06.2018
18:00
LKS Libertów
2:2
Iskra Krzęcin

26. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
18:00
Lotnik Kryspinów
5:3
Armatura Kraków
09.06.2018
18:00
Sokół Rybna
1:2
Bieżanowianka Kraków
09.06.2018
18:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Strażak Rączna
09.06.2018
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
6:1
Wisła Czernichów
09.06.2018
18:00
Tęcza Piekary
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
09.06.2018
18:00
Tramwaj Kraków
1:0
Gajowianka Gaj
09.06.2018
18:00
LKS Libertów
2:2
Iskra Krzęcin

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
4:2
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
2:2
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
2:1
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
2:3
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
0:0
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
0:4
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
5:0
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
1:3
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
4:5
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
13:30
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
4:1
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
0:9
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
:
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00